Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند پیشی چین به عنوان موارد سنبله; ایتالیا برطرف محدودیت های مسافرتی

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 307,159
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.4 میلیون دلار) و روسیه (262,843) انگلستان (238,004) اسپانیا (230,183) ایتالیا (223,885).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 9:40 a. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

1:15 pm: ایتالیا برطرف محدودیت های مسافرتی

دولت ایتالیا است که کاهش سفر از محدودیت های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه می دهد مردم را به حرکت آزادانه در داخل منطقه ای که در آن زندگی می کنند و از دوشنبه و بین مناطق شروع ژوئن 3.

فرمان دولت اعلام کرد در اوایل روز شنبه نیز اجازه مسافرت های بین المللی و از ایتالیا از ژوئن 3.

ایتالیا تحمیل سراسر کشور مستند قوانین در اوایل ماه مارس و پس از آن تبدیل به اولین کشور خارج از آسیا با عمده شیوع کروناویروس. اما دولت به رهبری برتر جوزپه کونته به تدریج بازگشایی این کشور به عنوان نرخ عفونت و مرگ و میر کاهش یافته است.

اجتماعی فاصله قوانین در حال اجرا در این بخش از اقتصاد که دوباره باز شده اند از جمله کارخانه ها و برخی از کسب و کار. مدارس بسته باقی می ماند و جمعیت مجاز نیست هر چند مردم خواهد بود و مجاز به شرکت در جرم در کلیساها با برخی از محدودیت ها شروع هفته آینده. — آسوشیتد پرس

12:45 pm: هند پیشی چین به عنوان موارد افزایش

کارگران مهاجر ایستادن در یک صف برای معاینه پزشکی و پس از رسیدن به قرنطینه مرکز در شهر اللهآباد (هند) در طول دولت تحمیل سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 کرونا ویروس در اللهبد هند در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

Ritesh Shukla | NurPhoto via Getty Images

تعداد موارد در هند رسید و به پیشی بگیرد که از چین و صعود به کل از 85,940 عفونت با توجه به آن به وزارت بهداشت. در 24 ساعت گذشته هند را تایید کرد 3,970 موارد جدید و 103 مرگ و میر با توجه به AP.

هند در حال حاضر 11 بدترین آمار کشور در سطح جهانی با چین سقوط بود 13th بیشتر تحت تاثیر قرار (دیدن 10:30 a. m. به روز رسانی) با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

نخست وزیر هند نارندرا مودی روز دوشنبه گفت که این کشور را نگاه به سهولت تقریبا هفت هفته مستند با وجود گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در موارد این هفته با توجه به انتخاب. آن مستند به حال بارها و بارها تمدید شده است با آخرین تا زمانی که ممکن است 17. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:20 am: کره جنوبی گزارش 19 موارد جدید

کره جنوبی گزارش داد 19 نفر به عنوان عفونت همچنان به صعود پس از یک رشد شیوع مربوط به تعدادی از باشگاه شب. که پس از هفته های تک رقمی یا صفر عفونت.

آورده است که آن شمارش به 11,037 موارد با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن را تا به حال دو مورد جدید مرگ و میر.

با وجود این باشگاه جدید شب های خوشه ای در پایتخت آن شهر سئول کره جنوبی گفت: این هفته که آن را به حال هیچ برنامه ای برای بازگرداندن اجتماعی, فاصله, قوانین, آن کاسته هفته گذشته با توجه به انتخاب. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:30 am: چین گزارش 8 مورد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش هشت مورد جدید شش از آن وارد شد عفونت و یا نسبت داده شده به مسافران از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که مجموع آن به 82,941 موارد تایید شده.

وجود نداشت جدید مرگ با مرگ و میر ماندن در 4,633 با توجه به NHC. وجود 13 جدید بدون علامت موارد که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. در همه 561 موارد بدون علامت بودند تحت آزمایشات پزشکی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:05 am: آمریکا تصویب 3 تریلیون coronavirus بسته امداد

آمریکا روز جمعه گذشت 3 تریلیون coronavirus بسته امداد که جمهوری خواهان مجلس سنا متعهد به جلوگیری از.

خانه گذشت نجات قوانین در 208-199 رای با 14 حزب دموکرات رای مخالف این لایحه و یک جمهوری خواه حمایت از آن است.

در اینجا چیزی است که این لایحه شامل. — یعقوب Pramuk

9:40 صبح: برزیل و مکزیک گزارش روزانه ضبط اوج

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ در Estacao da Luz, central منطقه از شهرستان از سائو پائولو, برزیل, در مارس 11 سال 2020 است.

NurPhoto

برای دومین روز در حال اجرا در این هفته هر دو برزیل و مکزیک گزارش داد ثبت روزانه اوج.

برزیل تایید 15,305 موارد جدید آوردن مجموع آن به 218,223 با توجه به رویترز با استناد به آن در وزارت بهداشت. آن را تا به حال 824 مرگ و میر برای رسیدن به 14,817 مرگ و میر در کل.

آشفتگی در این کشور آمریکای لاتین صعود بیشتر آن را به عنوان از دست دوم خود را, وزیر بهداشت در یک ماه به عنوان بحران بدتر با توجه به انتخاب.

مکزیک تا به حال 2,437 جدید موارد بر اساس گزارش رویترز. آورده است که آن شمارش به 45,032 تایید عفونت.

کشور گزارش 290 مرگ و میر بیشتر به کل از 4,767 مرگ و میر در این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:20 am: ایالات متحده گزارش خرده فروشی سیگنال های سریع تر بازسازی کسب و کار خرده فروشی

این 16.4% شیرجه رفتن در مارس خرده فروشی سیگنال های صنعت خرده فروشی را سریع تر بازسازی با شکست بیشتر و بسته شدن فروشگاه. خرید آنلاین تنها بخشی از بخش خرده فروشی نشان داد که بهبود در طول ماه, زمانی که بیشترین متحده تعطیل شد.

اقتصاددانان گفت: فروشگاه های بزرگ بودند بزرگترین بازنده اما فروشگاه جعبه بزرگ مانند Costco و خارج نمی شد پایین تقریبا به همان اندازه و خود برگزار شد. فروش آنلاین گل رز 8 درصد. — پتی Domm

9:05 am: Global موارد عبور از 4.5 میلیون

جهانی موارد پیشی 4.5 میلیون با تعدادی از موارد در امریکا صعودی.

برزیل و مکزیک هر دو گزارش ثبت افزایش تعداد موارد جدید در این هفته به عنوان عفونت در دیگر نقاط جهان مانند اروپا رو به کاهش است.

موارد تایید شده در برزیل پیشی گرفتن از آلمان و فرانسه این هفته است. این کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر دارای ششم بیشترین تعداد عفونت با 218,223 موارد گزارش شده با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “واکسن یا هیچ واکسن ما در حال بازگشت;’ شهرستانها کلاه تحویل مواد غذایی هزینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im