Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: متحده تسریع در بازگشایی قصد دارد; انگلستان می تواند در معرض خطر برای موج دوم

مردم در سراسر آمریکا جمع آوری شده در تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, افزایش نگرانی از ویروس بیشتر از طریق گسترش تظاهرات. بیش از 1.7 میلیون نفر در آمریکا دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 104,000 فوت کرده اند با توجه به Covid-19. آمریکایی های سیاه و سفید ساخته شده اند تا سهم نامتناسب از مرگ به عنوان شرایط اساسی نابرابری درآمد و نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی را تشدید شیوع در جامعه است.

برخی از دولت و مقامات شهرستان را خواست معترضان به دنبال Covid-19 تست و محدود کردن حرکات در هفته بعد از تظاهرات در تلاش برای جلوگیری از عفونت.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 6.19 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 372,479
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.79 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 104,383

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سی سی پی ‘امن تر در خانه’ سفارش به پایان می رسد به عنوان متحده لغو محدودیت

براندون Schlabach پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر بیماری کروناویروس (COVID-19) تمایل به هوای آزاد, ثبت نام نقدی در یک مغازه بستنی با یک درایو موقت از طریق خدمات در Bridgeville, دلاور, آوریل 8 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

6:40 p. m. و — چند متحده نقل مکان کرد و رو به جلو در بازگشایی پیشرفت در دوشنبه اما برخی از آنها بیشتر طول بیش از دیگران است.

  • همه کسب و کار می تواند بازگشایی در زیر برخی از دستورالعمل در می سی سی پی پس از دولت “امن تر در خانه” سفارش به پایان رسید.
  • رود آیلند, مونتانا و بسیاری از نبراسکا وارد فاز دوم بازگشایی مجدد برنامه.
  • دلاور است که در حال حاضر در فاز 1 از بازگشایی پیشرفت و اجازه داده است که اکثر کسب و کار برای از سرگیری عملیات تحت محدودیت های خاصی از جمله خرده فروشان امکانات ورزشی و سالن مو.

CNBC است پیگیری بازگشایی پیشرفت در سراسر کشور و در ادامه برای به روز رسانی این تحولات در این صفحه: بازگشایی امریکا است. —هانا میلر

برخی از رای دهندگان می ترسم coronavirus را متوقف خواهد کرد آنها را از پای صندوق رای

5:16 p. m. و — برخی از رای دهندگان و رای گیری گروه های مدافع حقوق بشر ابراز نگرانی کرده اند که در حال انجام coronavirus همه گیر خواهد شد نیروی آمریکایی برای نشستن از انتخابات ماه نوامبر.

اریکا Friedle دوم-معلم کلاس از ویسکانسین گفت: CNBC او دریافت نمی او غایب رای گیری برای ماه آوریل ویسکانسین ریاست جمهوری اولیه و در حال حاضر ترس چیزی مشابه اتفاق می افتد ممکن است در آینده انتخابات نوامبر.

و فرشته چاه های مکرر رای دهندگان و خود شرح داده شده فعال حقوق بشر مستقر در آریزونا گفت که او نگران که آیا دولت باید منابع کافی و کارآمد استراتژی را با خیال راحت انجام در شخص رای گیری.

رأی-با-پست تبدیل به یک ستیز موضوع به تازگی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای حزب جمهوری خواه در حال حمله گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری در حالی که دموکرات ها فشار برای گسترش دسترسی داشته باشید. —یلنا Dzhanova

نیوجرسی به بازگشایی فضای باز ناهار خوری, خرده فروشی, خرید, ژوئن 15

نوار از ذوق در مرکز شهر سامرویل, New Jersey.

5 p. m. و — نیوجرسی است که میله میله به بازگشایی برای ناهار خوری و خرده, خرید, در پوش 50 درصد ظرفیت در ژوئن 15, رژیم صهیونیستی. Phil مورفی روز دوشنبه اعلام کرد.

سالن مو و آرایشگاه خواهد بود که بعد از کسب و کار به بازگشایی در ژوئن 22, مورفی گفت که تمام برنامه های در حال مشروط بر سلامت اطلاعات در ادامه به حرکت در جهت مورد نظر.

وی افزود: سالن های ورزشی و تناسب اندام مراکز باز خواهد شد “به زودی” اما نمی ارائه یک جدول زمانی خاص. اعلام می آید نیوجرسی و همچنین به عنوان کل کشور, چهره رکورد بیکاری اعداد است که در حال هل دادن خانواده ها و بودجه شهرداری به آستانه.

“ما می خواهیم اقتصاد ما را به بالا و در حال اجرا” مورفی به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه. “ما می خواهیم مردم را به عقب بر گردیم به ما downtowns و خیابان های اصلی به ما مغازه ها و رستوران ها و مکان های خود را کار می کنند اما ما نمی خواهد که در هزینه های بی پروا بی توجهی به سلامت و ایمنی خود را. —ویلیام Feuer

دفتر بودجه کنگره می گوید coronavirus هزینه خواهد شد اقتصاد حدود 8 تریلیون

4:29 p. m. و — به دفتر بودجه کنگره برآورد شیوع کروناویروس به احتمال زیاد خواهد sap حدود 7.9 تریلیون فعالیت های اقتصادی در طول دهه بعدی به علاوه حتی با همه نجات بودجه ریخته بودن به جبران همه گیر تاثیر.

از طریق مالی سال 2030 این ویروس را کاهش می دهد واقعی اقتصادی خروجی — تولید ناخالص داخلی اسمی تنظیم شده برای تورم — 3 درصد از عرضه اولیه اقتصادی تخمین می زند در ماه ژانویه قبل از همه گیر ضربه CBO گفت.

“کسب و کار تعطیلی و اجتماعی فاصله اقدامات در حال انتظار برای محدود کردن هزینه های مصرف کننده در حالی که کاهش اخیر در قیمت های انرژی پیش بینی شده است به شدت کاهش می دهد ایالات متحده سرمایه گذاری در بخش انرژی” CBO مدیر Phillip L. Swagel گفت: در یک نوشته شده پاسخ به یک پرسش از سوی دیگر ، چاک شومر (D-نیویورک). “قانون اخیر را در CBO ارزیابی تا حدی کاهش وخامت شرایط اقتصادی است.”

تولید ناخالص داخلی اسمی است که انتظار می رود به $15.7 هزار میلیارد یا 5.3% کمتر از اصل پیش بینی با توجه به coronavirus CNBC Jeff Cox گزارش شده است. —Melodie وارنر

انگلستان می تواند در معرض خطر موج دوم پس از بازگشایی بیش از حد به سرعت دانشمند می گوید:

3:50 p. m. و — یک دانشمند هشدار داده است که انگلیس در حال حرکت است به سرعت بیش از حد در بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت. داود شاه که قبلا به عنوان دولت انگلیس ارشد مشاور علمی گفت: سیاستگذاران شدند و قرار دادن کشور در خطر مبتلا موج دوم ویروس, CNBC چوپان تیلور گزارش.

اضافی محدودیت ها برداشته شد و مردم در انگلستان در حال حاضر می تواند دیدار خارج در گروه شش در حالی که اجتماعی فاصله و مدارس ابتدایی می تواند بازگشایی شده است. —هانا میلر

میشیگان آسانسور اقامت در خانه سفارش

منطقه ناهار خوری در آمریکا جزیره ادم ساده لوح در دیترویت میشیگان خالی نشسته با توجه به دولت محدودیت هایی که در محل قرار داده شد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس (COVID-19) در مارس 24 سال 2020 است.

ست هرالد | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

3:45 p. m. ET — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer برداشته دولت stay-در-خانه نظم و اجازه خواهد داد که رستوران ها به بازگشایی سایت ناهارخوری با توجه به یک گزارش از آسوشیتد پرس.

ظرفیت محدود خواهد شد بلافاصله برداشته در هوای تجمعات و خرده فروشان می تواند به مشتریان بدون یک قرار ملاقات در روز پنج شنبه. خرده فروشان می توانند رزومه ناهار خوردن در خدمات در ژوئن 8 و روز اردوگاه ها و استخرهای شنا می تواند در آن روز نیز تحت اجتماعی-فاصله دستورالعمل. ورزشگاه, سالن مو, سالن های تئاتر و پارک های تفریحی بسته باقی می ماند.

میشیگان بوده است تحت اقامت در خانه سفارش برای تقریبا 10 هفته است و تا به حال 57,537 تایید موارد ویروس ها و 5,516 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —هانا میلر

میسوری قمار باز علی رغم اعتراضات

3:26 p. m. و — میسوری فرماندار و بازی رگولاتور قمار اجازه بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده و با وجود اعتراضات و ناآرامی های مدنی بیش از آخر هفته.

Eldorado استراحتگاه خواهد بازگشایی پنج خواص در میسوری و آیووا از جمله لومیر در نزدیکی محل یاد St. Louis طاق. Jeffries بازی تحلیلگر جفری کاتز پیش بینی ترس بیش از خشونت می تواند دور نگه داشتن برخی از بازدید کنندگان در بعضی از نقاط.

SunTrust بازی تحلیلگر بری جوناس گفت: مهمانان که درایو به قمار به جای پرواز به مقصد خود را به طور معمول در معرض خطر بیشتری تحمل تر از انواع دیگر اوقات فراغت مسافران که سفر به هر حال به دلیل coronavirus.

Eldorado جمهور و COO آنتونی Carano گفت: در یک شرکت انتشار “ما کار کرده اند بسیار سخت بیش از دو ماه گذشته به آماده شدن برای این reopenings و ما به دنبال به جلو به ارائه خدمات برجسته و مهمان نوازی تجارب قمار ما در میسوری و آیووا شناخته شده در شیوه ای امن.”

قمار در لاس وگاس و رنو نوادا در حال برنامه ریزی برای بازگشایی پنج شنبه. اما این آخر هفته رنو شهردار اعلام سراسر شهر بود اورژانس فرماندار دستور داد تا گارد ملی و گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در تظاهرات در لاس وگاس. —Contessa Brewer

که می گوید: “اگر ما اجازه دهید این ویروس را انتقال’

پرسنل پزشکی حرکت مرحوم بیمار به یک کامیون یخچال خدمت به عنوان را تغییر morgues در بروکلین بیمارستان مرکز در مارس 09, 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

2:45 p. m. ET — سازمان بهداشت جهانی توصیه مقامات احتیاط در مورد گزارش که coronavirus است “از دست دادن قدرت. آنها گفتند: “این است که هنوز هم یک ویروس کشنده” و هزاران نفر از مردم هنوز در حال مرگ روزانه.

“اگر ما اجازه دهید این ویروس را انتقال دهد. اگر ما اجازه دهید این ویروس آن آلوده خواهد شد و مردم آن را به علت بیماری شدید در حدود 20 درصد از مردم گفت:” دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد.

هفته گذشته که مقامات هشدار داد که کشور با کاهش عفونت کروناویروس هنوز هم می تواند به صورت یک “فوری دوم اوج” اگر به آنها اجازه دهید تا بیش از حد به زودی در اقدامات برای توقف شیوع. —برکلی لاولیس جونیور

تظاهرات ‘غیرسازنده’ به نیویورک coronavirus جنگ رژیم صهیونیستی. کومو می گوید:

تجمع اعتراضی در مرکز بارکلیز در اعتراض به کشته شدن اخیر جورج فلوید در 29 مه سال 2020 در بروکلین در شهر نیویورک است.

کوین Mazur | گتی ایماژ

2:26 p. m. و — جورج فلوید تظاهرات که لرزاند شهر نیویورک بیش از آخر هفته را تهدید به مجموعه شهرستان را تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس Gov. اندرو کومو گفت.

“ما صرف این همه زمان و بسته کردن قفل پایین نقاب اجتماعی فاصله گرفته و پس از آن شما به نوبه خود در تلویزیون و شما ببینید این تجمع جرم است که به طور بالقوه می تواند آلوده صدها و صدها نفر از مردم پس از همه چیز که ما انجام داده اند,” او گفت:.

کومو هفته گذشته اعلام کرد که او انتظار می رود شهر نیویورک برای دیدار با الزامات دولت برای تغییر به فاز یک دولت را بازگشایی طرح در ژوئن 8. —خواهد Feuer

نکاتی برای صحبت کردن به کارفرمای خود را در مورد ساخت یک تغییر دائمی به کار از خانه

2:05 p. m. و — لذت بردن از کار از خانه ؟ شما به تنهایی نیست.

قبل از همه گیر فقط 14 درصد از کارکنان در ایالات متحده آمریکا کار از خانه پنج روز در هفته است. در حال حاضر به عنوان دفاتر در سراسر کشور باقی می ماند تعطیل برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که دارای دارای عقاید به بیش از 60٪. و 3 در 5 کارگران می گویند آنها نمی خواهند به بازگشت به روز های, بر اساس یک نظرسنجی گالوپ.

CNBC صحبت به مذاکره کارشناسان در مورد چگونه به بهترین صورت به رئیس خود را که شما می توانید به عنوان مولد در خانه.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است برای پیدا کردن اگر شما کارفرما گرفته است موضع در کار از خانه گفت: دبورا کلب, نویسنده مذاکره در کار: به نوبه خود کوچک برنده به دستاوردهای بزرگ. —آنی نوا

همه گیر جرقه رو به پایین تغییر در تکنولوژی معاملات

که می خواهد برای ادامه همکاری با ایالات متحده

12:42 p. m. و — سازمان بهداشت جهانی امیدوار به ادامه ارتباط آن با آمریکا با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او قصد دارد برای کاهش روابط با آژانس CNBC برکلی لاولیس جونیور گزارش.

که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت جهان “طولانی بهره مند” از آژانس همکاری با آمریکا و سازمان خواسته های این همکاری ادامه خواهد داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که که “موفق به ایجاد درخواست شده تا حد زیادی نیاز به اصلاح” و انتقاد و پاسخ آن به این بیماری همه گیر. —هانا میلر

جلعاد می گوید remdesivir کمک به بیماران مبتلا به ‘متوسط’ فرم Covid-19

خالی ویال از تحقیقاتی بیماری کروناویروس (Covid-19) درمان مواد مخدر remdesivir شسته در یک Gilead Sciences تسهیلات در لا ورن, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 18 سال 2020 است.

Gilead Sciences Inc | ایسنا

لاو جدید راه اندازی خانه مجازی ابزار تعمیر

12:09 p. m. و — فکر می کنم از آن به عنوان پزشکی از راه دور, اما برای یک چکه کن لوله و یا شکسته ،

لاو را راه اندازی کرده است یک ابزار ویدیو جدید به آن را آسان تر برای لوله کش ها و دیگر حرفه ای ها عملا به بازدید از مشتریان خانه در طول بیماری همه گیر. این ارائه این سرویس به صورت رایگان برای هر حرفه ای که به آن برنامه های وفاداری است.

با تصویری خدمات خانه حرفه ای می توانید مشورت با مشتری و کمک به رفع یک مشکل است. این نرم افزار می توانید بر روی صفحه نمایش اشاره گر لیزری یا یک ابزار طراحی برای هدایت مشتریان و یا کمک به آنها را تعمیر و یا گرفتن یک شماره سریال و شناسایی قطعات به منظور اگر یک فرد در سفر مورد نیاز است. —ملیسا Repko

چرا فعالان در حال هل دادن برای اجاره بخشش در طول همه گیر

یک خانه برای اجاره در کالیفرنیا است.

گتی ایماژ

11:20 p. m. و — با بیش از 40 میلیون آمریکایی از کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تماس به #CancelRent نشو و نما در رسانه های اجتماعی و در تظاهرات در سراسر کشور است. برخی از سیاستمداران از جمله دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan Omar (D-MN) و اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) در حال پیوستن به فعالان پیشرو و خواستار اجاره لغو برای کسانی که قادر به پرداخت در طول این بیماری همه گیر.

“باید وجود داشته باشد اجاره بخشش وجود دارد و باید وام مسکن بخشش در حال حاضر در وسط این بحران” بایدن گفت: قبلا در این ماه در Snapchat نمایش “موفق باشید امریکا است.” “پرداخت نشده بعد از بخشش. آن را بسیار مهم برای افرادی که در پایین درآمد اقشار.”

خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر ضربه مستاجرها به خصوص سخت تارا Raghuveer مدیر KC مستاجران, یک مستاجران حقوق گروه در شهر کانزاس می گوید CNBC آن را. نسبت به مالکان و مستاجران به طور معمول پایین تر درآمد و پس انداز و کمتر ثبات شغلی و با توجه به شهری موسسه ساخت آنها را “آسیب پذیر تر از مالکان در طول این زمان ناپایدار.”

به عنوان اخراج moratoriums در جای خود قرار داده و در آغاز همه گیر شروع به آسانسور Raghuveer می گوید وضعیت فعلی می تواند بازی مانند 2008 — با صاحبخانه خود را از دست دادن خواص و مستاجران رو اخراج در سراسر کشور — اگر گسترده تر تسکین نمی آیند. “اگر اجاره کمک می آید در سه ماه آن را خیلی دیر می گوید:” Raghuveer. “شما خواهید دید هزاران خانواده آواره با هیچ جایی برای رفتن.” —Alicia Adamczyk

بودجه شرکت هواپیمایی مرزی شروع به گرفتن مسافران درجه حرارت

10:36 p. m. و — Frontier Airlines شد اولین بار عمده ایالات متحده هواپیمایی شروع به چک کردن مسافران درجه حرارت قبل از آنها در هیئت مدیره تلاش در آرام کردن نگرانی در مورد گسترش Covid-19 مسافرت هوایی.

فوق العاده-هواپیمایی برنامه ای برای استفاده از دماسنج اسلحه در مسافران. اگر مسافران باید دمای 100.4 درجه یا بالاتر آنها اجازه خواهد داشت برای استراحت قبل از گرفتن یک دوم بررسی کنید. اگر آنها هنوز هم 100.4 F خواندن و یا بالاتر از آنها خواهد بود گفت: “آنها نمی خواهند پرواز در آن روز برای سلامت و ایمنی دیگران” هواپیمایی گفت. “مرز خواهد کرد که مشتری به rebook سفر در تاریخ بعد و یا در غیر این صورت جای مسافر تنظیمات با توجه به رزرو خود را.”

عمده ایالات متحده حامل باید گفت که آن را باید دولت مسئولیت برای بررسی درجه حرارت در حالی که اتحادیه های کارگری را تحت فشار قرار دادند برای فدرال حکم نه فقط به دستورالعمل ها. وزارت امنیت داخلی که اداره امنیت حمل و نقل است گفت: آن را با توجه به مسافر متوسط چک اما هنوز ارائه شده یک شرکت جدول زمانی. —لسلی Josephs

مقامات هشدار می دهند تظاهرات می تواند کمک به گسترش ویروس

10:05 p. m. و — به عنوان اعتصاب سراسری در سراسر ایالات متحده و مقامات در حال صدایی زنگ که چنین تجمع جرم می تواند اجازه می دهد coronavirus در سراسر جمعیت.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از چالش بیرون آمدن از حوادث هفته گذشته” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: در مصاحبه ای در “Squawk Box” در روز دوشنبه. “یکی از آنها خواهد بود که احتمالا زنجیره انتقال را بدست روشن توسط اجتماعات بزرگ. من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد یک سوال در مورد آن.”

متحده کاسته محدودیت به معنای محدود کردن گسترش ویروس در هفته های اخیر به خصوص که برخی از مطالعات نشان می دهد که ویروس نیست گسترش به راحتی در خارج از منزل. این تظاهرات در حال حاضر به طور قابل توجهی خطر بزرگتر به گسترش روز افزون ویروس Gottlieb گفت.

“این نه یک روز در ساحل و یا رفتن به یک پیک نیک که در آن شما و شما ممکن است در گروه های بزرگتر اما وجود دارد برخی از اجتماعی فاصله و شما قادر خواهید بود به برخی از اقدامات احتیاطی” او گفت:. “در این نوع از تجمعات در این نوع از جمعیت که بسیاری از از دست کنترل جمعیت, شما در حال رفتن به قادر به گرفتن آن از انواع هشدارها.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

غرب ارائه می دهد کارکنان داوطلبانه جدایی بسته در تلاش برای جلوگیری از اخراج

غرب هواپیمایی هواپیما نشستن روی آسفالته در فورت Lauderdale–هالیوود فرودگاه بین المللی در 20 فوریه 2019 در فورت Lauderdale ،

جو Raedle | گتی ایماژ

9:47 p. m. و — Southwest Airlines آخرین حامل به ارائه کارکنان داوطلبانه جدایی و پرداخت بخشی از برگ و تلاش برای کاهش یافته و برای جلوگیری از اخراج و یا furloughs.

در حالی که شرکت های هواپیمایی در حال درد و رنج را از سقوط در تقاضا به دلیل همه گیر آنها از ممنوع تخمگذار کردن یا برش نرخ پرداخت از کارکنان خود را از طریق هفت. 30 تحت شرایط از 25 میلیارد دلار در فدرال coronavirus امداد اختصاص داده شده به حمایت از حقوق و دستمزد.

غربی گفت: کارکنان آنها می توانند حداقل شش ماه و دریافت جزئی پرداخت و تمام منافع و سفر امتیازات. یکی دیگر از گزینه است که داوطلبانه جدایی که شامل سفر امتیازات برای چهار سال و یک بسته قطع.

“داوطلبانه برنامه های سخاوتمندانه ترین بسته های تا کنون ارائه شده در غرب, تاریخ و کمک می کند با تطبیق نیروی انسانی با سطح فعلی کاهش در تقاضا با توجه به COVID-19” این شرکت هواپیمایی گفت. به خطوط هوایی کم هزینه است که کار بیش از 60,000 نفر تا پایان سال 2019 دارای آن اجتناب شود تخمگذار کردن یا furloughing کارگران و که آن را می خواهد به نگه داشتن آن خط رفتن.

آمریکا, ایالات و دلتا نیز نورد داوطلبانه ترک و جدایی و بازنشستگی زود هنگام برنامه هفته گذشته به کارگران خط مقدم و همچنین مدیریت و کارکنان اداری. —لسلی Josephs

داو قطره 100 امتیاز در باز به وال استریت با هدف سوم ماهانه پیشرفت در ژوئن

9:40 p. m. و — میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته 130 امتیاز فقط پس از باز کردن بل در حالی که S&P 500 از دست 0.35% و شاخص Nasdaq Composite با ریختن تقریبا 0.2%. به عنوان ژوئن تجارت آغاز شد و در وال استریت سرمایه گذاران نگاه به گسترش دستاوردهای دیده می شود پس از ماه آوریل است.

جزئیات به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت. —Melodie وارنر

Fauci در مورد موارد جدید به عنوان متحده کار برای بازگشایی

9:35 p. m. و — عکس از شلوغ میله و بسته بندی سواحل ساخته شده اند Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در مورد پتانسیل تجدید حیات در coronavirus موارد است.

“اگر مردم می خواهید برای دریافت کردن آنها واقعا برای ارزیابی آن با سطح شیوع بیماری در منطقه خاص” Fauci گفت: در مصاحبه با آمار.

Fauci همچنین صحبت در مورد تولید واکسن و گفت: داده های اولیه از فاز اول مدرن آزمایش واکسن “نگاه بسیار امیدوار کننده از خنثی سازی آنتی بادی نظر.” او گفت: Moderna باید منتظر ماند تا زمانی که آن را تا به حال تمام داده ها از مرحله اول قبل از بحث در مورد آن با مردم است. —هانا میلر

موارد جدید گزارش شده توسط منطقه

Eli Lilly شروع اولین انسان مطالعه پتانسیل آنتی بادی درمان

7:07 a. m. ET — Eli Lilly گفت: آن را آغاز کرده است دوز اول بیماران در یک مطالعه از پتانسیل آن آنتی بادی برای درمان Covid-19.

محاکمه آغاز شده و پیش از این که از رقیب Regeneron است که همچنین در حال توسعه یک پتانسیل آنتی بادی درمان است. الی لیلی گفت که انتظار دارد نتایج حاصل از مرحله مطالعه تا پایان ماه ژوئن است. فاز یک محاکمه درمان بالقوه که با استفاده از آنتی بادی از بهبود بیماران برای محدود کردن این ویروس توانایی تولید مثل با هدف تعیین اینکه آیا درمان بی خطر برای انسان است. فاز دو دادگاه تعیین اثر بخشی آن در مبارزه با ویروس.

پادتن درمان می تواند به پیشگیری و درمان Covid-19 گفت: دکتر دانیل Skovronsky الی لیلی افسر ارشد علمی. او افزود که این درمان بالقوه توسعه یافته در همکاری با AbCellera و محققان در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“ما ممتاز برای کمک به طلیعه چیزی بودن در این دوران جدید توسعه مواد مخدر با اولین بالقوه جدید پزشکی به طور خاص طراحی شده برای حمله به ویروس” Skovronsky در بیانیه ای گفت. —خواهد Feuer

آمریکا Seafoods تایید 86 موارد مثبت در کشتی

6:46 a. m. ET — غذاهای دریایی شرکت پردازش غذاهای دریایی آمریکا تایید کرده است که بیشتر از 85 خدمه یک کشتی را آزمایش مثبت برای Covid-19.

تست تمام خدمه آمریکایی سلسله به دنبال یک تست مثبت از یک عضو خدمه در حالی که این کشتی در بندر در بلینگهام واشینگتن.

نتایج در حال انتظار برای نه برجسته آزمون شرکت گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، این عمل شش ماهی پردازش عروق

“آمریکایی سلسله بازگشت به خانه ما بندر سیاتل. تمام خدمه در حال تهدید” آمریکا Seafoods گفت. “غذاهای دریایی آمریکا در حال همکاری با U. s. Coast Guard, CDC, سیاتل/King County Health Department, Whatcom County وزارت بهداشت و بندر سیاتل.” —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: جهانی موارد بالا 6.1 میلیون; چین می گوید ایالات متحده “معتاد به ترک’ که پس از خروج

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو