این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 202,668
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (936,616) اسپانیا (223,759) ایتالیا (195,351) فرانسه (161,644) و آلمان (156,418).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:31 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:08 am: چین گزارش 11 مورد جدید دیگری مرگ و میر

چین گزارش داد 11 جدید تایید موارد به عنوان از آوریل 25 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت. از موارد جدید شش بودند نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع موارد به 82,827 با توجه به NHC داده است.

همچنین این 11th مستقیم بعد که NHC گزارش هیچ اضافی مرگ و میر ترک آن مرگ و میر در 4,632.

یک زن چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او نشسته در پشت روروک مخصوص بچه ها در یک تقاطع در آوریل 24, 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

به طور جداگانه به NHC گفت: وجود 30 نفر جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. آن وجود دارد گفت: در حال حاضر 1000 در چنین مواردی تحت آزمایشات پزشکی. — کریستین وانگ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:40 pm: نخست وزیر بوریس جانسون را به بازگشت به کار دوشنبه پس از coronavirus بازیابی

نخست وزیر بوریس جانسون برگ خیابان داونینگ در راه خود را به کاخ باکینگهام پس از انتخابات عمومی در لندن و بریتانیا 13 دسامبر 2019.

توماس Mukoya | ایسنا

4:56 pm: Ex-کارکنان اپل در حال مقابله با کمبود ماسک

در سال گذشته در این زمان سابرینا Paseman بود که در اپل مشغول کار بر روی طراحی نرم افزار مک. در حال حاضر او را پناه در یک آپارتمان سان فرانسیسکو با دیگری کارمند اپل در تلاش برای رسیدگی به جهانی ماسک کمبود.

Paseman و مگان دونگ هستند بنیانگذاران یک سازمان غیر انتفاعی آنها خواستار رفع, ماسک, تلاش برای ایجاد یک راه حل ساده برای عظیم و رو به رشد مشکل است. عدم دنده محافظ در میان Covid-19 همه گیر است که اولین و مهمترین بحران در بهداشت و درمان صنعت, اما به عنوان متحده و کشور شروع به شل شدن اجتماعی-فاصله محدودیت نیاز به ماسک تبدیل به حاد تر برای مردم در اتوبوس و در فروشگاه ها و در محل کار. —Ari لوی

3:19 pm: فرانسه PM به ارائه برنامه ای برای باز کردن از پیچ مستند در روز سه شنبه

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ خواهد شد در حال حاضر دولت برنامه ای برای باز کردن این کشور مستند به مجلس در روز سه شنبه دیدار کرد.

نخست وزیر بیانیه هفته آینده خواهد شد و پس از بحث و رای می دهند.

این مستند به دستور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی شده است و در جای خود از مارس 17 به سرعت گسترش coronavirus است و با توجه به برداشته on May 11. —رویترز

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: میر جهانی صلیب 200,000; ما سواحل بازگشایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو