این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 190,985
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (869,172) اسپانیا (213,024) ایتالیا (189,973) فرانسه (159,467) و آلمان (153,129).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 5:40 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:40 pm: اسپانیا گزارش کمترین تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر در بیش از یک ماه

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه که اضافی 367 نفر فوت کرده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus روز جمعه در نظر گرفتن این کشور شمار کشته شدگان تا به 22,524.

است که بالاترین افزایش روزانه در coronavirus مربوط به مرگ و میر در بیش از یک ماه وزارت بهداشت گفت. تعداد کلی Covid-19 نفر افزایش یافت به 219,764 روز جمعه از 213,024 روز قبل از آن اضافه شده است.

اسپانیا گزارش شده بیشترین تعداد coronavirus موارد در اروپا و دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان است. به تاریخ ایالات متحده ثبت کرده است 869,172 coronavirus عفونت. – سام مردیت

6:20 pm: ایران گزارش 93 بیشتر مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از Covid-19

ایران گزارش 93 بیشتر مرگ و میر ناشی از coronavirus روز جمعه گزارش رویترز به نقل از یک سخنگوی وزارت کشور وزارت بهداشت. آن را به ارمغان می آورد این کشور شمار کشته شدگان تا به 5,574.

تعداد کل افراد مبتلا به این Covid-19 عفونت در جمهوری اسلامی نیز افزایش یافت به 88,194. – سام مردیت

یک مرد می پوشد یک ماسک تنفسی پس از مرگ و جدید تایید موارد نشان از coronavirus در قم, ایران در فوریه 25 سال 2020 است.

Stringer | Anadolu Agency via Getty Images

5:40 pm: اندونزی گزارش بزرگترین روزانه پرش در coronavirus موارد

اندونزی گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه از Covid-19 عفونت در روز جمعه گزارش رویترز با استناد به یک وزارت بهداشت رسمی.

جنوب شرقی آسیا کشور شناسایی 436 مورد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در سراسر کشور به 8,211. اندونزی همچنین گزارش های اضافی 42 تلفات روز جمعه گزارش رویترز آوردن coronavirus مرگ و میر تا 689. – سام مردیت

4:33 pm: هند SpiceJet است که به دنبال بودجه دولت به جزر و مد بیش از coronavirus بحران

هندی کم هزینه حامل SpiceJet خواسته است به دولت برای کمک خواهد کرد که کاهش فشار بر آن جریان نقدی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آجی سینگ در روز جمعه گفت.

SpiceJet یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در هند بر اساس تعداد مسافران داخلی آن را حمل.سینگ گفت: این شرکت در حال صحبت کردن به lessors که اجاره کردن هواپیماهای SpiceJet در مورد پرداخت deferrals در آن اجاره.

بیش از 50 درصد از شرکت هواپیمایی کارکنان خواهد بود در مرخصی بدون حقوق در ماه آوریل و حامل در حال اجرا است یک محموله کسب و کار است که تولید برخی از جریان نقدی او اضافه شده است.

مانند دیگر کشورهای هند شرکت های هواپیمایی در بحران این کشور را تمدید مستند اقدامات برای کاهش گسترش coronavirus را ترک کرده است همه هواپیماهای مسافربری پایه تا حداقل 3 مه منجر به تخلیه ذخایر نقدی برای هواپیمایی. – Saheli روی Choudhury

3:50 pm: رشد خشم بیش پکن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس

یک گروه کر در حال رشد از صدای در سراسر جهان خواستار چین برای جبران خسارت وارده با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر. این ویروس برای اولین بار گزارش در اواخر سال گذشته در چین هوبئی.

فقط این هفته ایالت میسوری واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی علیه دولت چین بیش از دست زدن به آن از شیوع گفت: چین پاسخ ویرانگر منجر به ضرر و زیان اقتصادی برای دولت است.

“دولت چین به دروغ جهان در مورد خطر و مسری طبیعت COVID-19, سکوت, خبرچین, و آیا کمی برای جلوگیری از گسترش بیماری” اشمیت یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:. “آنها باید پاسخگوی اعمال خود است.”

پرونده های حقوقی دیگر نیز پرونده در دادگاه های آمریکا به نمایندگی از صاحبان کسب و کار.

چین رد آن ادعا. – ساناز چنگ

رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی, گفتگو با کارشناسان در طول سفر خود به دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن پایتخت چین 2 مارس سال 2020 است.

یان یان | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

3:44 pm سنگاپور ‘می دانستند که کارگران خارجی خواهد بود یک نقطه استرس:’ دیپلمات می گوید:

سنگاپور ambassador-at-large در وزارت امور خارجه گفت که این کشور “دانست که کارگران خارجی خواهد بود یک نقطه استرس” در مبارزه با کروناویروس.

هنوز هم آن را ساخته اند و تفاوت کمی در شامل تعداد سنبله در گفت چان هنگ Chee.

سنگاپور شد مورد تحسین قرار گرفته در سطح جهانی برای مدیریت شیوع و زمانی که این ویروس برای اولین بار در سراسر جهان است. اما موارد باید افزایش یافت و در ماه گذشته و بسیاری از کسانی که آلوده شده اند کارگران مهاجر.

در مدیریت نرخ ابتلا به عفونت در میان کارگران چان گفت: “می تواند ما را از نقل مکان به مردم قبل از آن ؟ ما می تواند داشته باشد اما من فکر نمی کنم آن را ساخته اند یک تفاوت در انتقال شاید در این رای زیرا آنها خواهد بود رفتن به محل کار آنها خواهد بود پخت و پز هم در فعالیت های اجتماعی و آنها خواهد بود رفتن به بازار است.” – Weizhen قهوهای مایل به زرد

3:18 pm: سنگاپور وزارت بهداشت تایید می کند 897 موارد جدید در بروز رسانی اولیه

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: این مقدماتی تایید اضافی 897 موارد Covid-19 از ظهر جمعه.

بسیاری از موارد جدید در هفته های اخیر شده است مربوط به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی. مردم ساکن در این خوابگاه به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی که انجام کار فشرده ساخت و ساز شغل در سنگاپور است.

شهر-دولت بیش از 11000 تا کنون موارد و گزارش مرگ و میر 12. – Saheli روی Choudhury

3:10 pm: معلوم نیست اگر آمریکا و اروپا می تواند بازگشایی زمانی که coronavirus موارد بالا باقی می ماند می گوید Fitch راه حل

ایالات متحده و چندین کشور اروپایی هنوز گزارش هزاران نفر از coronavirus موارد در هر روز است. این سوال باقی می ماند اگر آنها می توانند با خیال راحت سهولت محدودیت ها با هدف کند کردن این ویروس گسترش به زودی به طوری که اقتصاد می تواند راه اندازی مجدد دوباره Cedric Chehab از کشور در معرض خطر و استراتژی جهانی در Fitch راه حل گفت.

“چین بازگشایی اقتصاد در مراحل اما ما در حال حاضر دیده می شود برخی از اولیه خطر موج دوم بیرون آمدن از شهر هاربین گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” اشاره دارد که “به سمت بالا فشار” در روزانه موارد جدید گزارش داد که چین آغاز شده آرامش بخش اقدامات خود را.

“اگر شما فکر می کنم در مورد کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا و اسپانیا و ایتالیا اگر چه تعداد موارد جدید باید به اوج خود رسید و آنها هنوز هم بسیار بالا نسبت به آنچه که ما در کره جنوبی و چین,” او گفت:. “بنابراین سوال این است که آیا آنها در واقع شروع به سهولت محدودیت ها و باز کردن اقتصاد زمانی که آنها چنین بالا بودن تعداد موارد جدید هنوز.” – ین ن لی

یک مرد با پوشیدن فولاد ماسک کار می کند بر روی کامپیوتر خود را در خیابان برادوی به عنوان نیویورکی عمل “اجتماعی فاصله” به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر در تاریخ 12 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک ایالات متحده است.

Roy Rochlin | گتی ایماژ

2:50 pm: IATA می گوید شرکت های هواپیمایی در ‘حالت بقا’

بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: جهانی هواپیمایی مسافری درآمد انتظار می رود که به رها کردن توسط $314 میلیارد دلار در سال 2020 منجر به 55 درصد در سال کاهش است. شرکت های هواپیمایی در آسیا و اقیانوس آرام در حال انتظار برای دیدن بزرگترین درآمد قطره و 50 درصد کاهش در تقاضای مسافر در سال در مقایسه با سال 2019. کسانی که تخمین می زند از IATA فرض کنیم که شدید محدودیت های مسافرتی با توجه به همه گیر برای آخرین بار به مدت سه ماه با لغو تدریجی از اقدامات.

“وضعیت رو به وخامت است. شرکت های هواپیمایی در حالت زنده ماندن. آنها با بحران نقدینگی با $61 میلیارد سوختگی نقدی در سه ماهه دوم” کنراد کلیفورد منطقه ای معاون آسیا و اقیانوسیه در یاتا در بیانیه ای گفت:.

ویرجین استرالیا به تازگی آسیا و اقیانوسیه اولین شرکت هواپیمایی برای ورود شخص ثالث و بازسازی.

کلیفورد گفت: اگر دولت دخالت نیست به مطمئن شوید که شرکت های هواپیمایی باید “جریان نقدی کافی” به جزر و مد را بیش از این دوره پس از آن بیشتر حامل می تواند یک روش مشابه.

“ارائه پشتیبانی برای شرکت های هواپیمایی اتحاد گسترده تر اقتصادی مفهوم. شغل در سراسر بخش های بسیاری را نهفته باشد اگر شرکت های هواپیمایی نیست و برای زنده ماندن COVID-19 بحران” کلیفورد گفت. “هر هواپیمایی کار پشتیبانی 24 در سفر و گردشگری زنجیره ارزش.” Saheli روی Choudhury

12.30 pm: آلمان گزارش 2,337 موارد جدید و 227 مرگ و میر

آلمان روز جمعه گزارش داد 2,337 موارد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در کشور به 150,383.

وجود دارد 227 اضافی مرگ و میر آوردن تلفات به 5,321 گفت: Robert Koch موسسه بیماری های عفونی.

روز پنجشنبه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: تا پایان coronavirus همه گیر است هنوز در چشم و که هر کس را مجبور به زندگی با ویروس “برای یک مدت زمان طولانی است.” — Huileng قهوهای مایل به زرد

11:30 am: کره جنوبی گزارش 6 مورد و بدون مرگ و میر

کره جنوبی گزارش شش مورد جدید از coronavirus روز جمعه در آنچه که دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از کاهش در شیوع.

وجود دارد هیچ مرگ و میر نگه داشتن تلفات در 240 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کشور گزارش شده کمتر از 15 مورد جدید از Covid-19 هر روز این هفته به پایین از قله 909 در فوریه 29.

کره جنوبی یکی از سخت ترین آمار کشورهای آسیایی در هنگام وقوع اولین شکست در سراسر جهان و ستایش شده است برای تلاش های خود برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که آلوده بودند. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:45 am: فیلیپین گسترش مستند در مانیل به مارس 15

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تمدید یک مستند در مانیل پایتخت تا 15 مه خود گفت: در روز جمعه.

سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو گفت: محدودیت در کاهش خطر مناطق کشور خواهد بود کاسته رویترز گزارش داد.

Duterte تایید توصیه از یک بحران پنل اواخر روز پنج شنبه به گسترش مستند در نظر گرفتن مانیل جنبش محدودیت برای دو ماه.

فیلیپین ثبت کرده است و در مجموع 6,981 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:00: چین گزارش 6 مورد جدید بدون مرگ و میر

چین گزارش داد فقط شش مورد جدید به عنوان از آوریل 23 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت (NHC) — کاهش از 10 مورد جدید گزارش شده در روز قبل از. دو تا از موارد جدید بودند نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور.

طول می کشد که این کشور در مجموع به 82,804 موارد با توجه به دولت داده است.

برای نهمین مستقیم وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,632 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 34 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 979 این NHC گفت. — Huileng قهوهای مایل به زرد

7:20 am: ژاپن گزارش 43 بیشتر موارد در ایتالیایی کروز کشتی لنگر انداخت در ناگازاکی

ژاپن تایید 43 بیشتر coronavirus موارد بر کشتی کروز کاستا Atlantica در حال حاضر لنگر انداخت در غرب شهر ناگازاکی برای تعمیرات پخش NHK گزارش شده است.

کاستاریکا Atlantica که لنگر انداخت در خلیج مارینا مرکز کروز سنگاپور در مارس 3, 2013 در سنگاپور است.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

حداقل 91 موارد عفونت های شناسایی شده در کشتی از جمله آشپز و کارکنان در خدمت مواد غذایی به خدمه در هیئت مدیره با توجه به گزارش. کشتی کروز گزارش انجام 623 خدمه و هیچ مسافر. — Huileng قهوهای مایل به زرد

اصلاح: نسخه قبلی این مطلب misstated تعداد موارد آلوده. از آن پس دولت گفت اضافی سه موارد شناسایی شده اند.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:40 pm: United Airlines نیاز به خدمه پرواز به پوشیدن ماسک. این اتحادیه کارگری مسافران می خواهد به پوشیدن آنها بیش از حد

هواپیمایی متحده می گوید موثر جمعه خدمه پرواز را مجبور به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در حالی که در وظیفه اندازه گیری با هدف توقف گسترش coronavirus. هواپیمایی ارائه خواهد شد خدمه پرواز با فولاد ماسک, اما آنها نیز مجاز به پوشیدن خود پارچه ماسک.

“ما درک می کنیم که بسیاری از جنبه های پرواز وظایف هر دو روشن و خاموش کردن هواپیما می توانید تمرین های اجتماعی فاصله چالش برانگیز است که چرا این ابتکار جدید است که بسیار مهم” ایالات گفت.

در حالی که چند مسافران در حال حاضر در حال پرواز به دلیل ویروس و اقامت در خانه سفارشات شرکت های هواپیمایی در حال بازنگری اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

انجمن خدمه پرواز که نشان دهنده برخی از 50,000 کابین خدمه از جمله کسانی که در ایالات و پرسید: برای اندازه گیری در ایران می خواهد برای رفتن بیشتر است. اتحادیه خواسته مقامات فدرال به نیاز است که مسافران به عنوان به خوبی به عنوان خدمه بود نیاز به پوشیدن ماسک برای کاهش خطر گسترش این بیماری است.

“به عنوان برخی از شایع ترین, مسافران, خدمه پرواز احساس عمیق مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که ما در محل کار خطرات ناشی از دستیابی و گسترش بیماری های مسری هستند به حداقل برسد تا آنجا که ممکن است” AFA, رئیس جمهور, سارا نلسون نوشت: در نامه ای به وزیر حمل و نقل ایلین چائو و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.” —لسلی Josephs

7:17 pm: بیل گیتس توضیح می دهد که آنچه ما باید انجام دهید برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس و بازگشایی اقتصاد

نیکوکار میلیاردر بیل گیتس مشخص شده آنچه جهان نیاز به انجام برای جلوگیری از Covid-19 همه گیر و بازگشایی اقتصاد در یک پست وبلاگ پنج شنبه.

گیتس گفت که جهان باید پیشرفت درمان آن واکسن و تست تماس با ردیابی. آن را نیز نیاز به بررسی سیاست های خود را برای باز کردن اقتصاد جهانی, او گفت:. او در مقایسه با این بیماری همه گیر به یک جنگ است.

وجود دارد پنج حوزه او به تشریح که به توجه نیاز دارند:

  1. درمان: دروازه اذعان کرد که بسیاری از درمان ممکن است شکست بخورند اما گفت او خوشبین برخی از موفق خواهد بود در کاهش coronavirus بار.
  2. واکسن: “از معجزه درمان” تنها راه برای مردم را به بازگشت به برخی از حس طبیعی است که از طریق یک واکسن گیتس گفت.
  3. تست: گیتس گفت که ایالات متحده نیاز به اولویت بندی کنید و با سرعت بالا Covid-19 تست به نتایج در یک روز.
  4. تماس با ردیابی: گیتس گفت که افرادی که در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت باید اولویت بندی برای تست و خود منزوی.
  5. باز کردن: گیتس معتقد است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته خواهد وارد فاز دوم این بیماری همه گیر در دو ماه آینده. که در آن جهان است نیمه عادی هر چند مردم هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله.

“در طول جنگ جهانی دوم یک مقدار شگفت انگیز از نوآوری از جمله رادار قابل اعتماد اژدر و کد شکستن کمک به پایان دادن به جنگ سریع تر” گیتس گفت. “این خواهد بود که با این بیماری همه گیر.”

دروازه شده است آوازی در Covid-19 همه گیر است و توصیف آن به عنوان یک “سناریو کابوس.” —جسیکا Bursztynsky

6:58 pm: به روز رسانی نقشه جهانی موارد که در حال حاضر مجموع 2,708,590

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو