این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 134,178
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (636,350) اسپانیا (177,644) ایتالیا (165,155) آلمان (134,753) و فرانسه (134,582).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به 8:19 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:55 am: چین گزارش 46 موارد دیگری می گوید: بسیاری از آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 46 جدید تایید موارد coronavirus که 34 شدند نسبت به مسافران از خارج از کشور. همچنین گفت که وجود داشت هیچ اضافی مرگ و میر.

این NHC همچنین گزارش 64 جدید بدون علامت موارد به موجب آن افراد آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نمی دهد هر یک از علائم معمول در ارتباط با این بیماری است.

پس از وقوع اولین گزارش در اواخر سال گذشته در استان هوبئی چین گفت: آن را تا به حال 82,341 موارد و 3,342 مرگ و میر. — Saheli روی Choudhury

8:50 am: ویتنامی هواپیمایی برای از سرگیری پرواز پس از ویروس مستند برطرف

VietJet هوا و Vietnam Airlines سر گرفته خواهد شد برخی از پروازهای داخلی شروع پنج شنبه پس از دولت کاسته 15 روز lockdown برای برخی نقاط کشور, رویترز گزارش داد.

ویتنام دولت تمدید یک دوره دو هفته ای اجتماعی فاصله برای 12 استان کشور از جمله پایتخت هانوی و جنوبی مرکز کسب و کار از شهر هوشی مین با توجه به اخبار سیم. اما محدودیت های گفته اند که برداشته شده است برای بسیاری از مناطق روستایی است.

جنوب شرقی آسیا کشور دارای 267 موارد گزارش شده عفونت و هیچ مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. — Saheli روی Choudhury

8:11 am: سنگاپور گزارش ثبت 447 موارد جدید

سنگاپور و وزارت بهداشت گزارش یک رکورد 447 موارد جدید Covid-19 عفونت به عنوان از آوریل 15 ظهر به وقت محلی.

در سه روز گذشته سنگاپور گزارش داد یک تیز چشم انداز مثبت در عفونت با 1,167 موارد تایید شده.

بسیاری از موارد جدید در ارتباط بودند به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی. مردم ساکن در این خوابگاه به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی که در انجام فشرده کارهای ساختمانی به منظور حمایت از خانواده های خود را.

کارگران خارجی دیده می شود در یک خوابگاه در Cochrane تسلیم 2 است که فهرست به عنوان یک انزوای منطقه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 رمان coronavirus در سنگاپور در 14 آوریل سال 2020 است.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شده اند وجود دارد 3,699 موارد تایید موارد پس از شروع شیوع; 652 بیماران مرخص شده از بيمارستان و جامعه انزوا امکانات و 10 نفر در سنگاپور را شکست به این بیماری است. — Saheli روی Choudhury, Ted کمپ

8:06 am: جهانی coronavirus موارد بالای 2 میلیون

تعداد کل عفونت در سراسر جهان افزایش یافته است به 2,056,055 و حداقل 134,178 که مردم از این بیماری با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

هاپکینز داده ها نشان داد coronavirus آلوده بیش از 636,300 بیماران در ایالات متحده است.

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان هر یک گزارش بیش از 134,000 موارد هر. موارد در بریتانیا صعود به بیش از 99,400 با توجه به هاپکینز و بیش از 12,800 نفر کشته شده اند. Saheli روی Choudhury

ایتالیایی صلیب سرخ کارکنان با استفاده از یک thermoscanner به بررسی دمای بدن مسافران پس از رسیدن به Termini ایستگاه قطار در طول Coronavirus اضطراری در 9 آوریل سال 2020 در رم ایتالیا.

آنتونیو Masiello گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:30 pm: لا شهردار می گوید اجتماعات بزرگ به احتمال زیاد ممنوع برای بقیه سال

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: جمع زیادی از قبیل کنسرت ها و رویدادهای ورزشی به احتمال زیاد نمی خواهد از سر تا 2021. “این دشوار است تصور کنید که ما هم در هزار در هر زمان به زودی, بنابراین من فکر می کنم ما باید آماده باشیم که در این سال” Garcetti گفت: در مصاحبه با سی ان ان Wolf Blitzer.

“تا زمانی که وجود دارد یا واکسن نوعی از مداخله دارویی یا گله ایمنی علم است و علم است. او افزود که مقامات بهداشت عمومی ساخته شده آن روشن است “مایل و مایل به راه رفتن قبل از ما می تواند در آن محیط.” — جنیفر الیاس

7:02 pm: اپل و گوگل در یک طرح بلند پروازانه برای کمک به مقامات مسیر ویروس

6:37 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما ‘تصویب اوج’ از شیوع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

استفانی رینولدز | CNP | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

“در حالی که ما باید هوشیار باشند روشن است که ما استراتژی تهاجمی در حال کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اخبار جلسه با کاخ سفید coronavirus نیروی کار. “نبرد همچنان ادامه دارد اما اطلاعات نشان می دهد که کشور ما گذشت قله در موارد جدید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: موارد جدید هستند “کاهش” در نیویورک که در بیشتر موارد تایید شده از هر کشور در خارج از ایالات متحده او افزود که موارد “تخت” در دنور و دیترویت در حالی که شهرهای دیگر از جمله بالتیمور و فیلادلفیا “در حال نشان دادن نشانه های بزرگ از موفقیت است.” — خواهد Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: هواپیمایی متحده انتظار دارد که 5 میلیارد دلار کمک آمریکا موارد بالا 630,000

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im