Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ژاپن به دنبال پایان دادن به وضعیت اضطراری برای توکیو; تهمت تعلیق سفر از برزیل

تعداد تایید coronavirus موارد در سطح جهانی با افزایش از 5.4 میلیون اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز

توسط ELEMENTORSITE در 5 خرداد 1399

تعداد تایید coronavirus موارد در سطح جهانی با افزایش از 5.4 میلیون اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. در ژاپن دولت است که به دنبال پایان دادن به وضعیت اضطراری برای توکیو و مناطق دیگر در حالی که با توجه به $1 تریلیون دلار در تازه محرک برای اقتصاد کتک.

پیش از یادبود روز تعطیلات آخر هفته تمام ایالات در ایالات متحده شروع به بلند کردن برخی از محدودیت های اجرا شده برای توقف گسترش coronavirus. مقامات دولتی هنوز هم اصرار مردم به عمل اجتماعی فاصله و به پوشیدن ماسک ،

تغییر را از نظرات دانشمندان و مقامات بهداشت باید کمک به برخی از افراد حاضر به پوشیدن ماسک زیرا مقامات بهداشت عمومی در ابتدا توصیه می شود برابر با پوشیدن ماسک و گفت کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که این کمک خواهد کرد جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار است.

چین بالا دیپلمات انتقاد ایالات متحده در تلاش برای نگه چین پاسخگو برای آن اتهام نقش در گسترش coronavirus تماس با هر هدف به نیروی پکن به پرداخت غرامت برای coronavirus یک "افکار پوچ."

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 345,059
  • کشورهای با بیشترین موارد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.6 میلیون) برزیل (363,211) روسیه (344,481) انگلستان (260,916) اسپانیا (235,772)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ژاپن به دنبال بالابر وضعیت اضطراری برای توکیو

10:45 am به وقت سنگاپور — ژاپن به دنبال بلند کردن یک وضعیت اضطراری برای توکیو و دیگر مناطق باقی مانده است, به گزارش رویترز به نقل از روزنامه Nikkei. دولت نیز گزارش با توجه به تقریبا 100 تریلیون ین ($930 میلیارد دلار) در تازه محرک برای اقتصاد کتک.

اجتماعی فاصله محدودیت برداشته شد برای بسیاری از ژاپن در 14 ماه مه به عنوان تعداد موارد جدید کاهش یافت اما دولت تا به حال نگه داشته توکیو و چهار استان تحت نظارت.

دولت ژاپن به دنبال تایید از کلید مشاوران برای بلند کردن اجسام از وضعیت اضطراری کرد. اگر تایید ژاپن خواهد دیگر هیچ گونه مناطق در حالت اضطراری که برای اولین بار در محل قرار داده و در 7 آوریل. —Huileng قهوهای مایل به زرد

مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق سفر از برزیل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد ملت ؟ s عرضه مواد غذایی در طول زنجیره یک بیماری کروناویروس (COVID-19) همه گیر پاسخ رویداد در اتاق روزولت در کاخ سفید در واشنگتن, مارس 19 سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

5:21 pm ET — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در سفر به این کشور از برزیل به این کشور آمریکای جنوبی را افزایش coronavirus مورد تعداد.

هر یک از مسافران که در برزیل در یک دوره 14 روزه نمی شود اعطا ورود موثر مارس 28.

"اقدام امروز کمک خواهد کرد که اطمینان از اتباع خارجی که در برزیل را تبدیل به یک منبع از عفونت های اضافی در کشور ما است. این محدودیت های جدید اعمال نمی شود به جریان تجارت بین ایالات متحده و برزیل" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

پیش از آن در روز برزیل پیشی گرفتن روسیه در مجموع تایید موارد Covid-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. برزیل ثبت کرده است 347,398 موارد ویروس دوم تنها به ایالات متحده را 1,639,872. روسیه به ثبت 344,481. —سارا سالیناس

اسپانیا برای باز کردن سواحل, استراحت, رستوران محدودیت در بارسلونا و مادرید

مردم ورزش در والنسیا در مارس 2, 2020, در طول ساعت مجاز توسط دولت به بیرون بروید و ورزش, برای اولین بار از زمان آغاز ملی مستند برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری است. همه اسپانیایی ها دوباره مجاز به ترک خانه های خود را از امروز به راه رفتن و یا بازی های ورزشی پس از 48 روز بسیار سخت حبس برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خوزه اردن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

2:18 pm ET — اسپانیا به بازگشایی برخی از سواحل در روز دوشنبه و استراحت محدودیت در ناهار خوردن در رستوران در بارسلونا و سرمایه های شهر مادرید با توجه به یک گزارش از آسوشیتد پرس. رستوران ها در دو شهر خواهد بود و مجاز به صندلی 50% از خود بیرون شام خوردن در ظرفیت.

مادرید و بارسلونا حساب برای بیش از نیمی از اسپانیا 28,700 تایید مرگ ناشی از Covid-19 AP گزارش. اما این کشور گزارش شده کمتر از 100 مرگ و میر به مدت هشت روز متوالی یک افت قابل توجهی از سخت ضربه ملت اوج در بیش از 900 تن در روز است. —سارا سالیناس

ایالات متحده ممکن است ممنوعیت مسافران را از برزیل در روز یکشنبه می گوید: مشاور امنیت ملی o'brien

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ در Estacao da Luz, central منطقه از شهرستان از سائو پائولو, برزیل, در مارس 11 سال 2020 است.

NurPhoto

12:35 pm ET — مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: این آمریکا است که به احتمال زیاد برای تحمیل جدید محدودیت های مسافرتی در برزیل.

دولت به احتمال زیاد تصمیم در روز یکشنبه و "نگاهی به کشورهای دیگر" بر اساس مورد به مورد," اوبراین گفت: در یک مصاحبه با CBS' "چهره ملت است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت: با توجه به تحمیل ممنوعیت سفر در برزیل در مدت کوتاهی پس از این کشور آمریکای جنوبی را مرگبارترین روز در ضبط از ویروس.

برزیل سومین شماره از تایید coronavirus عفونت در سراسر جهان پس از آمریکا و روسیه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —اما Newburger

حرفه ای نیویورک ورزشی لیگ خواهد بود و مجاز به شروع به اردوگاه های آموزشی, NY رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید:

12:29 pm ET — New York, ورزش حرفه ای لیگ خواهد بود و مجاز به شروع به اردوگاه های آموزشی در دولت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد.

"ما می خواهیم شما را تا. ما می خواهیم مردم قادر به تماشای ورزش است. مردم آن را می دهد چیزی برای انجام. آن را بازگشت به حالت عادی. ما در حال کار و تشویق همه تیم های ورزشی خود را برای شروع اردوگاه های آموزشی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است," او گفت: در اخبار جلسه.

هفته گذشته کومو پرسید لیگ برتر تیم های ورزشی برای شروع برنامه ریزی برای بازگشایی و یا شروع فصل خود را بدون طرفداران. در حالی که استادیوم مجاز نیست به طرفداران او گفت: این بازی هنوز هم می تواند تلویزیونی. —یاس کیم

خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای ارائه وام به اواسط اندازه شرکت بوستون رئیس فدرال Rosengren می گوید:

اریک Rosengren رئیس جمهور و رئیس اجرایی از بانک فدرال رزرو بوستون حضور کردیت سوئیس آسیایی, کنفرانس سرمایه گذاری در هنگ کنگ, چین روز شنبه, مارس 26 2019.

پل جوان | بلومبرگ | گتی ایماژ

11:56 am ET — بوستون رئیس بانک فدرال رزرو اریک Rosengren گفت: فدرال رزرو در خیابان اصلی برنامه اعطای وام آغاز خواهد شد ارائه وام به اواسط اندازه شرکت های صدمه دیده توسط coronavirus بیش از دو هفته آینده.

"پول را از بیش از دو هفته آینده. این یک برنامه است که فقط شروع است تا" Rosengren گفت: در یک مصاحبه با CBS' "چهره ملت است."

$600 میلیارد برنامه به چهار سال وام به شرکت هایی که بیش از حد بزرگ به معیارهای چک Protection Program, اما بیش از حد کوچک برای دسترسی به بازارهای اعتباری.

کسب و کار است که واجد شرایط هستند باید 15,000 کارکنان و یا کمتر است. —اما Newburger

برنامه های سلامت روان قرعه کشی موج جدید کاربران به عنوان کارشناسان برای نظارت بیشتر

11:30 am ET — با در فرد درمان متوقف میان مداوم پناهگاه در محل محدودیت آمریکایی در ادامه به نوبه خود به گوشی های هوشمند خود را برای کمک به.

درمان برنامه سازان از جمله Talkspace و BetterHelp شده و با عجله برای دیدار با یک سیل از مشتریان جدید اما کارشناسان بهداشت و درمان باقی مانده تقسیم در مورد نحوه معرفی شفافیت بیشتر و نظارت به اکوسیستم.

"داده است که واقعا ارز در بازار نرم افزار" کوین Grundy, دستیار استاد در دانشگاه تورنتو دانشکده پرستاری در مصاحبه ای گفت:. "چه این بیماری همه گیر در حال انجام است تخمگذار لخت از قبل موجود مسائل است."

CNBC صحبت به شش سلامت روان کارشناسان که همه تکرار این نگرانی ها در مورد حفظ حریم خصوصی و کارآمدی به ویژه در میان coronavirus ناشی از افزایش تقاضا است.

با توجه به برنامه اطلاعات بازار شرکت سنسور برج, برای اولین بار از محبوبیت بالای 20, روانی, سلامتی, برنامه های در ایالات متحده آمار 4 میلیون در ماه آوریل است. که 29 درصد دست انداز از 3.1 میلیون در ماه ژانویه است. در مقابل, اولین بار محبوبیت از 20 بالا از جمله برنامه های کاهش 30 درصد در دوره مشابه سال گذشته است. —J. R. نی

اسپانیا یک شبه coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد 70

RT: سردخانه کارگران پوشیدن دنده محافظ دیده می شود در سن ژوعن د لا کروز funeral home, در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سگبیا, اسپانیا, مارس 23 سال 2020 است.

سوزانا ورا | ایسنا

11:07 am ET — اسپانیا یک شبه coronavirus مرگ و میر افزایش 70 به کل از 28,752 گزارش رویترز به نقل از وزارت بهداشت.

تعداد موارد تشخیص داده شده رز به 235,772 از 235,290. —Melodie وارنر

همه گیر خواهد شد درایو تغییرات عمده ای به خانه سالمندان صنعت

10:30 am ET — پرستاری در خانه و زندگی کمک امکانات در سراسر کشور متوقف شد اجازه می دهد اعضای خانواده به دیدار مسن یا بیمار عزیزان به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر کشور است.

بسیاری از خانواده ها با عزیزان در آن امکانات ناامید هستند قادر به بازدید از آنها را دوباره. اما این به اصطلاح بازگشت به حالت عادی زمان می برد.

مجازی بازدید بیش از زوم و WebEx گره خورده است, به احتمال زیاد خواهد هنجار برای آینده قابل پیش بینی و اعضای خانواده نیز باید آماده برای انجام آزمایشات به منظور بازدید.

خواندن گزارش کامل در چگونه خانه های پرستاری را بازگشت به حالت عادی از CNBC Lorie Konish. —Melodie وارنر

با پوشیدن یک ماسک است که در مورد سیاست می گوید اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine

جمهوری خواه فرمانداری منتخب اوهایو دادستان کل مایک DeWine به پیروزی او در سخنرانی پس از پیروزی در اوهایو فرمانداری نژاد در اوهایو حزب جمهوری خواه در انتخابات حزب شب در این سبک مبل سازی ساده وسبک کنگره مربع در 6 نوامبر 2018 در کلمبوس, اوهایو.

جاستین Merriman | گتی ایماژ

10:10 am ET — اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: NBC چاک تاد که بحث های جاری در پوشیدن ماسک نباید در مورد انتخاب یک حزب سیاسی اما در مورد حفاظت از هر یک از دیگر.

"این است که در مورد این که آیا شما لیبرال یا محافظه کار چپ یا راست جمهوری خواه یا دموکرات. شما به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان را تا آنجا که برای محافظت از دیگران" ده شراب گفت.

در پاسخ به داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم عاطفی پیام در روز جمعه به بیشتر همدلانه به جای شرمندگی کسانی که به پوشیدن ماسک DeWine موافقت کرد و گفت: بورگوم است "نقطه."

"این یک زمان هنگامی که ما واقعا هستند همه در این با هم. آنچه ما به طور مستقیم اثرات دیگران," او اضافه شده است.

اوهایو بازگشایی آن کسب و کار خرده فروشی و شخصی-خدمات مراقبت در اوایل این ماه. فرماندار گفت: دولت بازگشایی برنامه ریزی شده است "به خوبی پیش میرود."

در حالی که اوهایو آماده است اجازه می دهد تا تجمع جمعی از مردم هنوز DeWine گفت: رستوران ها و کسب و کار در حال تطبیق خوبی به بهداشت عمومی اقدامات است. —یاس کیم

ایالات متحده نرخ بیکاری هنوز هم می تواند در دو رقم در ماه نوامبر می گوید کاخ سفید مشاور

کوین Hassett رئیس مجلس شورای مشاوران اقتصادی صحبت می کند در کاخ سفید نشست خبری در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز دوشنبه, سپتامبر. 10, 2018.

یوری Gripas | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:36 am ET — نرخ بیکاری در ایالات متحده هنوز هم می تواند در دو رقم در ماه نوامبر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس, با توجه به کاخ سفید مشاور ارشد کوین Hassett.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل با بیش از 38 میلیون نفر در پرونده مدعیان بیکاری از اواسط ماه مارس زمانی که شیوع مجبور ملی آتن.

Hassett گفته سی ان ان دانا باش که وجود دارد خواهد بود دیگر امیدوار کننده نشانه هایی از بهبود اقتصادی به بیکاری تعداد حرکت ممکن است کندتر از شاخص های دیگر. اما او گفت: نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد از شمال به رهبری از 20 درصد در ماه مارس.

"نرخ بیکاری بالاتر خواهد بود در ماه ژوئن نسبت به ماه مه اما پس از آن باید شروع به روند پایین" Hassett گفت. —اما Newburger

مسافرت هوایی در حال رفتن به نگاه متفاوت در این تابستان به دلیل coronavirus

9:03 am ET — آخر هفته روز یادبود سنتی kickoff به اوج سفر فصل و در حالی که تقاضا در حال نشان دادن برخی از نشانه هایی از زندگی آن است که هنوز هم حدود 90% از یک سال پیش. ویروس ها و نگرانی ها در مورد گسترش خواسته اند روش های جدید در شرکت های هواپیمایی و آژانس های فدرال.

وزارت امنیت داخلی که شامل TSA و آداب و رسوم است بررسی متوسط چک در فرودگاه. اداره امنیت حمل و نقل نیز در حال تغییر برخی از سیاست به منظور محدود کردن تماس فیزیکی مانند درخواست مسافران برای اسکن خود را شبانه روزی می گذرد و که آنها حذف مواد غذایی و موارد دیگر از کیسه های خود را به طوری افسران لازم نیست که به لمس سطل.

با شروع این ماه در خطوط هوایی ایالات متحده نیاز است که مسافران پوشیدن ماسک بر روی هیئت مدیره. آنها افزایش سرعت شبانه روزی برای پر کردن صندلی از عقب به جلو برای محدود کردن تماس با دیگر مسافران است. برخی از شرکت های هواپیمایی در حال محدود کردن تعدادی از مسافران در هیئت مدیره و یا مسافران اجازه می دانم زمانی که پروازهای خود را کامل است. کارشناسان هشدار می دهند آن تقریبا غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله در یک هواپیما ، —لسلی Josephs

AngloGold Ashanti بسته معدن در آفریقای جنوبی پس از 53 کارکنان آزمایش مثبتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن