Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: جورج فلوید یافت آلوده که رزومه مطالعه مالاریا مواد مخدر

متخصصان بهداشت عمومی در حال احیای گفتگو در مورد بالقوه واکسن برای Covid-19 به عنوان تظاهرات گسترده پس از مرگ جورج فلوید در حالی که رام توسط پلیس همچنان در بسیاری از شهرهای ایالات متحده.

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci روز سه شنبه گفت او نگران “دوام” بالقوه coronavirus واکسن اضافه کرد که این احتمال وجود دارد آن را نمی ممکن است ارائه ایمنی طولانی مدت. و سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC جمعه که هر یک واکسن موثر خواهد شد به احتمال زیاد هنوز هم فصلی است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 6.44 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 382,451
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.84 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 106,694

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جورج فلوید بود coronavirus, با توجه به معاینات پزشکی کالبد شکافی

1:50 بعد از ظهر (به وقت سنگاپور) — جورج فلوید یک مرد که کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus هفته قبل از مرگ او با توجه به یک گزارش کالبد شکافی از Hennepin County دفتر معاینات پزشکی است. ان بی سی نیوز گزارش داد که این سند نشان داد مه 3 تست مثبت بود برای ویروس RNA است که می تواند باقی می ماند در بدن هفته پس از بیماری پاک می کند.

کالبد شکافی گفت: یک دوم تست مثبت پس از مرگ او به احتمال زیاد نشان داد که فلوید بود بدون علامت از قبل عفونت هنگامی که او درگذشت مارس 25, NBC گزارش داد. CDC قبلا گفت که مثبت RNA آزمون لزوما نشان می دهد که این ویروس عفونی است.

NBC گزارش داد که آن را بلافاصله روشن اگر فلوید توسعه علائم قبل از آن و یا کاملا بدون علامت باشد. فلوید از مرگ برانگیخته اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور. — کریستین وانگ

جنرال موتورز به روز رسانی در آمریکای شمالی تولید جدول زمانی

جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا در تاریخ 1 آوریل سال 2020 تورهای یکی از امکانات شرکت در وارن میشیگان است که قادر به تولید سطح 1 ماسک صورت.

جنرال موتورز

8:30 p. m. و — جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا گفت: این خودروساز انتظار دارد که خود را در آمریکای شمالی تولید خودرو به بازگشت به نزدیکی قبل از coronavirus سطح تا پایان ماه ژوئن است.

“در این هفته ما همچنان به اضافه کردن اضافی و تغییرات در آمریکای شمالی و گیاهان و ما فکر می کنم ما باید به ظرفیت های طبیعی تا پایان ماه ژوئن و هر چه زودتر در صورت امکان” بارا گفت: در طول یک ولف تحقیقات خودرو در کنفرانس.

دیترویت خودروساز کار کرده است به شدت به راه اندازی مجدد عملیات خود را به خصوص کسانی که تولید وانت پس از شروع مجدد تولید مارس 18. گیاهان بسته در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. جنرال موتورز ایالات متحده گیاهانی که تولید زیادی وانت بازگشت به قبل از coronavirus سطح سه شیفت دوشنبه, اما آنها به قبل از coronavirus سطح تولید. آن سیلو کارخانه در مکزیک است که تولید در اندازه کامل وانت باقی مانده است در یکی از سه شیفت. —مایکل Wayland

کنگره می فرستد لایحه به تغییر PPP وام به مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس ران جانسون (R-WI) صحبت می کند در شروع سنا امنیت جلسه کمیته در دولت در پاسخ به این رمان coronavirus (COVID-19) شیوع در تاریخ 5 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

ساموئل کروم | گتی ایماژ

7:30 p. m. و — سنا تصویب لایحه شنبه به دریافت کنندگان وام کسب و کار کوچک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها را صرف کمک.

به تصویب آن در مجلس-با تصویب قانون پس از سن. Ron Johnson, R-Wisc., مسدود زودتر تلاش برای روشن اندازه گیری. این لایحه در حال حاضر سر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

آن را کاهش می دهد سهم از پول وام کسب و کار کوچک باید صرف حقوق و دستمزد به منظور دریافت وام ببخشند به 60 درصد از 75 درصد. دریافت کنندگان باید شش ماه به استفاده از پول به جای دو. آن همچنین گسترش 30 ژوئن مهلت rehire کارگران در میان سایر مقررات. –یعقوب Pramuk

مالاریا مواد مخدر محافظت نمی کند مردم از ویروس, مطالعه می یابد

داروخانه tech هرچه از قرص هیدروکسی کلروکین در Rock Canyon, داروخانه, در, Provo, Utah, on May 20, 2020.

جورج فری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

5 p. m. و — هیدروکسی کلروکین نمی جلوگیری از عفونت کوروناویروس با توجه به نتایج منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

این مطالعه به رهبری دکتر دیوید Boulware یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه مینه سوتا در نگاه 821 افرادی که در معرض ویروس. حدود 12 درصد از افرادی که به آنها داده شد مالاریا مواد مخدر توسعه Covid-19 در مقایسه با 14% که دریافت دارو با توجه به يافتههای حاصل از مطالعه. این مطالعه اولین مطالعه تصادفی کنترل شده با دارونما در نظر گرفته است که “استاندارد طلا” در علم است. —برکلی لاولیس جونیور

کاخ سفید دکتر می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ عوارض جانبی پس از مصرف هیدروکسی کلروکین

4:31 p. m. و — کاخ سفید دکتر گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید یک رژیم ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین “و بدون عوارض جانبی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که در ماه گذشته او مصرف این دارو برای محافظت از خود را از ابتلا به کروناویروس تکمیل دو هفته رژیم با خیال راحت کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی گفت: در گزارش رئیس جمهور سوم معاینه فیزیکی در حالی که در دفتر.

وجود شواهد قطعی اثبات هیدروکسی کلروکین کار می کند یا به عنوان موثر پیشگیری و یا درمان برای coronavirus هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ بالقوه آن است.

رئیس جمهور “باقی می ماند سالم” کانلی نتیجه در گزارش خود که تحت پوشش تهمت فیزیکی امتحانات بین ماه های نوامبر و مارس. —کوین Breuninger

دلتا کلاه هواپیما ظرفیت در 60% از طریق سپتامبر

3:40 p. m. و — Delta Air Lines توسعه یک سیاست است که آن را تضمین می کند هواپیما در بیش از 60 ٪ از طریق سپتامبر حرکت با هدف آرامش مسافران اعصاب در مورد بسته بندی پروازها در طول coronavirus بیماری همه گیر. هواپیمایی که قبلا انتظار می رود برای پایان دادن به سیاست در ژوئن 30.

عکس از بسته بندی هواپیما گردش اند به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی به عنوان مسافران بر داشت خود را در جای تعجب شلوغ پرواز. هر چند شرکت های هواپیمایی می گویند بسته بندی هواپیماهای نادر است. دلتا گفت: این امر با استفاده از هواپیماهای بزرگتر و یا اضافه کردن بیشتر پروازهای اگر تقاضا بالا است.

ایران و آمریکا قرار داده اند برنامه های در محل به اطلاع مسافران اگر هواپیما خود را رزرو بیش از ظرفیت خاص آستانه و اجازه می دهد تا مسافران برای رفتن به پروازهای دیگر بدون پرداخت هزینه.

JetBlue و جنوب غربی نیز محدود کردن تعداد کرسی های آنها را در دسترس در هر پرواز حداقل جولای 6 و 31 جولای بود. —لسلی Josephs

Walmart می گوید هنوز هم وجود دارد نیاز به فضای اداری با وجود افزایش کار از خانه

3:12 p. m. و — بسیاری از آمریکایی ها ممکن است کار از جداول آشپزخانه و دفاتر خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما خارج شده و مدیران فکر می کنم فضای اداری هنوز هم جایی در آینده است.

غول خرده فروشی ساختمان جدید دفتر مرکزی آن در شهر از بنتون ویل, Arkansas. آن را به طول بیش از 300 هکتار و دارای امکانات رفاهی از جمله مراکز تناسب اندام, پیاده روی مسیرهای پیاده روی و یک کودک-مراقبت از تاسیسات است.

در طول این شرکت سالانه سهامداران برگزار کرد و عملا خارج شده و مدیران سابقه یک سوال در مورد اینکه آیا این بیماری همه گیر و افزایش کار-از-خانه — تغییر برنامه های خود را.

دن بارتلت این شرکت اجرایی معاون رئیس جمهور در امور شرکت گفت: در حال حاضر برنامه ریزی شده در یک انعطاف پذیر طراحی دفتر. او گفت: این مقاطعه در حال تحول عادات کار در معماری فاز از این پروژه است. اما مدیر عامل داگ McMillon اضافه شده است که دفاتر مهم باقی خواهد ماند حتی اگر کارکنان تولیدی در خانه.

“به این بحران رفته است ما متوجه چیزهایی که ما در حال از دست رفته” او گفت:. برای مثال او گفت: آن را سخت است برای پردازنده جدید کارکنان معرفی آنها به مردم و ادغام آنها را به شرکت فرهنگ است. —ملیسا Repko

ویروس هنوز جهش یافته به طور قابل توجهی که می گوید:

ماریا ون Kerkhove رئیس سازمان بهداشت جهانی در حال ظهور است و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه کمیته اضطراری جدید کروناویروس در ژنو در ژانویه. 22, 2020.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

2:21 p. m. و — coronavirus نه جهش یافته در راه است که خواهد به طور قابل توجهی تغییر نحوه گسترش آن در میان انسان و یا چگونه کشنده است, سازمان بهداشت جهانی, مقامات گفت.

دانشمندان و virologists در حال جمع آوری نمونه از این ویروس از سراسر جهان و مقایسه ژنتیکی توالی موجود در هر نمونه به منظور پیگیری آن است که آیا در حال تحول که گفت. دانشمندان تا کنون تنها “تغییرات طبیعی” در ویروس دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت.

“تا به امروز به من دانش ما را دیده اند هر خاص سیگنال ويروس در رفتار و یا در توالی است که می تواند ما را به این باور ویروس تغییر در ماهیت آن تغییر کرده است در انتقال آن پویایی و یا تغییر در آن کشندگی” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت. —خواهد Feuer

همه گیر به ارمغان می آورد فرصت برای توسعه پایدار در اقتصاد پرنس چارلز می گوید:

1:33 p. m. و — انگلستان پرنس چارلز گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه یک فرصت نادر برای ایجاد یک اقتصاد پایدار.

“ما یک فرصت طلایی برای تصاحب چیزی خوب از این بحران خود بی سابقه ای تکان ممکن است به خوبی مردم را بیشتر پذیرای چشم انداز بزرگ از تغییر” شاهزاده ولز گفت: در مجمع جهانی اقتصاد رویداد.

پرنس چارلز مشخص شده پنج راه که اقتصاد می تواند بازیابی از coronavirus بحران در حالی که همچنین پرداختن به موضوع تغییر آب و هوا از جمله اشتغال پایدار و انتقال به net-انتشار کربن صفر است.

او همچنین گفت: Covid-19 بحران نشان داده است نیاز به سرمایه گذاری در زمینه علم و فناوری و نوآوری و اقتصاد جهانی باید پیشرفت پایدار سرمایه گذاری برای رشد اقتصادی و اشتغال است. جزئیات بیشتر در پرنس چارلز’ سخنرانی از CNBC زیبا. —سوزان بلیک

سیاه, آمار رای دهندگان سخت تر توسط coronavirus و بیشتر نگران در مورد این بیماری همه گیر از دیگران: CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش

1:16 p. m. و — سیاه رای دهندگان در شش نوسان متحده گرفته شده بزرگتر از ضربه از coronavirus تر از سایر گروههای نژادی و آنها را بیشتر نگرانی در مورد بیماری همه گیر در حال حرکت رو به جلو با توجه به جدید CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش.

سهم بیشتری از پاسخ دهندگان از اسپانیایی یا سفید رای دهندگان تشخیص داده شده اند با Covid-19 یا می دانم کسی که این نظرسنجی در بر داشت. یک درصد بالاتر از رای دهندگان (42%) از اسپانیایی (37%) یا سفید (29 درصد) پاسخ دهندگان گفته اند که یا یک عضو از خانواده خود را از دست داده اند و کار خود و یا furloughed.

این CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش بررسی 3,958 به احتمال زیاد رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین از جمعه تا یکشنبه و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.6 درصد است.

سهم بیشتری از رای دهندگان از اسپانیایی یا سفید پاسخ دهندگان گفت: آنها نگران هستند در مورد خود یا یکی از اعضای خانواده بیمار شدن از اقتصاد ایالات متحده بازگشایی بیش از حد به زودی و یا امنیت شغلی و هزینه های مراقبت های بهداشتی در سال آینده.

این بررسی که بر نامتناسب بار سیاه و سفید آمریکایی ها باید برن از این بیماری همه گیر در می آید در طول یک هفته در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نظاممند دنبال رشته پلیس-درگیر قتل سیاه مردان و زنان است. –یعقوب Pramuk

مطالعه بر مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت مخدر سر گرفته خواهد شد که می گوید:

این دارو هیدروکسی کلروکین تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در ماه های اخیر به عنوان یک درمان ممکن است به افراد مبتلا به این بیماری کروناویروس (COVID-19) نشان داده شده است در سنگ دره عمیق و باریک, داروخانه, در, Provo, Utah, مه 27 سال 2020 است.

جورج فری | ایسنا

خانواده های نظامی در گیر مسکن برزخ میان Covid-19

1:03 p. m. و — آنها خدمت به کشور خود را در خانه و خارج از کشور. اما به لطف coronavirus مستندات و توقف-حرکت سفارشات بسیاری از نیروهای مسلح و اعضای خانواده خود را که مجموعه ای برای انتقال بین پایگاه و مرتب کرده بود مسکن جدید خود را پیدا کنید نیاز به هر دو پرداخت برای هر دو پیر حفاری و خود را به آنهایی که جدید است.

CNBC ارشد امور مالی شخصی خبرنگار شارون Epperson صحبت می کند با یک چنین خانواده در برزخ و به نظر می رسد در چه کمک برای آنها وجود دارد و دیگران آنها را دوست دارم. —کنت Kiesnoski

مغلوب ساختن پیشی جستن به بان کی مون, چینی, شرکت های هواپیمایی از پرواز به آمریکا

12:51 p. m. و — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را منع چینی مسافر شرکت های هواپیمایی از پرواز برنامه ریزی شده سرویس به آمریکا در این ماه به عنوان اختلاف بین دولت های دو تا از بزرگترین حمل و نقل هوایی بازارهای ميگيرد.

خطوط هوایی ایالات متحده به حالت تعلیق خدمات به چین در اوایل سال جاری پس از تقاضا سقوط به دلیل coronavirus. دلتا و متحد شده اند در تلاش برای بازگشت اما مقامات چینی هنوز آنها را مجاز به انجام این کار. آمریکا در تلافی نمی خواهد اجازه می دهد مسافری خطوط هوایی از عامل خود در پروازهای بین دو کشور شروع ژوئن 16.

“ما مهم هدف این است که تداوم این وضعیت اما به جای بهبود محیط جایی که حامل هر دو طرف خواهد بود قادر به ورزش به طور کامل خود را دو جانبه حقوق گفت:” وزارت حمل و نقل باشد. “باید [چینی هوانوردی] تنظیم سیاست های خود را در مورد لازم بهبود وضعیت برای آمریکا حامل این بخش به طور کامل آماده به دوباره اقدام آن را اعلام کرده است در این جهت.”

اندازه گیری تاثیر می گذارد هوایی چین چین شرقی و چین جنوبی و Xiamen. شرکت های هواپیمایی نمی بلافاصله نظر. —لسلی Josephs

آخرین بازگشایی و گسترش ویروس

لایحه نیاز به بازپرداخت برای تمام پروازهای لغو شده بعید است برای تبدیل شدن به قانون

خدمه پرواز در تقریبا خالی کابین در خطوط هوایی دلتا پرواز توسط SkyWest Airlines به عنوان سفر تقلیل میان نگرانی از بیماری کروناویروس (COVID-19) در طول یک پرواز خروج از Salt Lake City, Utah, مارس 11 سال 2020 است.

جیم Urquhart | ایسنا

منهتن معاملات املاک و مستغلات شاقول در میان همه گیر تظاهرات

12:37 p. m. و — منهتن در بازار املاک و مستغلات همچنان به مبارزه در برابر coronavirus و در حال حاضر چالش های اضافه شده از اعتراضات گسترده در واکنش به مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

تنها 160 املاک و مستغلات قرارداد امضا شد برای منهتن آپارتمان در اردیبهشت 84 درصد افت از سال گذشته با توجه به UrbanDigs. لیست جدید نیز کاهش یافت و 71 درصد نسبت به ماه مه 2019, CNBC رابرت فرانک ، انتهای فوقانی منهتن املاک و مستغلات که شامل گران سکونت برج و پنت هاوس است بزرگترین ضربه را. —هانا میلر

Coronavirus بحران می تواند یک تاثیر ماندگار بر شکاف دستمزد جنسیت

12 p. m. و — حتی با میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر کار از خانه تفاوت دستمزد میان پدر و مادر همچنان ادامه دارد و به احتمال زیاد می تواند بدتر با توجه به Covid-19.

در حال حاضر مادران پرداخت می شود تنها 70 سنت برای هر دلار پرداخت به پدران که ترجمه را به از دست دادن $18,000 از یک سال و با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از داده های سرشماری ملی زنان مرکز قانون.

رفتن به جلو شکاف دستمزد جنسیت می تواند به رشد به عنوان زنان نامتناسب کاهش در کار مراقبت از فرزندان خود را به مهد کودک گزینه های محدود باقی می ماند. –جسیکا Dickler

به عنوان همه گیر باعث سوپ فروش به اوج کمپبل سوپ انتظار افزایش تقاضا برای ادامه

12 p. m. و — پس از فروش کمپبل سوپ را یاد محيط افزایش یافت و از 35 درصد در طول آن مالی سه ماهه سوم این شرکت انتظار برای نگه داشتن شاهد افزایش تقاضا و حتی به عنوان آب و هوا گرم و ایالات متحده بازگشایی شده است.

کمپبل مدیر عامل علامت Clouse گفت: “Squawk در خیابان” است که خرده فروشان را به restock موجودی خود را که بلند خواهد شد و تقاضا حتی اگر مصرف کنندگان به خرید کمتر از این محصولات.

هنوز Clouse گفت که او انتظار دارد که مصرف کنندگان همچنان به خوردن سوپ و مصرف دیگر کمپبل محصولات در مقایسه با تاریخی در سطح. همه گیر وارونه شده است مصرف کنندگان اولویت برای لایو غذا, گزینه های احیای فروش به صورت دسته بندی شده است که کاهش در سال های اخیر است.

سهام این شرکت کاهش یافت و نزدیک به 5% در معاملات صبح با وجود آن افزایش آن در سال 2020 چشم انداز و شکوه تحلیلگران درآمد تخمین می زند. —آملیا Lucas

بازگشایی و تظاهرات می تواند برای بد فصل پاییز

دکتر نگه می دارد تا یک ماسک است که بار خوانده شده “Black Lives Matter” در طول یک تظاهرات در برابر کشتار جورج فلوید در فولی مربع در 29 مه سال 2020 در شهر نیویورک است. تظاهرات برگزار شد در سراسر آمریکا پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25.

کوین Mazur | گتی ایماژ

11:25 p. m. و — در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و کاستن از محدودیت های سراسر کشور بهداشت عمومی متخصصان هشدار می دهند که Covid-19 تهدید به گزاف گویی بعد از این سال.

برخی از کشورهای دیگر بودند که ضربه سخت توسط ویروس مانند آلمان و ایتالیا رانده اند پایین تعداد روزانه عفونت های جدید به فقط صدها نفر در روز است. آمریکا تلاش کرده است به انجام همین کار را با بیش از 20 ، 000 مورد جدید تشخیص داده می شود هر روز.

در صورتی که شماره نمی افتد این کشور می تواند در یکی دیگر از عمده شیوع در پاییز بهداشت عمومی و متخصص که صحبت با CNBC گفت که این تظاهرات به احتمال زیاد به گسترش ویروس.

“این دلخراش در تعداد سطوح برای اطمینان از بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی سطح” دکتر کتی Passaretti گفت. “شما باید گروه های بزرگ گرد هم آمدن و مردم از دور از هم مکان با هم. این یک خطر برای گسترش Covid.” —خواهد Feuer

شهردار نیویورک می گوید: حکومت نظامی به پایان خواهد رسید و به عنوان اولین مرحله از coronavirus بازگشایی طرح آغاز می شود

شهردار بیل د Blasio, آدرس, رسانه ای پس از او و بانوی اول Chirlane McCray اهدا خون در طول COVID-19 همه گیر در نیویورک مرکز خون در خیابان 67.

لو Radin | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

11:15 p. m. و — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در طول گرم تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ مجموعه, برای برداشته شود صبح روز دوشنبه هنگامی که این شهر آغاز و فاز اول آن coronavirus بازگشایی طرح است.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به آن را به عنوان در حال حاضر … ساعت 5 صبح روز دوشنبه مقررات منع رفت و آمد می آید” de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “من می خواهم برای ما هرگز به استفاده از آن دوباره اگر ما می تواند کارها را درست انجام دهید و پس از آن ما به حق به بازگشایی.”

فاز اول این طرح به بالابر اجتماعی فاصله محدودیت شامل ساخت و ساز و تولید و کسب و کار عمده فروشی و همچنین به عنوان کسب و کار خرده فروشی است که می تواند منظقه وانت خدمات.

“نیویورک در حال مدبر. من اعتماد زیادی به مردم آماده خواهد شد” شهردار گفت. او عذرخواهی کرد و به هر کسب و کار برخورد با “چالش های اضافی” نیاز به تعمیر فروشگاه خود به دنبال خشونت و تخریب اموال رخ داده است که در طول تظاهرات در طول هفته گذشته. —کوین Breuninger

AMC ‘قابل توجهی شک آن را می توانید در کسب و کار باقی می ماند پس از بسته شدن همه از مکان های خود را در طول همه گیر

“تئاتر بسته” علائم ارسال شده در مقابل AMC Montebello, به عنوان ما زنجیره ای از AMC سینما بسته برای 6 تا 12 هفته در 17 مارس سال 2020 در Montebello, کالیفرنیا به عنوان coronavirus (covid-19) بیماری منجر به رستوران و مدرسه تعطیل و کارگران مشغول به کار از خانه در تلاش برای تشویق اجتماعی فاصله.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

11:10 p. m. و — AMC, بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای در جهان فاش نگرانی در مورد نقدینگی خود را و توانایی خود را به تولید درآمد در پی شیوع کروناویروس.

AMC مشترک اولیه درآمد که نتایج پیش بینی شده این شرکت تا به حال از دست رفته بین $2.1 میلیارد و 2.4 میلیارد دلار در سه ماهه اول 31 مارس به پایان رسید در حالی که تئاتر بودند توقیف به دلیل اجتماعی فاصله مقررات. انتظارات هستند که ضرر و زیان خواهد بود و حتی تندتر در سه ماهه دوم.

“ما در حال تولید به طور موثر بدون درآمد” این شرکت گفت: در پر کردن آن است.

AMC نیز گفت: از آن نگران است که توزیع کنندگان ادامه خواهد داد به عقب براند فیلم جدید منتشر شده یا به علت coronavirus محدودیت در مجامع عمومی و یا به دلیل تاخیر تولید و که برخی از استودیو آغاز خواهد شد ارائه مخاطبان فیلم بیشتر بر روی تقاضا و یا از طریق جریان. —سارا Whitten

ایالات متحده شاخص مدیران خرید بخش خدمات در می آید بهتر از حد انتظار

10:26 p. m. و — موسسه مدیریت عرضه (ISM) گفت: آن غیر شاخص فعالیت بخش تولید افزایش یافت و به خواندن 45.4 ماه گذشته از 41.8 در ماه آوریل است. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار خواندن 44.4 است. آوریل رقم مشخص شده برای اولین بار انقباض در ایالات متحده در بخش خدمات پس از دسامبر 2009 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس roiled اقتصاد است. –یون لی

داو جهش 200 امتیاز در باز rising برای سومین روز

9:40 p. m. و — سهام باز بالاتر با میانگین صنعتی داو جونز افزایش 230 امتیاز, در, سرعت, سوم بعد از سود با وجود عدم قطعیت در اطراف روز از تظاهرات در اعتراض به قتل جورج فلوید و مداوم coronavirus بحران است. S&P 500 صعود 0.7% در حالی که نزدک کامپوزیت 0.4%. Nasdaq 100 شاخص دوباره به شدت از خود را در ماه مارس پایین در حال حاضر نشسته کمتر از 1% از ثبت آن بالا است. —یون لی

J&J به دنبال ویروس’ تاثیر بر جوامع سیاه, مدیر عامل شرکت می گوید:

9:26 p. m. و — Johnson & Johnson مدیر عامل الکس Gorsky گفت: این شرکت به دنبال coronavirus’ مخربی بر جوامع سیاه.

“چه زمینه ای است ؟ آنچه می تواند ما را بهتر به مطمئن شوید که کد پستی خود را ندارد کمک بیشتر به طول عمر خود را رک و پوست کنده به سایر مراقبت های بهداشتی عوامل,” او گفت: CNBC.

J&J در حال کار بر روی یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19 که آلوده بیش از 1.83 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این شرکت انتظار دارد انسان آزمایش از آن واکسن آزمایشی برای شروع در ماه سپتامبر و می تواند آن را در دسترس برای اورژانس با استفاده از مجوز در اوایل 2021. —برکلی لاولیس جونیور

موارد جدید در آفریقا همچنان در اوج

واکسن خواهد بود ‘فصلی,’ دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

7:32 p. m. و — هر coronavirus واکسن که ثابت شود بی خطر و موثر خواهد هنوز هم احتمالا تنها به ارائه ایمنی برای یک مقدار محدود از زمان شاید “تا یک سال” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت.

نظرات خود را پس از کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: او نگرانی در مورد “دوام” بالقوه coronavirus واکسن گفت: این احتمال وجود دارد آن را نمی ممکن است ارائه ایمنی طولانی مدت.

“این است که احتمالا رفتن به یک فصلی واکسن” گوتلیب گفت: در مصاحبه ای با CNBC “Squawk Box.” “این احتمالا یک واکسن است که ما در حال رفتن به نیاز به هر سال است. دکتر Fauci حق مصونیت است نه رفتن به مدت طولانی در قالب یک واکسن آبله یا یک واکسن فلج اطفال که در آن شما دریافت واکسن یک بار و شما محافظت برای بقیه عمر خود را و یا بیشتر از زندگی خود را.”

در نهایت مردم ممکن است خواسته شود به coronavirus واکسن سالانه همراه با آنفولانزا واکسن Gottlieb گفت. —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

سوئد ‘می تواند انجام شود بهتر’ در مقابله با شیوع ارشد اپیدمیولوژی می پذیرد

مردم لذت بردن از خود را در فضای restaruant میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در مرکز استکهلم سوئد در آوریل 20, 2020.

آندرس WIKLUND

7:02 p. m. و — سوئد ارشد اپیدمیولوژی که حمایت بدون مستند استراتژی برای مبارزه با کروناویروس بحران, اذعان کرد که بیشتر باید انجام شده برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“بله, من فکر می کنم ما می تواند انجام شود بهتر است در آنچه ما را در سوئد به وضوح” آندرس Tegnell اپیدمیولوژی دولت در سوئد آژانس بهداشت عمومی گفت: رادیو سوئد با توجه به گزارش رویترز.

“اگر ما برای اجرا به همان بیماری دانستن دقیقا آنچه که ما در مورد آن را می دانم امروز من فکر می کنم ما را تا پایان انجام کاری در بین سوئد چه بود و چه بقیه جهان انجام داده است,” او گفت:.

بر خلاف بسیاری از اروپا و سوئد تصمیم گرفت در برابر اجرای کامل مستند از کسب و کار و مدارس در هنگام coronavirus شروع به گسترش در اروپا در ماه مارس به جای امید بستن برای نرمتر عمدتا داوطلبانه اقدامات است. —هالی Ellyatt

اسپانیا چشم به بازگشایی برخی از گردشگری ژوئن 22

شرکت کنندگان اجرا در مقابل فونت Ymbro را bulls دوره چهارم ‘encierro’ (گاو-اجرا) از فستیوال سن فرمین در جشنواره پامپلونا در شمال اسپانیا و در جولای 10, 2015.

میگوئل Riopa | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو