Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند موارد صلیب 600,000; تقاضا برای چین محصولات پزشکی, افزایش

Coronavirus همه گیر را نشان می دهد نشانه های کمی از اجازه و ترغیب بیشتر تقاضا برای چین محصولات پزشکی حتی به اقتصاد جهانی همچنان به لکنت زبان پیدا کردن.

علاقه چینی لوازم پزشکی است تشویق به ثبت نام برای صادرات کشور — که از اقتصاد حمایت کند و میلیون ها شغل. اقتصاددانان اشاره می کنند که تقاضا برای coronavirus-محصولات مرتبط کمک کرده است چین فروش بیشتر در خارج از کشور از انتظار است.

در همین حال یک مطالعه کارشناسی نشان می دهد این بیماری همه گیر ممکن است حتی بدتر از زمان آمار نشان می دهد مرگ و میر در ایالات متحده به احتمال زیاد undercounted. سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb, در ضمن, CNBC گفت که آمریکا احتمالا در حال حاضر در حال پیشی گرفتن از 100,000 موارد جدید در روز, اما مقیاس این بیماری همه گیر است که اسیر در داده ها به دلیل تست ظرفیت محدود باقی مانده در برخی از نقاط کشور است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 10.69 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 516,210
  • کشورهای با بیشترین موارد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 2.6 میلیون); برزیل (بیش از 1.4 میلیون); روسیه (653,479); هند (604,641); انگلستان (314,992)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

منطقه یورو نرخ بیکاری کنه تا در مه

10:00 a. m. لندن زمان: نرخ بیکاری در منطقه یورو علامت به 7.4 درصد در ماه مه از 7.3 درصد در ماه آوریل به عنوان منطقه معاملات با شوک اقتصادی از Covid-19.

تعدادی از کشورهای اروپایی در زمان اولین گام خود را برای بازگشایی در مارس اجازه داده است که برخی از کارگران برای بازگشت به شغل خود. اما اجتماعی-فاصله اقدامات و محدودیت های مسافرتی که از آنجا برداشته شده است تا حد زیادی در جای خود باقی مانده است. — سیلویا عمرو هالی Ellyatt

موارد در هند پیشی بگیرد 600,000

2:45 p. m. به وقت سنگاپور — تعداد coronavirus موارد در هند افزایش فوق 600,000 با 17,834 مرگ و میر گزارش “رویترز” با استناد به مقامات و وزارت بهداشت.

هند بزرگترین شیوع بیماری در آسیا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

یک کارگر شهرداری پیاده گذشته یک گرافیتی از جوانان با پوشیدن یک ماسک صورت در 4 مه سال 2020 در بمبئی هند در میان سراسر کشور مستند به مبارزه با شیوع کروناویروس.

Indranil موکرجی | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

حاوی ویروس دولت نارندرا نخست وزیر در اواخر ماه مارس اعمال سخت در سراسر کشور مستند که متوقف خیلی از کشور فعالیت اقتصادی است.

کشور است که بیرون آمدن از آن مستند اقدامات, اما یک پرش در روزانه موارد جدید در هفته های اخیر مجبور, چند مقامات وزارت امور خارجه برای بازگرداندن برخی از محدودیت با توجه به گزارش رویترز. —ین ن لی

توکیو روزانه موارد جدید افزایش بالای 100 برای اولین بار در دو ماه

2:32 p. m. به وقت سنگاپور — ژاپن شهر توکیو تایید کرده است بیش از 100 مورد جدید از coronavirus روز پنج شنبه با توجه به پخش عمومی NHK.

آخرین باری روزانه موارد جدید در این شهرستان شد بالای 100 بود در مارس 2, گزارش NHK با استناد به توکیو متروپولیتن دولت است.

ژاپن در مارس 25 برداشته آن وضعیت اضطراری با هدف ممانعت از گسترش ویروس. رویترز گزارش داد که دولت شهر در توکیو به دنبال به نگه داشتن روزانه, عفونت های جدید زیر 20 اما تعدادی همواره بیش از 50 در طول هفته گذشته.

با وجود افزایش موارد در توکیو, ژاپنی, مقامات دولتی بارها و بارها گفته است که بدون نیاز به اعلام دولت جدید اورژانس با توجه به گزارش رویترز. —ین ن لی

تقاضا برای چین محصولات پزشکی, افزایش همه گیری همچنان ادامه دارد

12:10 p. m. به وقت سنگاپور — جهانی coronavirus همه گیر است که نشان دادن چند نشانه هایی از کاهش و ایجاد برخی از خارج از کشور تقاضا برای محصولات پزشکی.

این یک نشانه امیدوار به چین صادرات که نقش مهمی در اقتصاد به طور کلی. اما این معلوم نیست چه مدت تقاضا برای چینی بهداشتی-محصولات مرتبط خواهد داشت.

یک کارمند بسته سریع نوکلئیک, کیت های آزمایش برای رمان coronavirus در یک کارخانه Maccura بیوتکنولوژی شرکت ، با مسئولیت محدود در فوریه 21, 2020 در استان چنگدو چین است. (عکس توسط ژانگ Lang/چین اخبار خدمات از طریق گتی ایماژ)

چین سرویس خبری | گتی ایماژ

علاوه بر این بسیاری از کسب و کار دریافت کرده اند, ایمنی و بهداشت گواهینامه از اتحادیه اروپا و نه ایالات متحده غذا و دارو.

این بدان معناست که بیشتر از این محصولات را به بازارهای خارج از ایالات متحده, که حساب برای نزدیک به یک چهارم از coronavirus مرگ و میر در جهان است. — ساناز چنگ

جنوب فلوریدا شهرستانهای نیاز مردم به پوشیدن ماسک صورت

دانیل Milian از حق میگوئل مارتینز و Laura De Armas, چت به آنها استراحت در ساحل جنوبی در ساحل میامی, FL در جمعه 19 ژوئن 2020.

واشنگتن پست

میامی-Dade و Broward شهرستان, محبوب ترین مناطق فلوریدا در حال حاضر نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک صورت در تمامی فضاهای عمومی در تلاش برای شامل افزایش شیوع کروناویروس در سراسر کشور.

میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez گفت: اقتصاد منطقه را می توانید در ادامه به بازگشایی تنها اگر مردم حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و در خانه بماند مگر اینکه آنها را برای رفتن به محل کار و یا در یک فروشگاه.

“اگر مردم همچنان به رخ کشیدن قوانین ما خواهد بود مجبور به بستن غیر ضروری کسب و کار و تمام فعالیت های دیگر که ما شروع به باز شدن در مه” Gimenez گفت. مجازات برای پوشیدن یک ماسک $500 یا تا 180 روز در زندان بود.

میامی-Dade است همچنین محدود کردن دسترسی استخر, و فروش الکل در هتل ها و متل ها در چهارم جولای تعطیلات. تجاری موسسات مسکن باید در استخر بین 8 p. m. و 6 صبح از جولای 3-6 و الکل را نمی توان خدمت در عرشه استخر قبل از 11 صبح و یا بعد از 8 p. m.

سواحل بسته باقی خواهد ماند بیش چهارم جولای آخر هفته در شهرستان میامی-Dade و رژه امکان پذیر نیست.

Broward شهرستان محرومیت موسسات از خدمت به الکل و یا مواد غذایی onsight بین نیمه شب تا ساعت 5 —اسپنسر کیمبال

رأی به تمدید مهلت وام کسب و کار کوچک برنامه های کاربردی

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا انجام یک کنفرانس خبری در کنگره مرکز بازدید کنندگان در روز پنج شنبه 18 ژوئن 2020.

تام ویلیامز | CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

6:22 p. m. و — خانه رای به تمدید مهلت برای کسب و کارهای کوچک برای درخواست بخشایش coronavirus امداد وام.

این قانون در حال حاضر به تصویب مجلس سنا پس از آن در حال حاضر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.این لایحه به شرکت تا Aug. 8 به درخواست کمک از طریق چک حفاظت از برنامه. قبلی مهلت ژوئن 30.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز اختصاص داده شده $130 میلیارد کنار گذاشته برای این برنامه است. کنگره قصد دارد به نظر یکی دیگر از coronavirus طرح امداد در اواخر این ماه. آن را به تصمیم می گیرید که آیا برای تایید بیشتر کسب و کار کوچک کمک های اولیه در میان طیف وسیعی از مسائل دیگر. —یعقوب Pramuk

میشیگان بسته داخل نوار صندلی

5:15 p. m. و — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی به داخل صندلی در کافه ها, در بسیاری از کاهش میشیگان برای حفظ دولت در پیشرفت در برابر Covid-19 با توجه به آزادی مطبوعات از فرماندار ،

تمام میله های زندان در دولت هنوز هم می تواند در خدمت خارج از منزل. کافه ها و رستوران ها نیز می تواند در حال حاضر فروش به کوکتل.

Whitmer گفت: او است اقدام های زیر اخیر شیوع کروناویروس مرتبط با میله, از جمله یک بار در شرق و لانسینگ, مربوط به بیش از یک صد تایید Covid-19 موارد است.

در هفته گذشته موارد جدید در میشیگان افزایش یافته و 31 درصد.

طرفداران بیس بال می تواند خرید cutouts را به جای خود در می ایستد

من فن صندلی در حال همکاری با کالج و حرفه ای برنامه های ورزشی برای ایجاد برش مقوا برنامه های.

عکس: لارا Smedley

5:10 p. m. و — زمانی که لیگ اصلی بیس بال بازده در چند هفته غرفه در حال رفتن به نگاه به طور چشمگیری متفاوت است.

اوکلند دو و میدانی و غول سان فرانسیسکو در حال فروش شخصی مقوا cutouts که در آن طرفداران مایل به پوسته در اطراف $100 می توانید خرید زندگی به اندازه cutouts با تصاویر است که نشستن در غرفه در طول فصل.

این یک هستند مصرف آن را یک گام بیشتر است. در این رویداد یک ناپاک توپ بازدید خود را برش شما می توانید از طریق پست توپ به عنوان سوغات.
مقوا cutouts شد یک موفقیت بزرگ در فوتبال اروپا. یک باشگاه به فروش می رسد 23,000 cutouts درآمد بیش از یک نیم میلیون دلار درآمد.

این شرکت در پشت این cutouts می گویند علاقه پررونق است در میان تقریبا هر طرفدار ورزش فوتبال در ایالات متحده است.
این همه بخشی از واقعیت های جدید و چالش های که ورزش لیگ روبرو هستند آنها به عنوان تلاش برای دوباره شروع فصل خود را. —جسیکا طلایی

پنسیلوانیا نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در همه فضاهای عمومی

4:30 p. m. و — پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام کرد یک نظم جدید امروز نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک هر زمان که آنها خانه های خود را ترک مصرف اثر بلافاصله با توجه به آزادی مطبوعات.

“این ماسک با ماندگاری منظور ضروری است به توقف افزایش اخیر در Covid-19 نفر از ما را دیده اند در پنسیلوانیا” گرگ گفت: در انتشار.

“کسانی که نقاط داغ را می توان برای موقعیت های که در آن ساکنان نیوکاسل بودند با پوشیدن ماسک یا تمرین های اجتماعی فاصله – دو شیوه است که باید رعایت شود اگر ما می خواهیم برای حفظ آزادی های ما در محل ما بازگشایی.”

سفارش مشخص شده محدود استثنا برای این قانون از جمله کسانی که برای کودکان و افراد با شرایط پزشکی که مانع تنفس.

بیش از 84,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در پنسیلوانیا و حداقل 6,649 مردم فوت کرده اند با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. دولت دیده است که هفت روز به طور متوسط از موارد جدید افزایش بیش از 21 درصد به CNBC و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. –سوزان بلیک

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از ‘larger’ پرداخت به آمریکایی ها در لایحه امداد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام به نظر می رسد در coronavirus کمک های اقتصادی چک که فرستاده شد به شهروندان سراسر کشور, مارس 29 سال 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

4:09 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او از دور دیگری از coronavirus امداد پرداخت که بزرگتر است از آنچه دموکرات ها پیشنهاد کرده اند.

“من از آن پشتیبانی می کند اما آن را باید به درستی انجام می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسیده شد که در طول یک فاکس کسب و کار شبکه مصاحبه در کاخ سفید که آیا او می خواست به ارسال بیشتر محرک چک به بلانت تاثیر بیماری همه گیر.

“من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. وقتی پرسیده شد که برای روشن شدن اگر او می خواست بزرگتر مستقیم پرداخت و یا بزرگتر مزایای بیکاری مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من می خواهم پول به مردم به عنوان بزرگتر به طوری که آنها می توانید آن را صرف. من می خواهم پول به دست آوردن وجود دارد به سرعت و در غیر پیچیده مد.”

“آنها می خواستند به آن را بیش از حد پیچیده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ظاهرا اشاره به دموکرات ها. “همچنین آن را انگیزه ای برای رفتن به کار می کنند.” — کوین Breuninger

کالیفرنیا به داخل ساختمان کسب و کار در برخی از استان ها

3:47 بعد از ظهر — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داخلی کسب و کار در 19 شهرستان به موثر بلافاصله به عنوان دولت هایش با یک تجدید حیات از موارد.

داخلی کسب و کار نیاز به شامل رستوران ها از wineries و مزه, اتاق سینما, خانواده, سرگرمی, مراکز, باغ وحش, موزه ها و cardrooms, Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. منظور امر به برخی از دولت بزرگترین شهرستان, لس آنجلس, نارنجی و سانتا باربارا شهرستان.

کالیفرنیا نیز تا سطح شیب دار اجرای آن توصیه می شود اجتماعی فاصله دستورالعمل و در صورت پوشش نیازهای Newsom گفت. پیش از چهارم جولای آخر هفته Newsom خواسته محلات با تعطیلی اجباری به نظر لغو آتش بازی نشان می دهد برای جلوگیری از جمعیت. —نوح Higgins-دان

تهمت و شک و تردید ایالات متحده نیاز به یک ملی, ماسک, دستور

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از طول سال در فورد Rawsonville گیاه.

NBC News

3:19 بعد از ظهر — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “برای همه, ماسک” اما فکر نمی کند که ایالات متحده باید یک ملی جهت مردم به آنها را می پوشند.

“من نمی دانم اگر شما نیاز اجباری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شبکه فاکس کسب و کار مصاحبه روز شنبه. “شما باید بسیاری از مکان ها در این کشور که در آن مردم به ماندن فاصله بسیار طولانی است.”

“اما من برای همه, ماسک, من فکر می کنم ماسک خوب هستند” رئیس جمهور اضافه شده است. —سوزان بلیک

اپل دوباره نزدیک یکی دیگر از 30 فروشگاه

3:05 p. m. و — اپل قصد دارد نزدیک به 30 اضافی فروشگاه های این هفته در ایالات متحده است. که به ارمغان می آورد کل به 77 دوباره بسته فروشگاه های خارج از 271 به عنوان Covid-19 موارد به سرعت در حال افزایش در مناطق مختلف در سراسر کشور است.

فروشگاه های اپل تمایل به در مجلل مراکز خرید و مراکز و دوباره بسته شدن دیده می شود به عنوان یک نشانه بد برای صاف خرده فروشی reopenings. این تعطیلی اعلام کرد روز چهارشنبه شامل فروشگاه های مختلف در منطقه لس آنجلس.

ارزش سهام اپل کاهش یافته است در این اطلاعیه به تجارت در قلمرو منفی. —Kif Leswing

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین توقف فرد در حوادث

طرفدار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شاخه های تصویری با تلفن همراه خود از کم پر فوقانی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از عرصه به عنوان رئیس جمهور آدرس خود را دوباره برای اولین بار انتخابات تجمع در چند ماه در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در BOK مرکز در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده, ژوئن 20, 2020.

لی میلیس | ایسنا

2:59 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی بی سر و صدا تصحیح در نظر دارد برای برگزاری یک تجمع در آلاباما و نمرات کوچکتر در شخص اتفاقاتی در هفته های آینده به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور است. آلاباما رویداد به طور گسترده ای گزارش شده اما هرگز به طور رسمی تایید کرد.

وجود دارد در حال حاضر هیچ تهمت تظاهرات برنامه ریزی شده برای آینده نزدیک اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به خبرنگاران گفت: “من همیشه در حال انجام کار برای شناسایی سایت های” آینده” ، کمپین تبدیل نمرات از رویدادهای کوچکتر است که میله میله را در فرد به مجازی حوادث از جمله MAGA meetups و کمپین داوطلبانه جلسات آموزشی.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن توقف تجمعات انتخاباتی یک پیشنهاد پر مخاطره چهار ماه از روز انتخابات. نه تنها تظاهرات انرژی جمهور و کمک به او تیز کردن پیام خود را, اما آنها نیز به صورت یک بخش مهمی از کمپین دیجیتال توسعه و داده کاوی, استراتژی است. —کریستینا Wilkie, Kevin Breuninger

آتش بازی فروش دیدن عمده دستاوردهای صنعت رهبران گزارش

خریداران نگاه را از طریق آتش بازی برای فروش در آسمان پادشاه آتش بازی در Morrisville, پنسیلوانیا, 24 ژوئن سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

2:49 p. m. و — عمده اتش فروشندگان را دیده اند افزایش قابل توجهی در شخصی اتش فروش در این سال به عنوان مصرف کنندگان تلاش خود را برای صفحه نمایش بزرگ است که لغو شده است با توجه به کوروناویروس.

فروشندگان گزارش 200 درصد به 300 درصد جهش در فروش در این سال با توجه به جولی Heckman, رئیس جمهور آمریکا فشفشه انجمن. پلیس همچنین سابقه افزایش شکایات مربوط به آتش بازی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

استیو Houser ملی آتش بازی ارتباط رئیس جمهور و قرمز کرگدن آتش مالک گفت: یا دو هفته منتهی به چهارم ژوئیه حساب برای 80 ٪ تا 90 ٪ از این صنعت درآمد برای سال. —الکس Harring

فرماندار نیویورک با هشدار نسبت به تجدید حیات در مورد ‘ابرهای تیره در افق’

2:15 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هشدار داد که شیوع کروناویروس در سراسر ایالات متحده در حال بدتر شدن است و می تواند تهدید نیویورک پس از بهبود مستندات دقیق در سراسر کشور کمک کرد سرکوب سریع گسترش عفونت است.

“ما باید ابرهای تیره در افق و ما فوق العاده ای پیشرفت” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما شده است را از طریق جهنم و بازگشت اما این یکی بیش نیست و این هنوز هم می تواند به عقب سر زشت خود را در هر نقطه در این ملت و در این دولت است.”

کومو گفت: او در مورد شهر نیویورک که در آن مطابق با صورت پوشش الزامات و اجتماعی فاصله دستورالعمل در حال کاهش است. او همچنین با انتقاد رهبران محلی برای اجرای تطابق. —نوح Higgins-دان

هشدار کشورها ممکن است به reimplement مستندات

2:04 p. m. و — به عنوان برخی از کشورها در تلاش برای سهولت محدودیت ها و باز کردن مجدد کسب و کار در حالی که جلوگیری از شیوع کروناویروس آنها ممکن است مجبور به reimplement محدودیت های شدید و یا مستندات بالا سازمان بهداشت جهانی گفت.

“برخی از کشورها که تا به حال موفقیت در سرکوب انتقال که در حال باز کردن در حال حاضر ممکن است یک شکست ممکن است مجبور به اجرای مداخلات دوباره ممکن است مجبور به اجرای این به اصطلاح مستندات دوباره” دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت. “ما هنوز امیدواریم. ما امیدواریم که که ما نمی خواهد که برای رفتن به گسترده مستند دوباره. پس از آن خیلی دیر به سریع عمل می کنند.”

برخی از کشورها از جمله اسپانیا و ایتالیا قادر به به طور موثر مبارزه با شیوع شدید که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“با این حال ما نگران برخی از کشورها نه با استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود گرفته اند و تکه تکه رویکرد است. این کشورها به صورت یک راه سخت پیش رو,” او گفت:. “اما یکی از درس از همه گیر است که مهم نیست که چه وضعیت یک کشور است که در آن می تواند تبدیل به اطراف. آن را هرگز خیلی دیر شده است.” —خواهد Feuer

وجود دارد نه به اندازه کافی تست در ایالات متحده Gottlieb هشدار

1:47 p. m. و — ایالات متحده نیاز به یک ظرفیت بالاتر و توزیع حتی بیشتر از coronavirus تست را به دقت ضبط شیوع سطح سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

گوتلیب هشدار داد حتی زمان تست سطح 500,000 Covid-19 آزمون در هر روز است به اندازه کافی برای تشخیص همه بیماران جدید. او همچنین ابراز نگرانی کرد که در آن با آزمون در حال رفتن گفت تگزاس و فلوریدا در حال سقوط در تست چون منابع به طور مساوی توزیع شده در سراسر کشور, CNBC را Feuer گزارش.

“در بسیاری از مکالمات رفتن در حال حاضر در مورد استقرار تست در محل کار و نیز در مدارس و من میرم مستراح به برخی از کسانی که در گفتگو با من نزدیکی به برخی از شرکت های تست” گوتلیب گفت. “کارفرمایان نمی خواهم به آنهایی که گرفتن نتایج به دست گرفتن اختیار داشتن آزمون طوری شده است وجود دارد تمایل به جهش در حال حاضر.”

گوتلیب نظرات آمده پس از کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci روز سه شنبه گفت که ایالات متحده می تواند آمار بیش از 100 ، 000 مورد جدید در هر روز اگر کشور باقی می ماند در آن زمان مسیر. گوتلیب تأکید کرد که این کشور در حال حاضر در آن معیار این تست فقط نمی تواند نگه داشتن. —الکس Harring

ایالات متحده فروش خودرو کاهش به همه گیر معاملات به تقاضای

1:30 p. m. و — coronavirus همه گیر در زمان عوارض خود را در ایالات متحده فروش خودرو در سه ماهه دوم به عنوان بیماری های ناشی از مصرف کنندگان به ماندن در خانه و نمایندگی و کارخانه ها به شاتر.

جنرال موتورز و تویوتا موتور و فیات کرایسلر در روز چهارشنبه گزارش داد بیش از 30 درصد کاهش فروش برای سه ماهه دوم در مقایسه با سال 2019. نیسان موتور گفت: فروش آن اساسا قطع در نیمی از یک سال پیش, پایین, 49.5 درصد.

سنگین کاهش در خط با آنچه در وال استریت انتظار می رود که بیشتر در ایالات متحده و اروپایی و آسیایی خودروسازان گزارش خود را در سه ماهه دوم فروش خودرو چهارشنبه.

ایالات متحده فروش خودرو پیش بینی شد به سقوط حدود 34 درصد در سه ماهه دوم با توجه به خودرو شرکت تحقیقات ادموندز و TrueCar را ALG. سه ماهه دوم انتظار می رود که بدترین سال برای خودروسازان با توجه به همه گیر.

هر دو جنرال موتورز و فیات کرایسلر گفت: full-size وانت فروش فوق العاده خوبی انجام و فروش کلی نشان داد نشانه هایی از بهبود به خصوص تحویل به مشتریان خرده فروشی. —مایکل Wayland

مدیر عامل شرکت سیسکو می گوید امنیت آنها را جدا از زوم به عنوان شرکت های شیب دار تا کار از راه دور

1:12 p. m. و — به عنوان شرکت های تنظیم برای کار از راه دور در طول Covid-19 همه گیر سیسکو شاهد افزایش از مشتریان تبدیل به محصولات خود را به صورت ویدئو کنفرانس و امنیت, مدیر عامل چاک رابینز گفت CNBC در “Squawk Box.”

رابینز همچنین گفت سیسکو تاکید بر حفظ حریم خصوصی و امنیت مجموعه آن ویدئو کنفرانس نرم افزار WebEx جدا از رقبای مانند زوم.

“برای مصرف کنندگان یک راه حل ساده خوب است,” او گفت:. “برای ما بالا پایان مشتریان شرکت آنها هنوز هم تکیه WebEx گره خورده است به ارائه حریم خصوصی و امنیت است که آنها نیاز دارند.” —میشل گائو

آریزونا گزارش ثبت افزایش جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر پیش از پنس بازدید

مردم آماده شدن برای رفتن لوله در نمک رودخانه در میان شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در ایالت آریزونا در ایالات متحده در 27 ژوئن سال 2020 است.

چنی Orr | ایسنا

12:54 p. m. و — آریزونا گزارش نزدیک به 4,900 جدید کروناویروس موارد و 88 جدید مرگ و میر در چهارشنبه رکورد تک-بعد سنبله در هر دو شاخص جلوتر از معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید به دولت بعد در روز.

دولت را تایید کرد و در مجموع 84,092 موارد مثبت و 1,720 مرگ و میر تا کنون. قبلی خود تنها-روز بالا در تعداد موارد جدید بود 3,593 در ژوئن 23.

در حالی که پتانسیل تاخیر در اطلاعات گزارش روزانه در مورد اعداد و ramped تا تست قابلیت می تواند برای افزایش مثبت Covid-19 موارد تعدادی از بستری شدن در بیمارستان نیز به طور پیوسته افزایش یافته است در طول هفته گذشته است.

رکورد افزایش روزانه موارد می آید به عنوان پنس برنامه ریزی شده است برای ورود به ققنوس بعد از آن در روز چهارشنبه برای دیدار با رژیم صهیونیستی است. mlb به بحث در مورد این دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. آخر هفته گذشته پنس به تعویق افتاد “ایمان در امریکا” سال 2020 کمپین حوادث در آریزونا و فلوریدا “از فراوانی از احتیاط.” —یاس کیم

خطوط هوایی متفاوت اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های در هیئت مدیره

An American Airlines Group Inc. کارگر می پوشد یک ماسک محافظ و پشت یک سد حفاظتی در حالی که چک کردن یک مسافر در رونالد ریگان ملی فرودگاه (DCA) در آرلینگتون ویرجینیا, ایالات متحده در روز سه شنبه, ژوئن 9 سال 2020 است.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

12:35 p. m. و — خطوط هوایی’ صندلی سیاست در طول Covid-19 بیماری همه گیر در حال واگرا با حامل مانند دلتا شمال غرب و JetBlue محدود کردن تعداد کرسی های آنها به فروش در هر پرواز و آمریکا و ایالات رزرو پرواز به ظرفیت اما هشدار در مورد مسافران شلوغ هواپیما.

ایالات ارشد ارتباطات شنبه در تمسخر این ایده است که نگه داشتن صندلی های باز می تواند محافظت از مسافران از این بیماری است.

“وقتی که می آید به مسدود کردن وسط صندلی که یک استراتژی روابط عمومی که یک استراتژی ایمنی” جاش ارنست به خبرنگاران گفت:. “هنگامی که شما در هیئت مدیره این هواپیما اگر شما در حال نشستن در راهرو و وسط صندلی خالی است فرد در سراسر راهرو است ظرف شش فوت از شما فرد در پنجره است ظرف شش فوت از شما مردم در ردیف در مقابل شما هستند ظرف شش فوت از شما فرد در ردیف پشت سر شما هستند ظرف شش فوت از شما.”

ایران و آمریکا باید با اشاره به اقدامات دیگر که آنها را اجرا کرده ایم مانند افزایش روش های تمیز کردن با استفاده از touchless کیوسک و نیاز است که همه مسافران ماسک. —لسلی Josephs

ایالات متحده تلفات قابل ملاحظه ای undercounted مطالعه جدید می یابد

12:08 p. m. و — یک مطالعه جدید منتشر شده در JAMA Internal Medicine یافت تعداد تایید آمریکا مرگ و میر ناشی از این ویروس می تواند undercounted به میزان 28 درصد.

محققان در دانشگاه ییل که با حمایت موسسه ملی بهداشت و درمان در مقایسه با تعداد بیش از حد آمریکا و میر با این گزارش تعدادی از ایالات متحده Covid-19 مرگ و میر ناشی از 1 مارس تا مه 30. مرگ و میر ناشی از این ویروس رسیده 95,235 حدود 28 درصد کمتر از حد شماره.

اما گزارش دولت اختلاف و یک افزایش شدید در آمریکا به مرگ و میر در میان همه گیر نشان می دهد تعداد Covid-19 مرگ و میر است که در واقع undercounted محققان گفتند.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که رسمی شمارش مرگ و میر به علت Covid-19 نمایندگی قابل توجهی undercount درست بار” دن Weinberger, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت و سرب نویسنده در این مطالعه گفت: CNBC. —برکلی لاولیس جونیور

شهر نیویورک توقف برنامه ریزی برای بازگشایی داخل سالن ناهار خوری

نیویورک پوشیدن ماسک و محافظ دنده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در دومینو پارک در ویلیامزبرگ بروکلین در مه 17 سال 2020 در شهر نیویورک است.

Roy Rochlin | گتی ایماژ

11:43 p. m. و — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: شهرستان نمی خواهد اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری به رزومه هفته آینده به عنوان اصل برنامه ریزی شده با توجه به رشد شیوع کروناویروس در دیگر نقاط کشور است. د Blasio گفت که فضای باز ناهار خوری که اجازه داده شد برای بازگشایی در ژوئن 22, است “بدون شک” شده است یک ضربه بزرگ و “خارج از منزل مشغول به کار بوده است.”

“ما می بینیم بسیاری از مشکلات ما به خصوص دیدن مشکلات با محوریت مردم رفتن به کافه ها و رستوران ها در داخل خانه. در داخل خانه مشکل این است که بیشتر و بیشتر علم نشان از آن بیشتر و بیشتر” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کسب و کارهای دیگر از جمله ناخن سالن قبلا برنامه ریزی شده برای بازگشایی در هفته آینده. د Blasio نیست اظهار نظر در مورد وضعیت کسانی که roepening تلاش. —نوح Higgins-دان

جدید ایالات متحده موارد همچنان به صعود

میسی می گوید فروش در حال سقوط دوباره در ایالات تگزاس که در آن موارد در حال افزایش

10:30 a. m. ET — macy’s تحلیلگران گفت که فروش در حال سقوط دوباره در کشورهای که در آن Covid-19 موارد در حال افزایش و فروشگاه اپراتور انتظار دارد که این الگو می تواند به عنوان بحران همچنان ادامه دارد.

در تگزاس به عنوان مثال میسی گفته بود فروش شد تیک تاک به اقتصاد محلی بازگشایی شد. حدود دو هفته پیش به عنوان Covid-19 نفر رسید این شرکت دیدم 15-نقطه فروش قطره در دولت, به گفته مدیر عامل شرکت جف Gennette. میسی گفت: به طور کلی فروش آن در فروشگاه ها در حال حاضر پایین حدود 35 درصد از سال پیش سطح. است که روند خرده انتظار باقی مانده از سال است.

“ما در حال گرفتن محافظه کار نمایش و کشیدن این روند از طریق بازگشت نیمی از سال است. اگر روند بهبود ما واکنش نشان می دهند به شدت به دیدار با خواسته های مشتری,” Gennette گفت. —توماس لورن

دقت coronavirus آزمون مورد سوال بعد از PGA گلف باز تست مثبت و سپس منفی

10:20 p. m. و — کامرون قهرمان حرفه ای آمریکا گلف باز بلافاصله انصراف از PGA Tour مسافران قهرمانی سه شنبه گذشته و اعلام کرد قصد دارد به خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. اما پنج روز بعد او گفت که او آزمایش منفی سه بار بالا بردن سوال در مورد دقت این آزمون که در حال استفاده توسط ورزش حرفه ای به صفحه نمایش بازیکنان قبل از بازی های بزرگ.

پنج تور PGA گلف بازان باید آزمایش مثبت برای coronavirus از منزل بدون تماس, ورزش, از سر بازی خود را در ماه ژوئن و هشت انصراف از مسافران مسابقات است. با وجود اقدامات احتیاطی چند ویلچرهای نیز آزمایش مثبت است.

با این حال یک سخنگوی از PGA Tour توضیح داد که قهرمان آزمون نبود مثبت کاذب. “اولیه مثبت است یک تست مثبت است و پزشکی توضیح آنچه اتفاق می افتد از وجود دارد,” نیل گفت: در بیانیه ای با استناد به داده ها از PGA رسمی coronavirus تست شریک سانفورد سلامت.

آزمايشات مولکولی مانند PCR در نازوفارنکس تست استفاده شده توسط PGA Tour که کمترین مثبت کاذب نرخ از سه نوع اصلی تشخیصی Covid-19: آزمون مولکولی آنتی ژن و سرولوژی و پزشکان می گویند. —یاس کیم

فایزر گزارش نتایج مثبت از مرحله اولیه واکسن آزمایشی

9:58 p. m. و — Pfizer منتشر شد نتایج مثبت از مراحل اولیه بشر تست های آزمایشی آن coronavirus واکسن نامزد CNBC برکلی لاولیس جونیور گزارش. آزمایشی شامل 45 نفر از دریافت, 10, 30 یا 100 ميکروگرم دوز از واکسن و یا دارونما.

واکسن تولید آنتی بادی خنثی در کسانی که موفق به دریافت دو از 10 یا 30 ميکروگرم دوز پس از 28 روز با توجه به داده های اولیه در یک مقاله منتشر شده در MedRXiv. خنثی سازی آنتی بادی های مهم برای دستیابی به حفاظت در برابر ویروس ها و سطوح آنها بودند 1.8 به 2.8 برابر بیشتر در محاکمه شرکت کنندگان در بهبود coronavirus بیماران به گفته محققان.

شرکت گزارش کرده بود که در کنار آلمان داروسازی BioNTech گفت: این واکسن به خوبی تحمل می شود هر چند آن را ناشی از تب در برخی از بیماران و درد در محل تزریق برای بسیاری از محاکمه شرکت کنندگان است. —هانا میلر

Michael Kors صاحب کاپری پیش بینی 70 درصد کاهش در سه ماهه اول فروش

Michael Kors مغازه در باغ کاونت.

دیو Rushen | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

9:53 p. m. و — کاپری Holdings صاحب Michael Kors انتظار دارد که 70 درصد کاهش در سه ماهه اول فروش به عنوان تقاضا برای آن کیف های دستی لوکس و لباس است که مانع از این بیماری همه گیر کوروناویروس رویترز گزارش داد.

این شرکت گفت: کسب و کار آغاز شده است به رزومه در برخی از مناطق که در آن مستندات کشیده شده است اما انتظار نمی رود که یک جهش سریع به سرعت به اقتصاد جهانی وارد یک رکود عمیق است.

کاپری گفت: خرید و فروش شده اند قوی تر از انتظار می رود در بازگشایی فروشگاه اما محموله به فروشگاه های باقی مانده کم است. —الکس Harring

سهام باز بالاتر در مثبت coronavirus واکسن اخبار

شرکت های اضافه شده نزدیک به 2.4 میلیون شغل در ماه ژوئن ADP می گوید:

9:19 p. m. و — بخش خصوصی در افزایش 2.369 میلیون در ماه ژوئن کمی پایین تر از 2.5 میلیون نفر تخمین می زنند اما هنوز هم نشان از کارگران به عنوان بازگشت به شغل خود.

ADP گزارش داد که بزرگترین افزایش در آمد از سخت ضربه بخش مهمان نوازی که شاهد افزایش 961,000. خدمات شغل به طور کلی افزایش 1.9 میلیون نفر است.

مجموع ماهانه سود پس از افزایش نزدیک به 3.1 میلیون در ماه مه یک شماره تجدید نظر به شدت بالاتر از در ابتدا گزارش از دست دادن 2.76 میلیون.

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: با تجدید نظر صرفا یک تنظیم به وزارت کار رسمی تعداد 2.5 میلیون برای به دست آوردن ممکن است که به مراتب بالاتر از برآورد 8 میلیون-از دست دادن شغل. —Jeff Cox

هزاران نفر جمع آوری برای یک “وداع” همه گیر در پراگ

ساکنان نشستن به ناهار خوردن در 500 متر طول جدول مجموعه روی پل چارلز پس از محدودیت بودند کاسته زیر coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 30 ژوئن 2020 در پراگ, جمهوری چک.

گابریل Kuchta | گتی ایماژ

9:13 p. m. و — هزاران نفر از مردم جمع آوری شده برای یک حزب خیابانی در جمهوری چک در شهر به جشن “نمادین وداع” به coronavirus بیماری همه گیر.

مهمانان دعوت شده بودند به نشستن در 500 متری جدول در پراگ چارلز پل 14 قرن نقطه عطفی است که عبور رودخانه مولداو برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی و نوشیدنی با همسایگان خود است.

این رویداد برگزار شد در غیاب هر گونه اجتماعی-فاصله اقدامات با وجود یک چشم انداز مثبت در تعدادی از coronavirus موارد گزارش شده در جمهوری چک هفته گذشته است.

به تاریخ اتحادیه اروپا دولت حدود 10 میلیون نفر ثبت کرده است 11,960 coronavirus موارد با 349 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

میسی گزارش سه ماهه اول از دست دادن اما انتظار ‘تدریجی فروش recovery’

9:04 a. m. ET — macy’s چرخش به سه ماهه اول از دست دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس نزدیک به قطعه قطعه فروش در نیمه, به گزارش CNBC لورن توماس.

مدیر اجرایی جف Gennette گفت که تقریبا تمام شرکت فروشگاه های پس از بازگشایی شد و در حال انجام جلوتر از انتظارات این ماه است. او همچنین گفت: فروشگاه های زنجیره ای همچنان به انتظار “تدریجی فروش بازیابی” بدون ارائه جزئیات.

“ما پیش بینی نیست یکی دیگر از کامل خاموش اما ما ماندن انعطاف پذیر و آماده برای رسیدگی به افزایش موارد در یک سطح منطقه ای” او گفت:. —Melodie وارنر

TSA اعداد در ایالات متحده به فرودگاه رسید و در ماه ژوئن به 80 درصد زیر 2019

امنیت فرودگاه است که یک trifecta پس از همه گیر مشکلات: ازدحام مسافر لمس نقاط و (گاهی اوقات) ماموران امنیتی دست زدن به اموال خود را.

رابرت الکساندر

8:31 p. m. و — به طور متوسط 482,727 مردم یک روز مردم از طریق ایالات متحده امنیت فرودگاه چک امتیاز در ماه ژوئن بیش از دو برابر تعداد اداره امنیت حمل و نقل به سیستم وارد شده ممکن است. اما در ماه ژوئن تعداد آنها کمتر از یک پنجم از آنچه TSA ثبت شده در ژوئن 2019.

اخیر بازیابی یک چالش برای شرکت های هواپیمایی که می خواهند به سرمایه گذاری بر روی تمدید تقاضا از cooped مشتریان اما همچنین نیاز به نگه داشتن هزینه های پایین است.

ایالات مثلا گفت که قصد دارد برای اضافه کردن 25,000 پرواز در ماه اوت اما داخلی آن برنامه هنوز نیمی از آنچه در آن به پرواز در سال 2019 و بین المللی آن برنامه فقط یک چهارم از ماه اوت سال گذشته است. —لسلی Josephs

گوگل نگه می دارد و پلمپ دفاتر تا سپتامبر. 7

8:18 p. m. و — گوگل اعلام کرد ایالات متحده خود را دفاتر بسته باقی خواهد ماند تا سپتامبر. 7 با توجه به افزایش coronavirus موارد در برخی از ایالت ها, رویترز گزارش داد.

این شرکت در اصل برنامه ریزی برای بازگشایی برخی از ساختمان ها در حدود 10 درصد ظرفیت در ماه جولای با امکان افزایش ظرفیت به 30 درصد در ماه سپتامبر. اما یک سخنگوی گوگل تایید داخلی, یادداشت های به دست آمده توسط بلومبرگ حاکی از دفاتر خواهد بازگشایی قبل از سپتامبر. 7.

گوگل تصمیم گیری می آید پس از coronavirus موارد باید حداقل دو برابر 14 متحده در ماه ژوئن به گزارش رویترز’ شمارش. کریس Rackow گوگل معاون رئیس جمهور از امنیت جهانی اشاره در این یادداشت که “Covid-19 است که هنوز هم بسیار زنده است.” —الکس Harring

اقتصادی ارتجاعی می تواند تهدید فزاینده شیوع ویروس

8:16 a. m. و — با 40,000 موارد جدید, روزانه, رشد در گسترش Covid-19 تهدید اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

چند اقتصاددانان گفت CNBC آنها هنوز رتبهدهی نشده است آماده به تغییر پیش بینی های خود را برای یک snapback در سه ماهه سوم اما آنها در حال نظارت بر وضعیت متحده به عنوان خاموش کردن فعالیت و یا خاموش نگه دارید reopenings در پاسخ. در سه ماهه دوم اقتصادی تعطیل شد و انتظار می رود که ناشی از بیش از 30 درصد انقباض در تولید ناخالص داخلی.

توسط سه ماهه سوم اقتصاددانان مورد بررسی توسط CNBC/مودی آنالیز انتظار ميانه به دست آوردن از 13.5 درصد برای سه ماهه سوم. —پتی Domm

اقتصاد آلمان نشان دادن نشانه هایی از بهبود

شهروندان پیاده روی در منطقه عابر پیاده در Guetersloh غربی آلمان در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است.

قانون مهاجرت و ملیت Fassbender | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

7:23 p. m. و — آلمان ارسال شده است چند قطعه از اطلاعات مثبت با خرده فروشی در ماه مه و بیکاری در ماه ژوئن هر دو تعجب آور صعودی.

خرده فروشی در ماه مه افزایش یافت و 13.9 درصد از ماه گذشته آلمان را اداره فدرال آمار گفت: در حالی که آخرین آمار بیکاری منتشر شده توسط آن کار اداری روز شنبه نشان داد که تعداد زیادی از مردم از کار افزایش 69,000 در ماه ژوئن. که به مراتب پایین تر تعدادی از 120,000 پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی رویترز.

آلمان محترم موسسه Ifo گفت که در آن انتظار می رود اقتصاد به قرارداد 11.9 درصد در سه ماهه دوم اما پیش بینی رشد اقتصادی از 6.9 درصد در سه ماهه سوم و 3.8 درصد در سه ماهه چهارم. —هالی Ellyatt

شرکت هواپیمایی رایان ایر می بیند بسیار قوی’ رزرو به اروپا سفر بیشتر

فرودگاه کارگر پوشیدن محافظ ماسک صورت, که گفت که او ذهن نیست که عکس هدایت tarvellers در فرودگاه Tegel در طول رمان coronavirus همه گیر در 19 ژوئن 2020 در برلین آلمان است.

Sean گالوپ | گتی ایماژ

شرکت هواپیمایی رایان ایر دیده است “بسیار قوی” رزرو از طریق دو هفته اول ماه ژوئیه اما این شرکت انتظار دارد که قیمت بلیط باقی می ماند کمتر از همیشه برای حدود 12 سال مدیر عامل شرکت مایکل اولری و گفتگو کرد.

قیمت بلیط بعید است به بازگشت به قبل از همه گیر سطوح تا 2022 یا 2023 گفت: با توجه به رویترز. او اضافه کرد که او انتظار دارد که این شرکت به پرواز 4.5 میلیون مسافر در ماه جولای و بین 5.5 میلیون و 6 میلیون در ماه اوت است.

اولری نظرات آمده پس از بسیاری از اتحادیه اروپا برداشته مرز محدودیت است که باعث, بیماری همه گیر کوروناویروس و شروع به باز کردن به مسافران از خارج از این وبلاگ. مسافران را از یک لیست از 15 کشور هم اکنون می توانید سفر به E. U. هر چند ایالات متحده آمریکا است که در میان آنها نیست. —خواهد Feuer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو