Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: پارک های ملی ممکن است بعد لکه تعطیلات, نیویورک مرگ و میر سقوط به پایین ترین سطح از مارس

حرکت در ساختمان کاخ سفید برای دور دیگری از محرک چک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این هفته “من فکر می کنم ما در حال رفتن به کمک به مردم” و “گرفتن برخی از پول برای آنها.” تعدادی از مسائل نیاز به مذاکره در کنگره در مورد آنچه که فرم بعد از بسته امداد طول می کشد اما جمهوری برگزار شد و مجلس سنا را آغاز کرده است برای باز کردن درب به یک باریک تر کمک پیشنهاد.

تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافته است زیر 100 Gov. اندرو کومو گفت: مارک کمترین روزانه مرگ و میر پس از مارس 24.

بر اساس سفر اخیر داده های پارک های ملی در سراسر ایالات متحده می تواند ایده آل مقصد این تابستان به عنوان نگاه مردم به دور پس از گذراندن هفته تحت stay-at-home سفارشات

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.23 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 338,612
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.60 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 96,007

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

چرا هالیوود فیلم-ساخت ممکن است تبدیل به بیشتر های مجازی در یک پست-coronavirus جهان

Sir Ian McKellen گفته او “بدبختی” در حالی که فیلمبرداری “هابیت” در مقایسه با بازی گندالف در “ارباب حلقه ها” به دلیل بیش از حد مجازی, تولید, اما این فن آوری می تواند تبدیل به بیشتر رایج در فیلمسازی در یک پست-Covid-19 جهان است.

خط جدید | WireImage | گتی ایماژ

4 pm ET — بسیاری از فیلم های پرفروش هالیوودی مجبور به تعطیل کردن تولید در طول بیماری همه گیر.

Weta Digital, پیتر جکسون جلوه های بصری شرکت فکر می کند بعد از Covid دنیای سرگرمی ایجاد می تواند منجر به بیشتر مطابق با کامپیوتر و عمل زندگی می کنند.

در حالی که مجازی تولید مناسب است به اجتماعی فاصله, بازیگران, ممکن است آن را دوست دارم و نه هر آزادی یک “آواتار”. شده اند وجود دارد قابل شمارش فیلم تا حدودی در سال های اخیر که در آن یک دنیای مجازی شد کلید برای یک فیلم ساخت و بازاریابی است. —داناون Russo

NBA در گفتگو با دیزنی در مورد از سرگیری فصل در ESPN پیچیده در ماه جولای

NBA Playoffs آرم و رسمی Spalding توپ قبل از یک بازی است.

Andrew D. برنشتاین | انجمن ملی بسکتبال | گتی ایماژ

3 pm ET — انجمن ملی بسکتبال مشغول است در “اکتشافی مکالمات خود را با رسانه ها شریک والت دیزنی در مورد از سرگیری آن فصل تعلیق توسط Covid-19 لیگ گفت.

در بیانیه منتشر شده در لیگ توییتر ارتباطات حساب NBA می گوید که می خواهد برای شروع فصل در اواخر ماه ژوئیه در دیزنی ESPN پیچیده در اورلاندو به عنوان یک “تک سایت NBA پردیس برای بازی, شیوه های, و, مسکن,” بیانیه ای گفت:.

روز جمعه Milwaukee Bucks مالک مارک Lasry گفت CNBC NBA یک حکام تماس بعدی جمعه که در آن بحث در مورد شروع مجدد ادامه خواهد داد. “من فکر می کنم ما باید چیزی امیدوارم در آینده 6 تا 8 هفته, ما باید, بازی,” او گفت: در CNBC “حاصل کار دو گزارش است.” NBA شد عمده ایالات متحده ورزشی لیگ برتر به حالت تعلیق بازی در تاریخ 11 مارس با توجه به Covid-19. در مه 8, لیگ اجازه رسمی تیم دوباره باز عمل سایت در مناطق که در آن اقامت-در-خانه سفارشات آرام هستند. —جباری جوان

نیویورک coronavirus تلفات سقوط به پایین ترین سطح از آوریل

فرماندار کومو باعث می شود یک اطلاعیه و دارای توجیهی در COVID-19 دیدگاه در فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی.

لو Radin | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

1:32 pm ET — Coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافته است زیر 100 Gov. اندرو کومو گفت: مارک کمترین روزانه مرگ و میر پس از مارس 24.

فرماندار گفت: 84 جدید و میر گزارش شده بود که یک “تراژدی” اما این روند نزولی نشان می دهد که دولت به خوبی در حال پیشرفت است.

“این واقعیت است که آن را به پایین به عنوان کم به عنوان آن است که واقعا کلی خبر خوب” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در استانداری عمارت در آلبانی. “در سر من بود که همیشه به دنبال به زیر 100. برای من این فقط یک نشانه ای از پیشرفت واقعی.” —اما Newburger

پارک های ملی می تواند در این تابستان رفتن به نقاط تعطیلات

دنباله دار مشخص شده است که با اجتماعی فاصله نشانه در Joshua Tree National Park یک روز پس از بازگشایی پارک پس از بسته بودن به مدت دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در 18 مه سال 2020 در Joshua Tree National Park, California.

ماریو تاما | گتی ایماژ

1 pm ET — بر اساس سفر اخیر داده های پارک های ملی می تواند ایده آل مقصد این تابستان به عنوان نگاه مردم به دور پس از گذراندن هفته تحت stay-at-home سفارشات. بسیاری از پارک های ملی در سراسر کشور در حال بازگشایی با یاد مقصد مانند گراند کانیون و وفادار در حال حاضر در دسترس بازدید کنندگان است. پارک ها معمولا محبوب نقاط تعطیلات در 2019 در پارک ملی سیستم خدمات دریافت بیش از 327.5 میلیون بازدیدکننده داشته است با توجه به NPS. —Riya Bhattacharjee هانا میلر

ایتالیا گزارش 119 جدید, مرگ و میر, 669 موارد جدید

این EGOpro اجتماعی فاصله فعال tag دیده می شود در کلیسای جامع فلورانس به عنوان آن را بازگشایی پس از بسته شدن با توجه به شیوع کروناویروس در 22 مه سال 2020 در فلورانس, ایتالیا. اعتقاد بر این بود که برای اولین بار چنین سیستم در این دستگاه تضمین حداکثر ایمنی در حالی که بازدید از موزه ها یا گالری. آن را توسط دستگاه رایگان ارائه شده به گردشگران در ابتدای این بازدید که یک بار پوشیده شده با سیگنال های صدا و ویبره و روشنایی است که حداقل فاصله مجاز شده فراتر رفته و پیگیری نمی کند حرکات و داده ها.

لورا Lezza | گتی ایماژ

12:32 pm ET — ایتالیا مرگ و میر از Covid-19 صعود 119 روز شنبه از 130 جدید مرگ و میر, از روز قبل, عمران سازمان حفاظت گفت: با توجه به رویترز.

روزانه تعداد موارد جدید رز 669 از 652 روز جمعه رویترز گزارش داد.

ایتالیا مرگ و میر در حال حاضر در 32,735 آژانس گفت. وجود دارد 572 نفر در بخش مراقبت های ویژه در روز شنبه که نگهداری طولانی مدت کاهش, به گزارش رویترز،.

این سازمان گزارش می دهد که 2.16 میلیون نفر آزمایش شده برای این ویروس که از شنبه با توجه به انتخاب. —کریس Eudaily

Digital health سهام خروش به عنوان همه گیر تسریع روند صنعت

سلامت-tech سهام در مقابل S&P 500 پس از اوج بازار

CNBC

11:46 am ET — انتقال از راه دور به خدمات بهداشتی و درمانی آورده همه گیر مستندات در حال حرکت در سرعت پیچ و تاب و شرکت ها در پزشکی از راه دور و نظارت از راه دور بازی در خط مقدم هستند که رشد.

بیمارستان ها شاهد افزایش مجازی بازديد CNBC کریستینا فار و Ari لوی گزارش.

Ochsner سلامت در لوئیزیانا گفت: آن را انجام بیش از 120.000 مجازی بازديد تا کنون در این سال به مراتب پیشی از 3,300 در همه 2019.

“چیزهایی که از 10 سال دور در حال حاضر در اینجا گفت:” جیک Dollarhide مدیر عامل شرکت Longbow مدیریت دارایی ها. “به عنوان شرکت های, سوال, آیا من نیاز به یک دفتر دائمی و یا به عنوان بزرگ یک دفتر آنها همچنین قصد داریم برای گفتن, چگونه می توانم صرفه جویی در برنامه های بهداشتی.”

پس از بازار سهام به اوج خود رسید و در فوریه. 19 S&P 500 کاهش یافته است 13 درصد از روز جمعه نزدیک است. بیش از آن زمان Teladoc صعود به 48 درصد در حالی که دیجیتال سلامت شرکت مدیریت Livongo بیش از دو برابر شده. یکی پزشکی ارائه می دهد که در شخص و خدمات مجازی شروع به پریدن کرد 52%. —کریس Eudaily

ووهان انجام 1.4 میلیون coronavirus آزمون در یک روز

مسافران پیاده روی به خروج از Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان در مرکز چین هوبئی چهار شنبه, مارس 08, 2020, پس از 76 روز از مستند این شهرستان با توجه به Covid-19.

برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

11:15 am ET — شهر ووهان انجام 1,470,950 آزمون برای این ویروس در جمعه محلی اقتدار بهداشت گفت: با توجه به رویترز.

این شهر که مرکز اصلی کانون شیوع این بیماری در چین تا به حال 1,000,729 آزمون روز گذشته رویترز گزارش داد.

در مه 14, شهر شروع یک کمپین برای پیدا کردن حامل بدون علامت پس از کشف یک خوشه از عفونت مارس 9 و 10 مهر گزارش داد. این اولین خوشه Covid-19 عفونت پس از منطقه, مستند برداشته شد در 8 آوریل. —کریس Eudaily

ورزشگاه بازگشایی با بیشتر احتیاطی و مشتریان کمتر اما کارشناسان بهداشت هشدار می دهند این ویروس در معرض خطر نیست رفته

یک فرد كشتن يك دستگاه های بیضوی در یک باشگاه ورزشی در New Orleans, لوئیزیانا, روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. لوئیزیانا وارد فاز 1 از بازگشایی در روز جمعه پس از فرماندار جان ادم ادواردز سست محدودیت در کسب و کار خاص در دولت است.

برایان java code geeks | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

10:46 am ET — به عنوان یک تعداد انگشت شماری از کشورها شروع به سهولت محدودیت به محل قرار داده برای کنترل گسترش از coronavirus متحده مانند تگزاس و فلوریدا گرجستان و آریزونا داده اند ورزشگاه چراغ سبز برای از سرگیری عملیات با کاهش اشغال و گسترش سلامت اقدامات احتیاطی.

جو Cirulli بنیانگذار گینسویل, بهداشت و تناسب اندام در فلوریدا گفت: او صرف هزاران دلار در افزایش تمیز کردن و بهداشت شیوه های خود را برای زنجیره ای از سالن های ورزشی از قبیل اضافی الکترواستاتیک تمیز کردن عرضه به اسپری تجهیزات تمرین روزانه و به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب به جای طول کل ،

“ما دستور داد همه چیز, همه چیز” Cirulli گفت.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که coronavirus هنوز اتاق به گسترش است.

در حالی که انتقال این ویروس ممکن است قابل کنترل با پاک کردن سطوح مدل Prins استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا گفت که مردم سرفه به هوا در یک فضای مشترک مانند یک باشگاه ورزشی و یا رستوران می تواند گسترش Covid-19.

“من فکر می کنم ما باید به یاد داشته باشید که این در درجه اول یک ویروس گسترش قطرات موجود در هوا که تنفس می کنیم در هوا” Prins گفت. “من از دست, جای بدنسازی, من واقعا می خواهید برای رفتن به عقب. من راحت نیست و در عین حال با آن است.” —نوح Higgins-دان

موارد در آلاباما در حال افزایش با دولت بازگشایی مقدار آن در اقتصاد

مردم نشستن بر روی شن و ماسه ساحلی در دافین, آلاباما, ایالات متحده در روز جمعه, مه 1 سال 2020 است. آلاباما خود را برداشته اقامت در خانه نظم و اجازه داده اند اکثر کسب و کار برای باز کردن موضوع به بهداشت و اجتماعی-فاصله دستورالعمل, آلاباما, گروه رسانه ای گزارش شده است.

Maranie Staab | بلومبرگ | گتی ایماژ

10:28 am ET — آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به نام “مسئولیت شخصی” به عنوان دولت بازگشایی شد بسیاری از اقتصاد خود را در حالی که هل دادن ساکنان به ادامه اقدامات احتیاطی سلامت اما رهبران در حال تلاش برای به دست آوردن مردم به خرید در این ارتباط گزارش های مطبوعاتی.

در دولت پرجمعیت ترین منطقه, Jefferson County, مقامات گفت: افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان منجر به نیاز به قوانین تنگ تر از آن مجموعه توسط Ivey با توجه به AP.

جدید روزانه موارد در کشور افزایش یافته است به 307 از 268 به گفته یک AP تجزیه و تحلیل داده های تست از COVID ردیابی پروژه و نرخ روزانه آزمون آینده را مثبت افزایش یافته است و از 6.7 درصد به 7.5 درصد. AP با استفاده از هفت روز نورد به طور متوسط به حساب به صورت روزانه و تنوع در تست داده است.

در بسیاری از اماکن عمومی این نادر است برای دیدن یک چهره پوشیده AP گزارش شده است.

“همانطور که من رفته ام به برخی از این فروشگاه های خرده فروشی, من متوجه شده ام که مردم با پوشیدن ماسک,” دکتر گفت: راشل لی, یک متخصص بیماری های عفونی با دانشگاه آلاباما در بیرمنگام با توجه به AP. —کریس Eudaily

روز یادبود خواهد آسانسور فروش الکل اما صنعت هنوز از وضعیتی وخیم از تعطیلی رستوران

9:52 am ET — آخر هفته روز یادبود معمولا درایوهای مصرف کنندگان به فروشگاه ها مشروب.

اما دولت اصرار مقامات آمریکایی به ادامه اجتماعی فاصله و اقامت نزدیک به مصرف کنندگان بعید است به صرف مقدار الکل به سال گذشته است.

“من مطمئن هستم که وجود دارد رفتن به برخی از کاهش در فروش” millward brown تحقیقات بین المللی تحلیلگر آقا Jarzabek در مصاحبه ای گفت:. “این رفتن به بسیار کمتر از سال گذشته اما من شگفت زده نمی شود اگر آن را هنوز هم بسیار سنبله بزرگ برای روز یادبود.”

صنعت الکل است که در حال حاضر وضعیتی وخیم از تعطیلی از کافه ها و رستوران ها اگر چه بسیاری از مصرف کنندگان معطوف به خرید خود را شراب و ارواح در فروشگاه و یا آنلاین. —آملیا Lucas

در اینجا است که چرا ارشاد از دانشمندان اتحادش را تغییر طول همه گیر

مردم با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه راه رفتن در امتداد ساحل ونیز در لس آنجلس ،

Ronen Tivony / پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

9:28 am ET — دانشمندان تغییر ذهن خود را به عنوان شواهد جدید آمده است به نور در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما بسیاری از ترس است که آن را ساخت آنها غیر قابل اعتماد به نظر می رسد و آن را کمتر احتمال دارد که مردم را به دنبال توصیه های خود را.

اما علم ارتباط برقرار می گویند که آن را “بخشی از فرایند” برای فکر کردن و بهترین شیوه به تکامل در طول زمان به خصوص در یک وضعیت زمانی که این ویروس بسیار جدید است.

Vinay Prasad, یک متخصص خون-متخصص و استادیار پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت که بهترین دانشمندان هستند “به طور مستمر به ارزیابی مجدد خود را برای دیدن آنچه که ما حق و آنچه ما داریم اشتباه است.”

به عنوان او آن را قرار داده: “این یک علامت بالا قادر به می گویند: “من قصد دارم به تغییر ذهن من’.” —کریستینا فار

انگلستان بوریس جانسون دفاع کلید مشاور که سوار 250 مایل در طول مستند

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ در مرکز لندن در آوریل 6 سال 2020 به حضور نخست وزیر سوالات (PMQs) در پارلمان.

دانیل Leal-Olivas | گتی ایماژ

9:08 am ET — نخست وزیر بوریس جانسون در دفاع از اقدامات Dominic کامینگز کلیدی aide که سوار 250 مایل در طول مستند با همسر خود را که تا به حال علائم Covid-19.

آن برخوردی شنبه که کامینگز — مشاور پشت موفق Brexit کمپین — سوار از لندن به دورهام در شمال انگلستان در پایان ماه مارس پس پسر خود را می تواند مراقبت برای خانواده اگر او و همسرش کردم بیمار است. این سفر صورت گرفت و پس از جانسون اعلام کرد که شروع به سخت coronavirus مستند اقدامات از مارس 23.

احزاب مخالف نامیده اند جانسون به گونی Cummings.

روز شنبه سخنگوی جانسون گفت: جورجیا همسر دارای علائم کروناویروس در زمان سفر و در آنجا بود یک “احتمال” کامینگز را نیز بیمار است.

به این ترتیب سخنگوی گفت که کامینگز نمی break lockdown دستورالعمل.

“اقدامات او بودند در خط با کروناویروس دستورالعمل” جانسون گفت: روز شنبه. “آقای کامینگز معتقد است که او رفتار منطقی و قانونی است.” —کاترینا اسقف

تظاهرات در اسپانیا بیش از مستندات دولت را از دست داده و همه گیر

تظاهرکنندگان در بخشی از یک “کاروان اسپانیا و آزادی” در اعتراض توسط راست بورسی در بارسلونا در 23 سال 2020 است. جناح چپ دولت در مدیریت بحران کشیده شده است یک مجموعه از انتقاد از احزاب جناح راست که باید محکوم کرد و آن را “وحشیانه حبس”. (عکس پو Barrena / AFP) (عکس پو BARRENA/خبرگزاری گتی ایماژ)

پو Barrena | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

8:44 am ET — صفوف هزاران نفر از وسایل نقلیه را از طریق مادرید روز شنبه, بوق, تکان دادن, اسپانیایی پرچم و اعتراض علیه این کشور coronavirus مستند رویترز گزارش داد.

راست Vox به نام حزب برای اعتراض به گزارش رویترز که در آن تظاهرکنندگان خواستار نخست وزیر پدرو سانچز و معاون نخست وزیر پابلو ایگلسیاس به استعفا از دست زدن به همه گیر و آسیب به اقتصاد است.

“وقت آن است که برای پایان دادن به #stateofabuse که پدرو سانچز و پابلو ایگلسیاس در حال استفاده به سبک اسپانیایی” Vox در بیانیه ای گفت: با توجه به رویترز.

اسپانیا برقرار برخی از سخت ترین مستند اقدامات در اروپا و چند کشور کاسته است برخی از محدودیت های رئال مادرید و بارسلونا ادامه داد: با توجه به محدودیت بزرگتر شیوع بیماری با توجه به انتخاب.

سخنرانی Vox رهبر سانتیاگو Abascal پخش شد در EsRadio بنابراین مردم می توانند گوش دادن در اتومبیل های خود را, رویترز گزارش داد. او گفت: دولت “به طور مستقیم مسئول بدترین مدیریت این بحران در کل سیاره.” —کریس Eudaily

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: روسیه کل موارد پیش افتادن از 335,000 پاتریک اوینگ در بیمارستان بستری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im