Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Missouri, گرجستان را بزرگ گام در بازگشایی; ایالات متحده باز برگزار می شود و بدون طرفداران

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر جهان در حال حاضر در صدر 8 میلیون به عنوان سازمان جهانی بهداشت در ادامه به هشدار می دهند که در حالی که این ویروس کاهش پیدا کرده است و در بخش هایی از اروپا آن است که به دست آوردن سرعت در دیگر نقاط جهان از جمله بخش هایی از آفریقا و آمریکا. بیش از 100 ، 000 مورد جدید گزارش شده در سطح جهان هر روز که به روز دوشنبه گفت و ایالات متحده است که بازگشایی ادامه برای دیدن موارد جدید صعود.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 8.15 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 441,407
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.13 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 116,905

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هندوراس رئیس جمهور می گوید که او coronavirus

12:48 p. m. به وقت سنگاپور — رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز گفت که او تشخیص داده شده است با کروناویروس و کار از راه دور به عنوان او در حال درمان می شود, رویترز گزارش داد. او در حال تجربه علائم خفیف و همسر او و دو نفر از دستیاران او نیز مبتلا به این بیماری با توجه به انتخاب.

هندوراس تایید کرده است 9,656 موارد coronavirus و 330 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. — کریستین وانگ

چرا تولید نسل از coronavirus در پکن برجسته چالش های پیش رو برای اقتصاد چین

9:06 صبح پکن زمان — چین شهر رفته بود بیش از 50 روز بدون داخل کشور منتقل موارد وقتی که یک خوشه از موارد ظهور در اواخر هفته گذشته و ترسیم شد به یک عمده فروشی بازار تولید در پکن.

همانطور که از سهشنبه چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش یکی دیگر از 31 تایید موارد انتقال محلی در پکن.

این شهر را آغاز کرده است برای بازگرداندن برخی از محدودیت های که شده بود آرام در هفته های اخیر. در حالی که این اقدامات کمتر سخت تر از پتو ممنوعیت های اعمال شده در فوریه آنها هنوز هم به احتمال زیاد آمار فعالیت های اقتصادی دوباره. — ساناز چنگ کریستین وانگ

آمازون تست دستگاه پوشیدنی است که به اطلاع کارگران اگر آنها نقض اجتماعی فاصله قوانین

7:20 p. m. و — آمازون در حال آزمایش یک دستگاه پوشیدنی در سیاتل-منطقه انبار که چراغ و بوق اگر کارگران نیست زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, طبق یک یادداشت به دست آمده توسط CNBC.

شروع چهارشنبه, دستگاه خواهد شد نورد در آمازون, Kent, واشنگتن مرکز. دستگاه پلاستیکی شفاف آستین با یک کلیپ است که ویژگی های یک نور LED و سیستم های صوتی, با توجه به یادداشت دیده می شود توسط CNBC.

زمانی که کارگران در حال بیش از حد نزدیک به یک دیگر پوشیدنی ساطع می کند با صدای بلند beeping سر و صدا و نور چشمک می زند.

آمازون سخنگو تایید کرد این شرکت به تازگی شروع یک مقیاس کوچک خلبان از دستگاه پوشیدنی در یکی از انبارها. این سخنگو افزود که این شرکت را با استفاده از بازخورد از تیم تست دستگاه “برای ادامه به تکرار.” این می آید به عنوان آمازون نیز تجربه با دوربین های مجهز اجتماعی فاصله نرم افزار. روز سه شنبه این شرکت اعلام کرد که آن را نورد “فاصله دستیاران” در یک تعداد انگشت شماری از امکانات در سراسر ایالات متحده به یک دوربین متصل به یک مانیتور و یک محلی محاسبات دستگاه هشدار به کاربران آنها به عنوان راه رفتن که آیا آنها در حال حفظ فاصله مناسب. —آنی پالمر

دگزامتازون یک “خوب گام اول” رهبری محقق می گوید:

6:25 p. m. و — دگزامتازون یک استروئید است که یک مطالعه می گوید به طور موثر کاهش مرگ و میر در میان Covid-19 بيمار است یک “گام اول” برای پیدا کردن یک ترکیب از مواد مخدر است که می تواند به درمان بیماری های دانشگاه آکسفورد استاد مارتین Landray گفت CNBC.

“این به احتمال بسیار زیاد است که ما را تا پایان با یک وضعیت که در آن ترکیبی از مواد مخدر استفاده می شود فقط به عنوان ما می بینیم در HIV فقط به عنوان ما می بینیم در قلب بیماری در بسیاری از مناطق دیگر پزشکی گفت: Landray که co-چراغ مطالعه است که این دارو برای بهبود بقا در میان بیماران است. “اما این گام اول است. این اولین گام خوب است.”

دارو ارزان است به طور گسترده ای در دسترس در بسیاری از کشورها و به نظر می رسد موثر در درمان برخی از علائم این بیماری Landray گفت. او گفت که او امیدوار است که محققان در پیدا کردن داروهای دیگر است که همچنین حمله به جنبه های دیگر از ویروس و بیماری ناشی از آن. —خواهد Feuer

فرماندار تگزاس می گوید ساکنان بودند که نه اجتماعی فاصله افزایش موارد پس از روز یادبود

فرماندار تگزاس گرگ ابوت اعلام کرد که ارتش آمریکا سپاه مهندسین و دولت در حال دادن 250 تخت بیمارستان صحرایی در کی بیلی Hutchison, مرکز همایش در مرکز شهر دالاس در یک کنفرانس مطبوعاتی در ایالت تگزاس کنگره در Austin, یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است.

تام فاکس | گتی ایماژ

5 p. m. و — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت که دولت شاهد افزایش coronavirus موارد پس از روز یادبود به احتمال زیاد با توجه به افرادی که نمی پیروی از توصیه های اجتماعی فاصله شیوه های.

دولت گزارش اضافی 2,622 موارد Covid-19 روز سهشنبه جدید, روزانه, زیاد, او گفت:. ابوت با اشاره به افزایش تست در دولت خانه های سالمندان تادیبی امکانات و همچنین برخی از گزارش تاخیر به دلایل جهش روزانه در مورد اعداد.

با این حال او افزود که در برخی از استان ها گزارش داده اند بالاتر مثبت نرخ ناشی از افراد زير 30 سال نشان می دهد ممکن است آنها را برای رفتن به “نوار-نوع تنظیمات” یا آلوده شدند در روز یادبود جشن ابوت گفت. “ما فکر می کنیم ما همچنین می توانید با دقت می گویند شده است وجود دارد افزایش — به خصوص در آغاز در اطراف یادبود روز زمان دوره و رفتن را از طریق چند هفته پس از آن — یک افزایش در افراد آزمایش مثبت چرا که آنها ممکن است تمرین این همه امن استانداردهای,” او گفت:. وی یادآور شد ساکنان به ادامه پوشیدن ماسک و شستن دست های خود و حفظ فاصله از سایر افراد است. —نوح Higgins-دان

میسوری گرجستان را بزرگ گام در بازگشایی

تریسی سگ گله اسکاتلندی سبک روبرتا Skivicki مو در سه-13 سالن اسپا و بوتیک در طول مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار و رستوران ها از بیماری کروناویروس (COVID-19) محدودیت در دولت در مریتا, گرجستان, مارس 24 سال 2020 است.

بیتا Honarvar | ایسنا

4:20 p. m. و — هر دو ایالت میسوری و گرجستان را ساخته اند پیشرفت مهمی در کاهش coronavirus مربوط به محدودیت.

میسوری برداشته شده تمام ایالت coronavirus محدودیت به “بود به طور کامل باز برای کسب و کار” با توجه به رژیم صهیونیستی است. مایک کشیش بخش. اما مقامات محلی هنوز هم می تواند قرار داده و اقدامات بهداشت در محل.

گرجستان در حال حاضر اجازه می دهد تا تجمعات تا 50 نفر به عنوان طولانی به عنوان مهمانان باقی می ماند 6 فوت از هم جدا. رستوران ها دیگر ظرفیت محدودیت ها و میله های زندان می تواند در حال حاضر به 50 نفر یا 35 درصد از کل ظرفیت هر کدام که بیشتر است.

برای اطلاعات بیشتر در آمریکا بازگشایی پیشرفت اینجا را کلیک کنید. —هانا میلر

ون ایالات متحده باز گشت و گذار در کالیفرنیا لغو شد

مردم لذت بردن از ساحل در میان coronavirus همه گیر در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در 14 ژوئن سال 2020 است.

APU گومز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

3:30 p. m. و — 2020 وانت ایالات متحده باز گشت و گذار لغو شده است در این سال در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا و بازگشت در سال 2021 به دلیل نگرانی های ایمنی بیش از coronavirus همه گیر سازمان دهندگان این رویداد این هفته اعلام کرد.

وانت ایالات متحده باز گشت و گذار به ارمغان می آورد با هم بین المللی هیئت مدیره جامعه ورزش برای بزرگترین و حرفه ای رقابت های ورزشی و جشنواره در جهان, وب سایت رویداد گفت. “وانت باز ما از گشت و گذار همواره مورد آوردن مردم با هم در یک, سالم, سرگرم کننده و تعاملی با محیط زیست و با توجه به اندازه و مقیاس این رویداد ما می توانید ببینید یک راه برای انجام این کار است که در این سال بدون فدا کردن چیزی است که باعث می شود آن را بسیار ویژه” گفت: جنیفر لاو, معاون رئیس جمهور از فعالیت ورزشی در IMG در آزادی مطبوعات. —سوزان بلیک

اپل به بازگشایی شهر نیویورک فروشگاه

مشتریان در فروشگاه اپل در خیابان پنجم در شهر نیویورک است.

ادواردو Munoz | ایسنا

1:49 p. m. و — اپل به زودی بازگشایی 10 فروشگاه در شهر نیویورک در این هفته اما بسیاری از آنها خواهد بود “قرار ملاقات فقط” به این معنی که مشتریان نیاز به برنامه یک زمان برای خرید محصولات و یا دریافت خدمات برای رایانه های خود را.

این اولین بار فروشگاه در شهر نیویورک باز خواهد شد از ماه مارس زمانی که شرکت توقیف آن مکان در میان همه گیر و یک نشانه آن است که کسب و کار چیدن در شهرستان.

تا پایان این هفته بیش از 200 شرکت 271 فروشگاه های خرده فروشی خواهد بود. اپل نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک صورت در داخل خود فروشگاه و ارائه خواهد شد ماسک برای مشتریان که یکی نیست. —Kif Leswing

ایالات متحده باز برگزار می شود و بدون طرفداران

1:43 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که ایالات متحده تنیس باز در مسابقات برگزار خواهد شد در برنامه اما بدون طرفداران در حضور.

کومو گفت: بازیکنان و کادر فنی خواهد بود موضوع را به قوی تست اضافی تمیز کردن فوق العاده, رختکن فضای اختصاص داده شده به مسکن و حمل و نقل.

در حالی که طرفداران تنیس ممکن است خوشحال به زنده رویداد ورزشی به نگاه به جلو به برخی از بازیکنان ابراز نگرانی های خود را در مورد ایمنی خود را.

“من من hazmat کت و شلوار آماده” Nick Kyrgios توییتی خواستار فشار به برگزاری مسابقات “خودخواه.” یاد ملکه مسابقات بزرگ پول ژنراتور برای هر دو ایالت نیویورک و ایالات متحده آمریکا انجمن تنیس تولید 400 میلیون دلار در سال است. —جسیکا طلایی

نیویورک به لغو تعلیق در بازدید کنندگان در بیمارستانها و خانه گروه به عنوان شیوع برطرف

1:38 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت اجازه خواهد داد که بیمارستان ها و خانه های برای قبول بازدید کنندگان در اختیار آنها پس از محدود کردن دسترسی به امکانات در آغاز شیوع کروناویروس در اواسط ماه مارس. منظور نمی شود به دولت خانه های سالمندان کومو گفت.

بازدید کنندگان را ملزم به پیروی از دستورالعمل دولت که شامل محدود کردن زمان با بیماران نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی و نیاز به نشانه و متوسط چک. روز دوشنبه دولت گزارش آن در کمترین مدت سه روز به طور متوسط از Covid-19 کشته و پایین ترین سطح از بستری شدن در بیمارستان پس از وقوع آغاز شد در اواسط ماه مارس کومو گفت. —نوح Higgins-دان

شهر زمرد Comic Con, Star Wars جشن لغو

طرفداران حضور در شهر زمرد Comic Con در ایالت واشنگتن در مرکز کنوانسیون در تاریخ 1 مارس 2018 در سیاتل واشنگتن است.

Suzi پرات

1:30 p. m. و — با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم بلندی تعدادی از برجسته فن کنوانسیون لغو شده است.

ReedPop اعلام کرد که قبلا به تعویق افتاد شهر زمرد Comic Con در سیاتل لغو شد به دلیل نگرانی های ایمنی مرتبط با Covid-19. تمام بلیط ها که منتقل شدند از ECCC مارس سال 2020 به تاریخ ماه اوت سال 2020 تاریخ خواهد شد به صورت خودکار مسترد ژوئن 29.

بعدی ECCC برگزار خواهد شد در ماه مارس سال 2021.

دیزنی همچنین دوشنبه نشان داد که آینده آن جنگ ستارگان جشن که قرار بود در ماه اوت لغو شد. این شرکت اشاره کرد بهداشتی دستورالعمل ها و نگرانی شرکت کنندگان ایمنی.

بعدی Star Wars جشن برگزار خواهد شد در ماه اوت سال 2022 در کالیفرنیا است. —سارا Whitten

سیسکو ارائه می دهد راه حل برای مشتریان به عنوان کنترل از راه دور زندگی همچنان ادامه دارد

1:20 p. m. و — Cisco گفت که پس از کمک به برخی از مشتریان استقرار از راه دور همکاری های فن آوری و راه حل های دیگر برای رسیدگی به کار از راه دور در طول همه گیر آن را در حال حاضر ارائه این محصولات و خدمات به مشتریان خود به عنوان راه حل های برای سریعتر تصویب شود.

هر چند برخی از نقاط جهان را آغاز کرده اند اجازه شرکت برای بازگشایی دفاتر خود را به کارکنان مدیر عامل چاک رابینز گفت: هنوز زود است.

سیسکو به راه حل هایی که در زندان ها می توانید به صورت مجازی اهل بیت بازديد و فناوری برای نظارت بر پایبندی به اجتماعی فاصله در دفاتر رابینز گفت. —اردن Novet

تگزاس بستری شدن در بیمارستان تا 66% پس از روز یادبود

COVID واحد, پرستار, آنیتا Pedy (سمت چپ) و پزشکی, دانش آموز, داوطلب, Alan Araiza (راست) بررسی کبودی در پشت COVID بیمار Melquiades سروانتس. در هوستون تگزاس.

کارولین کول | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

1:04 p. m. و — تگزاس Covid-19 بستری هستند و تا حدود 66 درصد از روز یادبود به عنوان دولت در ادامه به بازگشایی شده است.

در حال حاضر وجود دارد 2,518 بیماران بستری با یک عفونت کروناویروس در سراسر کشور است و بیمارستان و با توجه به داده ها از تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی. حداقل 10 متحده در مجموع در حال نشان دادن افزایش بستری شدن در بیمارستان با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها از COVID پیگیری پروژه.

در هفته های اخیر برخی از دولت فدرال و رهبران عنوان یک افزایش اخیر موارد و بستری شدن در بیمارستان در سراسر ایالات متحده گره زدن آن به افزایش در تست. متخصصان بیماری های عفونی توجه داشته باشید که ایالات متحده و دیگر نقاط جهان خواهد شد به احتمال زیاد برای دیدن ادامه افزایش موارد تا زمانی که وجود دارد ثابت دارو یا واکسن موثر. —برکلی لاولیس جونیور

برخی از آمریکایی ها دریافت واکسن به صورت رایگان, مقامات می گویند

12:28 p. m. و — آمریکایی است که نمی توانیم واکسن برای جلوگیری از Covid-19 می توانید آن را به صورت رایگان تهمت مقامات دولت اعلام کرد.

برخی از شرکت های بیمه تجاری نیز ابراز “اشتیاق” به پوشش این واکسن بدون شرکت پرداخت ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت: در یک نشست خبری به معنای کسانی که با بیمه نیز ممکن است مجبور به پرداخت هر چیزی از جیب.

آمریکا مقامات بهداشت و محققان شده است برای ردیابی سریع کار بر روی واکسن و توسعه با هدف تولید 300 میلیون دوز از بالقوه واکسن ژانویه. به دلیل همه گیر مقامات ایالات متحده در حال سرمایه گذاری در چندین مرحله از تحقیقات حتی اگر انجام این کار می تواند برای هیچ اگر واکسن به پایان می رسد تا هنوز موثر بودن یا بی خطر است. —برکلی لاولیس جونیور

سابق FDA رئیس Gottlieb می گوید جدید استروئید درمان می تواند ‘تاثیر فوری’

11:40 p. m. و — دگزامتازون ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید می تواند یک “فوری تاثیر” چگونه پزشکان درمان Covid-19 بیماران سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت.

یک مطالعه جدید نشان داد این دارو به طور موثر به بهبود بقا در میان به شدت بیمار Covid-19 بيمار.

“این احتمالا تاثیر فوری بر آنچه که پزشکان انجام می دهند در ICU تنظیم” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box” در پاسخ به اخبار است. “این مهم است پیدا کردن. آن را به تغییر دگم.”

محققان این مطالعه گفت: این اولین بار است که مواد مخدر به نظر می رسد به بهبود بقا در میان Covid-19 بيمار. هنوز هم وجود دارد هیچ درمان تایید شده توسط FDA برای درمان این بیماری هر چند جلعاد را remdesivir دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز. —خواهد Feuer

شعار بهداشت می گوید ویروس جدید خوشه قابل کنترل

پزشکی کارگر قرار می دهد یک نمونه برای COVID-19 آنتی بادی آزمایش را در یک لوله آزمایش.

Gavriil Grigorov | TASS via Getty Images

11:23 p. m. و — شعار بهداشت و درمان می گوید: سنبله در Covid-19 نفر در ایالات آریزونا است نه مانع ارتجاعی در عمل جراحی انتخابی در بیمارستان های آن که در حال بازگشت به 95% قبل از coronavirus سطح این ماه است.

“ما مشغول Covid اما ما نه ضعف…. و ایم قرار داده و مقدار زیادی از تمرکز واقعا بیمه Covid مراقبت از مناطق در حال جدا شدن از کدگذاری مناطق امن و برقراری ارتباط است که به طور فعال به جامعه و به پزشک جامعه به ویژه در, به طوری که آنها احساس راحتی” گفت: شعار COO معدودى Sutaria بر یک به روز رسانی تماس با تحلیلگران.

Sutaria به ذکر است که جدید Covid-19 بيمار در بازار که در آن موارد در حال افزایش تمایل به جوان خود را در اواسط 30s به اواسط دهه 60 و کمتر نیاز به مراقبت های ویژه درمان است.

شعار سهام افزایش یافت و نزدیک به 6 درصد در باز کردن تجارت اما داد تا دستاوردهای آن در اواخر صبح. —برتا کومبس

Homebuilder احساسات موج, نشان دادن واکنش از مستند

11:06 p. m. و — خریدار تقاضا است تا پس از یک افت ناگهانی در ابتدای Covid-19 گیر CNBC trulia گزارش.

Homebuilder ضریب اطمینان بالا رفت و 21 امتیاز در ماه ژوئن به 58 بزرگترین افزایش ماهانه تا کنون در انجمن ملی سازندگان خانه/ولز فارگو شاخص بازار مسکن. خوانش بالاتر از 50 نشان می دهد مثبت بازار است.

در آوریل خواندن کاهش 42 امتیاز به 30. تحت homebuilder شاخص را سه عنصر کنونی, شرایط فروش گل رز 21 امتیاز به 63 در ماه ژوئن در ضمن فروش انتظارات افزایش یافت 22 امتیاز به 68. خریدار ترافیک رفت تا از 22 تا 43.

“به عنوان ملت بازگشایی مسکن است که به خوبی موقعیت رهبری اقتصاد رو به جلو” گفت: NAHB رئیس دین من یک homebuilder و توسعه از شروزبری, New Jersey. “موجودی که تنگ, درخواست وام مسکن در حال افزایش, نرخ بهره پایین هستند و اعتماد به نفس در حال افزایش است.” —سوزان بلیک

یکی از پنج نفر در سراسر جهان است که در معرض خطر ابتلا به ‘شدید’ موارد Covid-19 دانشمندان ادعا می کنند

پزشکان با پوشیدن ماسک و دستکش به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای شرکت در یک coronavirus بیمار در بخش مراقبت ويژه از آلبرت شوایتزر بیمارستان.

رابین اوترخت | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

9:50 p. m. و — یک نفر از هر پنج نفر در سراسر جهان است که در معرض خطر ابتلا به موارد شدید Covid-19 دانشمندان تخمین زده اند.

یک تیم از محققان از آمریکا و انگلستان و چین تخمین زده است که 1.7 میلیارد نفر — یا 22 درصد از جمعیت جهان — در “معرض خطر” توسعه علائم شدید اگر شما با coronavirus.

مردم در نظر گرفته می شود در معرض خطر اگر آنها به حال یک یا بیشتر از شرایط بهداشتی مزمن در ارتباط با آسیب پذیری بیشتری به این ویروس مانند دیابت و یا بیماری های قلبی عروقی.

در آمریکای شمالی و 28 درصد از جمعیت یا 104 میلیون نفر تا به حال حداقل یک بیماری زمینه ای است که قرار دادن آنها در افزایش خطر ابتلا شدید Covid-19 اگر آنها گرفتار این ویروس با توجه به مطالعه است. —چوپان تیلور

استروئید دگزامتازون باعث کاهش مرگ و میر ناشی از شدید Covid-19 دادگاه را نشان می دهد

9:41 p. m. و — درمان Covid-19 بيمار با استروئید عمومی دگزامتازون کاهش نرخ مرگ و میر حدود یک سوم برای کسانی که با جدی ترین موارد این ویروس با توجه به داده های از انگلستان به رهبری کارآزمایی بالینی.

دانشمندان به نام این نتایج یک “دستیابی به موفقیت بزرگ” و این مطالعه محققان گفت: مواد مخدر عمومی باید تبدیل به استاندارد مراقبت در بیمارستان بستری coronavirus بیماران مبتلا به گزارش رویترز.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید واکسن و یا درمان برای coronavirus. —هانا میلر ایسنا

CNBC Disruptor 50 ویژگی های فهرست شرکت های متمرکز بر coronavirus اقتصاد

جورج Kavallines

9:22 p. m. و — در این سال CNBC Disruptor 50 لیست شامل حداقل 18 شرکت هایی که می گویند تقاضا برای محصولات هسته ای بیش از دو برابر شده پس از coronavirus بحران به هر طریقی خود را در سراسر جهان است. چرا که بسیاری از استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین که به سرعت در حال توسعه درمان های پزشکی برای مبارزه با ویروس.

دیگران در سلامت-فناوری زمینه حمایت از در خانه تست مانند سالم است.io فراهم می کند که مورد تایید FDA از راه دور آزمایش ادرار و درمان شش سال از راه اندازی فراهم می کند که در خانه دکتر از طریق پزشکی از راه دور.

C3.هوش مصنوعی یک شرکت است که پس از تعریف شده توسط هوش مصنوعی است که آن را تغییر نام از C3 IoT چند سال پیش گرفته شده یک نقش پیشرو در استفاده از تکنولوژی برای مبارزه با Covid-19.

سه بار Disruptor 50 شرکت همکاری با آمازون خدمات وب در مارس به ایجاد یک Covid-19 “data lake” که یکپارچه مجموعه داده ها آنها را به روز رسانی در زمان واقعی ارائه می دهد و محققان واضح تر نقطه شروع برای تولید قابل استفاده بینش.

Tempus ساخته شده کشف مواد مخدر-و-توسعه پلت فرم طراحی شده به بیماری میکرد. بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر, آمار, آن را در یک موقعیت قوی برای محوری و حمایت از تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش یافته و برای پیدا کردن کوتاه مدت و بلند مدت درمان.

Tempus به ارمغان آورد یک آزمون به بازار در ماه آوریل و راه اندازی یک پروژه تحقیقاتی بررسی 50,000 coronavirus مثبت بیماران برای پیدا کردن موثرترین درمان و دیگر بینش. —لری Ioannou

AstraZeneca را Covid-19 واکسن محافظت می کند برای یک سال مدیر عامل شرکت می گوید:

AstraZeneca ساختمان در Luton, انگلستان است.

تیم ایرلند | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

8:58 p. m. و — AstraZeneca را coronavirus واکسن را فراهم می کند حفاظت از انقباض Covid-19 حدود یک سال مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot گفت: بلژیک ایستگاه رادیویی ادم RTL شنبه.

این شرکت با عقد قرارداد با فرانسه, آلمان, ایتالیا, هلند, آمریکا و انگلیس به ارائه دوز واکسن رویترز گزارش داد.

Soriot گفت: این واکسن می تواند آماده آغاز اکتبر “اگر همه به خوبی می رود.”

Soriot گفت: این ایستگاه در مصاحبه سرپرستی کرد که این شرکت در حال حاضر شروع فاز سوم و مرحله اول دادگاه پایان دادن به زودی. —الکس Harring

Coronavirus می تواند طلیعه چیزی بودن در cashless قمار

مهمان بازی رولت در Excalibur هتل و کازینو پس از لاس وگاس ملک باز برای اولین بار از بسته بودن در اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در تاریخ 11 ژوئن 2020 در لاس وگاس, نوادا.

اتان میلر | گتی ایماژ

8:32 p. m. و — نگرانی های اطراف Covid-19 به زودی می تواند طلیعه چیزی بودن در پرداخت cashless فن آوری های ato نوادا قمار با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه “شیر و پرداخت به حد دست زدن به پول نقد” به کاهش گسترش ویروس.

یک جلسه در پرداخت cashless برگزار خواهد شد برای نوادا بازی رگولاتور در ژوئن 25, CNBC Contessa آبجو گزارش.

يوناني پرداخت موسس و مدیر عامل شرکت کرک سانفورد گفت: پرداخت تماس حتی ممکن است جایگزین چیپس در کازینو جداول. در حالی که برخی می گویند دیجیتال پرداخت افزایش خطر ابتلا به مشکل قمار دیگران سود در افزایش بهداشتی شیوه های مبارزه با این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان امکان برای جذب نسل جوان از مشتریان.

“هر یک از مشتریان مضطرب در مورد استفاده از پول نقد در کف بازی با توجه به سلامت و یا نگرانی های ایمنی باید جایگزین پرداخت گزینه های در دسترس به آنها” صنعت بازی را گروه تجارت گفت. —سوزان بلیک

هزینه تبلیغات کاهش نمی خواهد به عنوان شیب دار در این سال آن را به عنوان در سال 2009 بحران مالی GroupM پیش بینی

مک دونالد آمریکا همان فروشگاه فروش کاهش یافت و تنها 5.1 درصد در ماه مه

8:21 p. m. و — مک دونالد مشتریان ایالات متحده در حال آمدن به رستوران برای مکینتاش بزرگ و سیب زمینی سرخ کرده.

در ماه مه زنجیره ای فست فود متحده در همان فروشگاه فروش کاهش یافت و فقط 5.1%. که در مقایسه با 19.2% شیرجه رفتن در آن شدیدترین افت ماهیانه در طول بیماری همه گیر.

حدود 7 درصد از مک دونالد آمریکا و مکان بازگشایی با کاهش گنجایش و تنها حدود 100 رستوران در این کشور باقی می ماند بسته به طور کامل.

اما در خارج از ایالات متحده گسترده تعطیلی موقت توقیف حتی drive-thru و ارائه خدمات منجر همان فروشگاه فروش خود در دو بخش بین المللی به شیرجه رفتن. همانطور که از دوشنبه 90 درصد از آن در رستوران های بین المللی عامل دوباره. —آملیا Lucas

آخرین متحده نقاط داغ

شرکت سانوفی برای سرمایه گذاری بیش از $670 میلیون واکسن در مراکز تحقیقاتی

آرم شرکت سانوفی دیده می شود در شرکت تحقیق و تولید مرکز در Vitry-sur-Seine, France, اوت 6 2019.

چارلز Platiau | ایسنا

7:21 p. m. و — داروسازی فرانسوی سانوفی دلار سرمایه گذاری 679.4 میلیون نفر در فرانسه امکانات به آنها را تبدیل به یک “دولت از هنر تولید واکسن” سایت و یک واکسن جدید مرکز تحقیقات این شرکت اعلام کرد.

شرکت سانوفی گفت: سرمایه گذاری ساخته شده است توسط “همکاری نزدیک با مقامات فرانسوی” در طول چند ماه گذشته و کمک خواهد کرد که این شرکت به سرعت پاسخ به هر آینده همه گیر ویروس ها.

“سانوفی عمده بهداشت و درمان بازیکن در فرانسه در اروپا و در سراسر جهان” سانوفی مدیر عامل Paul Hudson گفت. این مسئولیت ما را به تمرکز ما منابع و تخصص در برابر جریان همه گیر اما همچنین به سرمایه گذاری در آماده سازی برای آینده هستند.”

شرکت سانوفی و شرکت داروسازی گلاکسو اعلام کرد در ماه آوریل برنامه ای برای پیوستن به مسابقه Covid-19 واکسن. —خواهد Feuer

آلمانی تقاضا برای سیب زمینی پایین در میان همه گیر

یک مشتری می ایستد در کنار گوشت منجمد کابینه داخل یک Rewe, سوپر مارکت, اداره Rewe, در برلین, آلمان.

Krisztian Bocsi | بلومبرگ | گتی ایماژ

6:56 صبح ET — این بیماری همه گیر است آمار آلمان تقاضا برای سیب زمینی و محصولات مرتبط با اطراف چندین 100,000 تن از محصولات به هدر رفتن آلمان, انجمن میوه, سبزی و سیب زمینی پردازش صنعت (BOGK) گفت. آن را نیز به نام دولت آلمان و مصرف کنندگان برای حمایت از سیب زمینی در بازار است.

“با توجه به افت فاجعه بار در خرید و فروش یخ زده سرد و خشک و سیب زمینی و محصولات به طور عمده در مناطق سلیقه در غذا, غذاخوری, لوازم مصرف در رویدادهای مهم و صادرات چند 100,000 تن از فرآوری سیب زمینی می تواند استفاده شود نه تنها در اروپا بلکه در آلمان” به BOGK گفت.

“عواقب جدی” هورست-پیتر Karos مدیر عامل این انجمن گفت. “آسیب برای این می رود به میلیون ها نفر. بهبود قابل توجهی در وضعیت نیز قابل پیش بینی در میان مدت,” او اضافه شده است.

انجمن درخواست فروشندگان و مصرف کنندگان “به صورت کاملا درک جدید برای سیب زمینی و سیب زمینی و محصولات ساخته شده از آنها. خرده فروشان باید گسترش و ترویج طیف وسیعی از محصولات سیب زمینی به طور کلی.” همچنین خواست بیشتر حمایت دولت برای سیب زمینی صنعت پردازش. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: چین گزارش 40 مورد جدید به عنوان پکن خوشه ای رشد می کند, سان فرانسیسکو حرکت بیشتر به بازگشایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im