این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.9 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 203,534
  • ما موارد: بیش از 939,000 authords
  • ما مرگ و میر: حداقل 53,934

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:09 pm: برای برخی از شهر نیویورک کسب و کار, ساخت ماسک های ارائه شده جدید در تاسیسات

پدر و دختر تیم استیو و لی Kim مدل ماسک خود را در شهر نیویورک تغییرات کسب و کار, استاد خیاط آغاز ساخت که coronavirus رسید.

لی Kim

به عنوان راهنمایی برای پوشیدن ماسک قوی تر می شود و برخی از فروشندگان حاضر ورودی به مشتریان نمی پوشیدن آنها بسیاری از نیویورکی را درهم برای پیدا کردن مناسب ماسک. در حال حاضر برخی از نیویورک-بر اساس کسب و کار قدم به قدم برای کمک به.

زمانی که شهر نیویورک تا حد زیادی تعطیل در ماه گذشته با توجه به گسترش Covid-19 آن را یک ضربه ویرانگر برای برخی از کسب و کار.

که شامل استاد خیاط یک تغییر فروشگاه در منهتن فوقانی سمت غرب است که تا به حال تنها شده باز برای حدود یک سال است.

پدر و دختر تیم که خود فروشگاه استیو و لی, کیم چرخد و برای ایجاد ماسک برای خود و خانواده خود به دلیل دیر حمل و نقل سفارش آنلاین.

به طور همزمان یک مشتری درخواست آنها را به ماسک برای خانواده و همسایگان. و یک منبع جدید درآمد کسب و کار ایجاد شد. —Lorie Konish

1:30 pm: نیویورک قصد دارد به مرحله بازگشایی پس از منطقه ای بستری نرخ شده اند در کاهش 14 روز

نیویورک خواهد شد و در نهایت دوباره باز در فاز یک بار به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: دولت های منطقه ای و بستری نرخ شده اند در کاهش 14 روز فرماندار اندرو کومو گفت: در روز یکشنبه.

فاز اول این طرح را شامل ساخت و ساز و تولید است. در فاز دو کسب و کار نیاز به طراحی برنامه ای برای بازگشایی, از جمله داشتن تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی تحمیل فاصله.

“ما قصد داریم به بازگشایی در فاز … نگاهی به تجزيه و تحليل منطقه اي را تعيين و سپس نظارت بر هر آنچه که شما انجام” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کومو گفت: دوباره باز کردن برنامه باید جذب بازدید کننده از مناطق دیگر و یا متحده است. —اما Newburger

1:17 pm: عرصه ورزش می تواند نیاز لازم است بازسازی’ به صورت اجتماعی فاصله معمار شرکت می گوید

TDECU ورزشگاه هوستون

Slyworks عکاسی حسن DLR گروه

با این بیماری همه گیر کوروناویروس دیکته ظرفیت گردهمایی های اجتماعی بازگشت به طرح اصلی لیگ اصلی بیس بال استادیوم می تواند در آینده گفت: یک معمار و شرکت های مهندسی.

همین بارنوم از شرکت DLR گروه گفت: تیم نیاز به “لازم و ضروری بازسازی” به استادیوم ورزشی به افتخار اجتماعی فاصله دستورالعمل حداقل در کوتاه مدت.

Barnum که آگهی های شرکت جهانی, ورزشی, استودیو, اضافه شدن تغییرات نباید بیش از حد پرهزینه است. “شما فقط آنها را تغییر دهید [عرصه]; را از کرسی,” او گفت:.

Barnum استفاده 1900s نسخه اصلی از انوری فیلد در شیکاگو و Fenway پارک در بوستون به هوا موقت ترتیبات صندلی. صندلی عقب و سپس شبیه جعبه صندلی با یک نرده که جدا از مردم. —جباری جوان

12:23 pm: بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل شرکت Moynihan خواهان کنگره آمریکا به طور کامل صندوق’ وام کسب و کار کوچک برنامه

بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan گفت: وام کسب و کار کوچک برنامه های تصویب شده توسط کنگره باید گسترش یافته به طوری که آن را دیگر اجرا می شود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

“این روشن است که بین کنگره و دولت آمریکا مردم ما نیاز به این همه بودجه و نمی دهند این مسابقه پا. فقط دریافت کار انجام می شود” Moynihan گفت: CBS “چهره ملت است.”

Moynihan که بانک عمده بود وام برای راه اندازی آن نرم افزار پورتال برای دور اول گفت: “بحث بزرگ” را به عنوان به چه مقدار از این برنامه نیاز دارد اما گفت: دولت باید متعهد به بودجه به طور کامل آن را تا زمانی که واجد شرایط کسب و کار می توانید پول دریافت کنید.

“تفاوت بین این برنامه و بیکاری است اگر شما واجد شرایط برای این برنامه دارید بیکاری مجوز و سپس با داشتن یک مسابقه پا به دفتر” Moynihan گفت. “ما نیاز به نگاهی به دور اول بیا اول خدمت جنبه های این و مطمئن شوید که آن را به طور کامل تامین می شود. چرا که در پایان روز آن را به جایی که مردم آن را می خواهم: کسب و کارهای کوچک و 25% در مورد ما به کسب و کارهای کم درآمد و متوسط در محله های کسب و کار با تعداد کمی از کارکنان. ما فقط نیاز به پایان بودجه و پایان کار.” —جسی پوند

12:12 pm: نیویورک, مرگ و بستری شدن در بیمارستان و لولهگذاری نرخ همچنان آهسته کومو می گوید:

وجود دارد 367 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته در نیویورک از 437 مرگ و میر گزارش شده در شنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. به طور کلی بستری نرخ پایین همراه با تعداد لوله و جدید ویروس موارد در دولت است.

حداقل 16 و 966 نفر کشته شده اند از این ویروس در نیویورک اگر چه این تعداد را شامل نمی شود و هزاران احتمال مرگ و میر در شهر نیویورک است. —اما Newburger

11:30 am: کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett می گوید نرخ بیکاری را نزدیک به رکود بزرگ

کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett روز یکشنبه هشدار داد که بیکاری می تواند آمار سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ به عنوان اقتصاد قرارداد به طور چشمگیری در حالی که کسب و کار در اکثر نقاط کشور باقی می ماند توقیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید چمن در صبح روز یکشنبه Hassett گفت: نرخ بیکاری می تواند آمار 16 درصد و “بعد از چند ماه در حال رفتن به وحشتناک” برای داده های اقتصادی است.

“ما یک نرخ بیکاری است که با نزدیک شدن نرخ ما در طول رکود بزرگ” Hassett گفت: ABC “این هفته است.” “در طول رکود بزرگ ما از دست 8.7 میلیون شغل در همه چیز. در حال حاضر ما در حال از دست دادن است که بسیاری از هر 10 روز پس از آسانسور اقتصادی سیاست گذاران فوق العاده ای است.” —اریک روزنبام

11:16 am: نیویورک شهرستان نیاز به $7.4 میلیارد دلار در فدرال کمک De Blasio می گوید:

شهر نیویورک نیاز به یک $7.4 میلیارد دلار در فدرال کمک به جبران ضرر و زیان اقتصادی از coronavirus, شهردار, بیل د Blasio گفت: اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار همکار خود را جمهوری خواهان در سنا به عقب تر تسکین کمک های مالی ایالات و شهرستانها.

“دولت فدرال باید ما را به کل ما را قادر به در یک موقعیت برای راه اندازی مجدد” د Blasio, یک دموکرات گفت: در مصاحبه ای در رادیو فردا. “اگر شهر نیویورک است نه کل آن را به پایین بکشید کل منطقه و آن را نگه دارید تا کل اقتصاد ملی راه اندازی مجدد.” —رویترز

10:44 am: Mnuchin امید PPP کسب و کار کوچک وام صندوق خواهد شد ‘اجرا از پول به سرعت’

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin روز یکشنبه گفت که او نگران به دور دوم حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه در حال خشک به سرعت.

“به نظر من این مهم نیست از چه مدت آن طول می کشد. در واقع من فکر می کنم هر چه زودتر این پول پرداخت شده است بهتر” Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

“دور اول نهفته حدود 30 میلیون نفر از کارگران. من فکر می کنم این دور خواهد بود در مورد همان” او گفت:. “است که می شود نزدیک به 50 درصد از خصوصی نیروی کار. بنابراین من در واقع امید ما را به سرعت به طوری که ما می توانید دریافت کنید که پول به کارگران جیب.”

کنگره تصویب یکی دیگر از $310 میلیون دلار برای برنامه هفته گذشته پس از مقدار اولیه زد در کمتر از دو هفته.این برنامه مورد انتقاد قرار گرفت برای اجازه دادن به برخی از بزرگ عمومی شرکت برای دریافت وام منجر وزارت خزانه داری به انتشار به روز رسانی دستورالعمل های است که تشویق این شرکت ها برای بازگشت وام. Mnuchin گفت که او انتظار می رود حجم وام به طور متوسط به پایین به طور قابل توجهی” برای دور دوم.

Mnuchin همچنین در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که بیشتر از 600 دلار در هفته به اضافه مزایای بیکاری به عنوان بخشی از مراقبت در عمل “نه یک راه حل دراز مدت.”

هنگامی که اضافه شده به مزایای بیکاری پرداخت متحده سود اضافی به معنی برخی از دستمزد پایین کارکنان را بیشتر در بیکاری نسبت به آنها انجام کار به طور بالقوه ساختن آن دشوار برای کارفرمایان به rehire و آشنایی با قوانین PPP. —جسی پوند

10:14 am: آذر آینده نامشخص در HHS

آینده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نامشخص است پس از یک گزارش که اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به او شلیک.

وال استریت ژورنال گزارش روز شنبه مقامات با توجه به از بین بردن آذر با استناد به شش منابع آشنا با این بحث. سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere انکار کرد که هر گونه حرکت قریب الوقوع بود گفت: “هر گونه گمانه زنی در مورد پرسنل غیر مسئولانه است و انحراف از کل ما-از-پاسخ دولت به Covid-19.”

در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن آذر از انتقاد در ماه گذشته گفت: در توییتر که آذر به حال “کامل اعتماد به نفس” از خود و معاون رئیس جمهور مایک پنس. —جسی پوند

9:54 am: آسیب های اقتصادی است و ضربه زدن به پایین ترین سطح از دستمزد بگیران سخت ترین

اقشار کم درآمد که بستگی به صنعت خدمات برای مشاغل در حال گرفتن بزرگترین ضربه از خاموش شدن اقتصاد است که رانده شده توسط خدمات مانند هتل ها و کافه ها و رستوران ها. آنها در سخت ضربه بخش خرده فروشی و وابسته به دیگران قادر به فروشگاه و ناهار خوردن و سفر, فعالیت های آن تمام شده است به شدت محدود و در طول زمان خاموش شدن است.

در حالی که برنامه های دولت متمرکز شده و در نگه داشتن مردم شناور که آواره شده اند با تلاش برای محدود کردن coronavirus گسترش درد به احتمال زیاد طولانی مدت است.

“بزرگترین ضربات بدن هستند به سفر, صنعت, صنعت خرده فروشی از بخش صنعت مراقبت های بهداشتی است که در خط مقدم مبارزه با ویروس. کسانی که به طور کلی کم-شغل پرداخت بنابراین مردمی در پایین بخشی از درآمد توزیع ثروت در حال رفتن به دریافت آبش با این گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “بدون شک در مورد آن است.” —Jeff Cox

9:40 am: اجتماعی فاصله اقدامات خود ادامه خواهد داد ‘از طریق تابستان,’ Birx می گوید:

کاخ سفید مشاور بهداشت دکتر دبورا Birx گفت: ان بی سی نیوز’ چاک تاد در “ملاقات با مطبوعات” که آمریکایی ها نیاز به ادامه با استفاده از اجتماعی فاصله اقدامات حتی اگر همه گیر تضعیف پایان ممکن است.

“اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان واقعا اطمینان حاصل شود که ما محافظت از یک دیگر همانطور که ما حرکت را از طریق این مراحل” Birx گفت.

Birx نیست معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته فاکس نیوز روز جمعه که “با یادبود روز آخر هفته ما را تا حد زیادی این بیماری کروناویروس پشت سر ما است.” Birx گفت که پنس بیانیه آمده بر اساس مدل های کاخ سفید نیروی کار نگاه کرده است که در آن با استفاده از داده ها از دیترویت و لوئیزیانا. — جسی پوند

9:32 am: Pelosi می گوید کمبود پول نقد دولت های محلی دریافت کمک های مالی در آینده امداد لایحه

مجلس نانسی پلوسی گفت که بعد از coronavirus بسته امداد را شامل ایالتی و محلی بودجه در تقاضای بالا در سراسر کشور.

پرسید: اگر آمریکا یک خطای تاکتیکی در حمایت از آخرین بسته کمک که شامل نمی شود ایالتی و محلی بودجه پلوسی گفته سی ان ان جیک Tapper به “فقط آرام.”

“ما باید دولت و محلی است و ما باید آن را در یک راه قابل توجهی,” پلوسی گفت.

کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور تهمت امضا نزدیک به 500 میلیارد دلار coronavirus کمک بیل در هفته گذشته که ارائه $370 میلیارد برای کسب و کارهای کوچک, $75 میلیارد برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای آزمایش. دموکرات ها تا به حال خواستار 150 میلیارد دلار برای آمریکا و دولت های محلی که در قانون اما جمهوری خواهان با موفقیت رد کرد که پول است. — اما Newburger

9:03 am: موارد گزارش شده و مرگ و میر در ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو