این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمام بار زیر در پکن زمان. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1.9 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 119,686
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (582,468) اسپانیا (170,099) ایتالیا (159,516) فرانسه (137,877) آلمان (130,072)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان از 1:20 بعد از ظهر پکن زمان.

2:35 pm: چین-صادرات و واردات کاهش یافت و در ماه مارس

چین دلار را گرانتر صادرات کاهش 6.6% در ماه مارس از یک سال پیش در حالی که واردات تضعیف 0.9% در ماه مشابه داده ها از اداره کل گمرک نشان داد.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود صادرات از چین به سقوط 14 درصد در ماه مارس از یک سال پیش در حالی که واردات شد پیش بینی به سقوط 9.5 درصد بیش از مدت مشابه.

Li Kuiwen سخنگوی اداره کل گمرک وجود دارد گفت: مشکلات در تجارت خارجی, رویترز گزارش داد. کاهش تقاضای بین المللی خواهد رسید چین صادرات حتی به عنوان دوره نقاهت تقاضای داخلی آشنایی حمایت از اقتصاد چین Li گفت. — Huileng قهوهای مایل به زرد

2:07 pm: کاهش محدودیت خیلی زود می تواند از بند باز کردن موج دوم از عفونت ،

کشور به خطر انداختن موج دوم عفونت کوروناویروس با بلند کردن زمان محدودیت های اجتماعی فاصله خیلی زود با توجه به اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ است.

همانطور که بیشتر کشورهای سنبله در وارد Covid-19 بیماری موارد ترس از موج دوم عفونت نگه داشته اند مقامات مختلف در انگشتان پای خود را در حالی که آنها سعی می کنید برای تعیین زمانی که به سهولت فعلی محدودیت هایی که باید ضربه به همه اما ضروری ترین فعالیت های اقتصادی.

“… من فکر می کنم داشتن جدول زمانی در حال رفتن به بسیار چالش برانگیز است. هیچ کشور در حال رفتن به می خواهید برای باز کردن خیلی زود و پس از آن بود که برای اولین بار عمده کشور به موج دوم” بن Cowling, یک استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه هنگ کنگ گفت: “CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز دوشنبه. — آدری Cher

1:44 pm: موارد تایید شده در تایلند افزایش 34 به 2,613

تایلند گزارش یکی دیگر از 34 مورد از coronavirus آوردن آن شمارش به 2,613 پس از وقوع با توجه به آخرین داده ها توسط وزارت بهداشت.

وجود دارد یک مرگ مربوط به Covid-19 با این کشور در مجموع مرگ و میر در حال حاضر ایستاده در 41 دادهها نشان داد.

دولت تایلند لغو تعطیلات ملی به جشن سنتی خود در سال جدید و یا Songkran, جشنواره, در فروردین 13-15 برای نگه داشتن مردم در خانه. مردم تایلند معمولا جشن جشنواره جمع آوری در جمعیت زیادی در خیابان برای مبارزه با آب. — ین ن لی

1:15 pm: هند گسترش مستند تا آوریل 3

هند coronavirus مستند تمدید شده است تا مارس 3, نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در یک آدرس به ملت. اولیه 21-day مستند بود که با توجه به پایان روز سه شنبه.

مودی توضیح داد که این مستند نیز به عنوان دیگر اجتماعی فاصله اقدامات بهره مند شده اند این کشور با وجود هزینه های اقتصادی متحمل شده است. هند نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس و سختگیرانه تر اقدامات لازم برای جلوگیری از جدید نقاط داغ از ظهور نخست وزیر گفت: با توجه به CNBC ترجمه از سخنان خود در هندی. (نگاه کنید 11:23 am به روز رسانی) Saheli روی Choudhury

مردم رشته سفید دور علامت منطقه و خلیج سبزیجات در اولین روز از 21 روز دولت تحمیل سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در کلکته در 25 مارس سال 2020 است.

Debajyoti چاکرابورتی | NurPhoto | گتی ایماژ

12:57 pm: آلمان گزارش 2,082 جدید موارد 170 مرگ و میر بیشتر

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان شروع به پریدن کرد 2,082 به کل از 125,098 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

مجموع مرگ و میر در آلمان افزایش یافت 170 به 2,969 پس از وقوع داده ها نشان داد. — ین ن لی

12:33 pm: پکن ممکن است با استفاده از همه گیر برای پیشبرد منافع خود در دریای چین جنوبی

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده بسیاری از نقاط جهان فعالیت چین نگه داشته است تا آن پرخاشگری در مورد مناقشه دریای چین جنوبی — اقداماتی که به گفته تحلیلگران می تواند به تعمیق بی اعتمادی بین واشنگتن و پکن است.

غرق شدن یک قایق ماهیگیری ویتنامی چینی نظارت کشتی در اوایل این ماه بار دیگر به ارمغان آورد به ویژه پکن چند سال ادعاها در دریای چین جنوبی که در آن ادعا می کند تقریبا تمام آبراه.

“اساسا چین اجازه نمی Covid-19 شیوع تعدیل آن پیگیری مسائل سیاست خارجی. در علاوه بر این به دریای جنوب چین پکن نیز مجاز نیروی هوایی پرواز در اطراف تایوان در ماه گذشته,” کلسی Broderick, چین تحلیلگر در مشاوره گروه اوراسیا گفت: CNBC. — ین ن لی

11:23 am: نخستوزیر هند به نشانی کشور

هند نارندرا نخست وزیر است به آدرس کشور در ساعت 10 صبح به وقت محلی با توجه به این کشور فشار اداره اطلاعات.

هر چند هیچ اطلاعات نوشته شده بود در مورد چه مودی آدرس در حال رفتن به برخی از حدس و گمان است که او ممکن است به طور رسمی اعلام گسترش در سراسر کشور مستند تا پایان ماه. اولیه 21-day مستند دوره امروز به پایان می رسد.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی در مورد امکان تمدید در روز شنبه. هر چند مودی هنوز به طور رسمی اعلام کرد که تصمیم اخیر خلاصه ای از یکی از جلسات خود را با تمام وزرای ارشد دولت نشان داد وجود دارد اجماع برای فرمت. “رئیس وزرای پیشنهادی که مستند باید تمدید دو هفته” خلاصه نوشته شده توسط دفتر او گفت:.

از ساعت 8 صبح به وقت محلی به وزارت بهداشت گزارش شده 10,363 موارد عفونت; 339 نفر اند و 1,035 شده اند درمان و مرخص شد. — Saheli روی Choudhury

10:44 am: کره جنوبی برای ارسال تکمیلی طرح بودجه

رییس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در گفت: دولت خود را ارسال تکمیلی طرح بودجه به مجلس به زودی رویترز گزارش داد. او بنا به گزارش تاکید کرد نیاز به آماده سازی بیشتر اقدامات برای حمایت از این کشور در بازار کار و شرکت هایی که در حال گرفتن آمار توسط Covid-19 بیماری همه گیر.

ماه گفت: دولت تصمیم گرفته است برای ارائه پول نقد اضطراری پرداخت برای اولین بار در قانون اساسی آن تاریخ و این که بحران اقتصادی در کره جنوبی شروع شده است با توجه به اخبار سیم.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 27 مورد جدید و پنج اضافی مرگ و میر در جمعه آوردن تعداد کل عفونت به 10,564 و مرگ و میر به 222. — Saheli روی Choudhury

9:57 am: ویرجین استرالیا سهام وارد یک وقفه معاملاتی

ویرجین استرالیا سهام وارد یک وقفه معاملاتی روز سه شنبه. این شرکت ذکر شده در حال انجام بحث و گفتگو در مورد کمک های مالی و بازسازی جایگزین برای مبارزه با تاثیر مالی Covid-19.

ماه گذشته این شرکت با تایید این درخواست حمایت مالی به ارزش 1.4 میلیارد دلار استرالیا (در حدود 900 میلیون دلار) از نخست وزیر اسکات موریسون دولت است.

رویترز گزارش داد باکره باقی مانده در مذاکرات با دولت استرالیا در مورد های مختلف کمک گزینه ها و استخدام بانک سرمایه گذاری Houlihan Lokey به توصیه شرکت هواپیمایی در تجدید ساختار بدهی.

توقف در محل باقی می ماند تا زمانی که هر دو شرکت باعث می شود یک اطلاعیه یا پنج شنبه, مارس 16 هر کدام که زودتر باکره گفت. سهام آن ها شدیدا کنترل شده توسط یک گروه از شرکت های هواپیمایی خارجی که شامل خطوط هوایی سنگاپور و هواپیمایی اتحاد به گفته رویترز،. — Saheli روی Choudhury

9:25 am: تجدید نظر در دانشگاه جانز هاپکینز به ارمغان می آورد اطلاعات تایید جهانی موارد به زیر 2 میلیون

تجدید نظر داده از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد جهانی عفونت موارد زیر 2 میلیون دوباره. در 9:25 صبح پکن زمان وجود دارد 1,918,855 موارد و 119,588 مرگ و میر گزارش شده است.

به عنوان 9:25 صبح پکن تعداد تایید ایالات متحده موارد نشان داده شده در سایت در ایستاده بود 581,679 یک آشکار تجدید نظر از یک کل است که بیش از 600 ، 000 در 7:50 صبح پکن زمان.

هنگامی که تماس با CNBC یک نماینده از هاپکینز گفت: “در اطراف این زمان شما را دیدم 2 میلیون علامت این تیم در بر داشت آنومالی در فلوریدا داده Okaloosa که سوار یک سنبله از 19,985 به 123,019. از آن زمان شده است اصلاح شود.” — Saheli روی Choudhury خواهد Feuer

توضیح: قبل از آن اطلاعات نادرست از هاپکینز که بیش از حد جهانی مرگ و میر حذف شده است از این وبلاگ زندگی می کنند.

9:22 am: لس آنجلس به توزیع کارت های اعتباری به عنوان کمک دولت ‘کافی نیست’

لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: این شهرستان باز خواهد شد برنامه های کاربردی برای ساکنان برای دریافت کارت اعتباری به عنوان کمک مالی برای خانواده های کم درآمد ساکنان. این امید برای توزیع به مقدماتی ساکنان در یک هفته. “آنچه در آینده از واشنگتن نیست به اندازه کافی” Garcetti روز دوشنبه گفت:.

شهرستان در حال حاضر صادر شده مواد غذایی کارت هدیه از آن “شهردار صندوق” بود که از کمک های مالی خصوصی از جمله توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی. اما کسانی که زد در عرض چهار روز Garcetti, گفت:, و اضافه کرد که او انتظار دارد همان اتفاق می افتد با دسته بعدی از کارت.

لس آنجلس دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور با 40 درصد از کالیفرنیا Covid-19-مثبت موارد Garcetti گفت. شهرستان انتظار مرگ و میر به قله پنج شنبه, مارس 19 اعطا ساکنان رعایت پناه محدودیت. — جنیفر الیاس

8:25 am: چین گزارش 89 موارد جدید می گوید: هیچ اضافی مرگ و میر ثبت شده

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در آوریل 13 وجود دارد و 89 مورد جدید از عفونت کروناویروس بیشتر مسافران از خارج از کشور. بسیاری از مسافران به احتمال زیاد اتباع چینی از چین مرزهای خود را بسته به بسیاری از خارجی ها در اواخر ماه گذشته. گزارش رسمی مشخص نیست ملیت.

هیچ ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر گزارش شده است و وجود دارد 54 موارد عفونت بدون علامت که در آن یک فرد آزمایش مثبت برای coronavirus اما نمایش داده نمی هر یک از علائم معمول مرتبط با آن است.

چین می گوید که تا به حال 82,249 مورد تأیید و 3,341 مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شده است. — Saheli روی Choudhury

7:32 am: سنگاپور سوابق خود بزرگترین واحد-روز پرش در موارد

سنگاپور گزارش 386 موارد جدید Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس که از ظهر به وقت محلی در مارس 13. بسیاری از آنها مربوط به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی.

ساکنان آن خوابگاه به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی که در انجام فشرده کارهای ساختمانی به منظور حمایت از خانواده های خود را.

هفته گذشته در سنگاپور اعلام کرد یک درون سازمان نیروی کار که هدف این است که برای جلوگیری از شیوع بیماری در خوابگاه که بدتر شده است.

کارگران خارجی دیده می شود در راهرو از S11 خوابگاه در Punggol در تاریخ 6 آوریل سال 2020 در سنگاپور است. S11 خوابگاه یکی از چندین خوابگاه در شهر-دولت رنج می برند از یک Covid-19 شیوع.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

روز دوشنبه اعداد به ارمغان آورد و مجموع موارد در دولت شهر به 2,918 در حالی که نه مردم باید در برابر این بیماری است. روزانه گزارش شده عفونت رفته اند تا نمایی از ماه مارس برای اولین بار با توجه به تعداد فزاینده ای از وارداتی موارد و پس از آن به دلیل شیوع بیماری در خوابگاه.

وزارت بهداشت و درمان گفت: به روزترین 586 مردم باید به طور کامل از بهبود عفونت و مرخص شده از بيمارستان و جامعه انزوا امکانات. — Saheli روی Choudhury, Ted کمپ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:52 pm: Fauci پیاده روی به عقب نظر است که در اوایل coronavirus اجتماعی فاصله می توانست زندگی را نجات داد

کاخ سفید کارشناس بهداشت Dr. Anthony Fauci در راه برگشت به اظهارت اخیر خود در مورد اولیه ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس گفت: او با استفاده از “انتخاب اشتباه از عبارت” یک روز قبل از آن هنگامی که توصیف “مقاومت مواجه در مورد بستن همه چیز را.”

Fauci نظرات از سی ان ان مصاحبه یکشنبه – که در آن او گفت که بیشتر زندگی “بدیهی است که” می تواند ذخیره شده اند اگر آمریکا ساخته شده قبل از آن تلاش ها برای مهار ویروس – دیده می شد توسط برخی به عنوان یک نقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد که شب را بازتوییت کرد یک تماس “#FireFauci.” یک سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور “است که شلیک دکتر Fauci” چه کسی “بوده و همچنان مورد اعتماد و مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Fauci در دوشنبه شب در دفاع از نظرات خود و مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در coronavirus در حالی که ایستاده در کنار رئیس جمهور در کاخ سفید جلسه توجیهی روزانه در این بیماری است. — کوین Breuninger

6:30 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید وجود دارد ‘شواهد روشن’ coronavirus کاهش است در کار ما به عنوان رشد در موارد جدید تثبیت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 13, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رشد جدید کروناویروس عفونت تثبیت و جدید بستری شدن در بیمارستان در نقاط گرم مانند نیویورک کاهش بیش از آخر هفته ارائه “شواهد روشن است که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با این ویروس در حال کار است.”

“بیش از آخر هفته تعداد روزانه عفونت های جدید باقی مانده است تخت در سراسر کشور, مسطح,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار در روز دوشنبه. “بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش و در نقاط گرم مانند نیویورک و نیوجرسی میشیگان و لوئیزیانا. این شواهد روشن است که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با این ویروس در حال کار است و این که آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل.” — ویلیام Feuer

5:45 pm: پاپ فرانسیس: “این ممکن است زمان را در نظر بگیرید جهانی پایه دستمزد’

در میان Covid-19 همه گیر فرانسیس می گوید این ممکن است زمان برای برخی از مرتب کردن بر اساس از اساسی جهانی درآمد.

“ممکن است این زمان را در نظر بگیرید جهانی پایه دستمزد” را به “تصدیق و شان و مقام دادن مقتدر کارهای ضروری” و “رسیدن به ایده آل … از هیچ کارگر بدون حقوق” پاپ فرانسیس گفت: در نامه ای به نشست جهانی از جنبش های مردمی سازمان جهانی به نمایندگی از سازمان های مردمی منتشر شده در روز یکشنبه از طریق واتیکان.

پاپ اذعان کرد که برای بسیاری از کارگران Covid-19 همه گیر مستندات در حال ساخت آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای مردم برای به دست آوردن پول است.

“بسیاری از شما زندگی می کنند روز به روز بدون هر نوع تضمین های قانونی برای محافظت از شما” پاپ فرانسیس می گوید: در این نامه است. “فروشندگان خیابانی, بازیافت, carnies کوچک, کشاورزان و کارگران ساختمانی dressmakers انواع مراقبان: شما که رسمی کار خود را و یا در مردمی اقتصاد شما هیچ درآمد ثابت به شما از طریق این زمان سخت … و مستندات در حال تبدیل شدن به غیر قابل تحمل است.” — کاترین کلیفورد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: سه West Coast متحده اعلام پیمان بازگشایی اقتصاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im