Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سان فرانسیسکو, هل برای تسریع بازگشایی; شرکت چینی می شود تصویب به صورت بالقوه واکسن محاکمه

روند اخیر در Covid-19 داده به نظر می رسد برای نشان دادن نشانه های کمی از کندی به عنوان تعدادی از کشورهای در ادامه به گزارش افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان. سازمان بهداشت جهانی گزارش ثبت افزایش می یابد در چندین کشور را تکذیب کرد و ادعا می کند که افزایش تست تنها راننده بالاتر مورد اعداد.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 9.0 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 472,171
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.3 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 120,402

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

شرکت چینی می شود تایید برای شروع تست انسان به صورت بالقوه واکسن

1:05 بعد از ظهر (به وقت سنگاپور) – چین تایید کانديد واکسن co-طراحی و توسعه توسط آنهویی Zhifei Longcom Biopharmaceutical – یک واحد کسب و کار از عموم ذکر شده چونگکینگ Zhifei محصولات بیولوژیکی و موسسه میکروب شناسی از آکادمی علوم چین رویترز گزارش داد. تصویب اجازه می دهد این شرکت برای شروع آزمایشات بالینی.

محققان چینی و شرکت های در حال آزمایش شش تجربی عکس در انسان و بیش از یک دوجین واکسن در مراحل مختلف آزمایش های بالینی در سطح جهان به گزارش رویترز،. – Saheli روی Choudhury

شهر نیویورک ER دکتر می گوید او امیدوار است امریکا که از شهر شیوع

6:48 p. m. و — دکتر کریگ اسپنسر نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت: CNBC او امیدوار است آمریکایی ها یاد بگیرند که از شهر نیویورک شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم که مردم در اینجا به یاد داشته باشید چقدر بد بود واقعا فقط یک ماه دو ماه پیش و ما نمی خواهید برای رفتن از طریق آن دوباره” اسپنسر گفت: “بسته شدن بل” در حالی که ارجاع چگونه بسیاری از نیویورکی او را دیدم پوشیدن پوشش صورت در مترو.

“ما امیدواریم که که هر کس در سراسر کشور می آموزد درس است که ما متاسفانه تا به حال برای یادگیری راه سخت” اضافه شده اسپنسر که جان سالم به ابولا در سال 2014 پس از عقد قرارداد آن را در حالی که مشغول به کار در گینه با پزشکان بدون مرز. —کوین Stankiewicz

مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف ورود برخی از کارگران خارجی باز کردن یک برآورد 525,000 شغل رسمی می گوید:

6:30 p. m. ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تعلیق H-1B و انواع دیگر ویزا برای برخی از کارگران خارجی از طریق پایان سال, یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به رویترز.

این مقام گفت که این حرکت باز خواهد شد تا 525,000 شغل برای کارگران آمریکایی رویترز گزارش داد.

عمده شرکت های فن آوری و کسب و کارهای دیگر در مخالفت با حرکت این استدلال که توقف خواهد خفه کردن اقتصاد به عنوان ایالات متحده از بهبود از Covid-19 گیر با توجه به اخبار سرویس.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نشده است به احتمال زیاد به یک بزرگ اثر فوری ایسنا گفت: از آنجا که بسیاری از کنسولگری آمریکا بسته باقی می ماند برای بسیاری از روال صدور ویزا. —میشل گائو ایسنا

کالیفرنیا می بیند افزایش تعداد مورد

5:30 p. m. و — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت هنوز در موج اول coronavirus است و او انتظار دارد موارد همچنان در حال افزایش است.

دولت گزارش 46,735 coronavirus موارد بیش از گذشته 14 روز به نمایندگی از 36 درصد از کالیفرنیا کل موارد.

“رای مثبت تا به حال شده است با ثبات اما در حال حاضر آن را کمی تا” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. اگر چه بیشتر مردم در حال آزمایش در کالیفرنیا که ارائه نمی شود توضیح کامل افزایش تعداد مورد با توجه به Newsom. او گفت: دولت آماده است برای جذب بیشتر افزایش موارد مثبت از نظر ارائه تخت بیمارستان و مراقبت و که او تا به استراتژی کاهش اگر همه گیر مرگبار در کالیفرنیا.

Newsom همچنین به روز رسانی در دولت به چالش کشیدن وضعیت مشاغل. او گفت: کالیفرنیا توزیع شده است $34.3 میلیارد دلار از مارس 15 در همه گیر کمک های بیکاری. “این چیزی است که دولت تا به حال برای انجام این کار در گذشته” او گفت:. —هانا میلر

فرماندار تگزاس هشدار سخت تر اقدامات مورد نیاز خواهد بود اگر موارد بستری شدن در بیمارستان همچنان خونتان

دایان یک پرستار از هوستون, تگزاس, sunbathes در ساحل کنار شوهرش هر دو با پوشیدن facemasks در ساحل میامی, فلوریدا در 16 ژوئن سال 2020 است.

اوا ماری Uzcategui | خبرگزاری گتی ایماژ

5:05 p. m. و — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت که “اقدامات اضافی می رویم لازم است” و دولت را به “تشدید اقدامات” اگر روزانه coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود در نرخ فعلی به ماه جولای است.

در ژوئن 12, ابوت گفت که “هیچ نیاز واقعی به چرخ ضامن دار برگشت بازگشایی کسب و کار در دولت است.” تگزاس پس از گزارش روز سابقه بستری شدن در بیمارستان و روزانه را افزایش می دهد در Covid-19 موارد است.

“اگر ما به تجربه دیگر دو برابر شدن تعداد کسانی که بیش از ماه آینده که ما در یک وضعیت اضطراری که در آن سخت تر اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای مطمئن شوید که ما انجام می دهیم شامل گسترش Covid-19” او گفت:.

یکشنبه, شده است وجود دارد یک هفت روز به طور متوسط از 2,913 مردم در حال حاضر بستری در تگزاس با Covid-19 37 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش با توجه به داده ها از Covid پیگیری پروژه. دولت هفت روز به طور متوسط جدید Covid-19 مورد افزایش یافته است بیش از 86 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —نوح Higgins-دان

تماس با ردیابی ‘را نجات’ اگر آمریکا آن را می سازد

دکتر دانیل Kombert مدیر پزشکی برای مراقبت مرکز تدارکات و مدیر بالینی مرکز فرماندهی وسط کار با دیگر متخصصان پزشکی به عنوان آنها پاسخ تماس ها و پیگیری اطلاعات در هارتفورد بهداشت و درمان COVID-19 مرکز فرماندهی در Newington, Conn., در تاریخ 10 مارس سال 2020 است.

کسی جکسون | هارتفورد کورانت | تریبون سرویس خبری via Getty Images

4:30 p. m. و — تماس با ردیابی که در آن آموزش دیده مقامات بهداشتی تماس با افراد آلوده به بررسی منبع از شیوع و هشدار به طور بالقوه در معرض مردم یکی از معدود ثابت تاکتیک های ایالات متحده برای مبارزه با کروناویروس.

در ازای فدرال رهبری تلاش شده است تا حد زیادی تنزل به اغلب با کمبود بودجه روبرو ادارات بهداشت است که در حال تلاش برای دیدار با تقاضای بی سابقه ای قرار داده و روی آنها را با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“[تماس با ردیابی] یک ابزار استاندارد و آن را واقعا کار می کند اما زمانی که آن را در محل و یا در مورد زمانی که شما شروع به تلاش برای پیاده سازی آن پس از ویروس است که کاملا به معنای واقعی کلمه در حال حاضر در جامعه خود آن را تقریبا غیر ممکن است برای گرفتن,” گفت: دکتر کارن اسمیت مدیر سابق وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

در اینجا چگونه شهرهای مختلف و استان ها در حال ramping تا تماس خود را ردیابی برنامه های. —خواهد Feuer

سان فرانسیسکو هل برای تسریع بازگشایی

یک عابر پیاده توسط یک فروشگاه خرده فروشی است که بازگشایی در 16 ژوئن 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

4 p. m. و — سان فرانسیسکو مقامات درخواست تایید دولت برای سرعت بخشیدن به این شهر بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده شهردار لندن نژاد اعلام کرد.

با استناد به بهبود کلیدی شاخص های سلامت مانند روزانه موارد جدید و بیمارستان ظرفیت نژاد گفت: این شهرستان امیدوار اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی در ژوئن 29. او افزود که اگر شاخص های سلامت نگه ثابت و دولت تصویب طرح باغ وحش, هوای آزاد, استخر, هوای آزاد, میله, مو سالن آرایشگری تاتو سرو ناخن سالن و موزه ها را مجاز به بازگشایی شده است.

دکتر گرانت, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که موارد Covid-19 انتظار می رود که به عنوان شهر حرکت عمیق تر به بازگشایی. “برای نگه داشتن که افزایش قابل کنترل و حفظ تعهد ما به حمایت از افراد آسیب پذیر به ویروس همه در سان فرانسیسکو باید همچنان به اقدامات احتیاطی که صرفه جویی در زندگی,” او گفت:. —خواهد Feuer

مصرف کنندگان محتاط تر در مورد ناهار خوری از آنها در آوریل

3:45 p. m. و — بیشتر مصرف کنندگان در حال غذا خوردن در رستوران وعده های غذایی اما یک بررسی می گوید که در سه انتظار ندارد به راحتی غذا خوردن در یک رستوران تا سال آینده. که در مقایسه با 20% مشابه بانک مرکزی آمریکا نظرسنجی در ماه آوریل است.

BofA بررسی 1000 نفر در ژوئن 18. فقط 48 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به یک رستوران بروید قبل از زايمان و بعد از 58 درصد در ماه آوریل است. حدود یک چهارم گفت: آنها هیچ نیت از غذا خوردن در یک رستوران در مقابل 8% یا 9% که شام خوردن قبل از این ویروس مربوط به دولت آتن. —پتی Domm

بین المللی لس آنجلس محاکمه تب غربالگری دوربین

مسافران می رسند سهل انگاری از شانگهای چین پس از یک مورد مثبت از coronavirus اعلام شد در اورنج کانتی حومه لس آنجلس, کالیفرنیا, ژانویه 26 سال 2020 است.

رینگو Chiu | ایسنا

3:20 p. m. و — فرودگاه بین المللی لس آنجلس در روز سه شنبه شروع خواهد شد محاکمه متوسط-غربالگری دوربین های, آخرین تلاش های فرودگاه به علف هرز از مسافران که ممکن است Covid-19.

دوربین تنظیم خواهد شد تا در هر دو خروج و ورود در مناطق تام برادلی ترمینال بین المللی و محاکمه خواهد شد داوطلبانه شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت. خروج مسافران گفته خواهد شد که توسط کارکنان که آنها باید سفر اگر آنها ثبت درجه حرارت بیش از 100.4 درجه است. ورود مسافران اشاره خواهد شد به کارکنان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اگر آنها ثبت درجه حرارت آن بالا است.

فرودگاه و شرکت های هواپیمایی در حال تلاش برای آمد تا با راه هایی برای ریشه کن کردن موارد بالقوه Covid-19 و سهولت مسافران این پرواز در این بیماری همه گیر است که با ارسال تقاضا به پایین ترین سطح در بیش از پنج دهه است. مسافرت هوایی تقاضای بازگشت از پایین آمار در ماه آوریل آن را هنوز هم خارج از حدود 80% از یک سال پیش. —لسلی Josephs

اپل اعلام کرد دست شستن از ویژگی های جدید در iOS

2:47 p. m. و — اپل معرفی امکانات برای تشویق ماسک پوشیدن و شستن دست ها-به عنوان بخشی از آن آخرین نرم افزار برای اپل, ساعت و ابزارهای دیگر.

این شرکت در آن کنفرانس توسعه دهندگان جهانی معرفی ویژگی های جدید برای اپل دیده بان برای کمک به هدایت مردم را به شستن دست های خود و آن محبوب memoji می تواند در حال حاضر به روز شده شامل پارچه پوشش.

شستن دست ها به شرح زیر سامسونگ سرب و آثار آن را با ارائه یک تایمر شمارش معکوس به مطمئن شوید که کاربران در حال مالش دست خود را حداقل به مدت 20 ثانیه. —کریستینا فار

که می گوید جهانی مورد چشم انداز مثبت نه یک “آزمایش پدیده’

2:09 p. m. و — در حالی که برخی از کشورهای در حال آزمایش بیشتر از آن است که نه تنها دلیل گزارش coronavirus موارد در حال رسیدن به رکورد شماره های سازمان بهداشت جهانی گفت: اضافه کردن بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در حال افزایش نیز هست.

“ما باور نمی کنیم که این یک آزمایش پدیده گفت:” مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه. “قطعا وجود دارد یک تغییر در حس که این ویروس در حال حاضر بسیار خوبی تاسیس در سطح جهانی” او اضافه شده است.

در هفته های اخیر در آمریکا و برخی از دولت فدرال و رهبران باید عنوان افزایش اخیر در موارد و بستری شدن در بیمارستان بستن آن به افزایش در تست. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواسته مقامات به “سرعت تست کردن” تکرار ادعاهای خود که تست بیشتر به این دلیل بود که ایالات متحده دارای بیشترین موارد در جهان است. —برکلی لاولیس جونیور

2021 گلدن گلوب به تعویق افتاد

قمر والر-پل برنده بهترین عملکرد توسط یک بازیگر زن در یک سریال تلویزیونی – موزیکال یا کمدی در اتاق مطبوعات در 77 سالگی سالانه جوایز گلدن گلوب در بورلی هیلتون هتل در ژانویه 05, 2020 در بورلی هیلز کالیفرنیا.

Daniele Venturelli | WireImage

1:30 p. m. و —برای تلفن های موبایل خارجی انجمن مطبوعات به تعویق افتاد 2021 گلدن گلوب مراسم در میان نگرانی ها در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. این رویداد خواهد شد در حال حاضر برگزار Feb. 28 سال 2021.

بازیگران Tina Fey و Amy Poehler هنوز میله میله برای میزبانی این رویداد که هوا زندگی می کنند در ان بی سی. این HFPA گفت: آن را ارائه جزئیات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن رای گیری و نامزدی اطلاعیه ها در هفته های آینده.

آکادمی جوایز, Creative Arts Emmys و جوایز تونی را نیز متاثر شده است Covid-19. این وبگاه Emmys هنوز میله میله به جای هفت. 20 اما تلویزیون آکادمی هنوز در تلاش برای تعیین چگونه به میزبان این رویداد با خیال راحت. —سارا Whitten

گوگل در ایالات متحده درآمد تبلیغ رها خواهد شد برای اولین بار به عنوان همه گیر ارائه می شود برای کسب و کار

12:55 p. m. و — گوگل در ایالات متحده درآمد تبلیغات خود را ببینید, اولین کاهش در سال جاری با توجه به تحقیقات شرکت eMarketer که شروع مدل سازی کسب و کار در سال 2008.

این گزارش جدید نشان می دهد که تا چه حد است که حتی گوگل را قوی دیجیتال, آگهی, کسب و کار به احتمال زیاد رنج می برد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که گرفته شده به خصوص سخت تلفات در برخی از پلت فرم بزرگترین تبلیغ در این سفر میباشد. در حالی که تبلیغات در یوتیوب است که انتظار می رود به رشد آن را ندارد تا برای گوگل انتظار می رود 7.2 درصد کاهش در خالص ایالات متحده جستجو در آگهی درآمد در این سال با توجه به eMarketer.

این مدل همچنین سیگنال های که گوگل تبلیغات دیجیتال رقبا ممکن است قادر به در این شرکت ردیف 1 نقطه در به اشتراک گذاری دیجیتال تبلیغ صرف در ایالات متحده هر دو Facebook و آمازون در حال انتظار برای ادامه رشد خود را در ایالات متحده درآمد حاصل از تبلیغات در این سال هر چند در کندتر نرخ نسبت به سال های گذشته است.

Facebook و آمازون آگهی کسب و کار را کمتر قرار گرفتن در معرض به صنعت سفر از گوگل که به کمک آنها می تواند آب و بحران است. —لورن Feiner

دیزنی لند پاریس را بازگشایی در جولای 15

دیزنی شخصیت میکی موس است که در بالا دیده ورودی در دیزنی لند پاریس در سالگرد 25 از پارک در Marne-la-Vallee در نزدیکی پاریس, فرانسه.

Benoit Tessier | ایسنا

12:30 p. m. و — دیزنی پاریس مستقر در پارک را بازگشایی جولای 15, شرکت گفت. پارک محدود خواهد شد و حضور و غیاب افزایش تمیز کردن و نیاز اجتماعی فاصله و چهره پوشانده اند.

این شرکت اعلام کرد که بیش از 2000 مطابق با اصول بهداشتی و شستن دست ها-ایستگاه های در دسترس خواهد بود در سراسر دیزنی لند پاریس در روز افتتاحیه. اعضای بازیگران را نیز تحت, جدید بهداشت و درمان و آموزش ایمنی قبل از پارک ها بازگشایی خواهد شد و تشویق مهمانان به فاصله اجتماعی و استفاده از پرداخت تماس زمانی که ممکن است.

تک سوار و سریع پاس خدمات خواهد بود به طور موقت به حالت تعلیق در جاذبه های سنتی و ملاقات و خوش آمد می گوید نمی خواهد در دسترس خواهد بود. مهمانان را ببینید شخصیت های دیزنی, پیکسار, جنگ ستارگان و مارول در اطراف پارک و خواهد بود قادر به گرفتن عکس با آنها. نزدیک به تعاملات از جمله آغوش به طور موقت به حالت تعلیق درآمد. —سارا Whitten

بستری رشد در آریزونا و تگزاس به عنوان موارد همچنان به افزایش در سراسر ایالات متحده

11:46 صبح ET—, یکشنبه, این کشور هفت روز به طور متوسط جدید Covid-19 موارد افزایش بیش از 24 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. موارد در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 25 متحده در سراسر ایالات متحده از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا و اوکلاهما.

با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 در حال رشد بودند در 14 متحده از یکشنبه.

در تگزاس وجود داشته است 2,913 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری با Covid-19 مبتنی بر هفت روز در حال حرکت به طور متوسط 37 درصد افزایش نسبت به هفته پیش. آریزونا گزارش 1,702 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری هفت روز به طور متوسط نزدیک به 29 درصد افزایش نسبت به هفته پیش. —نوح Higgins-دان

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی Kudlow می گوید: موج دوم ‘آمدن نیست’

لری Kudlow مدیر ملی ایالات متحده آمریکا در شورای اقتصاد صحبت می کند به اعضای رسانه ها در خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز دوشنبه 15 ژوئن 2020.

عکاس: Stefani رینولدز/CNP/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

10:56 صبح ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: موج دوم کروناویروس “آمدن نیست” و او مشخص گزارش موارد جدید در یک تعداد انگشت شماری از ایالات متحده جدا شده به عنوان نقاط داغ.

Kudlow سخنان به CNBC آمد پس از ایالات متحده آمریکا گزارش شده بیش از 30000 عفونت های جدید در روز جمعه و شنبه به بالاترین روزانه بالغ پس از آوریل 1. پیتر ناوارو یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا تجارت مشاوران و گفت: این کاخ سفید است که در واقع آماده شدن برای موج دیگری از بیماری است.

Kudlow نیز روز دوشنبه گفت که مجلس سنا و کاخ سفید رهبران به احتمال زیاد یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی در هفته بعد از کنگره جولای زنگ تفریح. —توماس فرانک

فروش خانه های موجود شاقول در ماه مه از coronavirus اثر

10:52 p. m. و — به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تاثیر بر اقتصاد فروش خانه های موجود کاهش یافته است 9.7% در ماه مه از ماه گذشته به این کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه از 3.91 میلیون واحد با توجه به انجمن ملی از Realtors.

سالانه خرید و فروش است 26.6% بزرگترین کاهش سالانه از سال 1982 CNBC trulia گزارش. اما realtors بر این باورند این می تواند به احتمال زیاد پایین نقطه برای فروش خانه به عنوان بهبود اقتصاد.

“به خوبی به ماه ژوئن من فکر می کنم مردم خیلی آرام تر دانستن که وجود دارد این است که یک بسته محرک در اقتصاد” گفت: لارنس یون اقتصاددان ارشد برای Realtors. “من بسیار با اعتماد به نفس است که این خواهد بود که دوره ای نقطه کم است. خریداران در حال آمدن به عقب و listings می آیند.” —سوزان بلیک

غرب بعید است برای دیدن سنبله با وجود بازگشایی دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

اسکات Gottlieb سابق کمیسر FDA

آدم جفری | CNBC

10:34 p. m. و — با شهر نیویورک حرکت بعدی خود در مرحله بازگشایی سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb می گوید شهر و منطقه بعید به دیدن عمده افزایش موارد جدید.

برخی از ایالت ها بیشتر در جنوب و غرب که بازگشایی زود هنگام — قبل از آنها تا به حال رانده گسترش را به یک موجود با سطح و قبل از آنها تا به حال لازم است تست و ردیابی زیرساخت در محل — دیده عمده resurgences در عفونت بیش از چند هفته گذشته.

“ما می خواهیم افزایش, موارد, اما ما در حال بازگشایی در برابر یک مقدار متفاوت پس زمینه” گوتلیب گفت: “Squawk Box.” “بنابراین من انتظار نیست برای دیدن بزرگ را افزایش می دهد که آنها در حال دیدن در جنوب شرقی و جنوب که در اینجا ما دوباره.”

گوتلیب گفت که از آنجا که بسیاری از مردم در ابتدا آلوده در شهر نیویورک و سه جانبه دولت منطقه بخش بزرگی از جمعیت به احتمال زیاد برخی از سطح ایمنی در برابر این ویروس در حال حاضر. کمک خواهد کرد که محدود کردن گسترش Gottlieb اضافه شده است. —ویلیام Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

مینه سوتا تیمبرولوز می خواهید برای افزایش آگاهی اجتماعی با NBA jersey پچ باز کردن

10:27 p. m. و — تیمبرولوز مینه سوتا’ فصل رسما به پایان رسید و این تیم در حال حاضر به دنبال به نوبه خود صفحه در 2019-20 فصل و انتقال شامل یک تغییر به لباس تیم. تیمبرولوز’ NBA jersey پچ با همکاری tech شرکت Fitbit تمام شده و این تیم به دنبال اضافه کردن یک جدید حمایت از شرکت های بزرگ که هم راستا با آن تمدید ماموریت مبارزه با نژاد پرستی و نابرابری های اجتماعی.

تیمبرولوز COO Ryan Tanke گفت CNBC این باشگاه به دنبال یک شرکت است که کمک خواهد کرد که “ایجاد تاثیر در جامعه ما” و “یک قهرمان برای پیشرفت اجتماعی” به عنوان مینه سوتا جامعه همچنان به درمان پس از مرگ جورج فلوید.

تیمبرولوز شده است که یکی از بیشترین آمار سازمان در سراسر صنعت ورزش از مارس 12, هنگامی که ورزش های متوقف شده با توجه به Covid-19. تیمبرولوز ستاره مرکز کارل-آنتونی شهرهای’ مادر ژاکلین درگذشت مارس 13 با توجه به Covid-19. Tanke گفت: هر دو حوادث “بسیار مهم” اضافه فلوید قتل “unlocked برای ما این شانس را به آوازی رهبر با مینیاپولیس که کانون این است.” —جباری جوان

جلعاد برای تست آسان تر به اداره فرم coronavirus مواد مخدر

10:17 p. m. و — علوم جلعاد اعلام کرد به دنبال آن است برای آزمون یک استنشاق نسخه remdesivir از داروی ضد ویروسی است که نشان داده است به میزان متوسطی مفید برای افراد بستری با Covid-19.

Remdesivir به صورت داخل وریدی تجویز شده است. این شرکت گفت: سرمایه گذاران در اوایل سال جاری بود که به دنبال توسعه آسان تر برای مدیریت نسخه های مواد مخدر از جمله استنشاق نسخه. آن را به اداره مواد مخدر از طریق یک نبولایزر تحویل دستگاه است که می تواند روشن کردن داروهای مایع به غبار. این دارو نمی تواند اداره در شکل قرص به دلیل ترکیب شیمیایی آن تاثیر خواهد کبد این شرکت اشاره کرد.

این شرکت خواهد شد صفحه نمایش داوطلبان سالم در این هفته برای اوایل مرحله محاکمه و امید به شروع مطالعات در بيماران مبتلا به Covid-19 در ماه اوت است. —برکلی لاولیس جونیور

فروشگاه های مواد غذایی, نگاهی به روبات سالاد کیوسک و بیشتر به احیای غذا آماده

تگزاس بقال بازار مرکزی تبدیل سالاد بارها و بارها به بسته بندی مواد غذایی نمایش در طول بیماری همه گیر.

منبع: بازار مرکزی

8:53 p. m. و — ایده های یک قاشق خدمت با غریبه ها در یک نوار سالاد یا نوار به سرعت کاهش یافته است از نفع در طول همه گیر و فروشنده به دنبال راه های جدید برای احیای غذا آماده.

در Publix, یک کارمند در یک ماسک و دستکش غذاهای کردن هر یک از آیتم در سابق خود در خدمت مواد غذایی میله های زندان. Wegmans منتقل حموس و زیتون در پشت پنیر ضد. و در او-B در برخی از سیستم های خنک کننده حمل بسته بندی entrees از رستوران های محلی.

برای برخی از شرکت ها کاهش سالاد بار, ایجاد فرصت های جدید است. مستقر در کالیفرنیا Chowbotics است که فروش آن foodservice ربات است که می تواند نگه دارید تا 22 مواد به فروشنده. رستوران حق رای دادن Saladworks به تازگی یک قرارداد امضا شده برای باز کردن کارکنان سالاد کیوسک داخل بیشتر فروشگاه های مواد غذایی. —ملیسا Repko

انگلستان downgrades coronavirus سطح تهدید

8:20 p. m. و — ارشد افسران پزشکی در انگلستان کاهش و ملت را تهدید سطح Covid-19 از “بالا یا افزایش نمایی” به یک معیار کلی “گردش خون” رویترز گزارش داد.

مقامات بهداشتی اشاره کرد که همه گیر شده است و این موضعی شیوع بیماری هستند به احتمال زیاد به ادامه گزارش رویترز اما ذکر مداوم کاهش Covid-19 موارد در ساخت تغییر است.

انگلستان شده بود در معرض خطر در سطح چهار “انتقال بالا است و یا افزایش نمایی” از اواسط ماه مه. انگلستان یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان با بیش از 50,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر با توجه به داده های رسمی. —الکس Harring

عفونت در یافت پپسی کارخانه چین ترغیب تولید تعلیق

8:10 صبح — پپسی چین است که توقف تولید در یکی از کارخانه ها در پکن در Daxing پس از حداقل یک کارمند آزمایش مثبت برای Covid-19 شرکت گفت: با توجه به رویترز.

پپسی چین مدیر امور شرکت فن Zhimin گفت: عملیات متوقف شده به عنوان به زودی به عنوان اولین مورد تایید شده در ژوئن 15, رویترز گزارش.

اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo یک مقام ارشد برای پکن کنترل بیماری اقتدار گفت: هشت نفر در Daxing کارخانه آزمایش مثبت این سرویس خبری گفت:. —سوزان بلیک

کره جنوبی ترس آن است که مبارزه با ‘موج دوم’

کره جنوبی سربازان با پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده در خیابان برای کمک به جلوگیری از گسترش این COVID-19 coronavirus در یک منطقه مسکونی در سئول در 9 مارس سال 2020 است.

Jung Yeon-Je | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

7:26 p. m. و — مقامات بهداشتی در کره جنوبی گفت: برای اولین بار در روز دوشنبه که کشور در حال تجربه یک “موج دوم” از coronavirus عفونت در اطراف سئول پایتخت.

روز دوشنبه مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری Jeong Eun-kyeong گفت: تعطیلات در اوایل ماه مه آغاز یک “موج دوم” از موارد در بیشتر سئول منطقه رویترز گزارش داد.

“در منطقه شهری ما بر این باورند که موج اول بود از مارس تا آوریل به عنوان به خوبی به عنوان فوریه تا مارس” Jeong گفت: در اخبار جلسه با توجه به انتخاب. “سپس ما می بینیم که موج دوم که باعث شد تعطیلات در جریان بوده است.”

کره جنوبی 12,438 تایید موارد این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و گزارش شده 280 مرگ و میر. —هالی Ellyatt

که گزارش رکورد تک-بعد سنبله در موارد در سطح جهانی

Gravediggers حمل تابوت Avelino Fernandes فیلهو, 74 در تشییع جنازه او که در گذشت از بیماری کروناویروس (COVID-19) در ریو دو ژانیرو, برزیل, مارس 18 سال 2020 است.

ریکاردو Moraes | ایسنا

7:21 p. m. و — سازمان بهداشت جهانی روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus موارد در سراسر جهان از ویروس پدید آمده در ووهان چین بیش از شش ماه پیش.

این آژانس سازمان ملل متحد گفت: بیش از 183,000 مورد جدید گزارش شده در روز یکشنبه. برزیل بزرگترین نویسندگان گزارش 54,771 موارد جدید. ایالات متحده اندکی 36,617 موارد جدید.

روز جمعه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که این بیماری همه گیر وارد یک “جدید و خطرناک فاز” را به عنوان گسترش ویروس همچنان به سرعت در جوامع جدید و resurge در برخی از که در حال حاضر ضربه سخت شده.

“بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه. کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود و اقتصاد,” او گفت:. “اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع است. آن است که هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس هستند.”

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 8,970,977 مردم در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 468,589 مردم با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —خواهد Feuer