Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: رژیم صهیونیستی است. Newsom باعث می شود مورد فدرال کمک; تهمت می گوید که باید ‘پاک کردن’ آن عمل

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول شهادت قبل از بانکی سنای کمیته مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای مقابله با مالی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. Mnuchin به طور خاص خطاب چگونه پول از 2 تریلیون دلار مراقبت قانون توزیع شد به افراد و کسب و کار و گفت: وزارت خزانه داری و فدرال هستند “به طور کامل آماده به ضرر و زیان در حالات خاص” باقی مانده سرمایه است.

سازمان جهانی بهداشت مجلس در ادامه دومین روز به عنوان رئيس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت که سازمان بهداشت جهانی باید “پاک کردن” آن عمل یا آمریکا نمی خواهد “بود با آنها درگیر شوم.” تهمت و تهدید به جلو و پشتیبانی از این سازمان به طور دائم دوشنبه آغاز شده و 30 روز و ساعت برای کسانی که به ارتکاب به تغییرات.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.9 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 321,000
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.5 میلیون
  • ایالات متحده و میر: بیش از 91,000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

پارکینگ بازگشایی در برخی California state parks

یک خانواده در یک ساحل به دنبال به سمت سن دیگو افق پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 در کورونادو کالیفرنیا. با نتایج دلگرم کننده در مبارزه خود را در برابر coronavirus, San Diego County سرپرستان رای دادند سهشنبه به درخواست دولت اجازه می دهد تا کالیفرنیا دومین شهرستان به یک test case برای اینکه سریع تر بازگشایی با خیال راحت می تواند رخ دهد.

گرگوری گاو | AP

ویژه امداد بودجه در دسترس برای زنان و اقلیت صاحبان کسب و کار

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, مذاکرات در مورد فدرال کمک برای بهبود اقتصادی ایالات

6:20 pm ET — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نظر می رسد در CNBC سریع پول به بحث در مورد بازگشایی دولت خود را به عنوان به خوبی به عنوان فدرال کمک.

وارن خواستار سنا به تصویب امدادی برای پشتیبانی از پست الکترونیکی-در رای گیری

سناتور الیزابت وارن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در مرکز شهر سیاتل در زراد خانه در سیاتل, واشنگتن, فوریه 22 سال 2020 است.

Jason ردموند | ایسنا

5:50 pm ET — الیزابت وارن سناتور. D-Ma., تحت فشار مجلس سنا را در آینده coronavirus بسته محرک در مجموع 4 میلیارد دلار برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات عمومی.

“خانه در حال حاضر اقدام به عبارتند از رای گیری از طریق پست او گفت: در یک تماس را فشار دهید با خبرنگاران “و در حال حاضر در مجلس سنا باید گام به بالا و مطمئن شوید که رای گیری امن و عادلانه و قابل دسترس برای همه است.” جمعه گذشته آمریکا تصویب 3 تریلیون دلار بسته امداد را قادر می سازد که کشورهای بیشتری برای دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری. اما ایران با اجرای سنا نشان داده است این لایحه بعید است به تصویب در اتاق بالایی. این بیماری همه گیر است طرح میتوانست 2020 انتخابات وادار کردن کشورهای مختلف و مناطق ایالات متحده یا تاخیر و یا تنظیم خود را در انتخابات مقدماتی. بیش از یک دوجین متحده در حال پیش بینی است که بیشتر رای دهندگان را انتخاب کنید پست الکترونیکی-در برگه های رای در شخص رای گیری در آینده انتخابات عمومی. —یلنا Dzhanova

Tilman Fertitta می گوید کومو طرح برای محدودیت در ویروس امداد ‘باعث می شود هیچ حس به آنچه’

5:20 pm ET — Landry مدیر عامل شرکت Tilman Fertitta انتقاد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو طرح به نیروی شرکت دریافت کمک دولت در طول بحران به همان مقدار از کارکنان به عنوان آنها قبل از همه گیر.

Fertitta که او نیز صاحب NBA هیوستون راکتس گفت: Cuomo طرح “باعث می شود هیچ حس ندارند.” او می داند که هیچ چیزی در مورد در حال اجرا کسب و کار. شما نمی توانید استخدام همه برگشت. کسب و کار ما است که در آینده نه سال” Fertitta گفت. کومو گفت: طی نشست خبری روز سه شنبه که در آن خواهد بود “چنین رسوایی و تقلب” اگر شرکت ها اجازه داده شد به اخراج کارگران به طور دائم پس از گرفتن پول از دولت است. —جسی پوند

سان فرانسیسکو علائم مثبت بازگشایی پیشرفت

یک کارمند با پوشیدن ماسک محافظ, راست, چک یک تایر بر روی یک مشتری دوچرخه در یک فروشگاه دوچرخه در سان فرانسیسکو کالیفرنیا در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

4:50 pm ET — سان فرانسیسکو ساخته شده است گام مهم به جلو را در آن coronavirus پاسخ به ساکنان انطباق اجتماعی-فاصله سفارشات با توجه به شهردار لندن نژاد است.

“ما شاهد یک کاهش در منحنی و این چیزی است که به آن افتخار کنیم اما هدف ما این است که برای خلاص شدن از آن به طور کامل و که رفتن به ادامه کار” نژاد گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه. او گفت که در ادامه به گسترش تست در دسترس است حیاتی برای شهرستان بازگشایی. نژاد را تحت Covid-19 آزمون در شهر Bayview محله برای کمک به پایان دادن به “ننگ” در سراسر تست. این شهر مقامات بهداشت عمومی در حال مطالعه شاخص های سلامت در هفته دو فاز به منظور تعیین شهر چگونه باید همچنان به حرکت رو به جلو و به روز رسانی بیشتر در کودکان در تابستان فعالیت های بعد ارائه خواهد شد این هفته. —هانا میلر

اورگان محدودیت اقامت در محل پارک ملی در ایالت وایومینگ

این یک فایل عکس نشان دادن مردم عکاسی قدیمی وفادار فوران چشمه اب گرم در پارک ملی یلوستون در وایومینگ.

جیم Urquhart | ایسنا

4:30 pm ET — اورگان دیوان عالی کشور نگهداری می شود دولت coronavirus محدودیت در محل اواخر روز دوشنبه پس از توقف یک county قاضی منظور حذف آنها. وایومینگ پارک های ملی مانند یلو دیدم اولین روز کامل از بازدید کنندگان در روز سه شنبه پس از مجاز شدن به بازگشایی بعد از ظهر دوشنبه. یلو بسته شده بود از مارس 24. برای اطلاعات بیشتر در آمریکا بازگشایی پیشرفت اینجا را کلیک کنید. —هانا میلر

آرکانزاس تماس با ردیاب ردیابی شیوع به کلیسا باعث نگرانی

یک عابر پیاده با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ستاد در آتلانتا گرجستان روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

الیاس Nouvelage | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

4 pm ET — مقامات بهداشتی در آرکانزاس دنبال یک روستایی شیوع بازگشت به یک کلیسا, افزایش نگرانی ها در مورد گسترش ویروسی در هيأتهاي مذهبي به عنوان متحده شروع به سهولت محدودیت CDC گفت: در یک مطالعه جدید.

پس از یک کشیش و همسرش شد دو موارد تایید شده در شهرستان مقامات بهداشتی یافت می شود و در مجموع 61 عفونت و چهار میر متصل به کشیش کلیسا. “این شیوع برجسته پتانسیل گسترده انتقال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 هر دو در گروه تجمعات در طول رویدادهای کلیسا و در درون جامعه گسترده تر,” CDC محققان نوشت. فرمانداران قرار داده شده درجات مختلفی از اعمال محدودیت بر ایمان مبتنی بر سازمان از آغاز شیوع با ارائه چندین خاص معافیت برای فعالیت های مذهبی. —خواهد Feuer

مدرن نیست ارائه اطلاعات حساس بر روی واکسن جدید گزارش می گوید

3:30 pm ET — مدرن روز دوشنبه اعلام کرد که پتانسیل آن Covid-19 واکسن به نظر می رسد ایجاد یک پاسخ ایمنی در انسان آزمایش افراد است.

چندین واکسن کارشناسان می گویند شرکت داروسازی نیست ارائه اطلاعات کافی برای تعیین چگونه موثر واکسن است که با توجه به آمار گزارش خبری. کارشناسان پیشنهاد کرد که اعلام اخیر از مدرن باید گرفته شود “با یک دانه نمک است.” —هانا میلر

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که باید ‘پاک کردن’ آن عمل و یا دیگری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد ملت ؟ s عرضه مواد غذایی در طول زنجیره یک بیماری کروناویروس (COVID-19) همه گیر پاسخ رویداد در اتاق روزولت در کاخ سفید در واشنگتن, مارس 19 سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

3:10 pm ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که سازمان بهداشت جهانی باید “پاک کردن” خود عمل می کنند و یا ایالات متحده نمی خواهد “بود با آنها درگیر شوم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با انتقاد از این که در پاسخ به کروناویروس که آمار ایالات متحده بدتر از هر کشور دیگری در جهان است. رئیس جمهور این هفته تهدید به طور دائم قطع ایالات متحده بودجه است.

این است که “برای انجام یک کار بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در کاخ سفید جلسه در مورد کشاورزان آمریکایی. “آنها باید خیلی بیشتر نمایشگاه به کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده, و یا ما نمی خواهیم با آنها درگیر شوم. ما آن را انجام دهد یک راه جداگانه ای است.” —برکلی لاولیس جونیور

فورد کارخانه می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک برای پنج شنبه بازدید

3:02 pm ET — شرکت فورد موتور گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به پوشیدن یک ماسک زمانی که او بازدیدکننده داشته است این شرکت یک تولید کارخانه در میشیگان روز پنجشنبه اما نمی خواهد می گویند آن را متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن از ورود اگر او حاضر به قرار دادن بر روی صورت پوشش.

فورد سیاست در آن Rawsonville اجزای گیاه در میشیگان است “که هر کس می پوشد PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

و خودروساز گفته بود کاخ سفید در مورد آن و دیگر پروتکل های ایمنی این شرکت گفت. اما روشن نیست که تهمت که کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در طول شیوع کروناویروس را مطابق با فورد سیاست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه حاضر به پوشیدن ماسک در حالی که تور یک Honeywell ماسک-کارخانه تولید در آریزونا که در آن کارگران تمام شد با پوشیدن ماسک در بوته سیاست. مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید خود را نقض سفارش توسط میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که میله تولید کنندگان از میزبانی “غیر ضروری را در فرد بازدیدکننده داشته است از جمله تورهای.” اما Whitmer گفت: او نمی خواهد سعی کنید برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از تور فورد گیاه. —دن منگان

معاونت پنس مصرف هیدروکسی کلروکین مانند مغلوب ساختن پیشی جستن

2:47 pm ET — معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: او نه مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای coronavirus.

“من پزشک نیست توصیه می شود که, اما من نمی دریغ به مشورت با دکتر خود. هر آمریکایی باید انجام دهید به همین ترتیب” پنس گفت: هنگامی که پرسیده شده توسط ایسنا در مورد اینکه آیا او در انجام این کار است. این مصاحبه یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است مصرف روزانه یک دوز از داروهای ضد مالاریا مواد مخدر در هفته گذشته.

هیچ داروی موثر ثابت شده در درمان coronavirus یا جلوگیری از انتقال این بیماری است.

بعد از ناهار با اوباما و کنگره در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تصمیم گیری که آیا به هیدروکسی کلروکین یک تصمیم شخصی است که اما او معتقد است که آن را فراهم می کند یک سطح اضافی از ایمنی. —کوین Breuninger

شیوع دوباره به جایی که از آن شروع در نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید:

یک مرد می پوشد یک محافظ ماسک صورت او به عنوان پیاده گذشته بسته فروشگاه در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در نیویورک, مارس 11 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

2:36 pm ET — نیویورک شیوع کروناویروس بازگشت به سطح دیده نمی شود پس از ماه مارس رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت:, و اضافه کرد که 105 نفر از Covid-19 در دولت روز دوشنبه از به طور متوسط نزدیک به 800 در هر روز در اوج شیوع بیماری است.

“ما اساسا بازگشت به جایی که ما شروع به قبل از این فاجعه فرود بر ما,” او گفت: در اخبار جلسه. “وقتی کسی می پرسد:” خوب چرا ما رفتن را از طریق تمام این درد برای دو ماه سه ماه؟’ از آنجا که ما زندگی را نجات داد. به همین دلیل است.”

بیش از 352,845 مردم آلوده شده است coronavirus در نیویورک و حداقل 28,339 فوت کرده اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —خواهد Feuer

FDA به نظر می رسد برای نرم کردن موضع در مالاریا مواد مخدر

2:26 pm ET — سازمان غذا و دارو گفت: مصرف هیدروکسی کلروکین است “در نهایت” انتخاب بین بیماران و پزشکان پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مصرف شده است ضد مالاریا دارو برای جلوگیری از عفونت با کوروناویروس.

FDA بیانیه به نظر می رسد برای نرم کردن آن در اوایل مشاوره در برابر مصرف ضد مالاریا دارو خارج از بیمارستان. FDA توصیه شده بود مصرف کنندگان در برابر مصرف مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 خارج بیمارستان یا رسمی کارآزمایی بالینی با توجه به خطر “جدی ریتم قلب مشکلات است.”

اگر یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی است که با توجه به استفاده از هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 آنها باید بررسی مناسب کارآزمایی بالینی و در نظر ثبت نام بیمار FDA گفت: در ماه گذشته. —برکلی لاولیس جونیور

FTC هشدار در مورد تماس با ردیابی پیام های متنی کلاهبرداری

2:21 pm ET — FTC هشدار در مورد تماس با ردیابی کلاهبرداری در یک پست وبلاگ. Scammers تظاهر به تماس با ردیاب کار برای بهداشت عمومی ادارات به سرعت گسترش Covid-19 اما آنها واقعا در تلاش برای سرقت اطلاعات خصوصی FTC گفت.

ظهور این کلاهبرداری پرسش در مورد اعتماد عمومی به عنوان تماس با ردیابی تبدیل به بخشی کلیدی از استراتژی آمریکا برای مبارزه با Covid-19 و CDC می گوید که تاثیر گذاری بسیار مهم است برای تماس با ردیابی به کار می کنند.

تماس با ردیابی است که در حال حاضر در حال رشد: یک برآورد نشان می دهد که 11,000 تماس با ردیاب در حال حاضر مشغول به کار متحده گفته اند که آنها را استخدام ده ها هزار نفر بیشتر است. —Kif Leswing

مک دونالد کارگران ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که این زنجیره را coronavirus پاسخ می افتد کوتاه

2:15 pm ET — مک دونالد کارگران در شیکاگو محرمانه جدید در طرح دعوی در دادگاه است که مواد غذایی سریع غول پیکر است نه دادن کارگران به اندازه کافی ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست برای محافظت از خود از coronavirus.

شلوغ آشپزخانه آن را تقریبا غیر ممکن است برای کارگران به عمل اجتماعی فاصله با توجه به طرح دعوی در دادگاه و شاکیان می گویند که آنها دریافت آموزش در مورد چگونه برای محافظت از خود و یا مشتریان.

کت و شلوار می آید به مک دونالد آماده بازگشایی اتاق ناهار خوری در سراسر کشور است.

“خدمه و مدیران هستند که قلب و روح از رستوران ها که در آن کار می کنند و خود ایمنی و رفاه یک اولویت است که راهنماهای ما تصمیم گیری” مک دونالد ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای گفت. —آملیا Lucas

NBA legend Magic Johnson ارائه می دهد 100 میلیون دلار وام به اقلیت متعلق به کسب و کار

2:07 pm ET — سابق NBA سحر و جادو بزرگ جانسون با همکاری MBE سرمایه همکاران به پیشنهاد 100 میلیون دلار وام به اقلیت و زنان متعلق به شرکت صدمه دیده توسط stay-at-home سفارشات با توجه به Covid-19.

این وام که پیشنهاد ارائه شده از طریق اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه هدفمند برای آفریقایی-آمریکایی و لاتین کسب و کار از سمت چپ جدید PPP بودجه.

“ما باید به یاد داشته باشید که این کسب و کار شده اند در جوامع شهری برای مدت زمان طولانی” جانسون گفت CNBC “Squawk Box. “آنها شده ایم به انجام کارهای بزرگ و آنها احتمالا باید یک ارتباط با بانک ها زمانی که بسته محرک رفت. بنابراین در حال حاضر ما قادر به می گویند, ” هی, شما می توانید یک ارتباط با ما.’

رافائل مارتینز مدیر عامل شرکت MBE گفت: بودجه را برای کمک به 100,000 کسب و کار در جوامع شهری. متقاضیان در حال بررسی استفاده از SBA دستورالعمل. مارتینز افزود: فرآیند نرم افزار در حال حاضر ساده ساخت “آن را آسان تر به واجد شرایط برای این وام است.” —جباری جوان

NIH مطالعه می یابد Covid-19 ذرات می تواند به ماندن در هوا برای تا 14 دقیقه

1:53 pm ET — Coronavirus ذرات گسترش صحبت معطل می تواند در هوا برای 8 تا 14 دقیقه با توجه به یک مطالعه اخیر از موسسه ملی بهداشت. این یافته ها نشان می دهد که ویروسی قطرات تولید شده که بدون علامت حامل صحبت می کنند می تواند به احتمال زیاد حالت چگونه بیماری های CNBC ناتاشا Turak گزارش. این مطالعه همچنین نشان داد که با صدای بلند سخن گفتن می تواند در حال حاضر در معرض خطر بیشتری برای انتقال این بیماری است. —هانا میلر

Omada سلامت سرمایه گذاری در این علاقه رو به رشد در دیجیتال سلامت

1:38 pm ET — Omada سلامت مطرح $57 میلیون از درک سرمایه گذاران و حدود 30 میلیون دلار از آن برای به دست آوردن راه اندازی فراهم می کند که مجازی فیزیوتراپی خدمات به نام Physera.

معامله علائم Omada سلامت را برای اولین بار کسب در فضا است. Omada که یکی از مهمترین و بسیار ارزشمند دیجیتال سلامت start-ups دارای تخصص در کمک به افراد با شرایط مزمن. Omada و Physera هر دو فروش برای برنامه های بهداشتی و کارفرمایان است. —کریستینا فار

Mnuchin خزانه داری می گوید آماده است به ضرر و زیان در مراقبت عمل کمک مالی

1:26 pm ET — وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت که وزارت خزانه داری و فدرال رزرو آماده را با ضرر و زیان در “حالات خاص” در کسب و کار و کمک مالی توزیع شده از مراقبت عمل می کنند.

او نداد چه این سناریو خواهد بود در حالی که شهادت در مجازی سنا شنوایی, CNBC کریستینا Wilkie گزارش.

دولت در ابتدا اختصاص 500 میلیارد دلار برای کسب و کار متاثر از coronavirus. —هانا میلر

بری Sternlicht می خواهد برای تشویق مردم به بخشی از تماس با ردیابی

1:09 pm ET — سرمایه جهانی بری Sternlicht پیشنهاد کرد که دولت ایالات متحده باید پرداخت مردم برای ثبت نام در تماس با ردیابی برنامه های.

“هنگامی که ما می توانید این ویروس را ما می توانیم در مقابله با این ویروس” Starwood سرمایه موسس گفت: “Squawk Box.”

Sternlicht گفت: این پرداخت می تواند بین $500 به $1,000, خدمت به عنوان یک انگیزه ای برای بدست آوردن مردم را به ثبت نام.

“من فکر می کنم این تماس ردیابی است که واقعا یک معامله بزرگ” Sternlicht گفت: تماس با بهداشت عمومی استراتژی “تغییر بازی” در کمک به سرعت بخشیدن به روند بهبود اقتصادی ایالات متحده. —کوین Stankiewicz

کالیفرنیا رهبران کسب و کار تماس برای $1 تریلیون بیشتر در برای کمک به دولت های محلی رو به کاهش بودجه های عظیم

آمبولانس نشسته در خارج از ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن, DC, مارس 23 سال 2020 به عنوان مجلس سنا ادامه مذاکرات در یک بسته امداد در پاسخ به شیوع COVID-19 شناخته شده به عنوان coronavirus.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

خرده فروشی REITs را ضربه سخت بر از دست رفته پرداخت اجاره بها

Walmart مدیر عامل شرکت می گوید ایالات متحده به بهبود خواهد بود پر از دست انداز متفاوت در چین

12:14 pm ET — خارج شده و تا به حال قوی فروش در فروشگاه ها و آنلاین در طول همه گیر اما حتی مدیر عامل داگ McMillon انتظار نیست صاف و ساده مسیر رو به جلو است.

در روز سه شنبه McMillon به گفته تحلیلگران در یک درآمد تماس که فروشندگان انتظار نوسانات حتی به عنوان متحده شل مستندات و خریداران سعی کنید برای بازگشت به روال. این شرکت انصراف خود را چشم انداز مالی با استناد به عدم اطمینان اقتصادی در طول Covid-19.

این خرده فروش جعبه دیده می شود بهبود تدریجی در چین به تمام فروشگاه های خود را باز هستند و مشتریان فروشگاه برای بیشتر موارد اختیاری. McMillon گفت: ایالات متحده گرفته شده یک رویکرد متفاوت, اگر چه, و تحلیلگران نباید انتظار همان الگوهای.

“ما ممکن است یک بیت از یک دو مرحله ای در برخی از مکان های که در آن ما را در پیشرفت; دو گام به جلو یک گام به عقب و سپس به جلو حرکت دوباره” او گفت:. “بدیهی است که وجود دارد بسیاری از قطعات است که باید در جای خود قرار داده از تست به قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی است.”

او افزود: “این فرار خواهد شد و ما فقط آن را مدیریت کند.” —ملیسا Repko

آنی گلن بیوه به گزارش ایسنا ، جان گلن می میرد از Covid-19 عوارض

11:54 am ET — آنی گلن بیوه از فضانورد و پلیس آمریکا جان گلن درگذشت, در سن 100 از عوارض مربوط به کوروناویروس.

آنی گلن به عنوان یک ارتباط اختلالات مدافع پس از غلبه بر لکنت شدید همراه گزارش های مطبوعاتی. او ازدواج کرده بود به شوهرش برای 73 سال هنگامی که او درگذشت در سال 2016. —هانا میلر

شهر نیویورک خواستار دولت به ارائه مزایای مرگ مرحوم شهرستان کارکنان

11:45 am ET — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نام دولت به تصویب line-of-duty مزایای مرگ برای بازماندگان از کارکنان شهرداری که درگذشت در حالی که در پاسخ به Covid-19 شیوع.

او گفت که بیش از 270 خدمتگزاران مردم از دست داده اند و زندگی خود را به Covid-19. Line-of-duty مرگ مزایای ارائه می کنند خانواده های پلیس حمل و نقل و دیگر مرحوم کارگران شهرستان با بخشی از دستمزد خود را پس از مرگ است.

این شهر در حال حاضر به تمدید بیمه اضافی برای 45 روز به خانواده های شهرستان کارکنان که درگذشت از coronavirus د Blasio گفت. —نوح Higgins-دان

کارگر مشوق آمار Home Depot سود و تجارت الکترونیک شتاب

مردم با پوشیدن ماسک در خط صبر در مقابل انبار فروشگاه در Flatiron میان coronavirus همه گیر در 18 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

11:23 am ET — Home Depot گفت: در سه ماهه اول گزارش درآمد آن را صرف در مورد $640 میلیون در تلاش برای افزایش دستمزد و محافظت از کارگران در تلاش برای نگه داشتن کارکنان در طول زمستان آن شلوغ ترین فصل از سال است.

این شرکت گفت: این افزایش دستمزد دو برابر پرداخت اضافه کاری و ارائه هفتگی پاداش. این یکی از چند خرده فروشان است که به نظر می رسد که برداشت تا کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با درآمد افزایش بیش از 7 درصد به عنوان شرکت دیدم شتاب رشد آن پلت فرم تجارت الکترونیک.

“به عنوان پناهگاه در محل سفارشات نورد از سراسر کشور در اواسط تا اواخر مارس تا ما شاهد دیجیتال ما سرعت بخشیدن به کسب و کار از حدود 30 درصد رشد در اوایل ماه مارس به سه رقمی و رشد در اوایل ماه آوریل” معاون اجرایی رئیس جمهور از تجارت تد دکر گفت: سرمایه گذاران. “در طول سه هفته گذشته از سه ماهه ترافیک HomeDepot.com شد به طور مداوم بالاتر از جمعه سیاه ، —ویلیام Feuer

مغلوب ساختن پیشی جستن برای دیدار با اوباما به قانونگذاران در کاپیتول هیل به عنوان coronavirus پاسخ وارد فاز جدیدی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., مذاکرات به رسانه ها در مورد رابرت مولر گزارش پس از ورود برای جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار در کنگره در روز سه شنبه, مارس 26 2019.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس با گروه | گتی ایماژ

11:07 am ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای آمدن به کاپیتول هیل حدود ظهر برای ناهار با جمهوری خواهان دو GOP منابع گفته NBC News.

معاون رئیس جمهور پنس برنامه ریزی شده بود برای دیدار با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin در اوایل صبح روز سه شنبه.

رئيس جمهور در جلسه ناهار می آید به عنوان خواهان و دموکرات ها تجارت barbs بیش از آنچه مقررات باید گنجانده شده در دیگر قوانین برای پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول صبح روز سه شنبه آغاز شد و شهادت از راه دور قبل از سنا بانکداری مسکن و امور شهری کمیته در مورد مراقبت عمل می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس است. —کوین Breuninger

گوگل انتظار دارد برای رسیدن به 30% دفتر ظرفیت تا پایان سال

10:58 am ET — بخش عمده ای از کارمندان گوگل را به دفتر بازگشت تا پایان سال, اما روز و زمان آنها در آمده خواهد بود در یک چرخش برنامه به ادامه اجتماعی فاصله.

“من انتظار می رود تا پایان سال خواهیم بود در 20 تا 30 درصد ظرفیت است. که هنوز هم ممکن است منظور ما قادر به دریافت 60 درصد از کارکنان خود را در یک بار در هفته یا چیزی شبیه به آن” الفبای مدیر عامل سوندار پیچای گفت: در “Vergecast” پادکست.

گوگل شروع خواهد شد با داشتن 10% تا 15% از کارگران در دفتر, در هر زمان, او گفت:. —جسیکا Bursztynsky

مک کارتی می گوید مسئولیت برای حمایت از کسب و کار پزشکان برتر ایران اولویت

10:52 am ET — خانه رهبر اقلیت McCarthy, R-کالیفرنیا گفت: CNBC که “مسئولیت حمایت خواهد بود شماره 1 چیزی که من در نگاه” در اضافی coronavirus امداد لایحه. “هیچ لایحه تصویب خواهد شد بدون آن” مک کارتی گفت: در CNBC “Squawk Box.”

مک کارتی و دیگر رهبران جمهوری خواه از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., قرار بود برای دیدار در کاپیتول هیل صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد اولویت های خود را برای یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه. —کوین Breuninger

جنوب غربی بازدید یک نقطه عطف جدید رزرو پیشی لغو

عملیات زمینی کارکنان بار بار بر روی یک Southwest Airlines Boeing 737 هواپیما در آسفالته در جان وین فرودگاه (SNA) در سانتا آنا کالیفرنیا.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

10:03 am ET — خطوط هوایی جنوب غربی می گوید بدترین افت رزرو به نظر می رسد اما تقاضا هنوز هم دور سطح سال گذشته به عنوان coronavirus همچنان به نگه داشتن مسافران دور.

دالاس-بر اساس هواپیمایی گفت جدید رزرو در حال حاضر پیشی لغو شد. به عنوان یک نتیجه از بهبود باد از غرب انتظار آن مه سال بیش از سال عامل درآمد به پایین 85% تا 90% از پیش بینی قبلی از 90% تا 95% کاهش.

همچنین انتظار هواپیما به فولر — تا 30% از پیش بینی قبلی از 5 ٪ تا 10٪. —لسلی Josephs

آمازون ارائه بیش از 100 میلیون آیتم ها به خط مقدم کارگران و کارکنان دولت

9:54 am ET — آمازون گفت: تحویل بیش از 100 میلیون اقلام پزشکی به کارگران خط مقدم و سازمان های دولتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت کسب و کار به کسب و کار بازار در اواخر ماه مارس عرضه یک بخش اختصاص داده شده از وب سایت خود را که در آن “سازمان ها” در خط مقدم” می تواند سفارش اقلام از جمله N95 ماسک هواکش و فولاد, دستکش, میان چیزهای دیگر. آمازون دریافت هجوم درخواست از کارگران خط مقدم در پایان ماه مارس و اوایل آوریل به عنوان تجهیزات ایمنی و هواکش شد بسیار در تامین کوتاه مدت.

پس از راه اندازی آمازون گفت: بیش از 20 ، 000 مشتریان با استفاده از این سایت به امن لوازم ضروری با تجهیزات حفاظت شخصی و مربوط به فراشی محصولات بهداشتی مانند درجه پزشکی ضد عفونی کننده راه حل های که محبوب ترین. —آنی پالمر

مشتریان بازگشت به باغ زیتون شرکت مادر بازگشایی اتاق ناهارخوری

9:50 am ET — باغ زیتون پدر و مادر شرکت Darden رستوران شروع بازگشایی اتاق ناهار خوری با ظرفیت محدود در 27 آوریل و به نظر می رسد مانند حرکت بلند است فروش.

Darden را همان فروشگاه فروش کاهش یافت و فقط 49 درصد در طول هفته منتهی به مارس 17 با نزدیک به نیمی از آن اتاق ناهارخوری عامل دوباره. برای هفته منتهی به سوم آوریل 26, همان فروشگاه فروش فرو 60.1 درصد در مقایسه با سال پیش از آن.

این شرکت قصد دارد به بیش از 65 درصد از آن اتاق ناهارخوری بازگشایی با ظرفیت محدود تا پایان ماه بعد از بسته شدن همه آنها در 20 مارس.

Darden همچنین گفت: آن را به طور کامل بازپرداخت آن $750 میلیون تسهیلات اعتباری در مارس 5, با استناد به “افزایش اعتماد به نفس در ما جریان نقدی پیش بینی و ثبات در بازارهای اعتباری.” —آملیا Lucas

سهام شیب جلوتر از پاول و Mnuchin شهادت

جروم پاول رئیس فدرال رزرو ایالات چپ و استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری ایالات متحده وارد یک ثبات مالی نظارت شورای FSOC) جلسه در وزارت خزانه داری ایالات متحده در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز چهارشنبه, دسامبر. 19, 2018.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:38 am ET — سهام باز پایین تر به عنوان سرمایه گذاران منتظر شهادت از خزانه, منشی, Steven Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول. شهادت آنها بخشی از نیاز روز رسانی به کنگره در اقتصادی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 94 امتیاز پایین تر و یا 0.4%. S&P 500 تضعیف 0.3% در حالی که نزدک کامپوزیت ماند در اطراف flatline. دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت و یون Li. —Melodie وارنر

کول سه ماهه فروش خالص دهانه با فروشگاه مجبور تعطیل در طول همه گیر

9:20 am ET — کول فروش خالص چهار 43.5 ٪ در سه ماهه اول به پایان رسید ممکن است 2. خرده فروش گفت: در حال حاضر بازگشایی حدود 50 درصد از آن بیش از 1100 محل در سراسر کشور. اما coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک لایه جدید فشار بر این شرکت که در حال حاضر در تلاش برای رشد فروش است. Kohl’s کاهش یافته است به گزارش آن همان فروشگاه فروش برای آخرین سه ماهه.

“ما می دانیم که این تجربه را یک تاثیر ماندگار به رفتار مشتری و خرده فروشی چشم انداز” مدیر عامل میشل Gass در بیانیه ای گفت. —توماس لورن

اسکله 1 به باد کردن کسب و کار خود را پس از هیچ خریدار می آید از طریق

9:14 am ET — مبارزه, محصولات, خرده فروش, Pier 1 Imports گفت آن است که به دنبال تصویب دادگاه به باد کردن کسب و کار خود را. آن را قادر به پیدا کردن یک خریدار در رسیدگی به ورشکستگی در طول coronavirus بیماری همه گیر. هنگامی که آن را برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه فوریه قبل از Covid-19 بحران کوبیدن اقتصاد ایالات متحده, Pier 1 برنامه ریزی شده بود به تعطیل حدود نیمی یا 450, از فروشگاه های آن است.

“این تصمیم به شرح زیر ماه از کار به شناسایی یک خریدار که ادامه خواهد داد به کار کسب و کار ما رفتن به جلو” CFO رابرت Riesbeck در بیانیه ای گفت. “متاسفانه به چالش کشیدن خرده فروشی محیط زیست شده است به طور قابل توجهی مرکب تاثیر عمیقی COVID-19 مانع توانایی ما برای تضمین چنین خریدار و نیاز ما به باد کردن.” —توماس لورن

ایالات متحده جلبک بقیه جهان در تازه موارد گزارش شده

75 درصد از سنگاپور اقتصاد می توانند رزومه در ژوئن 2

8:15 am ET —سنگاپور دولت گفت: سه چهارم از اقتصاد کشور می تواند از سرگیری عملیات عادی شروع در ژوئن 2, با یک سوم از نیروی کار از سرگیری عملیات در سایت با توجه به انتخاب.

کارگران بازگشت به کار عبارتند از کسانی که مشغول به کار در ساخت و تولید و سرمایه گذاری, بیمه و تجارت عمده رویترز گزارش داد. برخی از مدارس نیز بازگشایی به عنوان بخشی از مرحله طرح است.

وزیر بهداشت گن کیم یونگ هشدار داد بخشی از سرگیری عملیات به احتمال زیاد معنی یک چشم انداز مثبت در روزانه جدید Covid-19 موارد است. شهر-دولت تایید کرده است نزدیک به 28,800 موارد ویروس. —سارا سالیناس

اصلاح: نسخه قبلی به ناقص نام برای وزیر بهداشت گن Kim Yong.

آخرین متحده نقاط داغ

خارج, خانه انبار گزارش همان-فروشگاه افزایش فروش

آمریکا را از ارسال 200 هواکش به روسیه با عنوان coronavirus موارد نزدیک به 300,000

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ دارای گل در نزدیکی موقت یادبود برای پزشکان که کردهاند در سنت پترزبورگ و منطقه لنینگراد در زمان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در مرکز سنت پترزبورگ, روسیه, مارس 28 سال 2020 است.

آنتون Vaganov | ایسنا

7:26 am ET — ایالات متحده آمریکا خواهد شد شروع به ارائه 200 هواکش به روسیه این هفته سفارت ایالات متحده در مسکو گفت: با توجه به رویترز. می آید پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گزارش درخواست کمک از آمریکا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده به ارسال 200 ایالات متحده ساخته شده هواکش.

روسیه در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد پس از ایالات متحده آمریکا — 299,941. آن را ثبت کرده است 2,837, مرگ و میر, از شنبه. اولین دسته از 50 هواکش باید آماده برای حمل و نقل روز چهارشنبه در حالی که بقیه آماده خواهد شد در مدت کوتاهی پس از سفارت در بیانیه ای گفت: با توجه به رویترز.

روسیه فرستاده بود آمریکا هواکش در اوایل ماه آوریل به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در نیویورک اما آمریکا گفت: آن را نمی خواهد با استفاده از هواکش به عنوان همان مدل در ارتباط بود به دو آتش سوزی در بیمارستان. –هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه موارد نزدیک به 300,000; تهمت و تهدید به خروج از که

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید