متحده در سراسر ایالات متحده همچنان به نمودار مسیر خود را در تلاش برای نخ سوزن بین سلامت عمومی نگرانی و تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد در میان توده بیکاری است. یکی دیگر از 2.1 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته در حالی که در ادامه ادعا می کند یا کسانی که جمع آوری شده است برای حداقل دو هفته رسیده 21.05 میلیون, یک تصویر واضح تر از چگونه بسیاری از کارگران ،

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که لس آنجلس می تواند بازگشایی رستوران ها و سالن مو در حالی که دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات را بازگشایی در جولای 11 پس از دریافت تایید از ایالت فلوریدا

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.87 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 362,554
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.73 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 102,201

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اسپانیا گزارش آماده برای سهولت بیشتر محدودیت در جزایر

11:00 (به وقت تهران): اسپانیا کاسته coronavirus محدودیت در چهار اسپانیایی سلیمان گزارش رویترز روز شنبه. خارج تراس کافه ها و رستوران ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن به 75 درصد از ظرفیت خود را از شنبه, دولت گفت, به گزارش آژانس خبری.

لغو محدودیت های مربوط به جزایر لا Graciosa, El Hierro و لا گمرا در جزایر قناری و Formentera در بالئاریکس.

جداول خارج از کافه ها و رستوران ها باید نگه داشته 1.5 متر از هم جدا و گروه تا 20 نفر هم اکنون می توانید ملاقات; مراکز خرید اجازه خواهد داشت به دوباره باز کردن در 40 درصد از ظرفیت. — هالی Ellyatt

یک زن در حال راه رفتن توسط Illetes ساحل جزیره ایبیزا در پس زمینه در مارس 06, 2020 در Formentera, اسپانیا.

آندرس Iglesias

روسیه روزانه مرگ و میر می افتد

09:30 صبح (وقت تهران): روسیه گزارش کرده 181 اضافی مرگ و میر ناشی از کروناویروس در شنبه تعداد کمتر از 232 مرگ و میر ثبت شده در روز جمعه. کل مرگ و میر در حال حاضر در 4,555.

در 24 ساعت گذشته بیشتر 8,952 عفونت گزارش شده است که به معنی وجود دارد در حال حاضر 396,575 تایید coronavirus موارد در روسیه ساخت آن کشور با سوم بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است. — هالی Ellyatt

دیوان عالی کشور رد کلیسا درخواست تجدید نظر در جماعت محدودیت

NBA با هدف بازگشایی در جولای 31

صندلی های خالی در مرکز اموی Amway در اورلاندو خانه NBAs اورلاندو سحر و جادو در روز پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است. NBA است به حالت تعلیق در این فصل با توجه به کروناویروس — همانطور که دیگر رشته های ورزشی است.

Stephen M. Dowell | اورلاندو سنتینل | تریبون سرویس خبری via Getty Images

7 p. m. ET — انجمن ملی بسکتبال به دنبال راه اندازی مجدد آن فصل در جولای 31, لیگ یک منبع گفت.

NBA گفت: آن را در گفتگو با رسانه ها شریک دیزنی با استفاده از شرکت اورلاندو پردیس به میزبان بازی ها است. NBA فکر انواع مفاهیم به راه اندازی مجدد از جمله بازی در دیزنی ESPN پیچیده است.

لیگ بیانیه ای اعلام کرد این بحث گفت که می خواهد به استفاده از محل به عنوان یک “تک سایت NBA پردیس برای بازی ها, شیوه ها و مسکن.”

Milwaukee Bucks مالک و خیابان پایتخت موسس مارک Lasry گفت CNBC NBA می تواند در شش تا هشت هفته.

“من فکر می کنم در پایان روز, ما خواهید بود در اورلاندو در دیزنی,” او گفت:. “سوال این است که رفتن به را ما باید همه 30 تیم وجود دارد یا ما باید 24; هر شماره به پایان خواهد رسید تا بودن. اما امیدوارم در اواسط ماه ژوئیه ما شروع به بازی دوباره.” —جباری جوان

ممکن است شغل گزارش انتظار می رود برای نشان دادن نرخ بیکاری در 20%

مردم منتظر در صف های طولانی برای دریافت مواد غذایی بانک اهدا در مرکز بارکلیز در مارس 15 سال 2020 در بروکلین قصبه در شهر نیویورک است. این رویداد توسط بانک مواد غذایی برای شهر نیویورک و شامل لبنیات و گوشت و اقلام است.

استفانی کیت | گتی ایماژ

6:36 p. m. و — سهام می تواند تجارت در مثبت بازگشایی اقتصاد اما سرمایه گذاران به بیشتر دلتنگ اقتصادی در هفته آینده.

ممکن است شغل گزارش روز جمعه می رود که 8.5 میلیون شغل و نرخ بیکاری 19.8 درصد به Refinitiv. که به شرح زیر مارس را از دست دادن از 20.5 میلیون اشتغال و نرخ بیکاری 14.7%.

تحلیلگران انتظار برای دیدن سرمایه گذاران همچنان به پیشنهاد بخش بودند که مورد ضرب و شتم پایین در طول اقتصادی آتن و ممکن است آنها همچنان به تجارت در خارج از اقامت در خانه سهام. —پتی Domm

ایالات کاهش نزدیک به 20 درصد از افسران نقدی-صرفه جویی در تقلا

یک United Airlines Holdings, Inc. کارمند منتظر یک مسافر در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

6:07 p. m. و — ایالات هواپیمایی بین بردن 13 از آن 67 افسران آخرین اندازه گیری برای صرفه جویی در پول به عنوان coronavirus saps هواپیمایی درآمد.

“در حالی که وجود دارد glimmers از اخبار خوب در جولای برنامه — انتظار ما به پایین در حدود 75 درصد در مقابل 90 درصد در حال حاضر — تقاضای سفر است که هنوز راه بسیار طولانی از جایی که آن را در پایان سال گذشته و تاثیر مالی در کسب و کار ما باقی مانده است شدید” ایالات گفت: کارکنان.

این کاهش به افسر مشاغل سطح شامل کسانی که مشغول به کار در شرکت هواپیمایی, شبکه هاب منطقه ای و در تعامل جامعه. ایالات کاهش یافته است می گویند چقدر پول حاصل سازماندهی مجدد را نجات دهد. —لسلی Josephs

مدرن می گوید برای اولین بار شرکت کنندگان دوز بندی در اواسط مرحله مطالعه واکسن

نشانه نشانه ستاد مدرن درمان است که در حال توسعه یک واکسن علیه این بیماری کروناویروس (COVID-19) در کمبریج, ماساچوست, مارس 18 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

5:15 p. m. — بیوتکنولوژی شرکت مدرن اعلام کرد که شرکت کنندگان در دو فاز آزمایشی دوز بندی شده اند با پتانسیل واکسن برای coronavirus. این شرکت اعلام کرد در نظر دارد برای ثبت نام 600 سالم شرکت کنندگان در دو گروه.

در اوایل این ماه مدرن منتشر شد داده ها از فاز یک آزمایش نشان بالقوه واکسن تولید آنتی بادی خنثی که محققان می گویند مهم است که برای دستیابی به حفاظت در برابر Covid-19 در هشت شرکت کنندگان که داده ها در دسترس بود. تمام 45 کنندگان تولید اتصال آنتی بادی این شرکت گفت. —برکلی لاولیس جونیور

لس آنجلس می تواند بازگشایی رستوران ها سالن مو Newsom می گوید:

یک مرد وارد یک کفش فروشگاه شهر به عنوان لس آنجلس کسب و کار خرده فروشی بازگشایی در حالی که COVID-19 همه گیر همچنان در مه 27 سال 2020 در گلندیل کالیفرنیا.

دیوید McNew | گتی ایماژ

5 p. m. و — لس آنجلس می توانید حرکت بیشتر به مرحله دوم کالیفرنیا بازگشایی طرح با توجه به یک گزارش از لس آنجلس تایمز.

این شهرستان خواهد بود قادر به بازگشایی رستوران ها و مراقبت های شخصی خدمات مانند آرایشگری و سالن های خاص تحت دستورالعمل های بهداشتی.

لس آنجلس در حال حاضر پیشی گرفته و نه سایر استان ها در آن بازگشایی شش که در منطقه خلیج است.

Newsom اجازه داده شهرستانهای استان به خیاط خود reopenings به نیازهای خود و منطقه خلیج منتقل شده است که مهمترین آنها کندتر از بسیاری از دولت. سان فرانسیسکو منتشر شد یک برنامه ریزی دقیق پنج شنبه است که نمی خواهد باز داخلی خرده فروشی تا ژوئن 15. آرایشگاه و سالن مو در این شهرستان در حال حاضر بسته باقی می ماند از طریق جولای 13. —هانا میلر

والت دیزنی جهان دریافت تایید برای بازگشایی

ورود به پادشاهی سحر و جادو در دیزنی جهان دیده می شود و در اولین روز از بسته شدن پارک در منطقه اورلاندو تعلیق عملیات به مدت دو هفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس (COVID-19). Paul Hennessy/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

Paul Hennessy | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

4:40 p. m. و — دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات را بازگشایی در جولای 11 پس از دریافت تایید از ایالت فلوریدا. آن دو پارک دیگر در اورلاندو, Epcot و استودیوهای هالیوود به دنبال خواهد داشت در ژوئیه 15.

بازدید کنندگان و کارکنان شما نیاز به پوشیدن ماسک صورت و تحت درجه حرارت چک قبل از ورود به پارک. اضافی دست شویی ایستگاه های در دسترس خواهد بود در سراسر پارک و همچنین اجتماعی فاصله اقدامات در رستوران ها و در خطوط ،

FastPass سوار رزرو و فوق العاده سحر و جادو ساعت شده اند به طور موقت به حالت تعلیق همراه با پارک رژه می روند. —سارا Whitten

متحده تا سطح شیب دار تست در میان بازگشایی

4:15 p. m. و — خاص متحده دیده می شود عمده افزایش در coronavirus تست پس از آنها شروع بازگشایی با توجه به داده ها از COVID پیگیری پروژه.

کارولینای جنوبی و گرجستان شاهد بزرگترین افزایش در تست پس از لغو محدودیت عمده. کارولینای جنوبی است که افتتاح ورزشگاه خرده فروشان و سواحل دیدم 350 درصد افزایش در مجموع آزمون های داده شده پس از بازگشایی که در مقایسه با کل آزمون قبل از کاهش محدودیت. در نزدیکی گرجستان که مشتعل اختلاف به عنوان یکی از اولین متحده به بازگشایی کسب و کار دیدم 340 درصد افزایش یافته است. —هانا میلر

مک کانل می گوید بعد از coronavirus امداد لایحه خواهد بود ‘نهایی’ یکی

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران پس از بسته جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد پاسخ به بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در کاپیتول هیل در واشنگتن, مارس 19 سال 2020 است.

یوری Gripas | ایسنا

4 p. m. و — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: کنگره ممکن است منتقل می کند یکی دیگر از coronavirus امداد بسته برای یک ماه.

در خانه اش در ایالت کنتاکی جمهوری خواه گفت: کنگره “با در نظر گرفتن یک نگاه دقیق به یک چهارم و نهایی لایحه” برای پاسخ به ویرانی های ناشی از بیماری همه گیر.

او در مورد نیاز به صورت فوری محرک ایران قانونگذاران را ارزیابی کنید چه مقدار تلاش برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده را افزایش مشاغل بازار است. خانه دموکرات ها تصویب 3 تریلیون دلار بسته امداد در اوایل این ماه. آنها را تحت فشار قرار دادند عربستان-برگزار سنا برای شروع بحث در قانون است که می تواند از طریق هر دو مجلس کنگره است. در نامه ای به همکاران توصیه رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. خواست جمهوری خواهان را به لایحه دیگری برای کاهش اقتصادی و بحران بهداشتی در هنگام مجلسی بازده در هفته آینده. – یعقوب Pramuk

مدیر عامل دلتا دفاع برش کارگران ساعت پس از اعتراض از حزب دموکرات

اد Bastian مدیر عامل شرکت هواپیمایی دلتا

Anjali Sundaram | CNBC

3:51 p. m. و — Delta Air Lines مدیر عامل اد Bastian گفت: این شرکت نیست نقض شرایط میلیاردها فدرال coronavirus امداد هنگامی که آن را قطع کارکنان برنامه 25٪.

هواپیمایی که در زمان بخشهایی از 25 میلیارد دلار در دولت کمک های مالی و وام ممنوع است, از تخمگذار کردن یا برش نرخ دستمزد کارگران از طریق سپتامبر. 30. اما شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا ایالات و JetBlue را کاهش کارگران برنامه است که به معنای کوچکتر حقوق.

که کشیده انتقاد از قانونگذاران دموکرات که شکایت کرده اند هر دو به مدیران شرکت هواپیمایی و خواست وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای رسیدگی به این موضوع است.

“قبل از دریافت حقوق و دستمزد پشتیبانی بودجه و با ما عمل کند دلتا تصمیم دشوار برای کاهش ساعات کار از ما ساعتی و شایستگی زمین کارمندان 25 درصد” دلتا را Bastian نوشت: سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), در پاسخ به نامه او فرستاده به او تاریخ و زمان آخرین هفته است. “نه تنها وجود دارد کمی کار باید انجام شود آن را خطرناک برای حفظ دلتا کارکنان بی ارزش در فضاهای عمومی در طول یک مواج بیماری همه گیر. عدم سفر ناشی از دولت مقرر و سلامت, مشاوره, مجبور کاهش ساعت برای ما خلبانان و خدمه پرواز نیز هست.” —لسلی Josephs

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آمریکا برای پایاندادن به رابطه با کسی که

3:45 p. m. ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده خواهد بود “فسخ” و ارتباط آن با سازمان جهانی بهداشت, قطع کمک های مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با انتقاد از کسانی که پاسخ به coronavirus همه گیر ادعا آژانس است “چین-محور” بعد از آژانس توصیه علیه چین ممنوعیت سفر در اوایل شیوع.

“من متقاعد نشده و به حالت تعلیق سفر از چین, صرفه جویی در تعداد بی حد و حصر زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تاریخ 14 آوریل.

که بودجه اجرا می شود در دو سال بودجه چرخه. برای 2018-2019 چرخه مالی ایالات متحده پرداخت می شود $237 میلیون مورد نیاز ارزیابی به عنوان به خوبی به عنوان $656 میلیون دلار در کمک های داوطلبانه به طور متوسط $446 میلیون سال و به نمایندگی از حدود 14.67% از آژانس مجموع بودجه با توجه به که سخنگوی Tarik Jasarevic.

معلوم نیست دقیقا چه ساز و برگ برنده در نظر دارد به استفاده از خاتمه که بودجه بسیاری از است که اختصاص توسط کنگره است. رئیس جمهور به طور معمول ندارد قدرت را به طور یک جانبه تغییر مسیر کنگره بودجه. —برکلی لاولیس جونیور

موارد جدید پرش در برخی از کشورها پس از بازگشایی

3:07 p. m. و — به عنوان متحده همچنان به رفع محدودیت های برخی از شانس دارند بهتر از دیگران در شرایط جدید کروناویروس موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

مینه سوتا دیده است و 84 درصد از آن به روزترین کل coronavirus موارد گزارش شده پس از آن آغاز شد بازگشایی. دولت به تازگی افتتاح خرده فروشی در 50 درصد ظرفیت و طرح هایی را برای لغو محدودیت بیشتر در هفته آینده هنگامی که آن را اجازه می دهد تا فضای باز ناهار خوری در رستوران.

در آیووا 62% از مجموع آن Covid-19 موارد ثبت شد پس از دولت آغاز محدودیت های بلند. هر چند آیووا هرگز تا به حال اقامت در خانه سفارش دولت را نزدیک غیرضروری کسب و کار است و پس از بازگشایی مراکز ورزشی مراکز و کتابخانه ها و امکانات دیگر.

ایالات نیویورک و نیوجرسی هنوز هم بسیاری از coronavirus محدودیت در مکان و تا به حال کوچکتر درصد از موارد رخ می دهد پس از مراحل اولیه از بازگشایی. نیویورک شهرستان, کانون شیوع در ایالات متحده هنوز برای ورود به فاز اول بازگشایی بر خلاف بخش های دیگر دولت است. نیوجرسی هنوز هم اجازه نمی دهد که داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و دولت آرایشگاه و سالن مو باقی می ماند بسته شده است. —هانا میلر

فدرال ریزرو پاول می گوید خیابان اصلی وام ‘روز دور’

2:21 pm ET — رئیس فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی برنامه ای برای وام به کوچک و متوسط کسب و کار خواهد شد که اول آن معاملات در “روز”. مدتها در انتظار خیابان اصلی وام تسهیلات شده است “دور و دورتر” سخت ترین برنامه فدرال رزرو تا به حال برای پیاده سازی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ پاول اضافه شده است. این برنامه را به من قرض بدهید تا 600 میلیارد دلار به کسب و کار با کمتر از 15000 نفر از کارکنان و یا درآمد سالانه 5 میلیارد دلار یا کمتر است. –Jeff Cox

شهر نیویورک است که در مسیر فاز یک بازگشایی در ژوئن 8

2:03 p. m. و — شهر نیویورک است که انتظار می رود برای شروع یک “فاز یک” بازگشایی در ژوئن 8 رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد. فرماندار گفت: این حرکت را باید در مورد 400,000 کارکنان به کار در این شهر پس از بسیاری از کسب و کار بسته به علت اجتماعی فاصله اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس. کومو نیز هشدار داد در برابر بیش از حد هیجان زیادی در مورد بازگشایی و گفت: “این است که مبارک روز دوباره این است که بیش از.’ ما باید هوشمند.” —برکلی لاولیس جونیور نوح Higgins-دان

چگونه کسب و کار در حال تلاش برای محافظت در برابر coronavirus پرونده های حقوقی

منبع: Universal Orlando Resort

1:51 pm ET — عمومی و پارک ها و مطب های دندانپزشکی و حتی YMCA محل در سراسر کشور با صدور بیانیه و قرار دادن نشانه برای گفتن مراجعان است که خطر ذاتی از قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در حالی که در یک محل عمومی.

این کسب و کار می خواهند برای بازگشایی درهای خود را به عموم و در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی اما خطر ابتلا Covid-19 نمی شود صفر.

بزرگ علامت های تجاری مانند دیزنی و یونیورسال ساخته شده اند این فرض-از-خطر اظهارات در رابطه با بازگشایی خود را پارک و مراکز خرید در اورلاندو ، این اظهارات نمی تبرئه شرکت از سهل انگاری اما می تواند به جلوگیری از مشتریان از این ادعا که آنها آگاه از خطرات ناشی از کوروناویروس.

پارک ویژه شده اند با استفاده از این نوع اظهارات برای چند دهه. برای مثال سرسره آمده با هشدارهای ایمنی ارائه مشاوره برای کسانی که باردار هستند و یا به عقب صدمه به شرکت. —سارا Whitten

مورگان استنلی به ارمغان خواهد آورد کارکنان بازگشت به شهر نیویورک مقر در ماه ژوئن منابع می گویند

1:34 pm ET — مورگان استنلی در مورد استقبال از بازگشت معامله گران و کارگران دیگر به آن میدان بار مرکزی در اواسط تا اواخر ماه ژوئن مردم با آگاهی از این وضعیت گفت: CNBC.

این شرکت انتظار دارد که حداقل در ابتدا تنها تعداد کمی از کارکنان را به استفاده از این گزینه, گفت مردم است.

مورگان استنلی برنامه های آن را یکی از اولین وال استریت شرکت را به کارکنان بیشتر به طبقه تجاری پس از چند ماه از کار از خانه. رقیب گلدمن ساکس نیز گفت: این امر به برخی از معاملات پرسنل به دفاتر در چند هفته آینده و با هم از شرکت های ارائه اولیه آزمون, آیا پایتخت مالی جهان می تواند با خیال راحت بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

مورگان استنلی مدیران شده اند توطئه برای هفته ها در مورد چگونه به کارمندان پشت به آن میدان بار ستاد کمک کرد در بخشی از آنچه که آموخته ام در بازگشایی آسیا دفاتر با توجه به مردم است. بانک نیز بخشی از رسمی کنسرسیوم از شرکت های مالی از جمله J. P. Morgan Chase, ولز فارگو, UBS و Macquarie که به اشتراک گذاری اطلاعات در صنعت چگونه خواهد پیکربندی مجدد آن فضاهای فیزیکی مردم گفت. —هیو پسر

CDC بی سر و صدا اصلاح بازگشایی دستورالعمل برای خانه عبادت

1:27 p. m. و — مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بی سر و صدا خود را تغییر دستورالعمل در بازگشایی سایت های مذهبی برای حذف هشدار در مورد آواز خواندن و اضافه کردن یک یادداشت در متمم اول قانون اساسی.

اصلی هدایت منتشر شده در هفته گذشته خواسته رهبران مذهبی به نظر محدود کردن آواز و مناجات است که می تواند ایجاد گسترش این ویروس با توجه به نسخه های قبلی ارسال شده در CDC وب سایت. پست جدید حذف آن زبان و می افزاید: توجه داشته باشید به می گویند که دستورالعمل “در نظر گرفته شده به تجاوز در حقوق محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی ایالات متحده.”

“علاوه بر این توجه داشته باشید که در حالی که بسیاری از انواع گردهمایی های مهم برای مدنی و رفاه اقتصادی, مذهبی, عبادت است, به خصوص عمیق اهمیت به جوامع و افراد از جمله به عنوان یک حق محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی” جدید CDC هدایت می گوید. “دولت و مقامات محلی در حال یادآوری به این حیاتی راست به هنگام ایجاد خود را دوباره باز کردن برنامه.” —خواهد Feuer

هیدروکسی کلروکین coronavirus بالینی متوقف

یک داروساز نشان می دهد یک جعبه قرص ضد مالاریا به نام “Plaquenil” 23 مارس سال 2020 در رن غربی فرانسه

دامین مایر | خبرگزاری گتی ایماژ

1:10 p. m. ET — شرکت داروسازی است که تعلیق استخدام جدید بیماران برای آزمایش های بالینی به دنبال هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus در حالی که سازمان بهداشت جهانی بررسی ایمنی داده است.

همچنین قرار دادن مواد مخدر را خارج از برچسب استفاده کنید.

“ایمنی بیمار توسط شرکت داروسازی تمرکز اولیه” یک سخنگوی شرکت در بیانیه ای گفت. “در خط با کسانی که تصمیم و خارج از احتیاط سانوفی تصمیم گرفته است به طور موقت به حالت تعلیق استخدام جدید بیماران در هر دو از آن آزمایش های بالینی در COVID-19 بیماران در انتظار اطمینان در ایمنی پروفایل HCQ.” —برکلی لاولیس جونیور

گوگل بنا به گزارش لغو هزاران نفر از پیشنهادات برای قرارداد موقت کارگران

1:00 p. m. و — Google لغو ارائه می دهد برای بیش از 2 ، 000 نفر که در حال توافق برای کار به پیمانکاران و یا به طور موقت, کارکنان, منابع آشنا با این تصمیم نیویورک تایمز گفت.

در یک ایمیل در هفته گذشته بازدید بار گوگل گفته پیمانکاری سازمان های آن بوده است “کاهش سرعت ما از استخدام و سرمایه گذاری و آوردن عنوان بسیاری از غذای جدید را به عنوان ما در حال برنامه ریزی در آغاز سال است.” گوگل گفت: “نمی توان حرکت رو به جلو به پردازنده” کارگران آن بود آورده از طریق سازمان.

یک سخنگوی گوگل نمی خواهد اظهار نظر در مورد گزارش تایمز اما در بیانیه ای گفت: “همانطور که ما علنا نشان داد ما در حال کاهش سرعت ما از استخدام و سرمایه گذاری و به عنوان نتیجه نمی آوردن عنوان بسیاری از مردم جدید – تمام وقت و موقت – به عنوان ما می خواهم برنامه ریزی شده در ابتدای سال است. ما در حال ادامه برای استخدام در تعدادی از مناطق استراتژیک.”

مدیر عامل شرکت سوندار پیچای اذعان به کارکنان در ماه گذشته است که استخدام و سرمایه گذاری می کند در میان عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

گوگل گزارش تصمیم به فسخ قرارداد ارائه می دهد یک بار دیگر می درخشد نور را در نابرابری بین گوگل کارگران تمام وقت و گسترده بخشی از نیروی کار شرکت می کند که لذت بردن از همان مزایا و حمایت. چنین قراردادی و کارگران موقت, معمولا شناخته شده در داخل شرکت به عنوان TVCs (موقت فروشندگان و پیمانکاران) را تا حداقل نیمی از گوگل حدود 300,000 نفر نیروی کار است.

هنوز در ابتدای Covid-19 بحران Google نقل مکان کرد و برای تمدید قرارداد با 60 روز برای کارکنان موقت که کار به پایان CNBC گزارش در ماه مارس است. —لورن Feiner

جدید بهداشت و درمان اقدامات مطرح کردن سوالات در مورد چه قانونی در محل کار

یک مشتری خارج از فروشگاه اپل در روز 13 مه سال 2020 در چارلستون کارولینای جنوبی است. مشتریان درجه حرارت گرفته شده بودند و نیاز به پوشیدن ماسک در فروشگاه.

Sean Rayford | گتی ایماژ

12:48 p. m. و — بازگشت به محل کار می تواند نگاه های مختلف برای بسیاری از مردم به عنوان کارفرمایان خود را در نظر بگیرید که آیا برای اجرای اقدامات مانند دما نمایش و مورد نیاز Covid-19 انجام شد.

این شیوه روشن تغییر مقررات مربوط به بهداشت و حفظ حریم خصوصی و ایمنی در محل کار, اما همچنین به مهم سوالات حقوقی.

مطابق با محل کار راهنمایی از CDC کارشناسان حقوقی می گویند کارفرمایان مجاز به متوسط صفحه نمایش, کارکنان, بررسی علائم ویروس و حذف کسانی که با علائم از محل کار بدون ترس از شکایت کرد. —هانا میلر

مضطرب اجاره صنعت خودرو ایجاد درد بیشتر برای خودروسازان

12:30 p. m. و — پریشانی در اجاره بازار خودرو با توجه به کروناویروس همه گیر را فشار اضافی در حال حاضر مشکل ایالات متحده در صنعت خودرو.

جدید فروش خودرو به شرکت های اجاره خودرو حدود 10% یا 1.7 میلیون خودرو در سال گذشته. که تقاضا آمد به توقف سنگ زنی به علت بیماری همه گیر کوروناویروس و برخی از تحلیلگران انتظار چنین فروش به بیش از 250000 نفر در سال 2020 است.

یک کاهش سریع در فروش می تواند باعث خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو یا قطع وسایل نقلیه است که به شدت با تکیه بر شرکت های اجاره است که می تواند به معنای شغل کمتر در ایالات متحده گیاهان.

هرتز ملت دوم-بزرگترین آژانس کرایه اتومبیل برای ثبت ورشکستگی حفاظت جمعه گذشته به دنبال استفاده Holdco – شرکت مادر استفاده, اجاره ماشین, E-Z اجاره خودرو و چند شرکت های وابسته – اواخر روز سه شنبه. هر دو شرکت ذکر شده به طوری که در سفر ویرانگر کسب و کار خود را به عنوان دلایل خود را برای براده.

فروش به شرکت های اجاره خودرو نیست به عنوان سود برای خودروسازان به عنوان کسانی که به نمایندگی برای مشتریان منحصر به فرد, اما آنها اهرم عمده برای خودروسازان برای خالی کردن مقادیر زیادی از وسایل نقلیه.

جنرال موتورز فورد موتور و فیات کرایسلر در مجموع حدود 56 درصد یا 975,000 وسایل نقلیه به شرکت های اجاره خودرو در سال گذشته است. —مایکل Wayland

تقاضا برای وام مسکن کمک مالی می افتد

یک مشتری خروجی یک Wells Fargo & Co. شعبه بانک در Hermosa ساحل, کالیفرنیا.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

12:03 p. m. و — کمتر صاحبخانه به نظر می رسد نیاز به یک وام یونان با وجود ویرانی اقتصادی ناشی از کوروناویروس با توجه به داده ها از شوالیه سیاه.

از سه شنبه 4.76 میلیون صاحب خانه شد در تحمل برنامه افزایش 7,000 از هفته گذشته CNBC trulia گزارش. بزرگتر جهش در تعداد زیادی از مردم از دریافت کمک مالی گزارش شده قبلی در این بیماری همه گیر.

در هفته اول ماه مه 325,000 اضافی وام اعطا شد کمک مالی در حالی که وجود دارد افزایش 1.4 میلیون در هفته اول ماه مارس با توجه به شوالیه سیاه.

بسیاری از وام گیرندگان در حال شرکت در دولت برنامه هایش معنی آنها می تواند تاخیر در پرداخت برای یک سال. —هانا میلر

آفریقای جنوبی می گوید: این یک تست پرونده ها به نقل از محدودیت در تست های جهانی در دسترس بودن

11:33 p. m. و — آفریقای جنوبی است که در اکثر موارد تایید شده در آفریقا می گوید: این پرونده در حدود 100,000 فرآوری نشده coronavirus تست کیت آسوشیتد پرس گزارش.

“این چالش ناشی از در دسترس بودن محدود از کیت های آزمایش در سطح جهان” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: با توجه به AP. این کشور انباشت شده بود که در 96,480 از دوشنبه.

آفریقای جنوبی 27,403 تایید Covid-19 موارد و 577 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —کریس Eudaily

جنرال موتورز آمریکا افزایش تولید وانت کامیون زیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی

کامیون ها می آیند کردن خط مونتاژ در GM شورولت Silverado و GMC Sierra وانت گیاه در Fort Wayne, Indiana, 25 جولای 2018.

جان Gress | ایسنا

10:29 p. m. و — جنرال موتورز بازگشت آمریکا گیاهانی که تولید وانت کامیون مانند شورلت سیلورادو به قبل از coronavirus سطح سه شیفت. جنرال موتورز انتظار می رود که اکثریت قریب به اتفاق آن حدود 48,000 ساعتی کارگران بازگشت به کار در ایالات متحده گیاهان دوشنبه.

پس از راه اندازی مجدد آمریکا تولید خودرو در 18 مه خودروساز به آرامی افزایش بوده و خروجی آن در آمریکای شمالی گیاهان. آهسته تر از سرعت است که به منظور اجازه می دهد برای زمان برای تامین کنندگان خود را برای ساخت موجودی و کارکنان به عادت کرده اند به گیاه جدید پروتکل های ایمنی برای کاهش گسترش Covid-19.

جنرال موتورز نیز آغاز خواهد شد بازگشایی کارخانه در تگزاس در یک شیفت که به ساخت Suv ها بزرگ مانند شورولت Silverado و کادیلاک Escalade. همه در حال سود محصولات این شرکت و عرضه کم در جائی که مقدار زیادی است.

GM سخنگوی جیم قابیل کرد برخی از کارکنان باید آزمایش مثبت برای Covid-19. او کاهش یافته است به نظر دقیق تعداد موارد مثبت و چگونه بسیاری از کارکنان تست شده اند.

GM تالار گفتمان رقیب فورد موتور است متوقف شده تولید یا ارسال می شود کارگران خانه کارکنان پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 حداقل چهار بار پس از شروع مجدد تولید مارس 18. —مایکل Wayland

نسخه برای مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ مواد مخدر در ماه مارس رسید

این دارو هیدروکسی کلروکین تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در ماه های اخیر به عنوان یک درمان ممکن است به افراد مبتلا به این بیماری کروناویروس (COVID-19) نشان داده شده است در سنگ دره عمیق و باریک, داروخانه, در, Provo, Utah, مه 27 سال 2020 است.

جورج فری | ایسنا

10:21 p. m. و — جدید JAMA مطالعه نشان داد که تجویز پر برای هیدروکسی کلروکین رسید نزدیک به 2000% در ماه مارس زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تبلیغ آن به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus.

وجود دارد 45,858 کوتاه مدت تجویز پر برای هیدروکسی کلروکین و کلروکين در طول هفته مارس 15, به گفته محققان در Brigham و بیمارستان زنان و دانشکده پزشکی هاروارد. محققان گفتند آنها استفاده می شود ایالات متحده داروخانه داده ها از 58,332 زنجیر مستقل و سفارش پستی داروخانه ها در سراسر بیش از 14,000 کدهای پستی در تمام 50 ایالت.

این یافته ها می آیند یک هفته پس از یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست یافت که در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به حال در معرض خطر بالاتر مرگ نسبت به کسانی که آن را. —برکلی لاولیس جونیور

در اولین, چینی, شرکت های هواپیمایی کار بیشتر پروازهای مسافری از آمریکا حامل

9:40 p. m. و — چینی شرکت های هواپیمایی برای اولین بار در مسیر کار بیشتر پروازهای مسافری از آمریکا و همتایان خود در این ماه در یک شیفت رانده شده توسط coronavirus. چینی شرکت های هواپیمایی به شدت کاهش پرواز خود را در ماه ژانویه به عنوان ویروس شروع به گسترش در چین است. خطوط هوایی ایالات متحده در زمان مشابه اقدامات در ماه های مارس و آوریل زمانی که موج از عفونت آمار آمریکا.

چینی حامل عمل نزدیک به 200000 نفر مسافر پرواز جت از طریق مه 27 در حالی که خطوط هوایی ایالات متحده به پرواز در آمد کمتر از 170,000 با توجه به حمل و نقل هوایی اطلاعات شرکت مشاوره Cirium. چینی حامل در حال حاضر عامل 35 درصد کمتر از سال گذشته سطوح و خطوط هوایی ایالات متحده برنامه های پایین و نزدیک به 75 درصد این شرکت گفت.

حامل حال کاهش پروازهای پس از ویروس محدودیت های مسافرتی و پناهگاه در محل سفارشات سوار تقاضا به پایین ترین امتیاز در دهه. در حالی که رزرو در حال چیدن از نقطه کم به عنوان بهار و تابستان اوج فصل مسافرت می شود در جریان ایالات متحده تقاضا هنوز هم پایین حدود 87% از یک سال پیش با توجه به اطلاعات فدرال. —لسلی Josephs

داو اسلاید 100 امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن چین در کنفرانس خبری

9:34 p. m. و — میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 148 امتیاز یا 0.6% به عنوان معامله گران braced برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری در ایالات متحده-چین روابط. S&P 500 تضعیف 0.3% در حالی که نزدک کامپوزیت بود تا فقط 0.1 ٪ است.

جزئیات به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت. —Melodie وارنر

ایالات متحده نرخ پس انداز رکورد بازدید به عنوان coronavirus باعث می شود آمریکایی ها به ذخایر نقدی

9:13 p. m. و شخصی نرخ پس انداز ضربه تاریخی 33% در ماه آوریل ایالات متحده آمریکا اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی گفت. این رای — چقدر مردم صرفه جویی به عنوان یک درصد از درآمد یکبار مصرف — تا کنون بالاترین پس از این بخش آغاز شده ردیابی در 1960s.

افزایش پس انداز آمد و به عنوان هزینه های کاهش یافته و رکورد 13.6 درصد در ماه. این ویروس مرگبار که باعث شده است که بیش از 40 میلیون آمریکایی به فایل برای بیکاری فلج کرده است, هزینه های مصرف کننده عادات. —مگی فیتزجرالد

موارد جدید در ادامه به افزایش در آمریکای لاتین

هیچ-مستند سوئد گزارش رشد اقتصادی در سه ماه اول سال

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. – سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

7:55 p. m. و سوئد رشد اقتصاد در نرخ سالانه از 0.4 درصد در سه ماه اول سال اطلاعات رسمی منتشر شده روز شنبه نشان داد پس دولت contrarian تصمیم به اعمال کامل coronavirus مستند.

نوردیک کشور گزارش قوی تر از حد انتظار تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه اول حتی به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی ثبت شدید اقتصادی انقباض بیش از مدت مشابه.

از جمعه, سوئد گزارش شده بود بیش از 35,000 عفونت با 4,266 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آن را دارای بالاترین Covid-19 مرگ و میر سرانه هر کشور در سراسر جهان با توجه به یک نورد متوسط گذشته بیش از هفت روز است. —سام مردیت

روسیه می بیند رکورد روزانه افزایش Covid-19 مرگ و میر

یک کارمند و یک بیمار در بخش مراقبت ويژه در جمهوریخواه بالینی بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک به عفونت کرونا ويروسی.

Yegor Aleyev | TASS | گتی ایماژ

7:28 p. m. و — روسیه گزارش 232 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus در 24 ساعت گذشته بازتاب این کشور بالاترین یک روز سنبله در Covid-19 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

به این معنی رسمی این کشور coronavirus تلفات صعود به 4,374.

تنها در ایالات متحده و برزیل ثبت کرده اند بیشتر موارد از coronavirus از روسیه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

انتظار تاخیر در غیر Covid بالینی سابق FDA آمریکا

7:20 p. m. و — آزمایش های بالینی از مواد مخدر و درمان و واکسن ربطی به Covid-19 به احتمال زیاد خواهد شد در صورت تاخیر در رفتن به جلو به عنوان آژانس تمرکز منابع خود را در ویروس سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت.

“بسیاری از شرکت های دارویی قرار داده و آزمایش های بالینی بر روی نگه دارید,” او گفت:, و اضافه کرد که برخی از شرکت ها نمی رفتن به جلو با برنامه ریزی محاکمه و دیگران را به حالت تعلیق در حال انجام آزمایشات. “آژانس شده است نگه داشتن” تا کنون Gottlieb اضافه شده است.

FDA قرار داده و از راهنمایی های جدید مورخ 26 مه گفت که آژانس ممکن است نیاز به اولویت بندی منابع از آنجا که کارکنان آن کشیده است ،

“با بسیاری از کارکنان مشغول به کار در COVID-19 فعالیت های ممکن است که ما قادر خواهد بود برای حفظ فعلی ما سطح عملکرد در جلسه هدف خرما به طور نامحدود” آژانس گفت. —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

اتحادیه اروپا وعده بررسی سریع از remdesivir به عنوان درمان بالقوه

یک تکنسین آزمایشگاه بازرسی ویال پر از تحقیقاتی بیماری کروناویروس (COVID-19) درمان مواد مخدر remdesivir در علوم جلعاد تسهیلات در La Verne, کالیفرنیا, ایالات متحده در 11 مارس سال 2020 است. تصویر گرفته شده در 11 مارس سال 2020 است.

Gilead Sciences Inc | ایسنا

6:59 p. m. و — اتحادیه اروپا خواهد شد انجام یک بررسی سریع از جلعاد را remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 شبکه هپاتیت ایران گفت: با توجه به رویترز.

سلامت تنظیم کننده گفت: آن انسانی داروهای کمیته بررسی مواد مخدر در یک جدول زمانی “کاهش می یابد به حداقل مطلق,”, و اضافه کرد که شرکت biopharmaceutical جلعاد هنوز به درخواست برای تصویب درمان رویترز گزارش داد.

سازمان غذا و دارو در اوایل این ماه اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای استفاده از remdesivir برای درمان Covid-19 بيمار. این بدان معناست که پزشکان می توانند با استفاده از این دارو در بیماران بستری مبتلا به این بیماری حتی اگر مواد مخدر شده است به طور رسمی تایید شده توسط آژانس. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: San Francisco منتشر بازگشایی جدول زمانی ماراتن بوستون لغو شد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو