این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,006,500
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 128,886
  • ما موارد: بیش از 610,700
  • ما مرگ و میر: حداقل 26,119

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:13 pm: وام کسب و کار کوچک بالا $296 میلیارد و می تواند در رسیدن به این برنامه محدود تا پایان روز شنبه

بسیار مورد نیاز کسب و کار کوچک کمک های اولیه شروع به چکه کردن و بیشتر است انتظار می رود در هفته های آینده به عنوان بانک ها شروع به خرج کردن بودجه نجات به خیابان اصلی. اما اول بیا اول خدمت حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از $349 میلیارد دلار در کمک های اولیه ممکن است با نزدیک شدن یک سقف برای تعهدات وام با بیش از 1.3 میلیون وام داده می شود تصویب در ارزش بیش از $296 میلیارد دلار از طریق پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک.

این برنامه می تواند در رسیدن به آن کمک های مالی محدود و در پایان روز با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع.

SBA و وزارت خزانه داری هنوز به انتشار هر گونه آمار رسمی در مجموع, پرداخت وام از بانک ها برای صاحبان کسب و کار کوچک با یک مقام ارشد دولت رسمی گفتن CNBC اطلاعات هنوز در دسترس نیست با وجود درخواست های متعدد. SBA را انتشار داده نشان دادن وام به طور متوسط اندازه است فقط تحت $240,000. —کیت راجرز, بتسی بهار

2:03 pm: “ما نیاز به شروع به صرفه جویی در, افراد,’ نه فقط سهامداران می گوید: صندوق بازنشستگی CIO

این مدیر سرمایه گذاری رئیس یکی از بزرگترین عمومی صندوق های بازنشستگی گفت: پاسخ دولت به coronavirus باید متمرکز بر حمایت از کارگران بیکار نه سهام متعلق به بازنشستگان.

“من نمی خرید فقط [ذخیره] بازنشستگان. بله آنها مهم است اما آنها از یک درصد است. من فکر می کنم ما باید برای شروع به صرفه جویی های فردی مردم” کریستوفر Ailman از CalSTRS گفت: “Squawk Box.”

به 2.2 تریلیون دلار مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره و دیگر اقدامات فدرال رزرو ایجاد کرده اند بی سابقه اقتصادی حمایت از دولت ایالات متحده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کردن بخش های بزرگی از اقتصاد است.

در روز سه شنبه عمده شرکت های هواپیمایی و وزارت خزانه داری زده یک معامله چگونه شرکت می تواند به دریافت حقوق و دستمزد پشتیبانی برای شناور ماندن و حفظ کارگران شاغل.

Ailman گفته است که “چنین دشوار تماس” که به عنوان شرکت باید کمک کرد اما او گفت: کل مبلغ به احتمال زیاد منفی اقتصادی اثرات دراز مدت. —جسی پوند

1:52 pm: دولت جدید برنامه به شما نشان می دهد وضعیت خود را محرک پرداخت

1:45 pm: اوراکل لری الیسون می گوید زوم است ‘ضروری’ خدمات به عنوان ویروس نیروهای کار از راه دور

Oracle مؤسس و رئیس لری الیسون به زوم بالا ستایش این هفته خواستار آن است که یک “ضروری خدمات” برای کسب و کار خود و دیگران در سراسر جهان.

زوم شاهد رشد عظیم به عنوان بیشتر و بیشتر کارگران دستور داده شده است که به ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. زوم گفت: روزانه خود کاربران مشخصی به 200 میلیون دلار در ماه مارس در مقایسه با 10 میلیون در ماه دسامبر. خدمات رشد اعتبار شده است در بخشی به در دسترس بودن آن در سراسر بسیاری از سیستم عامل های مختلف و آن را به رایگان استفاده کنید برای تماس تا 40 دقیقه است.

الیسون گفت: در این ویدئو ارسال شده در دوشنبه او معتقد است زوم ادامه خواهد مهمی برای کسب و کار هنگامی که کارگران به دفتر بازگشت. —لورن Feiner

1:37 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو به ترتیب همه مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در عمومی

قوانین برای پوشیدن پوشش صورت در ایالت نیویورک اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, مارس 15 سال 2020 است.

منبع: ایالت نیویورک

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو طرح به صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به همه مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش در حالی که در دولت کار می کند به مبارزه با بدترین شیوع کروناویروس در آمریکا

“اگر شما در حال رفتن به در یک وضعیت در مکان های که در آن شما را در تماس با افراد دیگر در یک وضعیت است که به لحاظ اجتماعی فاصله شما باید یک ماسک و یا پارچه پوشش بینی و دهان” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

کومو گفت: دولت در حال حرکت است به یک جدید “عادی” را به عنوان او مشخص تدریجی بازگشایی کسب و کار گفت: بحران نخواهد بود تا زمانی که یک واکسن در دسترس ساخته شده است.

“که در آن ما در حال رفتن را بازگشایی در آن ما در حال رفتن به بازگشایی چه بود. ما در حال رفتن به یک محل” کومو گفت. —نوح Higgins-دان

1:31 pm: مدیر عامل شرکت وام مسکن غول Quicken Loans توضیح می دهد که چگونه تلاش صاحب خانه می توانید جست و خیز پرداخت’

یکی از بزرگترین سوال برای مالکان مواجه coronavirus مربوط به مشکلات مالی است که آیا به سعی کنید به توقف پرداخت وام مسکن خود را.

Quicken Loans مدیر عامل شرکت جی Farner گفت CNBC این شرکت می خواهد به آموزش مردم است که اگر آنها “جست و خیز پرداخت:” آنها هنوز هم می خواهید به پرداخت آن نهایت.

“ابزار ما در حال حاضر چیزی به نام ‘شکیبایی,'” Farner گفت: “Squawk Box.” “این به شما می دهد این فرصت را به توقف در ساخت پرداخت وام مسکن خود را [با] هیچ تاثیری در اعتبار خود را. اما در برخی از زمان در آینده شما باید برای گرفتن آن به بالا.”

بسیاری از ملت وام مسکن صادر کنندگان که Quicken Loans بزرگترین است, در حال کار با مشتریان برای کمک به آنها را از طریق coronavirus محور اقتصادی متوقف شد.

درخواست برای تاخیر در پرداخت وام مسکن رشد 1,270% بین هفته مارس 2 و هفته مارس 16 و دیگری 1,896% بین هفته مارس 16 و هفته مارس 30 با توجه به اعداد سه شنبه منتشر شد توسط وام مسکن بانکداران انجمن. —Matthew J. کوشک

1:24 pm: اکثر ناشران می گویند تبلیغ را لغو و یا متوقف کمپین می گوید: جدید IAB نظرسنجی

اکثریت قریب به اتفاق ناشران آنلاین در آمریکا می گویند که آنها تا به حال تبلیغ لغو و یا توقف مبارزات انتخاباتی آگهی با آنها به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس و مستند لطمه می زند و تبلیغ با توجه به نتایج جدید تبلیغات اینترنتی دفتر بررسی. تبلیغات تقلیل است و در نتیجه اخراج گسترده و هزینه کاهش و حتی به عنوان رسانه ای مصرف بالا رفتن سرسام آور است.

اثرات احساس بودن در سراسر ad-پشتیبانی از وب سایت ها و همچنین شرکت هایی که ارائه ویژگی های زیرساخت برای پشتیبانی فروش تبلیغات.

IAB گفت: این نظر سنجی بیش از 200 ایالات متحده ad-پشتیبانی از ناشران برنامهای ارائه دهندگان و سیستم عامل های رسانه های که هر دو عضو و غیر عضو این سازمان است. بررسی هر دو مورد بررسی قرار ناشران پوشش اخبار سخت به عنوان به خوبی به عنوان دیگر ad-پشتیبانی از رسانه ها مانند پخت و پز و یا مشاوره مالی سایت.

از کسانی که 98 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها در حال انتظار کاهش درآمد در سال 2020 است. —مگ گراهام

1:12 pm: نیمی از جهان خواسته است تا صندوق بین المللی پول برای نجات رئیس می گوید:

1:01 pm: آلمان به گسترش اجتماعی فاصله قوانین حداقل تا آوریل 3

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 3 مه اما برخی از مغازه ها می تواند بازگشایی در هفته آینده.

صحبت پس از مذاکرات با فرمانداران آلمان 16 متحده مرکل به خبرنگاران گفت که اقدامات آورده بود یک “شکننده متوسط موفقیت” در مبارزه با این بیماری همه گیر.

مرکل افزود که دولت توصیه می شود شهروندان به پوشیدن محافظ ماسک صورت در حالی که خرید و حمل و نقل عمومی و مدارس در سراسر کشور اجازه داده می شود برای باز کردن به تدریج از مارس 4. —رادیو فردا

12:48 pm: شومر پلوسی کارکنان به بحث در مورد آینده coronavirus امداد لایحه با خزانه داری

کارکنان برای رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی را با وزارت خزانه داری در روز چهارشنبه به بحث در مورد دموکراتها فشار به تصویب اضافی coronavirus تسکین قانون.

دور جدید کار در سطح مذاکرات بین حزب دموکرات و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد پتانسیل ذوب در جریان بن بست بیش از بودجه اضطراری.

آن را نیز نشان دهنده تمایل دو طرف برای حفظ دولت مالی توپی باز کردن و ریختن پول به اقتصاد است که ویران بیماری و دقیق سیاست های تحمیل شده به سرعت گسترش آن.

شومر D-n. y. صحبت با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صبح روز چهارشنبه در مورد “موقت” بسته امداد سخنگوی این مجلس رهبر را گفته CNBC. —کوین Breuninger

12:31 pm: American Airlines مدیر عامل: ‘قطعا آن را احساس می کند مانند ما در پایین’ به عنوان درآمد بلغزد 90%

رکورد کاهش مسافرت هوایی و تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد به عنوان بد آن را به دریافت American Airlines مدیر عامل داگ پارکر گفت.

“قطعا آن را احساس می کند مانند ما در پایین” پارکر گفت CNBC در مصاحبه. “ما درآمد پایین 90 درصد در یک سال بیش از سال و بر اساس آنها بوده است که راه در حال حاضر برای چند هفته. سوال واقعی این است که چه مدت به شما اقامت در پایین و وقتی که ما شروع به بهبود می یابند. من فکر نمی کنم من می دانم که بهتر از هر کس دیگری.”

آمریکایی ها و دیگر خطوط هوایی ایالات متحده از جمله دلتا شمال غرب و JetBlue روز سه شنبه اعلام کرد توافق با وزارت خزانه داری در شرایط سهم خود را از 25 میلیارد دلار در دولت کمک های مالی و وام های کم بهره.

آمریکایی گفت وزارت خزانه داری تایید $5.8 میلیارد دلار کمک — a $4.1 میلیارد دلار کمک مالی و 1.7 میلیارد وام کم بهره. فورت ورث تگزاس مبتنی بر حامل گفت: این برنامه به درخواست یکی دیگر از دولت وام در حدود $4.75 میلیارد دلار است. —لسلی Josephs

12:19 pm: اقتصادی داده است و حتی بدتر از وال استریت می ترسید: ‘اقتصاد است که به وضوح در خرابه در اینجا’

12:10 pm: شرکت های بیمه ارائه رانندگان امداد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

یک ماشین حرکت در امتداد خالی بزرگراه در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سیاتل, واشنگتن, مارس 30 سال 2020 است.

دیوید رایدر | ایسنا

با میلیون ها نفر تحت اقامت در خانه سفارشات و کار از راه دور آمریکا جاده های در حال دیدن بسیاری تراکم کمتر و حوادث است. این بدان معناست که کمتر در معرض خطر از مطالبات بیمه و بیمه های خودرو در حال گرفتن توجه داشته باشید.

فقط بیش از 80 درصد از آمریکایی خودرو شرکت های بیمه اعلام کرده اند که آنها را بازپرداخت و یا اعتباری رانندگان بیش از 6.5 میلیارد دلار بیش از دو ماه آینده با توجه به یک گزارش جدید از مصرف کننده فدراسیون آمریکا است.

اما کسانی که بازپرداخت برنامه های مختلف متفاوت است به طور گسترده ای از بیمه گذار به بیمه گر. طرح های از مزرعه دولتی و خانواده آمریکایی دریافت نمرات بالا از مصرف کننده حمایت گروه برای مقدار از کمک های ارائه شده و سرعت که در آن وعده داده شده تحویل داده می شود. اما دیگران سقوط کرد.

CNBC آن را گرد یک لیست از شرکت های بیمه است که اعلام کرده اند طرح برای رانندگان در طول زمان coronavirus بهداشت بحران است. به خاطر داشته باشید که برخی از شرکت های بیمه ارائه کمک در مورد اساس و شما ممکن است واجد شرایط برای همه از برنامه های. —مگان Leonhardt

12:02 pm: مک دونالد ارتباط با ما franchisees است و چیز ساییده شده بیش از coronavirus امداد

Coronavirus همه گیر است زور زدن مک دونالد رابطه با ایالات متحده خود را franchisees یک بار دیگر.

این مواد غذایی سریع غول پیکر است فشار برای franchisees به انجام بیشتر برای محافظت از کارگران خود را در حالی که franchisees درخواست برای اطلاعات بیشتر کمک های مالی آنها را شناور نگه دارید. Franchisees کار 95 درصد از مک دونالد 14,000 ایالات متحده رستوران.

مک دونالد تعویق انداختن اجاره برای مدت سه ماه برای franchisees برای کاهش ضربه مالی اجتماعی-فاصله گرفته است. تنها در حدود یک سوم از ایالات متحده خود را franchisees خواسته خواهد شد که به پرداخت مارس اجاره. اپراتورها که دیده می شود بیشترین فروش قطره نیز دریافت deferrals در هزینه خدمات.

تنش بین ملی انجمن صاحبان و مک دونالد مدیریت را گرفت تا در ماه گذشته بر اساس مکاتبات بین دو بازدید توسط وال استریت ژورنال. مک دونالد آمریکا franchisees تشکیل گروه مستقل در سال 2018 به عقب براند برابر شیکاگو شرکت تخفیف و نوسازی برنامه های.

NOA گفته مک دونالد مدیریت در نامه ای هفته گذشته است که اعضای آن و بسیاری از شرکت franchisees “به طور فزاینده ای به از دست دادن ایمان به همکاری و شرکت در رهبری” با توجه به مجله. —آملیا Lucas

11:53 am: که ‘تاسف’ تهمت تصمیم به خودداری و بودجه می گوید: تمرکز بر صرفه جویی در زندگی در بیماری همه گیر کوروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, مارس 14 سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

سازمان بهداشت جهانی در حال تبدیل به کشورهای دیگر برای کمک به پر کردن هر گونه شکاف در تامین مالی آن Covid-19 پاسخ کار پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده خودداری سهم.

“ایالات متحده آمریکا بوده است دیرینه و سخاوتمندانه دوست به که و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد به طوری که” مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده به منظور نگه داشتن در بودجه به سازمان بهداشت جهانی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به کسانی که در حالی که آن را بررسی آژانس پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. او گفت: دولت انجام خواهد شد یک “کامل” بررسی که گذشته باید 60 تا 90 روز.

در سال مالی 2019 در ایالات متحده ارائه شده حدود 237 میلیون به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی $656 میلیون دلار در کمک های داوطلبانه به آژانس گفته است که سخنگوی نمایندگی در مورد 14.67 درصد از کل بودجه است. —برکلی لاولیس جونیور

11:45 am: شهر نیویورک در تلاش برای دریافت دقیق coronavirus مرگ و میر تعداد بیشتر مردم مرگ در خانه

جدید ظرف morgues در حال آماده شدن برای نوع جدیدی از کروناویروس (COVID-19) قربانیان برای تحویل به بیمارستان در شهر نیویورک ایالات متحده در 14 آوریل سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

11:33 am: چگونه برای ایمن ماندن در زمانی که مردم در حال تنفس به شدت در حالی که در حال اجرا خارج

@katiekhromova | Twenty20

در نظر گرفتن یک پیاده روی یا رفتن برای اجرا در خارج از منزل در طول Covid-19 همه گیر می تواند یک منجی برای سلامت روحی و جسمی. اما در زمانی که همه ما قرار است به ماندن در داخل آن ممکن است به نظر می رسد جالب است که وجود دارد بیشتر تجمع مردم در فضاهای باز به تنه زدن.

در حال اجرا و پیاده روی در خارج از امن ترین فعالیت های مردم می توانید انجام دهید در حال حاضر “با فرض اینکه آنها به دنبال واقعی اجتماعی فاصله دستورالعمل” دکتر هارون E. Glatt رئیس دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان اپیدمیولوژی در کوه سینا جنوبی ناسائو می گوید CNBC آن را.

شما احتمالا باید به طور موقت تغییر که در آن و زمانی که شما اجرا از میان همه گیر دکتر Ravina کوللر, بیماری های عفونی محقق و متخصص بیماری های عفونی و جامعه امریکا است که یک دونده مشتاق می گوید CNBC آن را. اما “اگر شما در حال اجرا توسط خودتان و شما در حال اجرا در منطقه که در آن شما در حال مواجهه با افراد دیگر آن را بسیار سالم” Glatt می گوید.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد در حال اجرا و راه رفتن و ورزش در خارج از منزل در طول Covid-19. —Cory Stieg

11:12 am: الفبای سلامت شرکت در دفاع از تصمیم گیری نیاز به یک حساب Google خود را به استفاده از غربالگری سایت

در نامه ای به پنج سناتور دموکرات حروف الفبا را همانا توضیح داد که چگونه این امر محافظت از اطلاعات جمع آوری شده توسط آن coronavirus غربالگری وب سایت و در دفاع از تصمیم خود به نیاز کاربران برای ورود به سیستم با حساب Google برای به دست آوردن دسترسی کامل.

پایه Covid-19 وب سایت ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ در اواسط ماه مارس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد پروژه در یک نشست خبری که بنا به گزارش ها گرفتار Google خواهر و برادر شرکت کردن گارد. ایده برای سایت به صفحه نمایش مردم برای علائم ویروس و مستقیم آنها را به نزدیکی تست مکان اگر آنها به نظر می رسد به یک نامزد. تا کنون سایت نورد در یک مقیاس کوچکتر در ابتدا از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیشنهاد می شود پس از راه اندازی تنها در کالیفرنیا است. همانا که الفبای زندگی علوم شرکت است که در اجرا به طور جداگانه از گوگل. —لورن Feiner

11:09 am: El-Erian: بانک ها را گام های جدی برای جلوگیری از دیده شدن به عنوان پول از بحران

بانک های ایالات متحده در حال مردد به کنار میلیاردها دلار در مورد کوروناویروس محور وام ضرر و زیان به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را به ماسک قابل توجهی افزایش می دهد در سه ماهه تجارت, درآمد, Mohamed El-Erian گفت.

رئیس مشاور اقتصادی در آلیانز اذعان کرد در CNBC که بانک ها قطعا اضافه کردن به اعتبار خود ذخایر در یک پیش بینی از یک موج از پیش فرض ها مرتبط با این بیماری همه گیر. “آنها انتظار می رود صندوق بین المللی پول انتظار دارد که همه انتظار بدترین آمار اقتصادی پس از رکود بزرگ.”

“اما من همچنین فکر می کنم اگر شما یک تن از پول در معاملات شما واقعا نمی خواهید برای نشان دادن سود های عظیم حق در اینجا,” El-Erian گفت: “Squawk Box.” “شما نمی خواهید به می گویند: “هی نگاه من انجام OK'” در حالی که میلیون ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را در هفته های اخیر. —کوین Stankiewicz

11:04 am: آنلاین پلت فرم وام انفرادی بودجه باز می شود spigot در بهره peer-to-peer microloans

آنلاین پلت فرم وام انفرادی بودجه مجددا باز می شود و پول spigot در بهره peer-to-peer microloans برای بسته های پول آمریکایی است.

آن را با استفاده از یک مدل جدید به صورت نظیر به نظیر وام. آن را ارائه microloans از بین $50 و $1,000 با شرایط تعیین شده توسط وام گیرنده. وجود دارد بدون بهره برای وام های بر روی پلت فرم.

وام گیرندگان تنظیم شرایط خود را انتخاب کنید و تاریخ بازپرداخت چه مقدار از آنها نیاز به دلیل آنها به آن نیاز دارید و آنچه را که آنها می خواهم به نکته فرد قرض دهنده است. راهنمایی پوش در 10%. —لری Ioannou

10:54 am: 60 درصد از کارفرمایان را کاهش استخدام در ماه گذشته با توجه به داده های جدید

نمایی از ایالت نیویورک وزارت کار در بروکلین نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 14 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

در ماه گذشته میان گسترش Covid-19 همه گیر در ایالات متحده 60 درصد از کارفرمایان را کاهش فرصت های شغلی با تقریبا 25 درصد از کارفرمایان بسته شدن تمامی موارد با توجه به جستجوی شغل پلت فرم Glassdoor.

هنگامی که به دنبال در آن اطلاعات Glassdoor یافت می شود که فرصت های شغلی را در سایت خود کاهش یافته بود با 20.5% بین 9 مارس و آوریل 6 آوردن آن تعداد فرصت های شغلی به 4.8 میلیون. این تعداد با توجه به Glassdoor, علائم کمترین تعداد دهانه بر روی پلت فرم آن از فوریه سال 2017.

“برای چشم انداز, ایالات متحده است که در مسیر از دست دادن به عنوان بسیاری از فرصت های شغلی بر اساس درصد در چهار هفته اول بحران به عنوان ما در نه ماه اول سال از رکود” Glassdoor اقتصاددان دانیل ژائو نوشت: در یک پست وبلاگ. —کورتنی Connley

10:32 am: بیل گیتس تماس مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف کمک های مالی که به ‘به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل’

بیل گیتس گفت: کاخ سفید باید خودداری بودجه برای سازمان بهداشت جهانی در جهانی همه گیر یک روز پس از رئیس جمهور اعلام کرد قصد خود را به انجام این کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که آمریکا تعلیق کمک های مالی از کسی که آن را بررسی آژانس پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل گیتز گفت:” در توییتر در اوایل صبح روز چهارشنبه. —جسیکا Bursztynsky کریستینا Wilkie

10:21 am: Homebuilder شاخص اعتماد به نفس می کشد یکی از بزرگترین و-ماه فرو رفتن در تاریخچه آن

یک پیمانکار حمل تخته از طریق یک خانه در حال ساخت در Lennar Corp. درخت تاپس توسعه جامعه در Lancaster, South Carolina, ایالات متحده, روز دوشنبه آذر. 8, 2018.

تراویس کبوتر | بلومبرگ | گتی ایماژ

یک شاخص مهم از homebuilder احساسات دچار بزرگترین ماهانه افت شاخص 35 سال سابقه در این ماه به عنوان coronavirus همه گیر چکش اقتصاد آمریکا.

سازنده اعتماد به نفس در بازار برای خانه های تک خانواری فرو 42 امتیاز به مطلب 30 مارس در پایین ترین نقطه از ژوئن 2012, با توجه به انجمن ملی Homebuilders/ولز فارگو شاخص بازار مسکن یا HMI. بررسی قدمت آن به ژانویه 1985.

خواندن بود و انتظار می رود به کاهش به 55. هر چیزی بالاتر از 50 در نظر گرفته شده است مثبت. آخرین منفی خواندن در ماه ژوئن 2014. —Trulia

10:17 am: ابوت جدید تست آنتی بادی می تواند تا 20 میلیون قراضه در ماه ژوئن

Abbott Laboratories, راه اندازی سومین آزمون برای coronavirus و گفت: این می تواند غربالگری تا 20 میلیون نفر برای آنتی بادی برای Covid-19 ژوئن. ابوت گفت که قصد دارد به توزیع 4 میلیون از جدید آنتی بادی آزمون تا پایان این ماه پس از اولیه حمل و نقل از 1 میلیون و آزمون این هفته به ما مشتریان آغاز پنج شنبه.

“تست آنتی بادی است که یک گام مهم بعدی برای گفتن اگر کسی قبلا آلوده” ابوت گفت: در آزادی مطبوعات. “آن را ارائه درک بیشتر این ویروس از جمله چگونه آنتی بادی در بدن باقی بماند و اگر آنها ارائه ایمنی” این شرکت اعلام کرد.

ابوت دو coronavirus آزمون که تنها به تازگی معرفی شدند, تعیین اینکه آیا یک فرد Covid-19 در حال حاضر. یکی از کسانی که آزمون می توانید بگویید در 13 دقیقه یا کمتر اگر شخصی در یک تست سایت در حال حاضر آلوده در حالی که دیگر آزمایش انجام شده در آزمایشگاه.

جدید آنتی بادی آزمون اعلام کرد روز شنبه را نشان می دهد اگر یک فرد نیز آلوده شده است در گذشته حتی اگر آنها دیگر بیمار. —دن منگان مگ Erp Pmi

9:48 am: چین نمی هشدار عمومی به احتمال زیاد همه گیر برای 6 کلید روز

رئیس جمهور شی جین پینگ عمومی هشدار داد آنها به احتمال زیاد مواجه می شد یک بیماری همه گیر از جدید کروناویروس در Jan. 20. اما در آن زمان بیش از 3000 نفر آلوده شده است در طول تقریبا یک هفته از سکوت با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و کارشناس برآورد بر اساس گذشته نگر عفونت داده است.

که تاخیر از Jan. 14 Jan. 20 بود نه اولین اشتباه ساخته شده توسط مقامات چینی در تمام سطوح در مقابله با شیوع و نه طولانی ترین تاخیر, را به عنوان دولت ها در سراسر جهان کشیده پاهای خود را برای هفته ها و حتی ماه ها در پرداختن به این ویروس.

“این فوق العاده است” گفت: زو-فنگ ژانگ متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. “اگر آنها در زمان عمل شش روز قبل از آن وجود خواهد شده اند بسیار کمتر از بیماران و تجهیزات پزشکی شده اند کافی است. ما ممکن است اجتناب از سقوط ووهان پزشکی سیستم.”

دیگر کارشناسان اشاره کرد که دولت چین ممکن است باید منتظر هشدار عمومی به دفع هیستری و که آن را به سرعت عمل در خصوصی در آن زمان. —آسوشیتد پرس

9:34 am: داو بلغزد بیش از 500 امتیاز به عنوان coronavirus خاموش کردن انتقاد, اقتصاد, بانک درآمد

سهام به شدت کاهش یافت و روز شنبه به عنوان بد اقتصادی و ضعیف بانک درآمد موجب نگرانی بیش از coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و 530 امتیاز در باز یا 2.2%. S&P 500 تضعیف 2.3% در حالی که شاخص ترکیبی Nasdaq معامله 1.9% پایین تر است. —فرد ایمبرت مگی فیتزجرالد

9:30 am: نیویورک و نیوجرسی همچنان به بیشترین تعداد موارد تایید شده

9:24 am: بهترین خرید کردند در مورد 51,000 کارکنان به عنوان فروشگاه خود را بسته باقی می ماند

بهترین خرید را کردند حدود 51,000 کارکنان شروع یکشنبه. خرده فروش در فروشگاه ها بسته شده اند و در سراسر این کشور از مارس 22, اما آن را ادامه داده است به پرداخت کارکنان خود و ارائه منظقه وانت. آن را نیز به حالت تعلیق در خانه تحویل و نصب و راه اندازی و تعمیرات.

شروع سه شنبه گفت: بهترین خرید آن را کردند تقریبا همه از آن پاره وقت فروشگاه کارکنان و برخی از آن تمام وقت کارکنان فروشگاه در ایالات متحده در حدود 82 درصد از آن تمام وقت فروشگاه کارکنان ادامه خواهد پرداخت. —ملیسا Repko

9:15 am: ما آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین می تواند نشان می دهد در هفته که آیا آن را با این نسخهها کار

محققان در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان علم خواهد اجازه می دهد برای تعیین اینکه آیا هیدروکسی کلروکین یک دهه قدیمی مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در محدود کردن Covid-19 همه گیر است موثر در مبارزه با کروناویروس. یک مطالعه در NYU Langone و دانشگاه واشنگتن s کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده طراحی شده است برای تعیین اینکه آیا هیدروکسی کلروکین است هر گونه بهتر از دارونما در پیشگیری از Covid-19. جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, در همکاری با دانشگاه آلبانی نیز انجام یک اصطلاح مشاهدهای مطالعه که محققان امید می تواند برای ریختن به برخی از بینش به مواد مخدر بالقوه اثربخشی در یک ماده از هفته احتمالا قبل از ممکن است. —برکلی لاولیس جونیور

9:13 am: نیویورک تولید بازدید کم سابقه خواندن -78.2 میان coronavirus سقوط

شاخص تولید ایالت نیویورک در آوریل آمار منهای 78.2 بدتر حتی از -32.5 انتظار اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز. بدترین خواندن این شاخص تا به حال دیده بود -34.3 در طول بحران مالی است.

شاخص اقدامات شرکت ها گزارش های بهتر در مقابل شرایط بدتر در ماه گذشته است. فقط 7 درصد گزارش شده قوی تر شرایط در حالی که 85 درصد گفت: چیزهایی که تا به حال تضعیف شده است.

به عنوان کسب و کار تعطیل با توجه به کروناویروس محدودیت های آن را هیچ جای تعجب است که شرکت در نیویورک است که ایالات متحده در کانون از موارد را تجربه رکود و یا در نزدیکی توقف ها. اما چشم انداز آینده خیلی بهتر با آینده شاخص انتظارات ثبت نام 7% خواندن. —Jeff Cox

9:05 am: آفریقای جنوبی گسترش مستند, اما ارائه می دهد یک نقشه راه برای بازگشایی

آفریقای جنوبی گسترش آن در سراسر کشور مستند به مدت دو هفته اما معیارهای مشخص شده برای بلند کردن محدودیت coronavirus موارد در کشور تا کنون اجتناب از تیز مسیر دیده می شود در اروپا و آمریکا

آفریقای جنوبی باقی مانده از آسیب دیده ترین کشور در آفریقا توسط pandemic با 2,415 موارد تایید شده که از صبح روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اما گسترش Covid-19 به مراتب کمتر بوده است شدید تر از حد انتظار. —الیوت اسمیت

8:59 am: خرده فروشی در ایالات متحده در ماه مارس شاهد بزرگترین کاهش از سال 1992

ایالات متحده خرده فروش دچار افت ثبت در مارس به عنوان کسب و کار اجباری تعطیلی برای کنترل گسترش از شیوع کروناویروس افسرده تقاضا برای طیف وسیعی از محصولات راه اندازی هزینه های مصرف کننده برای بدترین حالت آن کاهش در دهه.

وزارت بازرگانی گفت: خرده فروشی فرو 8.7 درصد در ماه مارس بزرگترین کاهش از دولت شروع به ردیابی این سری در سال 1992 پس از سقوط توسط یک تجدید نظر 0.4% در ماه فوریه است.

با توجه به نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان خرده فروشی شدند پیش بینی کاهش یافته است 8 درصد در ماه گذشته. —رویترز

8:54 am: دانشگاه هاروارد محققان هشدار می دهند-اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند به 2022

محققان از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی هشدار داده اند که در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان موثر از coronavirus اجتماعی-فاصله اقدامات ممکن است مورد نیاز از طریق 2022.

در یک مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در مجله علوم اپيدميولوژيستها در دانشگاه هاروارد ارزیابی آنچه که شناخته شده است در مورد Covid-19 و دیگر coronaviruses به پیش بینی سناریوهای ممکن برای زمان بهداشت جهانی بحران.

آن گفت: اجتماعی-فاصله اقدامات مانند تعطیلی مدارس و ممنوعیت در مجامع عمومی و اقامت در خانه سفارشات ممکن است در محل باقی می ماند حداقل برای چند سال آینده.

“غایب دیگر مداخلات کلیدی متریک برای موفقیت اجتماعی فاصله است که آیا مراقبت ويژه ظرفیت بیش از حد هستند” آنها گفت. “برای جلوگیری از این کار طولانی مدت و یا متناوب اجتماعی فاصله ممکن است لازم باشد به 2022.” —سام مردیت

8:45 am: آمریکایی ها خود را صرف coronavirus محرک چک در مواد غذایی و گاز و پرداخت دوستان

اطلاعات وارد شده توسط بانک های دیجیتال فعلی در بر داشت اعضای که دریافت محرک پرداخت بیش از گذشته پنج روز صرف 16 درصد از پول در مواد غذایی از جمله takeout و تحویل. اضافی 9 درصد از هزینه های در مواد غذایی و 10% رفت سمت گاز.

“به وضوح غذایی یک مسئله این است که مردم در حال مبارزه” زمان مدیر عامل استوارت Sopp گفت CNBC. “آنها فقط در تلاش برای زنده ماندن و من فکر می کنم این چیزی است که محرک همه چیز در مورد.”

این آمار و ارقام را اوایل اجمالی در چگونه آمریکایی ها را با استفاده از نقل و انتقالات پول نقد از دولت به عنوان coronavirus همه گیر است و تعطیل کسب و کار و چپ میلیون ها نفر بیکار است.

مراقبت عمل می کنند که توسط کنگره تصویب در پایان ماه مارس ارائه یک زمان نقل و انتقالات پول نقد از $1200 به افراد برای کمک اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. وزارت خزانه داری این هفته گفت که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها دریافت پرداخت از طریق واریز مستقیم توسط چهار شنبه. —الیزابت Schulze

8:05 am: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برداشت که بودجه باعث انتقادات بین المللی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او در حال رفتن به عقب نشینی آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی باعث انتقاد از سراسر جهان است.

در میان کسانی که ابراز مخالفت شد و نیکوکار بیل گیتس که به نام تصمیم “به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.” آلمان وزیر خارجه Heiko Maas توییتی که “سرزنش کمکی نمی کند” و اضافه میکند: “این ویروس می داند هیچ مرزهای.” او گفت که در حال حاضر بودجه کافی است. اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell گفت که او “عمیقا ابراز تاسف” این تصمیم است.

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که در حال حاضر این است که “زمان” به قطع که بودجه به عنوان جهان چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.این است که سازمان ملل متحد سازمان بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت: ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به این که در حالی که آن را بررسی آژانس پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. او را متهم به آژانس از اشتباه در رویکرد خود به این ویروس. برخی به انتقاد کاخ سفید برای آنچه آنها را به عنوان پاسخ ناکافی به بحران است. —هالی Ellyatt

7:29 am: مدیر CDC می گوید: این سازمان دارای یک ارتباط سازنده با که

مرکز بیماری و کنترل (CDC) مدیر رابرت Redfield شهادت قبل از خانه تخصیص بودجه کمیته CDC درخواست بودجه برای سال مالی 2021 در کاپیتول هیل در تاریخ 10 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

ساموئل کروم | گتی ایماژ

مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: آژانس بسیار سازنده ارتباط با سازمان جهانی بهداشت که بودجه قطع شد و توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از coronavirus بحران است.

“CDC و که تا به حال سابقه ای طولانی در همکاری با یکدیگر در چند شیوع بیماری در سراسر جهان به عنوان ما همچنان به انجام این کار در این یکی” CDC رئیس رابرت Redfield گفت: در مصاحبه با ABC “صبح به خیر آمریکا”. “ما تا به حال بسیار سازنده بهداشت عمومی در ارتباط است. ما همچنان به آن را داشته باشند.” —رادیو فردا

7:14 am: توصیه می کند که دولت محدود کردن دسترسی به الکل

یک مشتری با پوشیدن یک دستکش کاغذ برداشته شراب “هیچ منع رفت و آمد” در کل شراب و بیشتر مغازه مشروب فروشی در ساحل جنوبی میامی در 19 مارس سال 2020 است.

لیلا Macor | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان جهانی بهداشت دفتر منطقه ای اروپا توصیه می شود دولت ها محدود کردن دسترسی به الکل و “هر گونه آرامش از مقررات و یا اجرای آنها باید اجتناب شود.” بیش از 3 میلیون نفر در سال از, الکل, که, گفت:, و اضافه کرد که مصرف الکل در مواقع اضطراری می تواند به “تشدید سلامت آسیب پذیری رفتارهای پرخطر سلامت روانی مسائل و خشونت است.”

فروش الکل در ایالات متحده آمریکا شد و تا 22 درصد در پایان ماه مارس در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به Nielsen.

“در طول COVID-19 گیر ما واقعا باید از خودمان بپرسیم چه خطرات ما در حال گرفتن در خروج افراد تحت مستند در خانه های خود را با یک ماده است که مضر است و هم از نظر سلامت خود و اثرات رفتار خود بر دیگران از جمله خشونت” گفت: Carina Ferreira-Borges, مدیر برنامه, برای کسانی که در اروپا الکل و مواد مخدر برنامه. —خواهد Feuer

6:15 am: روسیه را رد کرد انتقاد از دست زدن به آن از بحران

یک نقاشی دیواری خواندن “مبارزه!” در سایت ساخت و ساز از یک ساختمان جدید از Novomoskovsky چند منظوره مرکز پزشکی برای بیماران مشکوک از COVID-19 coronavirus عفونت و مسافران با حاد تنفسی عفونت های ویروسی (اروی) علائم ورود از کشورها با نامطلوب وضعیت اپیدمیولوژیک.

سرگئی Savostyanov | TASS | گتی ایماژ

کرملین را رد کرد انتقاد از دست زدن به آن از coronavirus بحران پس از چین گفت: بزرگترین منبع جدید وارداتی موارد آمده بود از دور دست در شمال شرقی این کشور که در مرز روسیه است.

“ما می شنویم که در حال حاضر وجود دارد یک ارز از انتقاد بیش از coronavirus بین کشورهای مختلف است که مانند پینگ پنگ. از نظر ما این بود بیهوده ورزش” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: رویترز گزارش داد. —هالی Ellyatt

5:40 am: مسابقه برای واکسن یک تلاش جهانی برای انسان — و نه فقط یک کشور آلمان می گوید:

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان کارشناسان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن برای محافظت از میلیون ها نفر از مردم از عفونت است.

پیدا کردن یک واکسن است که یک تلاش مشترک کارشناسان می گویند انتظار می رود به اطراف 12-18 ماه. سازمان بهداشت جهانی گفت: در طول تعطیلات آخر هفته وجود دارد که در حال حاضر 70 واکسن نامزدها در حال توسعه است.

اما چه کسی و یا کدام کشور می شود اولویت زمانی که یک واکسن است که در نهایت در بر داشت, هنوز دیده می شود و می تواند به اثبات بحث برانگیز است.

رئیس جمهور آلمان فدرال موسسه واکسن و Biomedicines یک سازمان از وزارت بهداشت و درمان گفت: CNBC که در این مسابقه به توسعه یک واکسن مشترک و همکاری تلاش کنند. —هالی Ellyatt

5:05 am: اسپانیا روزانه مرگ و میر از این ویروس می افتد

تابوت حاوی اجساد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus (COVID-19) هستند اندود شده تا در دراز مدت در پارکینگ از Collserola سردخانه قبل از آنها و یا دفن و یا سوزانده در آوریل 02, 2020 در بارسلونا ،

دیوید راموس | گتی ایماژ

اسپانیا تلفات افزایش یافت به 18,579 از 18,056 روز قبل از اسپانیا وزارت بهداشت گفت. که یک افزایش روزانه از 523 مرگ و میر ناشی از 567 مرگ و میر گزارش شده از روز قبل ، روز دوشنبه 517 جدید مرگ و میر گزارش شده بود.

تعداد موارد تایید شده در اسپانیا در حال حاضر رسیده 177, 633.—هالی Ellyatt

4:20 am: بحران خواهد شد پاک کردن نزدیک به یک دهه از رشد تقاضای نفت در سال جاری آژانس بین المللی انرژی می گوید:

آژانس بین المللی انرژی گفت که انتظار دارد coronavirus بحران برای پاک کردن تقریبا یک دهه رشد تقاضای نفت در سال 2020 با کشورها در سراسر جهان به طور موثر نیاز به تعطیل در پاسخ به این بیماری همه گیر.

بحران بهداشت عمومی باعث شده است تا دولت برای تحمیل اقدامات سخت گیرانه بر زندگی میلیاردها نفر از مردم. آن را ایجاد کرده و تقاضای بی سابقه شوک در بازارهای انرژی با تحرک آورده نزدیک به یک وقفه. —سام مردیت

4:11 am: آلمان به گسترش محدودیت به مارس 3, گزارش های رسانه ها

آلمان را گسترش محدودیت در جنبش معرفی شده در ماه گذشته به سرعت گسترش coronavirus حداقل تا مارس 3, Handelsblatt, کسب و کار روزانه گزارش با استناد به این کشور DPA news agency.

آنگلا مرکل در حال برگزاری ویدئو کنفرانس در روز شنبه با وزرای کابینه و بعد از آن با رهبران آلمان 16 متحده رویترز گزارش داد. مقامات در مجموعه ای به بحث در مورد اینکه آیا به سهولت مستند اقدامات داده شده آلمان را بهبود coronavirus داده است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های شبانه اینجا هستید:: انتقاد مانت در مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا پس از خارج کمک مالی برای کسانی که

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de