Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: San Francisco منتشر بازگشایی جدول زمانی ماراتن بوستون لغو شد

کاستکو نمونه را گشت اما نگاه متفاوت تر از قبل

8:30 p. m. و — Costco خریداران شده اند استفاده می شود به وعده شگفت انگیزی بر روی نمونه به عنوان آنها در فهرست راهرو با اعضای خانواده و پر کردن سبد خود را با اقلام عمده.

کسانی که محبوب نمونه مواد غذایی — همراه با غذا دادگاه صندلی و آرام تر سفرهای خرید — از بین رفته اند در طول coronavirus بیماری همه گیر. در اوایل این ماه, عضویت در باشگاه انبار شروع به نیاز تمام مشتریان را به پوشیدن ماسک یا پوشش در فروشگاه ها.

اما در یک درآمد تماس پنجشنبه کاستکو رئیس امور مالی ریچارد Galanti گفت: نمونه برداری باز خواهد گشت. او گفت که این شرکت را به آرامی رول آن را در فروشگاه های شروع در اواسط ماه ژوئن. انتظار نداریم که آن را به همان نگاه هر چند, او گفت:.

“من نمی توانم به شما بگویم اما این نیازی به گفتن نیست برای رفتن به جایی که شما بروید و فقط انتخاب کنید تا باز نمونه با انگشتان دست خود را,” او گفت:. —ملیسا Repko

ایران به ارائه داوطلبانه جداسازی به خدمه پرواز هزاران نفر از کارکنان دیگر

8 p. m. و — هواپیمایی متحده در حال آماده سازی برای ارائه داوطلبانه جدایی بسته به هزاران نفر از کارکنان از جمله خدمه پرواز در ناوگان و خدمات به مشتریان, کارگران, آخرین اندازه گیری از یک شرکت هواپیمایی به سعی کنید به آن را کاهش می دهد کارکنان به عنوان coronavirus همچنان به roil صنعت است. ایالات ارائه می دهد که شامل نمی شود خلبانان منتشر می تواند به عنوان اوایل دوشنبه شب به گفته افراد آشنا با این موضوع. آمریکا و دلتا در روز گذشته افزایش یافته اند خریداری و بازنشستگی پیش از موعد بسته برای هزاران نفر از کارکنان. آمریکا نیز به نوبه خود گفت: مدیریت و کارکنان اداری که هدف آن کاهش کسانی که شغل 30 درصد یا حدود 5000 نفر است.

شرکت های هواپیمایی از ممنوع تخمگذار کردن یا برش نرخ پرداخت کارکنان از طریق سپتامبر. 30 تحت شرایط از $25 میلیارد فدرال بسته کمک.

اما مدیران باید گفت که آنها انتظار دارند به نیاز به کوچک کردن برای مطابقت تقاضا شده است که در ویران گیر محدودیتهای سفر و اقامت در خانه سفارشات. تقاضای سفر به علامت بالاتر در هفته های اخیر اما هنوز 80 درصد از یک سال پیش با توجه به اطلاعات فدرال. خطوط هوایی هشدار داده اند کارکنان که غیر ارادی اقدامات ممکن است اگر تقاضا نمی یابند و اگر داوطلبانه بسته نمی به اندازه کافی جذب داوطلبان. —لسلی Josephs

ایالات متحده فروش خودرو نقاهت اما باقی می ماند پایین

7:30 p. m. — Auto تحقیقات شرکت پیش بینی فروش خودرو جدید به کمی کمتر از 1.1 میلیون دستگاه خودرو در پایین در حدود 32 درصد به 33 درصد در مقایسه با آوریل 2019. خواهد بود که تقریبا 50% افزایش از تاریخی خود و سقوط در ماه آوریل است.

بسیاری از مصرف کنندگان باقی می ماند تحت اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات اما تخفیف های بزرگ از جمله روز یادبود ویژه و 0% تامین مالی ارائه می دهد تا 84 ماه — در حال رانندگی به خرید وسایل نقلیه جدید.

ادموندز کاکس خودرو و ALG یک شرکت تابعه از TrueCar, انتظار فروش از بین حدود 1.05 میلیون و 1.08 میلیون این ماه است.

ممکن است از لحاظ تاریخی مهم ماه برای این صنعت آن را به عنوان آغاز تابستان فروش نجومی — زمانی که خودروسازان فشار به روشن کردن مدل فعلی-خودروهای سال راه را برای جدیدتر اتومبیل ها و کامیون ها. آن از پنج سال گذشته آن را در دمای raked سوم بهترین ماه سال برای فروش با توجه به Edmunds. —مایک Wayland

Nordstrom سقوط فروش 40 درصد وجود دارد اما نقاط روشن در آن گزارش درآمد

این Nordstrom نشانه ای دیده می شود و در مقابل شرکت فروشگاه گل سرسبد در سیاتل. لوکس خرده فروش است که انتظار می رود به گزارش درآمد سه ماهه اول خود را به زودی. با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از شرکت مکان های بسته هستند.

توبی اسکات | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

7 p. m. و — Nordstrom خالص فروش کاهش یافت 40 درصد طی سه ماهه اول سال مالی این شرکت گزارش شده است که فروشگاه های زنجیره ای نیز گفته تحلیلگران است “نقدینگی کافی” به کار را از طریق coronavirus همه گیر و بقیه سال 2020 است. این شرکت گفت: حدود 40 درصد از آن فروشگاه در حال حاضر باز برای کسب و کار پس از آنها مجبور شدند بسته با توجه به Covid-19 بحران است. و Nordstrom گفت که انتظار دارد همه مکان خواهد بود باز دوباره تا پایان ماه ژوئن است.

یکی دیگر از نقطه روشن: Nordstrom پایان سه ماهه اول با سود ناخالص به عنوان یک درصد از فروش خالص از 11 درصد از 34 درصد سال پیش. این شرکت اعلام موجودی بود را 26 درصد به دلیل “اقدامات تهاجمی برای کاهش رسید و بیش از حد روشن موجودی از طریق افزایش بازاریابی و فعالیت های تبلیغاتی.” سهام بودند به تازگی پایین کمتر از 1 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از پریدن بیش از 3 درصد است. —توماس لورن

تگزاس پاک راه را برای طرفداران در هوای آزاد, pro, رویدادهای ورزشی,

6:51 p. m. و — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر شده یک نظم جدید است که اجازه خواهد داد که تعداد محدودی از طرفداران در هوای آزاد, pro, رویدادهای ورزشی, آسوشیتد پرس گزارش داد.

در بیرون استادیوم تنها قادر خواهد بود به میزبان 25 درصد از ظرفیت های طبیعی و طرفداران هنوز محروم از داخل رویدادها با توجه به AP. لیگ باید تقاضای خود را به دولت و وزارت بهداشت برای ترخیص کالا برای داشتن طرفداران در حضور.

نظم جدید از ابوت به روز زودتر تصمیم به اجازه ورزشی طرفدار میزبان رویدادهای بدون طرفداران شروع در ماه ژوئن AP گزارش شده است. —کریس Eudaily

Williams-Sonoma سهام پرش 10% به عنوان e-commerce فروش درایو درآمد, تعجب

رادیو فردا | رادیو فردا | گتی ایماژ

5:45 pm ET — Williams-Sonoma سهام پرش 10% در گسترش تجارت پس از درآمد نشان داد تعجب آور قدرت است.

همه از آن 616 فروشگاه بسته شد برای بیش از نیمی سه ماهه اما این شرکت هنوز هم قادر به رشد همان فروشگاه فروش 2.6%.

این کسب و کار آنلاین لگد به اوردرایو با درآمد بیش از 30 درصد است. خرده فروش گفت: آن را به شیر را به “نوظهور قدردانی خانه” در میان مصرف کنندگان است. تقریبا همه مارک های خود نشان داد رشد با Pottery Barn Kids همان فروشگاه فروش 8.5%, Williams-Sonoma تا 5.4 درصد و علم غرب تا 3.3%. مدیر عامل شرکت لورا يزد می گوید: شرکت “حتی اعتماد به نفس بیشتری در مسیر رشد” از آن e-commerce کسب و کار طولانی مدت آن را به عنوان قادر به برنده شدن مشتریان جدید و هنوز هم می بیند و فروش آن تسریع در سه ماهه جاری. —کریستینا پنیر چدار Berk

دور دیگری از محرک چک ممکن است آینده. در اینجا چگونه برای آماده سازی

5:06 p. m. — همه چشم ها در کاپیتول هیل قانونگذاران وقتی که می آید به اینکه آیا یا نه وجود خواهد داشت و دور دوم از محرک چک. اما چیزی است که شما می توانید انجام دهید اگر شما در حال پیش بینی کردن پول بیشتر: فایل اظهارنامه مالیاتی فدرال خود را اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر.

مهلت تشکیل پرونده با IRS تمدید شده است به ژوئیه 15. اطلاعات در که مدارک به احتمال زیاد خواهد شد مورد استفاده برای تعیین محرک پرداخت که بر اساس درآمد ناخالص تنظیم شده و تعدادی از وابستگان شما ادعا می کنند. بازده فایل شما در حال حاضر خواهد شد از مالیات سال 2019. بنابراین اگر درآمد خود را رفت و یا شما اضافه شده یک کودک به خانواده خود را که سال, که می تواند منجر به یک بزرگتر محرک پرداخت.

گرفتن در کارهای اداری خود را در حال حاضر نیز بدان معنی است که شما ممکن است دریافت هزینه که می تواند بزرگتر مجموع از خود محرک را بررسی کنید. در این میان واشنگتن قانونگذاران باید در شرایط توافق به صورت یک مجموعه دوم از چک را از طریق رفتن. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که در نظر گرفته شده و چه به نظر در هنگام پر کردن مالیات خود را اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله. —Lorie Konish

سان فرانسیسکو منتشر بازگشایی جدول زمانی

جمعیت – کشیده شده توسط آفتابی, گرم, آب و هوا – اجتماعی فاصله در ماموریت دولورس پارک در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا. برای لذت بردن از آخر هفته روز یادبود در شنبه 24 مه سال 2020 است.

اسکات Strazzante | سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

4:52 p. m. و — سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد منتشر شد, جدول زمانی دقیق از آنچه در این شهر بازگشایی خواهد شد شبیه به این تابستان آن را پایان تاریخ خود را برای اقامت در خانه سفارش دهید.

“ما در حال ورود به یک مرحله جدید از این بحران و ما احساس راحت است که ما در جایی است که ما می توانید شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد ما اما این است که می گویند که این ویروس نمی کند و همچنان به تهدید شهر ما” نژاد در بیانیه ای گفت. سان فرانسیسکو در حال حاضر در فاز 2A از بازگشایی که اجازه می دهد تا منظقه وانت در اکثر خرده فروشان.

بیشتر محدودیت ها برداشته خواهد شد در ژوئن 1, هنگامی که مراقبت از کودک, خدمات, باغ گیاه شناسی و موزه ها می تواند بازگشایی در زیر برخی از دستورالعمل ها. در ژوئن 15, شهر قصد دارد وارد فاز 2B که اجازه خواهد داد که بیشترین داخلی, خرده فروشی, فضای باز ناهار خوری و اردوهای تابستانی برای بازگشایی شده است.

ورزش حرفه ای بازی بدون تماشاگر و مذهبی خدمات همچنین می توانید رزومه. شهر انتظار برای لغو محدودیت های اضافی در ماه جولای و اواسط ماه اوت اما تاریخ بازگشایی نشده است به نام برای کسب و کار مانند سالن های کنسرت و کاباره ها.—هانا میلر

خانه عبور می کند تغییرات به وام کسب و کار کوچک برنامه

4:47 p. m. ET — مجلس با تصویب لایحه به دریافت کنندگان وام کسب و کار کوچک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گریز بیشتر در چگونه آنها را به صرف پول خود را.این تغییرات به چک حفاظت برنامه طراحی شده است برای نگه داشتن کارکنان در شرکت های کوچک اشتغال در طول coronavirus همه گیر در گذشت تقریبا به اتفاق آراء.

سنا که شناور است یک طرح مشابه تصمیم می گیرید که آیا به این قانون که آن را می گرداند هفته آینده.این لایحه کاهش سهم از پول کمک های کسب و کار مجبور به صرف در حقوق و دستمزد به منظور دریافت وام بخشش از 75 ٪ تا 60٪. آن را تمدید زمان شرکت ها به صرف بودجه و عقب راندن 30 ژوئن مهلت rehire کارگران در میان سایر مقررات.

خانه به راحتی تصویب این قانون در زمانی که دموکرات ها و جمهوری خواهان تلاش برای توافق بر سر نحوه ارائه کمک های بیشتر به اقتصاد آمریکا غرق با این بیماری همه گیر. – یعقوب Pramuk

تلاش جدید آزمون با در خانه جمع آوری نمونه

3:42 p. m. و — غذا و دارو صادر کرده و در مواقع اضطراری با استفاده از مجوز برای تلاش های تشخیصی جدید کروناویروس آزمون در خانه مجموعه نمونه این شرکت اعلام کرد.

با تست کیت مردم می توانند با سواب سوراخهای بینی خود را در خانه و ارسال نمونه به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل. نتایج ارائه شده از طریق پورتال آنلاین. این شرکت گفت که انتظار دارد که به بیش از 500,000 از کیت های موجود تا پایان ماه آینده.

آزمون تولید کنندگان مانند تلاش هنوز در تلاش به سطح شیب دار بالا متحده ظرفیت آزمون در سراسر جمعیت برای Covid-19. در ایالات متحده انجام شده به طور متوسط حدود 173,000 آزمون هر روز از طریق مارس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه. ظرفیت دو برابر شده است و پس از آمریکا است که تا کنون انجام شده به طور متوسط 330,000 آزمون در روز در ماه مه. —خواهد Feuer

ماراتن بوستون لغو شد در میان همه گیر

دوندگان از خط پایان عبور در Boylston خیابان در طول 123rd بوستون ماراتن در بوستون در 15 آوریل 2019.

Christopher Evans | MediaNews گروه | بوستون هرالد via Getty Images

3:31 p. m. و — ماراتن بوستون لغو شده است به عنوان یک نتیجه از Covid-19 گیر با توجه به اعلام از مسابقه دهندگان در بوستون ورزشی انجمن. این رویداد در اصل شده است تا سپتامبر به تعویق افتاد.

“اولویت ما همچنان به حفظ سلامت جامعه و همچنین کارکنان ما شرکت کنندگان داوطلبان تماشاگران و هواداران گفت:” تام Grilk مدیر عامل شرکت بع.

به عنوان یکی از معتبر ترین ماراتن مسابقه به طور معمول به تساوی بیش از 30000 دونده از سراسر جهان با توجه به انتخاب. این اولین بار است که این مراسم لغو شده است در آن 124 سال سابقه. اما بع ارائه مجازی “جایگزین” است که در آن شرکت کنندگان می توانند اجرای 26.2 مایل فاصله خود به خود بین ماه های سپتامبر 7 و 14 سپتامبر و ارائه مدرک از زمان. —هانا میلر

دانش آموزان می توانند بازگشت با خیال راحت به پردیس این سقوط می گوید: دانشگاه میامی رئیس جمهور

3:10 p. m. ET — دکتر خولیو Frenk, an ex-سازمان بهداشت جهانی رسمی است که در حال حاضر رئيس جمهور از دانشگاه میامی گفت: CNBC او معتقد است دانش آموزان می توانند بازگشت با خیال راحت به پردیس این سقوط. Frenk گفت: از آنجا که دانشجویان جوان تر هستند و کاهش خطر ابتلا به بیماری شدید از Covid-19 دانشگاه ها می توانید پیاده سازی پروتکل به برگزاری کلاس های حضوری.

برای دانشگاه میامی که شامل قوی تست و تماس با ردیابی و همچنین تغییرات در خوابگاه و کلاس های درس به ارائه فضای بیشتر بین دانش آموزان است. علاوه بر این با پوشیدن ماسک بر UM سه دانشگاه خواهد بود “بسیار قوی هنجار اجتماعی” گفت: Frenk یک پزشک آموزش دیده که قبلا به عنوان مکزیک وزیر بهداشت. —کوین Stankiewicz

Home Depot مدیر عامل شرکت می گوید همه گیر است و ایجاد تقاضای جدید

3:00 p. m. و — مشتریان را تبدیل به انبار خانه برای خرید لوازم تمیز کردن و پرش شروع پروژه های DIY. اما صفحه اصلی بهبود (persian) خرده فروش مدیر عامل کریگ Menear گفت: این بیماری همه گیر در ادامه به ایجاد تقاضای جدید است.

Menear که صحبت می کرد در برنشتاین تصمیم گیری استراتژیک کنفرانس های مجازی گفت: این شرکت با اضافه کردن پرقدرت تمیز کردن ابزار به طبقه بندی آن از جمله هیدرواستاتیک سم پاش که می تواند در پاکسازی یک منطقه به سرعت. او گفت: کسب و کار آمده اند به خانه انبار به خرید محصولات است که خود را در محیط های touchless. و او گفت: مشتریان جدید را خرید در فروشگاه ها و وب سایت ها و کشف آن طیف گسترده ای از اقلام است.

“وجود دارد برخی از دسته بندی ها فرصت رفتن به جلو است که فقط تغییر به عنوان یک نتیجه از این بحران است.” و او اضافه کرد: تمیز کردن استاندارد خواهد شد “برای همیشه لطفا برای تغییر.” —ملیسا Repko

دیگران مالک می گوید NBA می تواند تصمیم بگیرد در ادامه بازی های هفته آینده

Giannis Antetokounmpo #34 از Milwaukee Bucks درایوهای به سبد خرید در برابر Bam Adebayo #13 از Miami Heat در طول نیمه دوم در American Airlines Arena در مارس 02, 2020 در میامی فلوریدا.

مایکل نفره | گتی ایماژ

2:43 p. m. ET — انجمن ملی بسکتبال می تواند رسیدن به یک تصمیم در مورد از سرگیری آن به حالت تعلیق نجومی هفته آینده Milwaukee Bucks مالک مارک Lasry گفت CNBC.

میلیاردر بنیانگذاران خیابان پایتخت ساخته هفتگی خود ظاهر در CNBC “نتیجهی گزارش” و اشاره کرد که کمیسر NBA آدم نقره ای در حال حاضر خواهد شد “گزینه های مختلف” مورد بازگشایی در لیگ حکام جلسه جمعه. وی افزود: اعضای هیئت مدیره با استفاده از تعطیلات آخر هفته در نظر گرفتن این پیشنهاد است.

Lasry گفت: هیئت مدیره می تواند دیدار دوباره “اوایل هفته آینده” و مقامات خواهد رای در شروع مجدد بازی است. NBA قصد دارد برای برگزاری یک تماس با تیم رئیس جمهور و به طور کلی مدیران بعد پنج شنبه, Lasry گفت.

NBA شد اولین pro league لیگ ورزش در ایالات متحده به حالت تعلیق بازی در تاریخ 11 مارس با توجه به Covid-19. —جباری جوان

انگلستان بیشتر برطرف محدودیت در مدارس کسب و کار و تجمعات

2:38 p. m. و — انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مدارس ابتدایی خواهد بود قادر به بازگشایی بیشتر کودکان با شروع ماه ژوئن 1 و متوسطه می توانند رزومه برخی چهره به چهره آغاز ژوئن 15. او همچنین اعلام کرد که, هوای آزاد, بازار خودرو, نمایندگی و غیرضروری مغازه ها می توانید شروع به بازگشایی در ماه ژوئن CNBC Ryan براون ، نخست وزیر نیز کاسته مقررات خصوصی کرده است. شروع ژوئن 1, گروه شش می توانید ملاقات در خارج از منزل در حالی که زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل. —هانا میلر

Kudlow می گوید وجود دارد “برق امید” برای اقتصاد

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow صحبت می کند به خبرنگاران در کاخ سفید در واشنگتن است.

کوین لمرقو | ایسنا

2:21 p. m. و — لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: در “بورس” وجود دارد که تشویق اقتصادی نشانه هایی در کشورهای که بازگشایی کسب و کار و که برگ برنده دولت انتظار قوی دوباره بجای اول برگشتن.

“ما شاهد اقتصاد به تدریج در مراحل بازگشایی در ماه مه و ژوئن. این انتقال در ماه” Kudlow گفت. “ما در واقع از دیدن بعضی از برق امید در میان تمام سختی ها و دل شکستگی.”

وی با اشاره به درصد بالایی از کارگران بیکار در ماه آوریل که توصیف خود را اخراج به عنوان “موقت” را به عنوان دلیلی برای انتظار اقتصاد به سرعت بازیابی.

“اگر این درست است و یا اگر که تقریبا درست, سپس ممکن است ما دیدن مردمی در حال بازگشت به کار سریع تر از ما ممکن است فکر بیایید می گویند یک ماه یا شش هفته پیش” Kudlow گفت. —جسی پوند

قبرس برای پوشش هزینه های برای گردشگران که گرفتن ویروس در تعطیلات

2:01 p. m. و — گردشگران که قرارداد coronavirus در قبرس نمی خواهد که به نگرانی در مورد نصب هزینه های سفر. این کشور را پای این لایحه برای وعده های غذایی و اقامت و داروها برای مسافرانی که سقوط بیمار در حالی که بازدید از آن وجود دارد CNBC ویکی McKeever گزارش. قبرس نیز تاسیس “Covid-19 بیمارستان” به طور انحصاری برای بازدید کنندگان خارجی است که خانه های 100 تخت. این کشور جزیره ای است و 939 مورد تأیید از coronavirus و 17 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —هانا میلر

رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو اجازه کسب و کار به انکار ورود به مردم با پوشیدن یک صورت پوشش

یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ عبور می کند در مقابل Hennes & Mauritz (H&M) فروشگاه به طور موقت بسته در میدان تایمز در منطقه نیویورک, ایالات متحده, در تاریخ پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است.

Demetrius فریمن | بلومبرگ | گتی ایماژ

1:48 p. m. و — کسب و کار در ایالت نیویورک مجاز به انکار ورود به کسانی که نمی پوشیدن ماسک یا پوشش صورت Gov. اندرو کومو گفت: طی اخبار روزانه توجیهی.

فرماندار با تاکید بر اهمیت پوشیدن ماسک و گفت: امضای این فرمان اجرایی به فروشگاه صاحبان حق می گویند: “اگر شما با پوشیدن یک ماسک شما نمی توانید در آمده است.”

کومو اولین دستور نیویورک ساکنان به سایش پوشش صورت در حالی که در روز 15 آوریل است. منظور زمان اثر در تاریخ 17 آوریل و گفت: هر فرد بیش از سن دو لازم است خود را برای پوشش بینی و دهان که در یک فضای عمومی و قادر به حفظ فاصله اجتماعی.

اما اصلی اطلاعیه روشن نیست که آیا شرکت های خصوصی مجاز به انکار ورود بر اساس چهره پوشانده اند. —یاس کیم

دبی آسانسور عمده مستند محدودیت

زنان با پوشیدن ماسک برای حفاظت در برابر coronavirus راه رفتن در بازار دبی در آوریل 28, 2020, بعد از مرکز خرید بازگشایی شد به عنوان بخشی از حرکت در خلیج فارس امارات به سهولت مستند محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته.

کریم صاحب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

1:34 p. m. و — پس از سازماندهی برخی از دقیقترین مستند اقدامات در جهان, دبی اعلام کرد که آن را لغو محدودیت های خاصی.

تجاری پایتخت امارات متحده عربی است که اجازه می دهد سالنهای سینما مکانهای تفریحی کودک و مراکز آموزش و همه موسسات خرده فروشی به بازگشایی در محدود ظرفیت CNBC ناتاشا Turak گزارش.

دبی تحمل دو ماه از مستند که شامل یک دوره سه هفته ای در ماه آوریل زمانی که ساکنان شد مورد نیاز برای درخواست پلیس اجازه به ترک خانه های خود. —هانا میلر

خارج فنی تیم را حفظ خواهد کرد کار از راه دور حتی به عنوان همه گیر فروکش

خارج برنامه های نمایش داده شده در گوشی های هوشمند در یک مرتب عکس گرفته شده در آرلینگتون ویرجینیا, مارس 19 سال 2020 است.

اندرو Harrer | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

1:19 p. m. و — خارج شده است و آخرین شرکت اعلام کرد که برخی از کارکنان که کار از راه دور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به بازگشت به کار در هر زمان به زودی — یا به طور بالقوه ،

این خرده فروش جعبه یک تیم از حدود 10 ، 000 نرم افزار مهندسین و دانشمندان داده و دیگر کارگران با تکنولوژی که در ساخت ابزار است که قدرت آن فروشگاه و تجارت الکترونیک کسب و کار. بسیاری از آنها در دره سیلیکون.

در یک ایمیل Walmart جهانی افسر ارشد فناوری سورش کومار گفت: tech تیم است که “کار تقریبا جدید خواهد بود عادی حداقل برای بسیاری از کار ما منجر شود.”

به جای داشتن کارکنان به دفتر هر روز او گفت: فضای اداری “استفاده خواهد شد در درجه اول برای همکاری به همگام سازی و تقویت رفاقت.” —ملیسا Repko

ظهور از راه دور کار مجموعه به آمار تقاضا برای نفت تحلیلگران هشدار می دهند

1:00 p. m. و — برخی از شرکت ها در حال حاضر اعلام کرد که کار از خانه سیاست را تبدیل به دائم پس از همه گیر abates و اگر این روند همچنان تاثیر آن بر تقاضای نفت می تواند قابل توجه است.

“بزرگترین تهدید برای تقاضای نفت این است که ظهور از راه دور کار” برنشتاین گفت: در سال های اخیر توجه به مشتریان.

کسب و کار مسافرت هوایی نیز می تواند یک ضربه به عنوان کارکنان عادت به برگزاری جلسات بیش از زوم و دیگر ویدئو کنفرانس سیستم عامل است.

“در حال حاضر شما در حال به چالش کشیدن است که تصور که سفر کسب و کار است که هزینه انجام کسب و کار” گفت: Dan کلاین از برنامه ریزی سناریو در S&P جهانی Platts.

این شرکت پیش بینی بین 1 میلیون بشکه در روز و 1.5 میلیون بشکه از تقاضای دست دادن کمتر از مسافران و بین 1.5 میلیون بشکه و 2 میلیون بشکه از تقاضای دست دادن از رکود در کسب و کار مسافرت هوایی. آژانس بین المللی انرژی انتظار دارد که تقاضای جهانی برای نفت را کاهش 8.6 میلیون بشکه در این سال به 91.2 میلیون بشکه. — Pippa استیونس

لیگ برتر به بازگشت ژوئن 17

طرفداران پوشیدن یکبار مصرف ماسک صورت قبل از لیگ برتر بازی بین Burnley FC و تاتنهام در چمن مور در مارس 07, 2020 در منچستر, انگلستان.

مایکل ریگان | گتی ایماژ

12:43 p. m. و — به عنوان ورزش حرفه ای سازمان حرکت به سمت بازگشایی انگلستان لیگ برتر را از سر فصل آن در ژوئن 17, با توجه به یک گزارش.

لیگ فوتبال به حالت تعلیق در آمد در تاریخ 13 مارس به دلیل همه گیر اما تیم قادر به نگه داشتن گروه های کوچک آموزش شروع هفته گذشته است.

اولین بازی به بازی در حال Aston Villa v شفیلد یونایتد و منچستر سیتی v آرسنال. آنها را شامل نمی شود تماشاگر. —هانا میلر

سناتور. Tim Kaine می گوید که او دارای آزمایش مثبت آنتی بادی

11:32 p. m. و — بهداشت ، Tim Kaine, D-Va., گفت که او و همسرش را آزمایش مثبت آنتی بادی به کوروناویروس.

“ما هر آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی در این ماه” Kaine در بیانیه ای گفت. “در حالی که آن آنتی بادی می تواند ما را کمتر به احتمال زیاد دوباره آلوده و یا دیگران را آلوده هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم اطمینان بیش از آنچه که حفاظت از آنتی بادی ها در واقع ممکن است ارائه. بنابراین ما را حفظ خواهد کرد زیر دستورالعمل CDC — دست شستن ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله. ما دیگران را تشویق به انجام این کار نیز هست. این نشان می دهد کسانی که در اطراف شما است که شما در مورد آنها مراقبت.”

رند پل سناتور. R-Ky., اولین سناتور اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در اواخر ماه مارس تنها چند روز قبل از سنا تصویب اولین دور از محرک امداد. Kaine بود در میان سناتورها که رای در فرد به تصویب بسته امداد در سنا با توجه به کنگره سوابق. —یلنا Dzhanova

نیویورک گزارش کمترین روزانه مثبت تست میزان از شیوع آغاز شد

یک صفحه نمایش گرفتن از شهردار, بیل د Blasio برگزاری یک کپی از نیویورک پست در طول یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

11:13 p. m. و — شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: 6 درصد از ساکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 روز سه شنبه به پایین ترین نرخ روزانه شهر گزارش کرده است پس از آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس است. د Blasio گفت: این شهرستان با هدف باقی می ماند زیر 15 درصد مثبت روزانه Covid-19 انجام شد.

“این یک روز بسیار خوب, 6%, مثبت, و ما در حال انجام بیشتر و بیشتر تست” د Blasio گفت: پنج شنبه. “بیشتر نیویورکی ما در حال رسیدن بهتر تصویر ما در حال گرفتن در آنچه اتفاق می افتد در این شهرستان مردم کمتر ما در حال پیدا کردن تست مثبت به عنوان یک درصد است. که نشانه ای بزرگ برای آینده این شهر است.”

د Blasio گفت: این شهرستان خواهد شد به احتمال زیاد شروع فاز یک بازگشایی در هفته آینده که اجازه خواهد داد که برای خرده فروشی های مختلف کسب و کار مانند آن است که فروش, لباس, الکترونیک, مبلمان, لوازم ورزشی و لوازم اداری, برای بازگشایی, برای منظقه و یا در فروشگاه وانت.

او گفت: این شهرستان تخمین می زند که 400,000 200,000 تا ساکنان را از بازگشت به کار در فاز اول بازگشایی. کسانی که کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به پیاده سازی تغییرات مختلف مانند اجرا اجتماعی فاصله شیوه ها و افزایش استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی, او گفت:. —نوح Higgins-دان

دلتا ارائه می دهد کارکنان buyouts زود هنگام بازنشستگی در مسابقه برای کاهش هزینه ها

10:41 p. m. و — Delta Air Lines آغاز شده است ارائه هزاران نفر از کارکنان خریداری و یا بازنشستگی پیش از موعد بسته, تلاش برای هزینه های بریده بریده. آتلانتا مبتنی بر حامل حداقل اتحادیه عمده خطوط هوایی ایالات متحده بود در اطراف 91,000 کارکنان تا پایان سال گذشته است. یک بسته برای آن بیش از 13000 اتحادیه خلبانان آینده مدیر عامل اد Bastian گفت: کارکنان در یک یادداشت.

ویران coronavirus بحران شرکت های هواپیمایی در حال تقلا برای کاهش کارکنان به عنوان چهره آنها محقر تقاضا در آنچه که به طور معمول شلوغ ترین زمان از سال است. خطوط هوایی ایالات متحده در حال ممنوع از تخمگذار کردن کارکنان از طریق سپتامبر. 30 تحت شرایط از 25 میلیارد دلار در فدرال کمک اما مدیران در چند حامل هشدار به کارمندان بالقوه عمیق کاهش اکتبر اگر وجود ندارد به اندازه کافی داوطلب.

خطوط هوایی آمریکا گفت: کارکنان در شب چهارشنبه آن را می خواهد به آن را کاهش می دهد مدیریت و اداری در رتبه 30 درصد کاهش حدود 5000 شغل. دلتا را ارائه نمی دهد یک هدف برای چگونه بسیاری از مشاغل در آن می خواهد به از دست دادن تحت داوطلبانه اقدامات است. —لسلی Josephs

Popeyes’ آمریکا هم فروش فروشگاه افزایش می یابد بیش از 40 درصد با وجود همه گیر

Popeyes ساندویچ مرغ

منبع: Popeyes لوئیزیانا آشپزخانه

10:38 صبح ET — به عنوان صنعت رستوران در تلاش برای شناور ماندن Popeyes Lousiana آشپزخانه است که برخلاف روند.

مرغ سرخ شده را زنجیره ای از گزارش های داخلی همان فروشگاه فروش رشد بیش از 40 درصد به عنوان سومین هفته کامل است. Popeyes’ آمریکا همان فروشگاه فروش صاف شد در نیمه دوم ماه مارس زمانی که بسیاری از دیگر رستوران شرکت مورد گزارش دو رقمی کاهش می یابد.

همیشه از Popeyes راه اندازی محبوب ساندویچ مرغ در ماه اوت های زنجیره ای را از همان فروشگاه فروش رشد به مراتب پیشی که از رقابت خود را.

رستوران مارک های بین المللی, دو, دیگر, زنجیر, Tim Hortons و برگر کینگ هم دیده می شود فروش بهبود در مه, اگر چه داخلی خود را همان فروش فروشگاه در ادامه به کاهش سال به سال. —آملیا Lucas

قمار می تواند مخاطره آمیز به لاس وگاس آماده بازگشایی دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

10:02 p. m. و — برخی از لاس وگاس’ بزرگترین قمار در حال تنظیم برای بازگشایی, پنجشنبه آینده, اما دکتر اسکات Gottlieb گفت که یک حرکت مخاطره آمیز.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت: دولت شیوع دیده است “سازگار و پایدار رو به پایین, مسیر” اما بازگشایی قمار را تهدید به مسافران که می تواند حامل ویروس. اعلام بازگشایی قمار و دیگر کسب و کار در دولت می آید که دولت و مقامات محلی در سراسر کشور سعی کنید به راه اندازی مجدد اقتصاد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویرانی اقتصادی, در حالی که همچنین کنترل گسترش ویروس.

“شما نگاه کنید در لاس وگاس بازگشایی آن قمار” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “این نوع از تنظیمات که در آن من فکر می کنم شما باید بیشتر در معرض خطر که در آن شما باید تعداد زیادی از مردم ازدحام با هم آمدن و رفتن در داخل تنظیمات برای پایدار دوره از زمان است.” —ویلیام Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

Cineworld انتظار برای بازگشایی سالن های سینما در ماه جولای افزایش نقدینگی

منبع: Anthony22 | WIkimedia Commons

9:54 p. m. و — صاحب مستقر در ایالات متحده Regal Cinemas, است که با هدف بازگشایی درهای خود را در ماه جولای دریافت کرده چشم پوشی از آن وام دهندگان در یک بدهی عهد و افزایش نقدینگی اضافی است که اجازه خواهد داد که آن را به کار گیرند تا پایان سال است.

Cineworld را در بودجه جدید شامل $110 میلیون نقدینگی از طریق افزایش آن گردان تسهیلات اعتباری و 45 میلیون دلار از طریق انگلستان Coronavirus بزرگ کسب و کار وقفه طرح وام. این شرکت به دنبال اضافی $25 میلیون نفر از طریق دولت ایالات متحده را Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

Cineworld است $3.5 میلیارد بدهی شمع و همه از آن نزدیک به 800 مکان در 10 کشور توقیف شده اند در طول coronavirus بیماری همه گیر. آن را به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام در ماه گذشته.

نقدینگی اضافی “را فراهم خواهد کرد آن را با فضای کافی برای حمایت از این گروه حتی در صورت بعید است که سینما باقی مانده تا پایان سال” Cineworld گفت. —سارا Whitten

داو صعود برای سومین روز به عنوان مدعیان سیگنال اقتصاد ممکن است bottoming

9:38 صبح ET — میانگین صنعتی داو جونز رز برای سومین روز به عنوان آخرین آمار بیکاری نشانه بدترین آسیب اقتصادی از coronavirus همه گیر ممکن است بیش از. 30-سهام داو معامله 114 امتیاز بالاتر یا 0.4%. S&P 500 به دست آورد 0.2%. شاخص Nasdaq Composite عقب مانده با 0.2 ٪ کاهش.

وزارت کار گفت: 2.1 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. در ادامه ادعا می کند که نشان دهنده بهتر بیکاری تصویر سقوط نزدیک به 4 میلیون نفر را در خود کاهش برای اولین بار از شیوع کروناویروس.

جزئیات به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —Melodie وارنر

Abercrombie & Fitch در سه ماهه اول سقوط فروش 34% به عنوان coronavirus مانع کسب و کار

پیاده منعکس شده در پنجره یک Abercrombie & Fitch فروشگاه در نیویورک است.

کریگ Warga | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:29 p. m. و — Abercrombie & Fitch فروش چهار 34 درصد در طول سه ماهه اول به دلیل مجبور فروشگاه تعطیلی در طول coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت می پیوندد سایر پوشاک و بازار مبتنی بر خرده فروشان مانند میسی و L برندها در تلاش برای جلب مصرف کنندگان به فروشگاه در طول Covid-19 بحران است. فروش در این شرکت اسم Abercrombie نام تجاری بودند پایین 30% و آن Hollister فروش شد پایین 36%.

حدود 50 درصد از Abercrombie فروشگاه در سطح جهان در حال بازگشایی این شرکت اعلام کرد. به عنوان Abercrombie فروشگاه نوبه خود در پشت چراغ, بهره وری است, بازگشت به حدود 80 درصد در ایالات متحده و 60 درصد در اروپا و خاورمیانه و منطقه آفریقا به گفته مدیر عامل Fran هوروویتس. این شرکت ارائه سه ماهه دوم و یا کامل-چشم انداز سال. —توماس لورن

JC Penney بازگشایی 150 فروشگاه های اضافی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از تشکیل پرونده ورشکستگی

9:09 a. m. ET — J. C. Penney گفت: این بازگشایی شد 150 فروشگاه در 27 متحده آوردن تعداد کل مکان این بازگشایی در طول Covid-19 بحران به 304. آن گفت: پنج مکان در حال انجام منظقه وانت تنها.

این شرکت برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در مارس 15 گفت: در آزادی مطبوعات است که بازخورد از مصرف کنندگان شده است “به شدت مثبت” را به عنوان آن را بازگشایی برای کسب و کار. آن را می گوید نزدیک به 500 مغازه ها باید بازگشایی شد ژوئن 3.

این شرکت مجموعه به طور دائم تعطیل حدود 240 مکان به عنوان بخشی از ورشکستگی آن بازسازی. —توماس لورن

2.1 میلیون فایل مدعیان اما تعداد بیکاران کاهش

8:54 p. m. و — یکی دیگر از 2.1 میلیون آمریکایی ظ برای اولین بار ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به کمترین تعداد از coronavirus بحران آغاز شد. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال 2.05 میلیون.

در ادامه ادعا می کند یا کسانی که جمع آوری شده است برای حداقل دو هفته شماره 21.05 میلیون. این تعداد کاهش یافته است 3.86 میلیون از هفته گذشته است.

بیمه بیکاری است که در محاسبه پایه از کسانی که به جمع آوری مزایای مقابل کل نیروی کار به شدت کاهش یافت و به 14.5% از 17.1% هفته گذشته است.

پس از همه گیر اعلام شد در اواسط ماه مارس بیش از 40 میلیون نفر را ثبت می کند.

خواندن کامل گزارش هفتگی مدعیان از CNBC Jeff Cox. —Melodie وارنر

CVS سلامت به 1,000 Covid-19 آزمون در پایان هفته

8:30 p. m. و — CVS سلامت گفت: آن را در رسیدن به هدف خود را از داشتن 1,000 Covid-19 آزمون در سایت این هفته در ایالات متحده.

این شرکت گفت: آن را باز کردن مکان های اضافی در جمعه آوردن مجموع آن به 1000 سایت در 30 ایالت و واشنگتن دی سی داروخانه های زنجیره ای اعلام کرد که گسترش در اواخر ماه آوریل به عنوان خرده فروشی رهبران از جمله CVS مدیر عامل لری مرلو بازدید از این کاخ سفید و دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رزومه ارائه شده است خود سواب آزمون در برخی از فروشگاه های رانندگی از طریق داروخانه های ویندوز. برای دریافت آزمون مردم باید با معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ایالات متحده و ثبت نام در پیشبرد CVS’ سایت. آزمون های فرستاده شده به یک شخص ثالث آزمایشگاه پردازش شود. —ملیسا Repko

ویروس همچنان به گردش حتی با یک واکسن دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

7:50 p. m. و — حتی یک بار واکسن کشف شده است coronavirus احتمالا همچنان به گردش تبدیل شدن به یک دوم “آنفولانزا” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت.

“حتی اگر ما از این طریق ما دریافت واکسن این است که احتمالا رفتن به ادامه گردش او گفت:” در CNBC “Squawk Box.” “این ممکن است نوع دوم آنفولانزا, اگر شما خواهد شد و از نظر بهره وری, اگر ما دو فصل آنفولانزا که واقعا پایدار بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به کشف کردن راه برای کاهش عوارض نه فقط از coronavirus در بلند مدت بلکه آنفولانزا نیز هست.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان برای Covid-19 تایید شده توسط FDA هر چند چند شده اند اعطا اضطراری با استفاده از مجوز است که اجازه می دهد تا پزشکان به تجویز درمان در موقعیت های تهدید کننده زندگی و برای مقاصد پژوهشی. —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

اتحادیه اروپا نیاز به توافق در بیشتر محرک به زودی رسمی بالا اصرار دارد

7:10 p. m. و — اتحادیه اروپا نیاز به توافق بر سر اضافی coronavirus مرتبط با محرک در ماه های آینده اتحادیه اروپا گفت: با توجه به CNBC.

این نظر توسط Valdis Dombrovskis معاون اجرایی رئیس جمهور از کمیسیون اروپا می آید پس از بلوک پیشنهاد یک زمین شکستن برنامه ریزی برای کمک به منطقه چهار شنبه.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد برای افزایش 750 میلیارد یورو ($826 میلیارد دلار) در بازارهای عمومی و توزیع این پول در قالب کمک های مالی و وام به 27 عضو اتحادیه اروپا. با این حال برخی از کشورها تمایلی به تایید این ایده آن را به عنوان علامت خواهد بود اولین بار اتحادیه اروپا را شنود گذاشته و بازارهای مالی هم در چنین مقیاس بزرگ است. این پیشنهاد نیاز به توافق اعضای اتحادیه اروپا قبل از آن می تواند اجرا شود.

در این میان وجود دارد از دیگر اقدامات کوتاه مدت در دسترس در سراسر اروپا است. بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه دولتی به عنوان بخشی از آن 750 میلیارد یورو برنامه دارد و 540 میلیارد یورو در دسترس در نرخ بیکاری طرح کسب و کار سرمایه گذاری و وام به دولت است. —سیلویا عمرو

گردشگری جهانی انتظار می رود به رکود بیشتر از 1950s

یک نمای کلی از تقریبا خالی از پانتئون مربع در ایتالیا را مستند به علت Covid-19 بیماری همه گیر.

Andrea Staccioli | گتی ایماژ

7:04 a. m. و — گردشگری بین المللی است که انتظار می رود به سقوط تا آنجا که 70% این سال سازمان ملل متحد, سازمان جهانی گردشگری, دبیر کل زوراب Pololikashvili گفت: روزنامه Handelsblatt.

او این خواهد بود که بزرگترین افت از سوابق متریک آغاز شد و در 1950s.

کاهش در کسب و کار می تواند قرار داده و 110 میلیون شغل در سراسر جهان در معرض خطر است. او افزود که وجود دارد می تواند رونق در سفر به مناطق روستایی و در حالی که گردشگری به طور معمول مطلوب و پر بسته بندی شده, مقصد, قطره.

حدود 70 درصد افت مبتنی بر این فرض است که کشور آغاز خواهد شد برای باز کردن مرزهای خود را در ماه اوت است. در حالی که اکثر کشورهای اروپایی به نظر می رسد در مسیر بازگشایی به مسافرت های بین المللی در ابتدای تابستان کشورها در مناطق دیگر از جمله آمریکا هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با شیوع بیماری کنترل نشده و مرزهای بسته باقی می ماند. —خواهد Feuer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im