Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: خانه های سالمندان دیدن افزایش مرگ و میر در ایتالیا روزانه تلفات سقوط به کمترین میزان در هفته

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 112,241
  • ما موارد: بیش از 532,300
  • ما مرگ و میر: حداقل 21,418

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

5:22 pm: Robert Shiller هشدار بیماری همه گیر از ترس می تواند نکته اقتصاد به افسردگی

نوبل-اقتصاددان و برنده جایزه Robert Shiller هشدار یک بیماری همه گیر از ترس می تواند نکته اقتصاد به یک بدون استحقاق افسردگی است.

Shiller متخصص در چگونه احساسات ما درایو مالی تصمیم گیری می یابد حجم خالص پچ پچ اطراف افسردگی خطرات ناشی از coronavirus می تواند به شدت صدمه دیده و اقتصاد است.

“آیا این همان داستان را به عنوان رکود بزرگ. رکود بزرگ ده سال به طول انجامید. آنها نمی باید نرخ بیکاری به زیر 12 درصد تا دهه بود که” ییل استاد دانشگاه گفت: CNBC “تجارت ملت” در روز پنج شنبه. “این یک محبوب روایت است. اما این یک بیماری همه گیر. نباید ده سال گذشته. باید آن را بیش از یک یا دو سال.” —استفانی Landsman

4:07 pm: مرگ و میر در فرانسه نزدیک به 14,400

به طور کلی مرگ و میر در فرانسه از coronavirus افزایش یافته است به حدود 14,400 اما برای چهارمین روز متوالی اندکی کمتر مردم به بستری در بخش مراقبت — 35 کمتر — دادن مقامات بهداشتی دلیلی برای درک یک خبر خوب.

روز یکشنبه آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت تایید این کشور در حال رسیدن به یک “بسیار بالا فلات” و منعکس کننده نشانه های اولیه که نزدیک به چهار ماه حبس و “کاهش شدید در تماس با ما” در حال تولید یک اثر بیانیه ای گفت:.

از مارس 1, بیمارستان ها و خانه های پرستاری شمارش 14,393 مرگ و میر.

از 31,836 مردم در حال حاضر بستری برای COVID-19 بیش از 1,600 بستری شده بودند در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت. هنوز هم با بیش از 6800 بيماران تحت درمان در بخش مراقبت های یکشنبه بود که 35 نفر کمتر از یک روز قبل از آن بارقه امید برای overworked سلامت کارگران و مقامات به دنبال نشانه های کوچک را تغییر دهید.

از زمان شروع این بیماری همه گیر در فرانسه بیش از 95,400 مردم آلوده شده اند. —آسوشیتد پرس

3:29 pm: خانه سالمندان مرگ و میر افزایش می یابد گذشته 2,700 در افزایش نگران کننده

بیش از 2,700 مرگ و میر در سراسر کشور مرتبط شده اند به شیوع کروناویروس در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات هشدار دهنده افزایش فقط در دو هفته گذشته با توجه به آخرین شمارش توسط آسوشیتد پرس.

آخرین تعداد حداقل 2,755 مرگ و میر است تا از حدود 450 مرگ فقط 10 روز پیش. اما واقعی تلفات در میان 1 میلیون بیشتر ضعیف و افراد مسن که زندگی در چنین امکانات است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر کارشناسان می گویند به دلیل اینکه اکثر دولت تعداد را شامل نمی شود کسانی که مردند بدون همیشه در حال آزمایش برای Covid-19.

کارشناسان می گویند که مرگ و میر ممکن است نگه دارید نوردی به دلیل مزمن کمبود نیروی انسانی پرستاری در خانه های که ساخته شده اند بدتر coronavirus بحران کمبود تجهیزات حفاظتی و ادامه داد: عدم در دسترس تست. —آسوشیتد پرس

1:13 pm: ایتالیا مرگ روزانه شمارش پایین ترین سطح از مارس 19

کارگران بیمارستان پوشیدن ماسک محافظ و دنده در بيماران ترياژ چادر در موقت اورژانس ساختار مجموعه در خارج از تصادف و اورژانس که در آن هر تازه واردان ارائه گمان جدید کروناویروس علائم در حال آزمایش در برشا بیمارستان لومباردی در 13 مارس سال 2020 است.

میگوئل مدینه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مرگ و میر ناشی از Covid-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 431 از 619 روز قبل و تعداد موارد جدید آهسته به 4,092 از قبلی 4,694. چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بود و کمترین روزانه افزایش از مارس 19.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 گل رز به 19,899 مدنی سازمان حفاظت گفت: دومین در جهان پس از ایالات متحده است. تعداد رسمی مورد تأیید صعود به 156,363 سوم بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا. —رویترز

12:49 pm: سر از مکزیک اصلی بورس می میرد و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

رئیس هیئت مدیره مکزیک اصلی بورس Jaime رویز متصدی حفاظت ظروف مقدسه کلیسا, درگذشت, روز یکشنبه, با توجه به بیانیه ای از بورس, رویترز گزارش داد.

رویز متصدی حفاظت ظروف مقدسه کلیسا آزمایش مثبت از رمان coronavirus در اواسط ماه مارس اگر چه علت مرگ او نامشخص است; تبادل پیشتر گفته بود که او در نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

یک سخنگوی ارز بلافاصله پاسخ به درخواست رویترز برای نظر. —رویترز

12:32 pm: بانک فدرال نیل Kashkari می گوید coronavirus بهبود اقتصادی ‘می تواند یک راه سخت’

نیل Kashkari

Anjali Sundaram | CNBC

فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari گفت که او انتظار دارد مسیر بهبود اقتصادی از coronavirus همه گیر خواهد بود “سخت و طولانی جاده,” ریختن آب سرد بر امید به یک “V شکل” دوباره بجای اول برگشتن.

Kashkari که نظارت بر دارایی های مشکل برنامه های امداد است که در ایالات متحده اجرا شده در پی بحران مالی 2008 و گفت: CBS’ “چهره ملت” که انتظارات برای تیز بازیابی سریع به نظر می رسد بیش از حد خوش بینانه است.

“این فوق العاده خواهد بود اگر برخی از درمان های جدید توسعه یافته بودند در ماه” Kashkari گفت. “و سپس به طور بالقوه ما را به شکل V بازیابی” – یک عبارت توصیف یک شیب کاهش در بازار به دنبال یک galloping رالی.

اما “محرومیت برخی از مراقبت های بهداشتی معجزه می خواهم که به نظر می رسد ما در حال رفتن به مراحل مختلف نورد شعله ور شدن یو پی اس” Kashkari گفت: “بخش های مختلف اقتصاد برگشتی شاید برگشتی دوباره.” —کوین Breuninger

12:25 pm: Smithfield بستن آمریکا گوشت خوک گیاه به طور نامحدود با هشدار نسبت به کمبود گوشت در طول همه گیر

Smithfield غذاهای جهان بزرگترین خوک processor گفت: آن بسته خواهد شد آن Sioux Falls, S. D., گیاه به طور نامحدود به علت بثورات جلدی از coronavirus موارد در میان کارکنان و هشدار داد این کشور در حال حرکت بود “شدیدا نزدیک به لبه” در منابع برای فروشنده رویترز گزارش داد.

کشتارگاه خاموش شدن ناگهانی هستند اخلال در ایالات متحده عرضه مواد غذایی زنجیره ای چین دار در دسترس بودن گوشت در فروشگاه های خرده فروشی و خروج از کشاورزان بدون رسانه های خود را برای دام است.

Smithfield تمدید بسته شدن آن Sioux Falls گیاه در ابتدا پس از گفتن این امر به طور موقت بیکار برای تمیز کردن. این مرکز یکی از بزرگترین کشور گوشت خوک امکانات پردازش به نمایندگی از 4 درصد به 5 درصد از ایالات متحده تولید گوشت خوک با توجه به شرکت. —رویترز

12:21 pm: Fauci: زودتر اجتماعی فاصله اقدامات ‘بدیهی است’ را نجات داد زندگی بیشتر

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص گفت که قبل از آن تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در آمریکا “بدیهی است که” می تواند زندگی را نجات داد اما بالا مقامات بهداشتی مواجه “بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را.”

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, بود, پاسخ, در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” به گزارش نیویورک تایمز بیان کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالای مقامات بهداشت عمومی به این نتیجه رسیدند در هفته سوم فوریه که آنها باید توصیه به رئیس جمهور یک رویکرد جدید به Covid-19 که شامل اجتماعی فاصله گام. اما با توجه به بار کاخ سفید “متمرکز به جای در پیام بسیار مهم و اضافی هفته رفت و قبل از اینکه دیدگاه های خود بودند با اکراه پذیرفته شده توسط رئیس جمهور — زمانی که این ویروس تا حد زیادی گسترش آزادانه.”

“ما در آن از خالص بهداشت نظر” Fauci سی ان ان گفت. “ما یک پیشنهاد است. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی. اما … این است که آنچه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر است.”

“دوباره این” چه باید, آنچه که می تواند’,” Fauci اضافه شده وقتی پرسید که آیا زندگی کرده اید می تواند در امان است تا به حال اجتماعی فاصله اجرا شده هفته قبل از آن. “این بسیار دشوار است برای رفتن به عقب و می گویند که. منظورم این بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام, و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن. اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است.” —NBC News

12:08 pm: کانادا coronavirus مرگ و میر افزایش بیش از 12% به 674

تعداد افراد کشته شده توسط coronavirus در کانادا افزایش بیش از 12 درصد به 674 در یک روز داده های رسمی ارسال شده توسط آژانس بهداشت عمومی نشان داد.

11:00 به وقت شرق (1500 GMT) تعداد کل افراد مبتلا به کروناویروس افزایش یافته بود به 23,719. مربوطه آمار و ارقام در همان زمان در شنبه شد و 600 مرگ و میر و 22,559 مثبت تشخیص. —رویترز

12:05 pm: نیویورک فرماندار کومو می گوید: 758 نفر از coronavirus در 24 ساعت گذشته

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: 758 نفر از coronavirus در نیویورک در طول 24 ساعت گذشته. دولت تا به حال بیش از 750 مرگ و میر در هر روز برای چند روز. در مجموع 9,385 که مردم در دولت که از روز شنبه.

تعداد افرادی که در بخش های مراقبت ويژه و دريافت لوله است تا کمی و مجموع بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش یافته و به 18,700 فرماندار گفت. میزان بستری شدن در بیمارستان همچنان به سقوط دولت آغاز می شود به سرعت گسترش ویروس.

فرماندار گفت: برای امضای یک فرمان اجرایی در روز یکشنبه که هدایت کارفرمایان ضروری کسب و کار برای ارائه به کارگران با پارچه های رایگان و یا فولاد ماسک صورت برای فصل هنگامی که آنها در حال تعامل با مردم است. —اما Newburger

11:28 am: کسی که نماینده می گوید coronavirus ‘به ساقه نژاد بشر برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن’

فرستاده ویژه سازمان بهداشت جهانی انتظار ندارد coronavirus به ناپدید می شوند به طور کامل تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

“ما فکر می کنم آن را برای رفتن به یک ویروس است که ساقه نژاد بشر برای زمان بسیار طولانی به آمده تا زمانی که همه ما می توانید واکسن برای محافظت از ما” دکتر دیوید Nabarro یک نماینده برای این که گفت: “ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

Nabarro خواسته شد آنچه که ایالات متحده باید در انتظار سقوط از coronavirus به عنوان کشور در سراسر جهان همچنان به مبارزه با غلبه بر این بیماری همه گیر.

“وجود خواهد داشت شیوع بیماری است که ظهور خواهد کرد به صورت پراکنده و آنها را از طریق شکستن دفاع ما,” او اضافه شده است. —برایان شوارتز

11:15 am: مارس 1 خواهد بود بیش از حد به زودی به بازگشایی این کشور می گوید: دانشگاه جانز هاپکینز مدیر

دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: Chris Wallace در رادیو فردا که از آن خواهد شد بیش از حد به زودی برای بازگشایی این کشور در مارس 1.

او گفت: بخش هایی از این کشور ممکن است قادر به بازگشایی در, ممکن است اگر به اندازه کافی وجود دارد تست در دسترس است و اگر تعداد موارد فلات.

“این مهم است که بدانید که ایالات متحده بیشتر موارد بیش از هر کشور در جهان و در هیچ کشوری بازگشایی همه با هم در راه است که در نظر گرفته شود.”

او اضافه کرد که زمانی که اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت ها کاسته “ما باید بسیار مراقب باشید. چرا که اگر ما مراقب خواهیم از نو خلق کردن شرایط وجود داشته است که در اوایل ماه مارس.” —Melodie وارنر

10:54 am: علامت کوبا می گوید بهبود اقتصادی می شود آهسته تر از انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن

علامت کوبا گفت: Chris Wallace در فاکس نیوز که او انتظار ندارد یک V-شکل بهبود اقتصادی به عنوان پیش بینی شده توسط رئیس جمهور Donald J. Trump.

“من فکر می کنم آن را به آهسته تر” کارآفرین و صاحب NBA دالاس ماوریکس گفت.

“مردم در حال رفتن به احساس اعتماد به نفس راست کردن خفاش. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بیم و هراس. که نگرانی در حال رفتن به منجر به مردم عقب نگه داشتن در خرج کردن پول” کوبا گفت.

در موضوع بازگشایی کسب و کار 1 مه کوبا گفت: “هنگامی که دانشمندان می گویند آن را امن برای کارکنان برای بازگشت به کار, که زمانی که من احساس اعتماد به نفس به اندازه کافی به آنها اجازه بازگشت به کار.” —Melodie وارنر

9:30 am: Fauci بیان تصویربردار coronavirus شیوع بیماری رو به کاهش است, ما می توانید شروع به بازگشایی در مه

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci ابراز “خوشبینی محتاطانه” است که کشنده شیوع کروناویروس است که کاهش پایین در ایالات متحده و گفت که نقاط کشور ممکن است شروع به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که کل کشور نمی خواهد به طور ناگهانی به نوبه خود مانند یک “سوئیچ نور.” اما وجود دارد “نشانه” است که برخی از معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی بحران “هستند شروع به سطح” در برخی از مناطق, او گفت:.

پرسید: زمانی که بخش هایی از ایالات متحده می تواند شروع به استراحت برخی از آنها سخت اجتماعی-فاصله اقدامات Fauci گفت که روند احتمالا می تواند شروع “حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده است.” —کوین Breuninger

9:20 am: انگلستان coronavirus تلفات توسط 657 به 9,594

مرگ و میر از این رمان coronavirus به زبان انگلیسی در بیمارستان ها افزایش یافت 657 به 9,594, مقامات گفت. از 657 وجود دارد و در 42 بيمار با سن بین 30 و 98 که تا به حال شناخته شده بیماری زمینهای.

آمار و ارقام برای کل انگلستان بودند منتشر شود بعد در روز یکشنبه. —رویترز

9:06 am: اسپانیا coronavirus تلفات افزایش یافت و برای اولین بار در سه روز

اسپانیا coronavirus تلفات افزایش یافت و برای اولین بار در سه روز به عنوان برخی از کسب و کار آماده برای بازگشایی کمتر از یک, کاهش, کشور سخت مستند رژیم است.

در مجموع 619 نفر طی 24 ساعت, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد آوردن مجموع تلفات به 16,972. تایید موارد افزایش حدود 2.6% به 166,019. —رویترز

8:53 am: نخست وزیر بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید