Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نیویورک می بیند ‘قابل توجه’ کاهش واکسن; مسافرت هوایی می تواند ‘دوره طولانی از رکود

بخش از اقتصاد ایالات متحده شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبود با خرده فروشان گزارش قوی فروش سه ماهه و هفتگی برنامه های کاربردی وام مسکن با اشاره به قابل توجه بهبود در بازار مسکن. وال استریت بعد شنبه با یک نگاه دقیق تر در فدرال رزرو در تازه ترین تصمیم گیری با انتشار, بانک مرکزی, جلسه دقیقه است. بانک فدرال است نورد تاریخی کمک و اعطای وام در تلاش برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.93 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 324,240
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.53 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 92,128

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایران را عامل جدید نیست و انتظار بهبودی کامل در تقاضای سفر بدون واکسن

مسافران برخی با پوشیدن ماسک و محافظ دنده صف خود را برای پرواز در ترمینال 1 از جان اف کندی فرودگاه (JFK) در میان رمان coronavirus همه گیر در روز 13 مه سال 2020 در کوئینز نیویورک.

یوهانس Eisele | خبرگزاری گتی ایماژ

12:10 pm ET — ایالات خطوط هوایی’ مدیر عامل جدید اسکات کربی تصریح کرد که این شرکت هواپیمایی که با دیدن اندکی چشم انداز مثبت در تقاضا از پایین نقطه در ماه گذشته اما بهبود فوری نخواهد بود.

“من فکر می کنم ما باید یک بهبود تدریجی اما بهبودی کامل احتمالا اتفاق نمی افتد تا زمانی که ما رسیدن به یک واکسن. بنابراین ما در حال آماده سازی ایران برای رفتن را از طریق زمان افسرده تقاضا بسیار افسرده به طور قابل توجهی تقاضا برای یک دوره طولانی از زمان به طوری که ما مطمئن شوید که ما در اینجا و به عنوان به زودی به عنوان واکسن در محل است که ما می تواند گزاف گویی کردن سرعت” کربی گفت CNBC Squawk Box.

TSA داده ها نشان می دهد تعداد افرادی که در حال عبور از طریق ایالات متحده به فرودگاه بازرسی به پایین است که بیش از 91 درصد از یک سال پیش.

ایران روز چهارشنبه اعلام کرد که در حال همکاری با Clorox و کلینیک کلیولند در دستورالعمل برای تمیز کردن پروتکل های اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات برای مسافران است.

کربی شده است که ایالات رئیس جمهور پس از ماه اوت سال 2016 گفت که او امیدوار حامل می تواند به مذاکره پرداخت و یا تغییرات دیگر با اتحادیه های کارگری است که نشان دهنده بیش از 80 درصد از ایران را 96,000 کارکنان برای جلوگیری از اخراج این سقوط. —لسلی Josephs

چگونه کلاهبرداران در حال هدف قرار دادن آمریکایی ها در طول همه گیر

12:02 pm ET — حدود 50000 Covid-19 مربوط به کلاهبرداری شد گزارش به کمیسیون تجارت فدرال مصرفی نگهبان شبکه به عنوان این هفته است. کلاهبرداری مشبک بیش از 35 میلیون دلار با توجه به همان گزارش.

به نظر می رسد coronavirus خاموش است ایجاد محیط مناسب برای scammers به رشد است. “ما در حال کار با کودکان و مدرسه در منزل. ما در حال به اشتراک گذاری دستگاه ها با فرزندان ما. ما در حال تلاش برای حقه بازی کار و خانواده است. اما به یک هکر ما در حال کار روز خود را گفت:” آدام لوین از بنیانگذاران Credit.com و بنیانگذار CyberScout.

این طرح جدید شامل جعلی ارائه می دهد برای تسریع محرک چک جعلی بهداشت و درمان ادعا می کند وانمود IRS عوامل و بهره برداری زوم برای یادگیری اطلاعات خصوصی خود را. تقریبا هر کلاهبرداری خواهد بود طراحی شده برای دریافت یا پول خود را و یا اطلاعات شخصی خود را با توجه به لوین. —رابرت Exley جونیور

حداقل 68 خواروبار کارگران از درگذشت Covid-19 اتحادیه می گوید:

11:46 am ET — ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه اروپا گفت که حداقل 68 خواروبار کارگران بودند که اعضای اتحادیه فوت کرده اند پس از عقد قرارداد Covid-19.

مرگ بودند به شدت متمرکز در نیوجرسی و نیویورک منطقه است.

مارک پرونه بین المللی رئیس جمهور UFCW گفت که مواد غذایی کارگران و میر آهسته اما اشاره کرد که این اتحادیه ندارد آمار برای nonunion فروشگاه های مواد غذایی.

اتحادیه هل دادن برای فروشگاه های مواد غذایی به ادامه خطر پرداخت برای کارگران و بهتر است برای اجرای حکم در مورد پوشیدن ماسک در حالی که در فروشگاه ها. Kroger, برای مثال, به پایان رسید آن ساعتی پرداخت افزایش خواهد داد و پاداش کارگران به جای. —آملیا Lucas

رئیس فدرال رزرو دالاس هل برای کمک به دولت های ایالتی و محلی

11:36 am ET — کنگره و فدرال رزرو ممکن است نیاز به انجام بیشتر برای کمک به اقتصاد با توجه خاص نیاز به بسته های پول دولت و دولت های محلی دالاس رئیس فدرال رابرت کاپلان گفت CNBC.

“حدس من این است که ما در حال رفتن به نیاز به انجام بیشتر” بانک مرکزی ایران ، رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: سنا پنل شنبه که بخش عمده ای از اضافی نجات وجوه ممکن است نیاز به آمده از کاپیتول هیل و او نیز به طور خاص ذکر شده کمک مورد نیاز برای جلوگیری از اخراج های محلی و دولت کارگران است. —Jeff Cox

شهر نیویورک می بیند ‘قابل توجه’ کاهش در کودکان واکسیناسیون شهردار می گوید:

میامی بیمارستان کودکان پزشک متخصص اطفال دکتر آماندا Porro M. D آماده به اداره واکسیناسیون سرخک به سوفی Barquin,4, به عنوان مادر او گابریل Barquin او را نگه می دارد در طول سفر به میامی بیمارستان کودکان در ژانویه 28 2015 در میامی فلوریدا.

جو Raedle | گتی ایماژ

11:15 am ET — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که کودکان واکسن را دیده اند “قابل توجه” کاهش در ماه های اخیر کاهش 63% برای تمام کودکان در این شهر که در مقایسه با همین دوره زمانی در سال گذشته به عنوان خانواده در خانه بمانند و دفاتر پزشکان بسته باقی می ماند برای بازديد معمول به دلیل Covid-19.

د Blasio گفت: تعدادی از تجویز واکسن دوز کاهش یافته است یک “تکان دهنده” 91% برای کودکان بالای 2 سال ،

“این ضروری است به کار گرفتن خود کودک واکسینه ضروری است کار می کنند. گرفتن کودک خود را واکسینه یک دلیل به ترک خانه خود را,” او گفت:. —نوح Higgins-دان

اکثر آمریکایی ها که مشاغل از دست رفته توصیف اخراج موقت به عنوان ولی برای کسانی که شغل ممکن است برای همیشه رفته

10:46 am ET — پس از coronavirus بحران در زمان برگزاری در اواسط ماه مارس تعداد زیادی از مردم از کار منفجر شد. تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری افزایش یافته است و به حدود 36.5 میلیون دلار بزرگترین از دست دادن در تاریخ ایالات متحده است.

اما در حالی که 78 درصد از کار افراد توصیف خود را به عنوان به طور موقت گذاشته تحقیقات جدید نشان می دهد برای بسیاری از این کار ضرر و زیان خواهد بود دائم CNBC Rahel جزایر ، دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه تخمین می زند 42 درصد یا حدود 11.6 میلیون دلار از تمام مشاغل از دست رفته از طریق مارس 25 با توجه به کروناویروس خواهد بود برای همیشه رفته است.

“بحران کنونی ممکن است آنقدر شدید است که کسری از اخراج موقت که تبدیل به دائم می رسد که بسیار بزرگتر از شواهد تاریخی نشان می دهد” co-نویسنده خوزه ماریا Barrero گفت: در یک ایمیل. —تری کالن

از راه دور یادگیری می تواند در اینجا به ماندن بگیرید

رابرت به پدر و مادر از یک NYC عمومی دانش آموز و یک دانشجو خریداری پل جداول بنابراین بچه های خود را می تواند فضایی برای آموزش از راه دور در حالی که مدارس تعطیل شد با توجه به کوروناویروس.

رابرت Schachter

10:32 am ET — coronavirus بحران گذاشته لخت چگونه آمادگی بیشتر مدارس بودند که آن را به از راه دور یادگیری است. در حال حاضر رو به رشد تعداد مدارس متعهد به اتخاذ یک “هیبرید” مدل به آموزش و پرورش در داخل و خارج از کلاس درس رفتن به جلو.

دانش آموزان به احتمال زیاد کلاس های کوچکتر و مبهوت برنامه ریزی که می تواند شامل متناوب روز از هفته و یا زمان از روز برای کمک به محدود کردن تعداد زیادی از مردم حضور فیزیکی در یک ساختمان در هر زمان این بدان معناست که کودکان و نوجوانان خواهد شد صرف زمان بسیار کمتر در آجر و ملات کلاس های درس در سال های پیش رو است.

“با وجود سر و صدا و شکایت در مورد آن آموزش از راه دور در حال رفتن به اینجا به ماندن” گفت: Mayssoun Bydon بنیانگذار و مدیر عامل شریک موسسه برای یادگیری و یا IHL دبستان آموزشی شرکت مشاوره. —جسیکا Dickler

به عنوان ایالات متحده بازگشایی شرکت بریس برای یک سیل از محل کار پرونده های حقوقی

10:24 am ET — متحده در حال آماده سازی خود به آرامی بازگشایی اقتصاد خود و شرکت از تمام اندازه ها به خصوص کسب و کارهای کوچک نگران مسئولیت خطرات.

“وجود دارد هیچ راهکار برای این گفت:” هارولد کیم رئیس جمهور ایالات متحده مجلسی, موسسه حقوقی اصلاحات. “دادخواهی است به خصوص آسیب رساندن به خیابان اصلی به دلیل سطح پتانسیل خسارت می دید و خود را در درب.” او پیش بینی افزایش کارگر دعاوی مسئولیت به عنوان coronavirus عفونت نرخ کنه ،

شناخت این موضوع وجود دارد این است که هر دو حزب بحث در فدرال و ایالتی سطح به حد مسئولیت. بسیاری از طرح های پیشنهادی تمرکز بر محدود کردن مسئولیت از مشتریان. خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا گفت: مسئولیت برای حمایت از پزشکان و کسب و کار اولویت مذاکرات رهبران: “هیچ لایحه تصویب خواهد شد و بدون آن,” او گفت: سخن روز سه شنبه در CNBC.

پیش بینی آینده سیل مناسب کارفرمایان در حال توسعه ایمنی از جمله اقدامات احتیاطی اضافی برای تمیز کردن اقدامات انجام حرارت چک از کارگران و نیاز است که همه کارکنان پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در محل کار. —لری Ioannou

Coca-Cola, مدیر عامل شرکت می گوید او انتظار ‘U’-شکل بهبود اقتصادی

9:44 am ET — کوکا کولا مدیر عامل جیمز Quincey گفت که او در انتظار یک راه طولانی به بهبود اقتصاد است. “تاثیر اقتصادی این مستند این است که فقط شروع به شروع” Quincey گفت: در CNBC “Squawk Box.”

کشورها در سراسر جهان در حال کاهش پناهگاه در خانه دستور و اجازه کسب و کار به تدریج باز است. اما Quincey گفت که او پیش بینی یک “تو” یا “تمدید U”شکل بازیابی به جای یکی به شکل “V” که در آن اقتصاد به سرعت جرقه بزند بازگشت به قبل از بحران فعالیت است.

کک است که هنوز هم شاهد کاهش تقاضا در ماه مه در مقایسه با یک سال پیش. رستوران سینما و دیگر دور-از-صفحه اصلی موارد اختصاص نیمی از درآمد خود را قبل از بحران. —آملیا Lucas

داو جهش بیش از 300 نقاط برداشته در بخش جامد خرده فروشی درآمد

لاو اوج فروش led با رشد در فروش آنلاین

9:10 am ET — لاو گزارش بهتر از حد انتظار درآمد که دیدم آنلاین فروش رشد 80 درصد در سه ماهه اول, مدیر عامل شرکت ماروین الیسون در بیانیه ای گفت.

این بیماری همه گیر در میان شرکت برگرد طرح که شامل یک بازسازی از وب سایت خود را.

لاو نگه داشته و فروشگاه خود را باز به عنوان ضروری خرده فروشان به عنوان coronavirus نگهداری ترین آجر و ملات بسته از طریق آغاز بهار صفحه اصلی بهبود صنعت شلوغ ترین زمان از سال است. این شرکت ظرفیت محدود در فروشگاه های آن و نورد منظقه وانت برای مشتریان آنلاین. —ویلیام Feuer

آخرین لکه های جدید ایالات متحده موارد

CDC منتشر 60-صفحه سند و دستورالعمل ها برای بازگشایی

9:02 am ET — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده 60 صفحه از ارشاد برای بازگشایی مدارس, جرم, حمل و نقل و غیر ضروری کسب و کار. این طرح به تشریح یک “سه رویکرد مرحله به مرحله” کاهش اجتماعی فاصله اقدامات و پیشنهاد استفاده از شش “راهگاهی” شاخص های ارزیابی که به حرکت را از طریق فاز دیگر.

سلامت آژانس هشدار داد که برخی از مقدار از جامعه کاهش لازم خواهد بود تا زمانی که یک واکسن یا داروی موثر برای Covid-19 به طور گسترده ای در دسترس است. در این سند می آید به عنوان CDC باقی مانده است تا حد زیادی آرام در coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده است. مقامات آژانس در میانهی شب برگزار شد coronavirus مربوط به جلسه توجیهی در بیش از دو ماه. —برکلی لاولیس جونیور

رای دهندگان در نوسان متحده در تقسیم coronavirus

8:20 am ET — چرخش دولت رای دهندگان تقسیم می شوند در امتداد خط حزب بیش از coronavirus همه گیر و آیا موج دوم است که به احتمال زیاد برای ضربه زدن به کشور با توجه به CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش.

دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین — تمام کلید های انتخاباتی متحده — اختلاف نظر در مورد این کشور در مسیر مبارزه با این ویروس و در مورد چه کسی می تواند به سرزنش اگر آمریکا را شاهد احیای این نظرسنجی در بر داشت. کسانی که در نظر سنجی نیز تقسیم شده و در امتداد خطوط حزبی در مورد اینکه آیا آنها با پوشیدن ماسک و یا غذا خوردن. ادامه مطلب در نتایج نظرسنجی از CNBC تاکر Higgins. —سارا سالیناس

قوی خرده فروشی ادامه گزارش از هدف

یک دوچرخه سوار با پوشیدن ماسک محافظ عبور سایت آینده از یک هدف شرکت فروشگاه در شیکاگو, ایلینوی, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

کریستوفر Dilts | بلومبرگ | گتی ایماژ

7:43 am ET — هدف ادامه قوی هفته خرده فروشی درآمد گزارش ارسال فصلنامه رشد فروش 10.8%.

هدف شاهد افزایش سفارشات آنلاین. فروش آجر و ملات فروشگاه باز حداقل 12 ماه افزایش یافت فقط 0.9% در طول سه ماهه بر اساس سالانه. خرید و فروش آنلاین در مقابل افزایش یافت 141%. —سارا سالیناس

یاد نیویورک steakhouse به شروع تحویل و قبول کارت های اعتباری برای اولین بار

مردم راه رفتن در گذشته پیتر Luger steakhouse در شهر نیویورک است.

گتی ایماژ

7:16 am ET — پیتر Luger خانه استیک در بروکلین در حال حاضر ارائه تحویل برای اولین بار در بیش از 130 سال سابقه. را که اتفاق می افتد به یاد رستوران همکاری با تحویل برنامه خاویار متعلق به مربع است. در یکی دیگر از اولین steakhouse را قبول کارت های اعتباری.

“به بهترین خدمت به مشتریان تحویل شد بهترین گزینه برای ما” مدیر کل دیوید برسون گفت CNBC “در سراسر جهان تبادل.” “تا آنجا که بهترین عمل ایمنی, کارت های اعتباری تنها انتخاب روشن به ما.”

پیتر Luger اتاق ناهار خوری باقی می ماند بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. در علاوه بر این به تحویل مشتریان می توانند سفارش و وانت در بروکلین محل. —متی کوشک

آلمان را تشدید قوانین در گوشت فرآوری گیاهان پس از شیوع کروناویروس

6:38 am ET — آلمان سخت تر کردن قوانین در پردازش گوشت, گیاهان, دولت منابع به رویترز گفت پس از شیوع کروناویروس در کشور شد مربوط به بخش مواد غذایی است.

قوانین جدید توافق خواهد ممنوعیت انعقاد قرارداد دست دوم از بسته بندی گوشت می آمد کار را از طریق سازمان به این معنی است که افراد مشغول به کار در امکانات پردازش خواهد شد که به استخدام شرکت خود یک حرکت است که به احتمال زیاد فشار تا دستمزد هزینه های این صنعت است.

اکثر کارگران در تولید گوشت صنعت مهاجران با بسیاری از آمدن از رومانی. بیش از 600 coronavirus موارد گزارش شده است در میان کارگران کارخانه منابع دولت به رویترز گفت. –هالی Ellyatt

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: برزیل رکورد بزرگترین واحد-بعد سنبله در موارد; روسیه بالا 300,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید