Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اتحادیه اروپا می خواهد آمریکا را به تجدید نظر در قطع رحم با چه کسی به عنوان هند گسترش مستند در مهار مناطق’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که او “فسخ” این کشور در ارتباط با سازمان جهانی بهداشت پس از بارها و بارها به انتقاد از این گروه برای پاسخ به coronavirus بحران و متهم آژانس بودن “چین-محور.” مغلوب ساختن پیشی جستن را تیره و تار رابطه با کسی که می تواند عوارض به عنوان دانشمندان در سراسر جهان مسابقه برای Covid-19 درمان و درمان است.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را که اعلام داروسازی فرانسوی سانوفی گفت: این تعلیق آزمایش های بالینی برای هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19 در حالی که بررسی داده های ایمنی در مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ مواد مخدر است. بعد جمعه مدرن اعلام کرد که شرکت کنندگان در دو فاز آزمایشی دوز بندی شده اند با پتانسیل واکسن برای coronavirus.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.95 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 365,437
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.74 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 102,836

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

فرمانداران اصرار معترضان به پوشیدن ماسک

4:52 p. m. و — تظاهرات بزرگ بیش از مرگ جورج فلوید آورده اند تا coronavirus نگرانی در مورد انتقال میان رهبران دولت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواست معترضان برای نشان دادن در حالی که با پوشیدن یک ماسک و گفت که او را نمی بینم هر توجیهی به پوشیدن یک.

“شما حق اعتراض. شما حق را به نشان می دهد. God Bless America,” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “شما لازم نیست که یک حق افراد دیگر را آلوده. شما لازم نیست که به حق عمل در راه است که رفتن به مخاطره افتادن سلامت عمومی است.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تقدیر تظاهرات مسالمت آمیز که در اوایل این هفته به تن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله. او گفت: تظاهرات روز جمعه که خشونت یک داستان متفاوت است.

“ماسک شب گذشته پوشیده بودند به لباس مبدل” Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “ماسک های فرسوده توسط مردم وجود دارد به علت سردرگمی و امکان استفاده از این وضعیت است.”

نیویورک شناسایی کروناویروس “نقاط داغ” آن را به عنوان آماده برای بازگشایی

2:50 p. m. و —با شهر نیویورک بازگشایی برنامه ریزی شده برای ژوئن 8, دولت شناسایی ده “نقاط داغ” که هنوز هم تولید جدید موارد با توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

شناسایی از طریق coronavirus تست نقاط داغ در حال عمدتا کم درآمد و اقلیت های واقع در کدهای پستی در برانکس بروکلین و کوئینز.

“این یک تفاوت چشمگیر بین کلی شهر وضعیت و اوضاع در این کدهای پستی” کومو گفت. این شهر به عنوان یک کل است که 20 درصد عفونت رای دادن اما برخی از این نقاط داغ عفونت نرخ حدود 50% با توجه به کومو.

او گفت: این شهرستان در حال کار بر روی اضافه کردن بیشتر تست سایت با یکی برای هر نقطه داغ. —هانا Miller

هند گسترش مستند در مهار مناطق’ در حالی که باز کردن سایر نقاط کشور

لکنو هند – آوریل 8: مردم ایستاده در صف در خارج از بانک مرکزی هند در حالی که حفظ فاصله اجتماعی در روز پانزده از 21 روز در سراسر کشور مستند به جلوگیری از شیوع کروناویروس در RBI Chowk شعبه Koneshwar Chauraha در 8 آوریل سال 2020 در لکنو هند است.

Dheeraj Dhawan | Hindustan Times | گتی ایماژ

1:06 p. m. و — هند گسترش مستند محدودیت تا 30 ژوئن در این وزارت خانه خواستار “مهار مناطق” در حالی که اجازه می دهد رستوران ها, مراکز و ساختمان های مذهبی برای بازگشایی در دیگر نقاط کشور گزارش رویترز.

منظور می آید به عنوان هند گزارش داد تعداد رکورد روزانه جدید Covid-19 موارد یک روز قبل از نخست وزیر نارندرا اولیه مستند جهت تعیین شد به آسانسور با توجه به انتخاب.

هند است که اجازه می دهد مهمان نوازی و کسب و کار خرده فروشی همراه با مکان های عبادت برای باز کردن در ژوئن 8, در حالی که کسانی که ساختمان باید در حفظ و اجتماعی فاصله قوانین در محل رویترز گزارش داد. —کریس Eudaily

Pop-up میله در شهر نیویورک هل دادن محدودیت از خاموش کردن قوانین

مردم دیده اجتماعی فاصله در بسته بندی گوشت می آمد منطقه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 24 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

TheStewartofNY | گتی ایماژ

12:33 p. m. و — رستوران در شهر نیویورک هستند مجاز به انجام takeout تحت محدودیت های همه گیر اما برخی از عملیات در حال هل دادن محدودیت های قوانین با جداول در فضای باز و اجازه می دهد مشتریان به چوب در اطراف یک کمی طولانی تر آسوشیتد پرس گزارش.

فروشگاه های لباس و سالن برنزه نیز گزارش سعی به باز کردن زود AP گزارش.

“آن بوده است و در این راه بیشتر و بیشتر در هر هفته گفت:” لوی Nayman, 45 بود که در خارج از نوار پیانو و جرعه جرعه بوربن در منهتن رستوران ردیف. “این بهتر از هیچ چیز است.”

پل Denamiel صاحب رستوران فرانسوی Le آمریکا گفت: پاپ آپ صحنه می تواند یک آزمون اجرا برای چه چیزهایی را مانند زمانی که از eateries رسما بازگشایی با توجه به AP.

“ما در حال مرتب کردن بر اساس از انجام آن در حال حاضر” Denamiel گفت. “اما ما در حال بدست گرفتن اجتماعی فاصله بسیار جدی است.” —کریس Eudaily

کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونه برای کاهش خطرات بهداشتی از فعالیت های تابستانی

جمعیت – کشیده شده توسط آفتابی, گرم, آب و هوا – اجتماعی فاصله در ماموریت دولورس پارک در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا. برای لذت بردن از آخر هفته روز یادبود در شنبه 24 مه سال 2020 است.

اسکات Strazzante | سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

12:03 p. m. و — در این تابستان به عنوان ایالات متحده آمریکا آغاز می شود به مجددا از ماه-طولانی قرنطينه وجود دارد که فعالیت نمی آید و بدون خطر بهداشت عمومی و بیماری های عفونی متخصصان هشدار می دهند.

اما برخی وجود دارد که ممکن است به کاهش خطر ابتلا به Covid-19 عفونت و یا راه هایی برای محافظت از خودتان و دیگران از این بیماری آنها می گویند.

“شما نمی توانید از بین بردن خطر, اما شما می توانید کاهش آن,” دکتر گفت: Preeti Malani ارشد بهداشت افسر و استاد پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه میشیگان.

CNBC صحبت کرد به گروهی از بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر کشور برای ارزیابی خطر چقدر است در ارتباط با مشترک برخی از فعالیت های تابستان و کشف راه هایی برای ایجاد این فعالیت ها امن تر است.

در هر مثال کارشناسان استرس باید به دنبال کلید فیزیکی فاصله دستورالعمل مانند اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران و محدود کردن چه مدت شما در ارتباط برقرار کردن با مردم است. پوشیدن چهره و پوشش و امید بستن برای فضاهای که جریان هوا به اندازه کافی نیز ایده های خوب. فعالیت در فضای باز به طور کلی در برخواهد داشت خطر پایین تر از داخل سالن.

“این ماده از یک طیف از کم خطر به پرخطر” رایان Demmer استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا گفت. “و عوامل متعددی وجود دارند که به کمک آن شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در آن طیف.” —نوح Higgins-دان

ناسا در حال کار برای طراحی مجدد هواکش برای بیماران مبتلا به کروناویروس

ناسا حیاتی دستگاه طراحی شده است برای COVID-19 بيمار آن را با تمرکز بر ارائه هوایی با ظرافت به سفت ریه ها — مشخصه از نشانه های این ویروس است.

کوتاه مدت اجاره در بازار طول می کشد یک ضربه در پی coronavirus

11:15 p. m. و — کوتاه مدت اجاره خانه در بازار است که از طریق تحکیم به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس محدود کردن سفر در سال 2020 است.

مادر و پاپ صاحبخانه و شرکت های سرمایه گذاری حمایت است که اجاره کردن خواص در وب سایت های مانند Airbnb در حال حاضر تخلیه واحدهای خود را. در همان زمان برخی دیگر در بازار شاهد این زمان به عنوان یک فرصت برای گسترش کسب و کار خود را.

قابل توجه واشنگتن-بر اساس اقامت آلفرد که تا به حال مطرح $62 میلیون در بودجه هفته گذشته اعلام کرد که این شرکت تعطیل خواهد شد. در ضمن وکتور سفر در جکسون ویل فلوریدا و FrontDesk در میلواکی ویسکانسین را گسترش پرتفوی خود را. این هفته FrontDesk به دست آورد و 18 واحد در پیتسبورگ که قبلا بخشی از ماندن آلفرد نمونه کارها. —Sal رودریگز

اتحادیه اروپا از ایالات متحده به تجدید نظر که خروج

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد به یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, مه 29 سال 2020 است.

یوری Gripas | بلومبرگ | گتی ایماژ

11:05 صبح ET — اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای درخواست آمریکا برای تجدید نظر در تصمیم خود برای قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی, رویترز گزارش داد.

“در مواجهه با این تهدید جهانی در حال حاضر زمان برای افزایش همکاری ها و راه حل های رایج. اقداماتی که تضعیف بین المللی نتایج باید اجتناب شود گفت:” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و جوزپ Borrell اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد در بیانیه ای به گفته رویترز،.

“در این زمینه ما می خواهیم آمریکا را به تجدید نظر خود را اعلام تصمیم” گفتند.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas همچنین صحبت کردن در برابر تهمت را اعلام رویترز گزارش حمایت از مذاکرات با واشنگتن در این موضوع است.

این تصمیم “سیگنال اشتباه در زمان اشتباه” Maas گفت, آلمانی, خروجی Funke. با تعدادی از عفونت در ادامه به افزایش در سطح جهانی “ما نمی توانیم پاره کردن خاکریز در وسط یک طوفان” گفت: با توجه به رویترز. —کریس Eudaily

چه کار از خانه به طور دائم به این معنی برای مالیات خود را

10:32 p. m. و — بسیاری از کارگران می گویند تعادل کار و زندگی بهبود یافته در طول این بیماری همه گیر از آنجا که آنها مجبور به رفت و آمد به کار می کنند — و آنها آن را دوست دارم.

کارفرمایان نیست عجله برای رسیدن به کارکنان در محل به سرعت بیش از حد یا و 3 از 4 می گویند که آنها ممکن است برخی از موقعیت های از راه دور به طور دائم. اما مراقب باشید: بسته به جایی که شما را از راه دور محل کار خواهد بود و بر اساس هر دو شما و رئیس شما می تواند به صورت اضافی بار مالیاتی.

همه چیز حتی پیچیده تر برای افرادی که ممکن است اقامت در یک کشور اما رفتن به یکی دیگر از به کار CNBC Darla Mercado گزارش. —کنت Kiesnoski

هند گزارش رکورد پرش در coronavirus موارد

پزشکان و کادر پزشکی در صبر کردن برای نوبت خود را در مجموعه ای از نمونه Covid-19 تست در LNJP بیمارستان در سراسر کشور مستند به جلوگیری از شیوع کروناویروس در مارس 9, 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Sonu مهتا | Hindustan Times | گتی ایماژ

10:13 p. m. و — هند در گفت و گو با 7,964 جدید کروناویروس موارد شنبه رکورد روزانه پرش به عنوان کشور راه اندازی شد به سهولت مستند محدودیت در مه 31, با توجه به انتخاب.

در نامه سرگشاده ای به این کشور 1.3 میلیارد نفر نارندرا نخست وزیر خواسته ساکنان توجه به مستند قوانین برای جلوگیری از گسترش ویروس رویترز گزارش داد. مودی گفت: وجود یک “نبرد طولانی” جلوتر است.

“کشور ما (است) محاصره با مشکلات گسترده ای در میان جمعیت و منابع محدود” مودی گفت که کارگران و کارگران مهاجر تا به حال “العاده ای دستخوش درد و رنج” از محدودیت با توجه به انتخاب.

دولت می تواند گسترش مستند گذشته May 31, خانه اسلامی گفت: با توجه به رویترز. — کریس Eudaily

دانشگاه میشیگان با هدف دانش آموزان را برای ترم پاییز

10:00 a. m. ET — دانشگاه میشیگان گفت: این برنامه ریزی به دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه برای ترم پاییز.

“دانش آموز متوسط است و بسیار مضطرب به خارج شدن از مادر و پدر و زیرزمین و بازگشت به مدرسه” رئیس جمهور علامت Schlissel گفت CNBC.

Schlissel گفت او خوشبین است که دانشگاه می تواند میزبان یک “عمومی-سلامت-اطلاع مسکونی ترم” CNBC جسیکا Dickler گزارش.

در پردیس طرح را به معنای میزبانی بزرگ سخنرانی آنلاین و محدود کردن فرد در تجمعات و آموزش labs به گروه های کوچک. —کریس Eudaily

مالی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر به احتمال زیاد مجموعه به آمار مدارس در سراسر کشور

خالی کلاس درس در فضل Farrar کول مدرسه در نورول MA با یک بطری ضد عفونی کننده در سمت چپ بر روی یک میز در تاریخ 21 آوریل سال 2020 است.

David L. رایان | بوستون گلوب | گتی ایماژ

8:54 p. m. و — مدارس سراسر کشور یافت می شود خود نیاز به ایجاد تغییرات بزرگ زمانی که اقامت در خانه اقدامات در جای خود قرار گرفتند برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

در حال حاضر بیش از 13000 سیستم مدرسه در آمریکا روبرو هستند احتمال عمده کاهش بودجه در حالی که تلاش برای برنامه ریزی برای آنچه که سقوط ممکن است مانند نگاه برای دانش آموزان خود آسوشیتد پرس گزارش.

طرفداران خواستار فدرال کمک به مدارس به عنوان محققان می گویند کمبود بودجه می تواند به معنای تعداد زیادی از مدرسه اخراج و کمتر یادگیری برای دانش آموزان با توجه به AP.

در کتوسا شهرستان 10000 دانشجویی سیستم مدرسه در شمال گرجستان, سال تحصیلی آینده خواهد بود (به 170 روز و سیستم خود را از 1700 کارکنان خانه برای 10 پرداخت نشده روز را امتحان کنید و را تشکیل می دهند و انتظار می رود $12.6 میلیون بودجه فاصله AP گزارش.

به عنوان بسیاری از 319,000 معلمان می تواند از دست رفته در سراسر کشور اگر صرف قطره 15 درصد در سال جاری با توجه به مایکل گریفیث ارشد همکار با آموزش موسسه سیاست در کالیفرنیا است. —کریس Eudaily

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: روسیه روزانه مرگ و میر می افتد; اسپانیا به بازگشایی جزیره لکه های اوقات فراغت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>