Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنگاپور گزارش 931 موارد جدید, جهانی, شماره های بالا 2.9 میلیون

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.9 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 206,265
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (963,379) اسپانیا (226,629) ایتالیا (197,675) فرانسه (162,220) و آلمان (157,495).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:09 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:40 am: استرالیا گزارش 10 مورد جدید نیوزیلند مجموعه به سهولت محدودیت

استرالیا وزارت بهداشت گفت: از ساعت 6 صبح به وقت محلی در تاریخ 27 آوریل 10 شد موارد جدید از روز قبل از آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 6,713. بیش از 5500 نفر هستند گفت: به بهبود از Covid-19 در حالی که 83 فوت کرده اند.

رفت و آمد نشسته در یک تراموا نیمکت در ملبورن بعدی به یک صفحه نمایش استرالیا بخشنامه دولت در مورد اجتماعی فاصله در طول شیوع کروناویروس.

Asanka Ratnayake | گتی ایماژ

نیوزیلند روزانه موارد گزارش شده باقی مانده است نسبتا کم با چهار مورد تأیید و پنج احتمالی موارد گزارش شده در مارس 26. مجموع تایید شده و احتمالی موارد در نیوزیلند است 1,470 با توجه به آن به وزارت بهداشت.

نیوزیلند است به سهولت آن محدودیت سطح از هشدار 4 به alert 3 شروع سهشنبه, که اجازه می دهد اکثر کسب و کار برای شروع به باز کردن اما آنها باید نگاهی به سلامت اقدامات برای حفظ کارگران خود را امن است. — Saheli روی Choudhury

8:29 am: تسلا می پرسد کارکنان به از سرگیری تولید در فریمانت کارخانه خودرو با وجود coronavirus دستورات بهداشتی

تسلا مدیران خواسته ده ها تن از کارکنان به بازگشت به کار در 29 آوریل برای از سرگیری تولید در این شرکت در فرمونت کالیفرنیا ماشین کارخانه با توجه به مکاتبات داخلی به اشتراک گذاشته شده با CNBC.

این کارخانه قرار بود به حالت تعلیق در خودرو, تولید, مارس 19 برای جلوگیری از گسترش Covid-19. اما این شرکت مقاومت و نگهداری تولید اتومبیل از طریق پایان مارس 23.

بهداشت محلی سفارشات محدود خودروساز به “حداقل عملیات اساسی” تا پایان روز 3 مه حداقل با توجه به Sgt. ری کلی, اطلاعات عمومی افسر با آملدا. — Lora Kolodny

8:08 am: چگونه ایتالیا اقتصادی افزوده شد زمین صفر به مرگبارترین شیوع کروناویروس در اروپا

ایتالیا اولین غربی کشور به ناودان توسط ویروس شیوع و آن گزارش تعداد تلفات عقب تنها در ایالات متحده در جهانی مرگ و میر از آسوشیتد پرس گزارش داد.

اولین مورد گزارش شده در فوریه. 21 زمانی که جهانی بهداشت مقامات هنوز در فکر این ویروس containable خبرگزاری اضافه شده است.

شواهدی وجود دارد که جمعیتی و بهداشتی-مراقبت از کمبود برخورد با سیاسی و منافع کسب و کار به افشای 10 میلیون نفر در شمال ایتالیا منطقه لومباردی در راه دیده نمی شود در هر نقطه دیگری — به ویژه آسیب پذیر در خانه های سالمندان با توجه به AP. — Saheli روی Choudhury

7:24 am: سنگاپور گزارش 931 اضافی مورد عفونت

سنگاپور گزارش داد 931 موارد جدید Covid-19 از ظهر به وقت محلی در روز یکشنبه.

بسیاری از موارد جدید در ارتباط بودند به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی که به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی انجام کار فشرده شغل برای حمایت از خانواده های خود را.

یک درمانگاه کارکنان در دنده محافظ disinfects یک صندلی در یک منطقه در انتظار خارج از درمانگاه در مارس 25 سال 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

وزارت بهداشت داده ها نشان داد بیش از 11,400 کارگران ساکن در این خوابگاه آزمایش مثبت برای عفونت است.

شهر-دولت در حال حاضر حداقل 13,624 موارد تایید شده به تاریخ. بسیاری از بیماران گفته می شود در انزوا امکانات در حالی که فقط بیش از 1300 نفر هنوز در بیمارستان بستری شده و 12 نفر فوت کرده اند تا کنون. — Saheli روی Choudhury

7:09 am: Global موارد بیش از 2.96 میلیون مرگ و میر بالای 200,000

تعداد کل coronavirus موارد در سطح جهانی بیش از 2.96 میلیون و حداقل 206,265 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته و پس از به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد گزارش شده عفونت با بیش از 963,300 موارد در کشور و بیش از 54,800 مرگ و میر هاپکینز داده ها نشان داد.

اسپانیا گزارش داد بیش از 226,600 موارد; و ایتالیا و فرانسه و آلمان گزارش شده حداقل 157,000 موارد هر. در انگلستان مورد صعود به بیش از 154,000 با توجه به هاپکینز — بیش از 20,700 مردم وجود دارد فوت کرده اند. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:20 pm: Birx می گوید ما نیاز به یک ‘پیشرفت’ در آنتی ژن تست برای کمک به بازگشایی

دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” روز شنبه در حالی که coronavirus روند به او “بزرگ امید” به صورت آهسته reopenings بیش از چند ماه آینده بسیاری از اجتماعی فاصله اقدامات است که باید طرح میتوانست زندگی آمریکایی خواهد بود ثابت ثابت از طریق تابستان است.

و در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از فرمانداران مطبوعات به دوباره باز کردن اقتصاد Birx گفت: ایالات متحده باید یک “دستیابی به موفقیت” در coronavirus تست به کمک صفحه نمایش آمریکایی و یک تصویر دقیق تری از این ویروس گسترش یافته است.

Birx گفت: این کارگروه در نظر دارد برای ادامه کار با متحده به مقیاس تست برای کسانی که بیمار با این ویروس. “در همان زمان” او افزود: “ما باید درک کنند که ما باید به نوآوری دستیابی به موفقیت در تست” برای کسانی که در حال حاضر این ویروس بود اما خفیف یا بدون علائم است. — NBC News

1:30 pm: نیویورک قصد دارد به مرحله بازگشایی پس از منطقه ای بستری نرخ شده اند در کاهش 14 روز

نیویورک خواهد شد و در نهایت دوباره باز در فاز یک بار به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: دولت های منطقه ای و بستری نرخ شده اند در کاهش 14 روز فرماندار اندرو کومو گفت: در روز یکشنبه.

فاز اول این طرح را شامل ساخت و ساز و تولید است. در فاز دو کسب و کار نیاز به طراحی برنامه ای برای بازگشایی, از جمله داشتن تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی تحمیل فاصله.

مردم انتخاب کنید تا مواد غذایی مواد غذایی بانک در شهر نیویورک همراه شربت خانه مواد غذایی در بارکلیز سنتر پلازا در آوریل 24 سال 2020 در بروکلین نیویورک.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“ما قصد داریم به بازگشایی در فاز … نگاهی به تجزيه و تحليل منطقه اي را تعيين و سپس نظارت بر هر آنچه که شما انجام” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کومو گفت: دوباره باز کردن برنامه باید جذب بازدید کننده از مناطق دیگر و یا متحده است. — اما Newburger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: دکتر Birx می گوید ما نیاز به یک ” دستیابی به موفقیت در تست برای کمک به دوباره باز کردن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو