این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.17 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 285,690
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,346,723) اسپانیا (227,436) انگلستان (224,332) روسیه (221,344) و ایتالیا (219,814).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:57 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:12 am: کره جنوبی گزارش 27 موارد جدید نگرانی بیش از موج دوم

کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد گزارش 27 موارد جدیدی از کروناویروس گفت: کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. موارد علامت تا پس از تعطیلات آخر هفته سئول بود و آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

این کشور تا به حال کاسته کسانی که سیاست های پس از روزانه موارد جدید کاهش یافت و به تک رقمی در هفته های اخیر.

خوشه ای از موارد جدید به کاباره ها در پایتخت فرستاده اند مقامات تکاپوی آنها به عنوان سفارش سرگرمی مانند رسانه های نزدیک به دوباره.

هزاران نفر از clubgoers تست شده اند و بیشتر در حال دنبال کردن.وزارت آموزش و پرورش نیز قرار بازگشایی مدارس با یک هفته در نور از شیوع جدید. که برنامه ریزی شده بود شروع به چهارشنبه.

این موارد جدید گزارش روز سه شنبه طول می کشد تعداد کل افراد آلوده به 10,936. دو وجود دارد بیشتر مرگ و میر آوردن تلفات به 258. —Huileng قهوهای مایل به زرد

8:13 am: چین گزارش 1 مورد جدید, 15 موارد بدون علامت

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش یک مورد جدید از کروناویروس که از روز شنبه از 17 مورد جدید از روز قبل.

که طول می کشد تعداد کل افراد آلوده به 82,919 با توجه به دولت داده است. مورد جدید بود که وارد یک نسبت به یک مسافر از خارج از کشور.

وجود دارد هیچ اضافی مرگ و میر نگه داشتن تلفات در 4,633.

سازمان بهداشت گزارش جدید 15 موارد بدون علامت که در آن آلوده نمی نمایش علائم. —Huileng قهوهای مایل به زرد

8:06 am: جهانی مرگ و میر عبور 285,000

کل مرگ و میر برای coronavirus پیشی گرفته است 285,000 در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان عفونت در سراسر جهان همچنان به صعود بالاتر از 4.1 میلیون نفر است.

شیوع دارای مخروطی در چین با توجه به دولت داده است. اقتصاد در سراسر جهان در حال بازگشایی بعد از مستندات در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله.

مقامات در حالت آماده باش برای موج دوم از عفونت به عنوان مردم شروع به معاشرت دوباره. —Huileng قهوهای مایل به زرد

کره جنوبی مسافران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان جمعیت آنها را بر روی یک پله برقی و پله پس از پیاده شدن از مترو در طول یک ساعت یک عجله در مارس 11 سال 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ

8:02 am: بدهی شرکت های بزرگ صدور باقی می ماند در سرعت ضبط

یکی دیگر از $25.7 میلیارد دلار در سرمایه گذاری اوراق قرضه درجه آمار بازار در روز دوشنبه آینده بر روی پاشنه از 100 میلیارد دلار صادر شده هفته گذشته.

بدهی شرکت های بزرگ صدور است و در ادامه در یک رکورد سرعت پس از فدرال رزرو اعلام کرد که شروع به خرید بدهی های شرکت های بزرگ در اوایل اردیبهشت, CNBC پتی Domm گزارش.

حالا که اواسط ماه مه است که در اینجا سرمایه گذاران به دنبال به تغذیه برای راهنمایی در چه بعدی. —هانا میلر

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کاخ سفید نیاز به ماسک برای کارکنان کشورهای غربی درخواست برای $1 تریلیون دلار در کمک های اولیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im