Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنگاپور مقدماتی گزارش 799 موارد جدید, جهانی, شماره های بالا 2.9 میلیون

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.9 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 206,265
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (963,379) اسپانیا (226,629) ایتالیا (197,675) فرانسه (162,220) و آلمان (157,495).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:09 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

3:10 pm: سنگاپور مقدماتی تایید 799 موارد جدید

سنگاپور روز دوشنبه مقدماتی تایید 799 مورد جدید از coronavirus کشور وزارت بهداشت گفت.

که طول می کشد تعداد کل افراد آلوده در کشور به 14,423.

بسیاری از موارد جدید مرتبط شده اند به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی که به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی انجام کار فشرده شغل برای حمایت از خانواده های خود را. — Huileng قهوهای مایل به زرد

2:05 pm: چگونه شرکت های هواپیمایی مختلف در حال جابجایی مایل نخبگان و وضعیت پسوند در طول همه گیر

به عنوان مسافرت هوایی و تقاضا مخازن با توجه به کنترل مرز و جنبش محدودیت های هواپیمایی در حال ساخت حرکت برای محافظت از خود را وفادار آگهی مکرر.

اقدامات شامل کاهش نیاز به دوباره واجد شرایط برای وضعیت نخبگان اعطای امتیاز و وضعیت پسوند.

اما قطعی وجود دارد برندگان و بازندگان در سال 2020 مسافت پیموده شده بازی. چاپ خوب برای هر تصمیم گیری متفاوت است و در برخی از موارد است دقیق و پر زحمت ، برخی از شرکت های هواپیمایی نیز اصلاح وضعیت خود را به اطلاعیه هفته بعد. — مونیکا Buchanan Pitrelli

مسافران از اولین بازگشت پرواز از کازابلانکا راه رفتن در Schipol فرودگاه پس از ورود در فرودگاه Schiphol در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

Jeroen Jumelet | ANP | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

2 ساعت: تایلند گزارش نه موارد جدید, یک مرگ

تایلند روز دوشنبه گزارش نه موارد جدیدی از کروناویروس و یک مورد مرگ گزارش رویترز با استناد به Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

این اولین بار بود وجود دارد هیچ محلی جدید انتقال گزارش در بانکوک پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه Taweesin اضافه شده است.

جنوب شرقی آسیا کشور است که تا کنون گزارش شده و در مجموع 2,931 موارد و 52 مرگ و میر. — Huileng قهوهای مایل به زرد

12:30 pm: ژاپن می تواند بدترین ضربه اقتصادهای آسیایی با توجه به همه گیر: مودی

در آسیا ژاپن و سنگاپور اقتصاد می تواند مبارزه بیشتر در این بیماری همه گیر کوروناویروس یک اقتصاددان از مودی را تجزیه و تحلیل کرد.

هر دو اقتصاد در حال حاضر ضعیف بودند قبل از وقوع بدتر شده طی ماه گذشته — و سختگیرانه تر مستند اقدامات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس به احتمال زیاد تشدید مربوطه مشکلات اقتصادی گفت: Steve کوکران شرکت رئیس آسیا و اقیانوسیه اقتصاددان.

آخرین آمار رسمی در ژاپن نشان داد که اقتصاد با کاهش 6.3 ٪ در سال بیش از سال در سه ماه دسامبر در حالی که برآورد اولیه در سنگاپور نشان داد که اقتصاد قرارداد با 2.2 درصد در سه ماهه به پایان رسید که در ماه مارس است. — ین ن لی

12:20 pm: آلمان گزارش 1,018 جدید موارد مرگ و میر 110

آلمان گزارش 1,018 موارد جدید از coronavirus در دوشنبه در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده به 155,193 با توجه به رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

وجود 110 مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 5,750 این موسسه اضافه شده است.

دوشنبه گذشته آلمان اجازه کوچکتر خرده فروشان از زیر 800 متر مربع به دوباره باز به عنوان طولانی به عنوان آنها abided اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی. کسب و کارهای بزرگتر مانند نمایندگی خودرو دوچرخه و کتاب مغازه ها نیز مجاز به دوباره باز کردن. — Huileng قهوهای مایل به زرد

11:45 pm: هند مالیات بر درآمد بخش رد پیشنهاد coronavirus مالیات بر فوق العاده غنی

یک گروه 50 هند درآمد خدمات افسران توصیه می شود مالیات فوق العاده غنی به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای مقابله با بحران اقتصادی آورده جهانی همه گیر.

آنها توصیه می شود بالا بردن بالاترین نرخ مالیات به 40 درصد مردم درآمد بالای 10 میلیون روپیه ($131,083.10) در یک سال یا یک مالیات بر ثروت برای کسانی که با خالص ارزش 50 میلیون روپیه یا بیشتر. توصیه های ساخته شده بودند در یک مقاله که فرستاده شد به هیئت مرکزی از مالیات مستقیم.

مالیات بر درآمد بخش بعد گفت در توییتر که هیئت مرکزی خواسته هرگز آن دسته از افسران به تهیه چنین گزارش و محتویات کاغذ نیست “منعکس رسمی نمایش CBDT/وزارت دارایی به هر شیوه ای.”

هند در حال حاضر در یک دوره طولانی از مستند تا آوریل 3. — Saheli روی Choudhury

10 صبح: اوزاکا به نام شرم و سرو pachinko هجوم مستند

ژاپن استان اوساکا خواهد نام و شرم بیشتر pachinko سالن قمار رسانه که در حال هجوم مستند درخواست با هدف کاهش گسترش coronavirus رویترز گزارش داد.

سه نفر از شش مکان های شناسایی شده در روز جمعه پس از آن بسته به آژانس خبری گفت:. سرو Pachinko در حال بازی به سبک رسانه های که در آن بازیکن می تواند برنده پول با توجه به بازی نتیجه.

زنان با پوشیدن پیشگیرانه ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش Coronavirus بازی pachinko.

ویولا Kam | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

“بسیاری از مکان های بسته شده اند پس از ما به نام شش هفته گذشته است. ما در حال حاضر انجام یک نظرسنجی از سرو pachinko و اعلام نتایج بر این اساس” سخنگوی استان اوساکا گفت: با توجه به رویترز. — Saheli روی Choudhury

9:30 am: چین گزارش 3 مورد جدید دیگری مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 3 مورد جدید از عفونت شد که دو نسبت داده شده به مسافران از خارج از کشور. جدید مرگ و میر ثبت نام کرده بودند همان دیروز. وجود 25 موارد بدون علامت.

تجمعی موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین بالغ بر 82,830 و 4,633 نفر کشته شده اند. پکن شهر اضافه شده جدید مرگ اما روشن نیست که این فرد فوت کرده است.

در مارس 17, تجمعی مرگ و میر افزایش قابل ملاحظه ای پس از بررسی در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار در گزارش اضافه شده 1,290 مرگ و میر. — ساناز چنگ Saheli روی Choudhury

8:40 am: استرالیا گزارش 10 مورد جدید نیوزیلند مجموعه به سهولت محدودیت

استرالیا وزارت بهداشت گفت: از ساعت 6 صبح به وقت محلی در تاریخ 27 آوریل 10 شد موارد جدید از روز قبل از آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 6,713. بیش از 5500 نفر هستند گفت: به بهبود از Covid-19 در حالی که 83 فوت کرده اند.

رفت و آمد نشسته در یک تراموا نیمکت در ملبورن بعدی به یک صفحه نمایش استرالیا بخشنامه دولت در مورد اجتماعی فاصله در طول شیوع کروناویروس.

Asanka Ratnayake | گتی ایماژ

نیوزیلند روزانه موارد گزارش شده باقی مانده است نسبتا کم با چهار مورد تأیید و پنج احتمالی موارد گزارش شده در مارس 26. مجموع تایید شده و احتمالی موارد در نیوزیلند است 1,470 با توجه به آن به وزارت بهداشت.

نیوزیلند است به سهولت آن محدودیت سطح از هشدار 4 به alert 3 شروع سهشنبه, که اجازه می دهد اکثر کسب و کار برای شروع به باز کردن اما آنها باید نگاهی به سلامت اقدامات برای حفظ کارگران خود را امن است. — Saheli روی Choudhury

8:29 am: تسلا می پرسد کارکنان به از سرگیری تولید در فریمانت کارخانه خودرو با وجود coronavirus دستورات بهداشتی

تسلا مدیران خواسته ده ها تن از کارکنان به بازگشت به کار در 29 آوریل برای از سرگیری تولید در این شرکت در فرمونت کالیفرنیا ماشین کارخانه با توجه به مکاتبات داخلی به اشتراک گذاشته شده با CNBC.

این کارخانه قرار بود به حالت تعلیق در خودرو, تولید, مارس 19 برای جلوگیری از گسترش Covid-19. اما این شرکت مقاومت و نگهداری تولید اتومبیل از طریق پایان مارس 23.

بهداشت محلی سفارشات محدود خودروساز به “حداقل عملیات اساسی” تا پایان روز 3 مه حداقل با توجه به Sgt. ری کلی, اطلاعات عمومی افسر با آملدا. — Lora Kolodny

8:08 am: چگونه ایتالیا اقتصادی افزوده شد زمین صفر به مرگبارترین شیوع کروناویروس در اروپا

ایتالیا اولین غربی کشور به ناودان توسط ویروس شیوع و آن گزارش تعداد تلفات عقب تنها در ایالات متحده در جهانی مرگ و میر از آسوشیتد پرس گزارش داد.

اولین مورد گزارش شده در فوریه. 21 زمانی که جهانی بهداشت مقامات هنوز در فکر این ویروس containable خبرگزاری اضافه شده است.

شواهدی وجود دارد که جمعیتی و بهداشتی-مراقبت از کمبود برخورد با سیاسی و منافع کسب و کار به افشای 10 میلیون نفر در شمال ایتالیا منطقه لومباردی در راه دیده نمی شود در هر نقطه دیگری — به ویژه آسیب پذیر در خانه های سالمندان با توجه به AP. — Saheli روی Choudhury

7:24 am: سنگاپور گزارش 931 اضافی مورد عفونت

سنگاپور گزارش داد 931 موارد جدید Covid-19 از ظهر به وقت محلی در روز یکشنبه.

بسیاری از موارد جدید در ارتباط بودند به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی که به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی انجام کار فشرده شغل برای حمایت از خانواده های خود را.

یک درمانگاه کارکنان در دنده محافظ disinfects یک صندلی در یک منطقه در انتظار خارج از درمانگاه در مارس 25 سال 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

وزارت بهداشت داده ها نشان داد بیش از 11,400 کارگران ساکن در این خوابگاه آزمایش مثبت برای عفونت است.

شهر-دولت در حال حاضر حداقل 13,624 موارد تایید شده به تاریخ. بسیاری از بیماران گفته می شود در انزوا امکانات در حالی که فقط بیش از 1300 نفر هنوز در بیمارستان بستری شده و 12 نفر فوت کرده اند تا کنون. — Saheli روی Choudhury

7:09 am: Global موارد بیش از 2.96 میلیون مرگ و میر بالای 200,000

تعداد کل coronavirus موارد در سطح جهانی بیش از 2.96 میلیون و حداقل 206,265 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته و پس از به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد گزارش شده عفونت با بیش از 963,300 موارد در کشور و بیش از 54,800 مرگ و میر هاپکینز داده ها نشان داد.

اسپانیا گزارش داد بیش از 226,600 موارد; و ایتالیا و فرانسه و آلمان گزارش شده حداقل 157,000 موارد هر. در انگلستان مورد صعود به بیش از 154,000 با توجه به هاپکینز — بیش از 20,700 مردم وجود دارد فوت کرده اند. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:20 pm: Birx می گوید ما نیاز به یک ‘پیشرفت’ در آنتی ژن تست برای کمک به بازگشایی

دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” روز شنبه در حالی که coronavirus روند به او “بزرگ امید” به صورت آهسته reopenings بیش از چند ماه آینده بسیاری از اجتماعی فاصله اقدامات است که باید طرح میتوانست زندگی آمریکایی خواهد بود ثابت ثابت از طریق تابستان است.

و در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از فرمانداران مطبوعات به دوباره باز کردن اقتصاد Birx گفت: ایالات متحده باید یک “دستیابی به موفقیت” در coronavirus تست به کمک صفحه نمایش آمریکایی و یک تصویر دقیق تری از این ویروس گسترش یافته است.

Birx گفت: این کارگروه در نظر دارد برای ادامه کار با متحده به مقیاس تست برای کسانی که بیمار با این ویروس. “در همان زمان” او افزود: “ما باید درک کنند که ما باید به نوآوری دستیابی به موفقیت در تست” برای کسانی که در حال حاضر این ویروس بود اما خفیف یا بدون علائم است. — NBC News

1:30 pm: نیویورک قصد دارد به مرحله بازگشایی پس از منطقه ای بستری نرخ شده اند در کاهش 14 روز

نیویورک خواهد شد و در نهایت دوباره باز در فاز یک بار به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: دولت های منطقه ای و بستری نرخ شده اند در کاهش 14 روز فرماندار اندرو کومو گفت: در روز یکشنبه.

فاز اول این طرح را شامل ساخت و ساز و تولید است. در فاز دو کسب و کار نیاز به طراحی برنامه ای برای بازگشایی, از جمله داشتن تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی تحمیل فاصله.

مردم انتخاب کنید تا مواد غذایی مواد غذایی بانک در شهر نیویورک همراه شربت خانه مواد غذایی در بارکلیز سنتر پلازا در آوریل 24 سال 2020 در بروکلین نیویورک.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“ما قصد داریم به بازگشایی در فاز … نگاهی به تجزيه و تحليل منطقه اي را تعيين و سپس نظارت بر هر آنچه که شما انجام” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کومو گفت: دوباره باز کردن برنامه باید جذب بازدید کننده از مناطق دیگر و یا متحده است. — اما Newburger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: دکتر Birx می گوید ما نیاز به یک ” دستیابی به موفقیت در تست برای کمک به دوباره باز کردن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو