این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمام بار زیر در پکن زمان. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 119,483
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (682,619) اسپانیا (170,099) ایتالیا (159,516) فرانسه (137,875) آلمان (130,072)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:50 a. m. پکن زمان.

8:25 am: چین گزارش 89 موارد جدید می گوید: هیچ اضافی مرگ و میر ثبت شده

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در آوریل 13 وجود دارد و 89 مورد جدید از عفونت کروناویروس بیشتر مسافران از خارج از کشور. بسیاری از مسافران به احتمال زیاد اتباع چینی از چین مرزهای خود را بسته به بسیاری از خارجی ها در اواخر ماه گذشته. گزارش رسمی مشخص نیست ملیت.

هیچ ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر گزارش شده است و وجود دارد 54 موارد عفونت بدون علامت که در آن یک فرد آزمایش مثبت برای coronavirus اما نمایش داده نمی هر یک از علائم معمول مرتبط با آن است.

چین می گوید که تا به حال 82,249 مورد تأیید و 3,341 مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شده است. — Saheli روی Choudhury

7:50 am: Global موارد متقابل 2 میلیون

بیش از 2 میلیون نفر از coronavirus عفونت گزارش شده است در سراسر جهان و حداقل 119,483 نفر فوت کرده اند که در نتیجه با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد از موارد در بیش از 682,000 عفونت و بیش از 23,500 مرگ و میر.

در اروپا این شماره ها به شرح زیر است: اسپانیا بیش از 170,000 موارد ایتالیا بیش از 159,500 موارد فرانسه با بیش از 137,000 موارد و آلمان بیش از 130,000 موارد است.

چین گزارش موارد ایستاده در بیش از 83,200 با توجه به JHU اعداد. این ویروس برای اولین بار گزارش شده در ووهان در اواخر سال گذشته اصلی ترین شهرستان استان هوبئی. اخیرا پکن برداشته 11 هفته مستند در ووهان. — Saheli روی Choudhury

7:32 am: سنگاپور سوابق خود بزرگترین واحد-روز پرش در موارد

سنگاپور گزارش 386 موارد جدید Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس که از ظهر به وقت محلی در مارس 13. بسیاری از آنها مربوط به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی.

ساکنان آن خوابگاه به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی که در انجام فشرده کارهای ساختمانی به منظور حمایت از خانواده های خود را.

هفته گذشته در سنگاپور اعلام کرد یک درون سازمان نیروی کار که هدف این است که برای جلوگیری از شیوع بیماری در خوابگاه که بدتر شده است.

کارگران خارجی دیده می شود در راهرو از S11 خوابگاه در Punggol در تاریخ 6 آوریل سال 2020 در سنگاپور است. S11 خوابگاه یکی از چندین خوابگاه در شهر-دولت رنج می برند از یک Covid-19 شیوع.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

روز دوشنبه اعداد به ارمغان آورد و مجموع موارد در دولت شهر به 2,918 در حالی که نه مردم باید در برابر این بیماری است. روزانه گزارش شده عفونت رفته اند تا نمایی از ماه مارس برای اولین بار با توجه به تعداد فزاینده ای از وارداتی موارد و پس از آن به دلیل شیوع بیماری در خوابگاه.

وزارت بهداشت و درمان گفت: به روزترین 586 مردم باید به طور کامل از بهبود عفونت و مرخص شده از بيمارستان و جامعه انزوا امکانات. — Saheli روی Choudhury, Ted کمپ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:52 pm: Fauci پیاده روی به عقب نظر است که در اوایل coronavirus اجتماعی فاصله می توانست زندگی را نجات داد

کاخ سفید کارشناس بهداشت Dr. Anthony Fauci در راه برگشت به اظهارت اخیر خود در مورد اولیه ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس گفت: او با استفاده از “انتخاب اشتباه از عبارت” یک روز قبل از آن هنگامی که توصیف “مقاومت مواجه در مورد بستن همه چیز را.”

Fauci نظرات از سی ان ان مصاحبه یکشنبه – که در آن او گفت که بیشتر زندگی “بدیهی است که” می تواند ذخیره شده اند اگر آمریکا ساخته شده قبل از آن تلاش ها برای مهار ویروس – دیده می شد توسط برخی به عنوان یک نقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد که شب را بازتوییت کرد یک تماس “#FireFauci.” یک سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور “است که شلیک دکتر Fauci” چه کسی “بوده و همچنان مورد اعتماد و مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Fauci در دوشنبه شب در دفاع از نظرات خود و مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در coronavirus در حالی که ایستاده در کنار رئیس جمهور در کاخ سفید جلسه توجیهی روزانه در این بیماری است. — کوین Breuninger

6:30 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید وجود دارد ‘شواهد روشن’ coronavirus کاهش است در کار ما به عنوان رشد در موارد جدید تثبیت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 13, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رشد جدید کروناویروس عفونت تثبیت و جدید بستری شدن در بیمارستان در نقاط گرم مانند نیویورک کاهش بیش از آخر هفته ارائه “شواهد روشن است که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با این ویروس در حال کار است.”

“بیش از آخر هفته تعداد روزانه عفونت های جدید باقی مانده است تخت در سراسر کشور, مسطح,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار در روز دوشنبه. “بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش و در نقاط گرم مانند نیویورک و نیوجرسی میشیگان و لوئیزیانا. این شواهد روشن است که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با این ویروس در حال کار است و این که آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل.” — ویلیام Feuer

5:45 pm: پاپ فرانسیس: “این ممکن است زمان را در نظر بگیرید جهانی پایه دستمزد’

در میان Covid-19 همه گیر فرانسیس می گوید این ممکن است زمان برای برخی از مرتب کردن بر اساس از اساسی جهانی درآمد.

“ممکن است این زمان را در نظر بگیرید جهانی پایه دستمزد” را به “تصدیق و شان و مقام دادن مقتدر کارهای ضروری” و “رسیدن به ایده آل … از هیچ کارگر بدون حقوق” پاپ فرانسیس گفت: در نامه ای به نشست جهانی از جنبش های مردمی سازمان جهانی به نمایندگی از سازمان های مردمی منتشر شده در روز یکشنبه از طریق واتیکان.

پاپ اذعان کرد که برای بسیاری از کارگران Covid-19 همه گیر مستندات در حال ساخت آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای مردم برای به دست آوردن پول است.

“بسیاری از شما زندگی می کنند روز به روز بدون هر نوع تضمین های قانونی برای محافظت از شما” پاپ فرانسیس می گوید: در این نامه است. “فروشندگان خیابانی, بازیافت, carnies کوچک, کشاورزان و کارگران ساختمانی dressmakers انواع مراقبان: شما که رسمی کار خود را و یا در مردمی اقتصاد شما هیچ درآمد ثابت به شما از طریق این زمان سخت … و مستندات در حال تبدیل شدن به غیر قابل تحمل است.” — کاترین کلیفورد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: سه West Coast متحده اعلام پیمان بازگشایی اقتصاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im