Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا به نزدیک سواحل پس از جمعیت; درآمد سه ماهه نتايج نشان دهنده فشار

تورنت از عمده درآمد شرکت ها نتایج ادامه داد: روز شنبه با مک دونالد, CNBC پدر و مادر Comcast در توییتر و کرافت

توسط ELEMENTORSITE در 11 اردیبهشت 1399

تورنت از عمده درآمد شرکت ها نتایج ادامه داد: روز شنبه با مک دونالد, CNBC پدر و مادر Comcast در توییتر و کرافت هاینز در میان بسیاری از شرکت ها گزارش قبل از باز کردن بل در وال استریت. فروش و سود گرفته اند و شتم برای بسیاری از شرکت ها در سه ماهه اول سال 2020 به عنوان اثرات اولیه این بیماری همه گیر شروع به آمریکا به شدت تغییر عادات مصرف. مطالعه بیشتر در برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت در حال خرید و فروش با خرید اینترنتی از Covid-19 شیوع.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 227,971
  • ما موارد: بیش از 1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 60,999

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:20 am: 'لازانیا بچه ها جمع آوری $1.26 میلیون به خوراک نیویورک کارگران بیمارستان

رستوران Luca Di Pietro و تیم خود تبدیل شده اند شناخته شده به عنوان "لازانیا بچه ها" در میان شهر نیویورک خط مقدم کارگران است. که به دلیل Di Pietro و تیم او کمک کرده اند تحویل بیش از 64,000 وعده های غذایی به مراقبت های بهداشتی کارگران در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

"لازانیا همیشه یک ضربه بزرگ" Di Pietro, 50, که صاحب صاحب Tarallucci e Vino رستوران در منهتن و در حال حاضر یکی از خوراک مقدم نیویورک گفت: CNBC آن را. "آن را می دهد یک لبخند بر روی صورت من. این بار سخت...حداقل آنها را وادار به خوردن چیزی خوب است. به فکر می کنم مواد غذایی آورده شده است و آماده شده توسط نیویورکی است و تقویت روحیه برای کارگران خط مقدم."

Di Pietro شروع تغذیه مقدم نیویورک به سود ابتکار به جمع آوری کمک مالی برای رستوران خود Tarallucci e Vino و دیگر رستوران های محلی. آن را نیز فراهم می کند در بیمارستان, بیمارستان, کارگران در این کشور سخت ترین آمار شهرستان با رایگان و غذا خوشمزه است. تا کنون این طرح را مطرح کرده است بیش از $1.26 میلیون دلار کمک مالی برای پرداخت هزینه غذا و موفقیت آن حتی الهام بخش دیگران برای خود ایجاد خوراک مقدم طرح در دیگر شهرستانها.

فراتر از تغذیه بیمارستان محلی کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر خوراک مقدم کمک کرده است و نگه داشتن شرکت رستوران های زنده و کارگران شاغل. —تیلور لاک

10:01 am: مایک پنس تور کلینیک مایو بدون ماسک 'مجموعه یک نمونه از بی مبالاتی' می گوید: Jim Cramer

معاون رئیس جمهور مایک پنس بازديد با آزمایشگاه پزشکان و techs در حالی که تور کلینیک مایو امکانات حمایت از بیماری کروناویروس (COVID-19) پژوهش و درمان در روچستر مینه سوتا, ایالات متحده, مارس 28 سال 2020 است.

نیکلاس Pfosi | ایسنا

CNBC Jim Cramer لعنتی معاون رئیس جمهور مایک پنس برای پوشیدن یک coronavirus ماسک در حالی که تور کلینیک مایو در اوایل این هفته.

"تا زمانی که ما این تحت کنترل ما نمی توانیم معاون رئیس جمهور ایالات متحده به کلینیک مایو بدون ماسک به دلیل است که مجموعه یک نمونه از بی توجهی" کرامر گفت: در CNBC "Squawk در خیابان."

کرامر را تفسیر پنس آمد به عنوان "پول دیوانه" میزبان ستایش Costco برای آن سیاست جدید با شروع از دوشنبه که نیاز تمام خریداران به پوشیدن صورت پوشش در فروشگاه خود را. Costco در حال حاضر نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک.

"من فکر می کنم این خواهد بود که استاندارد مراقبت دو هفته از هم اکنون" کرامر گفت: پیش بینی مردم نمی خواهید در هر نقطه بدون ماسک. —Matthew J. کوشک

9:33 am: داو قطره بیش از 200 امتیاز به پایان مارس پس از بیشتر دلتنگ اقتصادی

سهام کاهش یافت و در آخرین روز از ماه آوریل به عنوان سرمایه گذاران هضم دور دیگری از بد اقتصادی همراه با آخرین دسته از عمده tech درآمد.

میانگین صنعتی داو جونز ریزش 252 امتیاز و یا 1 درصد. S&P 500 تضعیف 0.7%. شاخص Nasdaq Composite خرد شده در اطراف flatline در اوایل معاملات.

وزارت کار گفت: یکی دیگر از 3.84 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته شش هفته در مجموع به بیش از 30 میلیون نفر است. ایالات متحده هزینه های مصرف کننده نیز کاهش یافته است 7.5% در ماه مارس در یک سال بیش از سال بر اساس. —فرد ایمبرت توماس فرانک

9:26 am: ایلان F-bomb بیهوده گویی در برابر مستندات نشان دهنده 'رشد تمایلات' می گوید: دکتر اسکات Gottlieb

احساس پشت مدیر عامل شرکت تسلا ایلان expletive پر سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر دولت stay-at-home سفارشات به اشتراک گذاشته شده است توسط تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

"من فکر می کنم که نشان دهنده رشد احساسات در این کشور که در آن است که رفتن به تقلا در برابر آنچه فرمانداران باید انجام دهیم" گوتلیب گفت: "Squawk Box." "آنها باید تصمیم گیری های دشوار به چهره این ماه است."

اواخر روز چهارشنبه مشک شدت انتقاد کرد و حتی رها کردن F-bomb در برق خودرو ساز درآمد تماس و گفت که مستندات به منظور کمک به کند کردن گسترش coronavirus ها "فاشیست." او همچنین گفت: مبلغ سفارشات به "زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر همه حقوق قانونی خود."

تعدادی از کشورها در سراسر کشور از جمله گرجستان کلرادو و تنسی به تازگی کاسته تا در برخی از coronavirus مربوط به محدودیت های کسب و کار. کشورهای دیگر مانند اوهایو اعلام کرده اند جزئیات یک مرحله به مرحله بازگشایی برای شروع است. —کوین Stankiewicz

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:01 am: چگونه متحده در حال بازگشایی کسب و کار و بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت

در سراسر کشور متحده را تعطیل کسب و کار و دستور داد مردم را از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما با موارد شروع به سطح خاموش متحده به دنبال پرش شروع به اقتصاد ضربه سخت توسط ویروس. میلیون ها نفر از آمریکایی ها که قرار داده شده است از کار با مستند تلاش نیز مشتاق به بازگشت در نیروی کار است.

فرمانداران گرفته اند تاکتیک های مختلف در حال توسعه برنامه ای برای شل stay-at-home سفارشات هر کدام از مسیرهای مختلف در از بین بردن اجتماعی-محدودیت فاصله. متحده در شرق میانه و سواحل غرب با تشکیل ائتلاف به طلیعه چیزی بودن در یک منطقه ای بازیابی. کشورهای دیگر مواجه شده اند انتقاد در حال حاضر اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری به رزومه فرد در عملیات. برخی از فرمانداران باید در عین حال به انتشار هر نوع از بازگشایی طرح است.

در اینجا مختصر و مفید از چگونه هر ایالت در ایالات متحده در پاسخ به Covid-19 لحاظ محدودیت های بلند در شهروندان و کسب و کار. این لیست به روز خواهد شد هر روز با تحولات جدید است. —هانا میلر

8:53 am: موارد جدید گزارش روزانه توسط منطقه

8:50 am: چگونه مرسدس بنز بازگشایی آلاباما auto plant

مرسدس بنز بازگشایی آن گیاه ایالات متحده در این هفته در آلاباما تبدیل شدن به یکی از اولین تولید کنندگان به از سرگیری عملیات پس از coronavirus همه گیر متوقف شد تولید خودرو در سراسر کشور در ماه گذشته است.

دایملر که صاحب مرسدس بنز گفت: در آن زمان "قوی و بهترین عمل اقدامات ایمنی" را به اطمینان حاصل شود که بازگشایی این کارخانه امن بود برای آن 4,200 کارگران که در تولید مرسدس بنز GLE GL و GLE کوپه Suv ها.

پروتکل های جدید برای کاهش گسترش ویروس شامل اجباری پوشیدن ماسک صورت متوسط چک در ورود و جدایی از کارمندان در اتاق, کافی نت ها و مناطق رایج است.

تنها یکی از این کارخانه سه شیفت کارگران در ابتدا به نام جمعه به عنوان گیاه رمپ تا تولید و اقدامات ایمنی اجرا می شوند. —مایکل Wayland

8:42 am: ما هفتگی مدعیان آمار 3.84 میلیون شکوه از 30 میلیون گذشته بیش از 6 هفته

برای اولین بار براده برای بیمه بیکاری آمار 3.84 میلیون در هفته گذشته به عنوان موج اقتصادی درد همچنان ادامه دارد هر چند بدترین به نظر می رسد در گذشته است. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار 3.5 میلیون نفر است.

تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به 25 آوریل در آمد در پایین ترین سطح خود از مارس 21 اما آوردن نورد شش هفته در مجموع به 30.3 میلیون به عنوان بخشی از بدترین بحران اشتغال در تاریخ ایالات متحده است. ادعای آمار یک رکورد 6.87 میلیون برای هفته مارس 28 و کاهش یافته است هر هفته پس از آن.

افزایش بیکاری در آمده است در میان تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. در حالی که برخی از ایالت ها و شهرداری ها آغاز کرده اند به را مربوطه اقتصاد آنلاین بسیار کلیدی ایالات متحده زیرساخت باقی می ماند قفل شده است. —Jeff Cox

8:31 am: آخرین ما نقاط داغ

8:30 am: تقاضای انرژی تنظیم شده است برای دیدن رکورد رها کردن این سال

آژانس بین المللی انرژی گفت: این انتظار جهانی تقاضای انرژی به شیرجه رفتن در این سال در پاریس مستقر در سازمان به نام بزرگترین افت از زمان جنگ جهانی دوم است.

با حدود 4.2 میلیارد نفر در سراسر جهان موضوع به نوعی از مستند در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus آژانس بین المللی انرژی است و پیش بینی 6 درصد کاهش در تقاضای انرژی برای سال. در مطلق این است که بزرگترین در تاریخ ثبت شده. در صد عاقلانه آن را شدیدترین کاهش در 70 سال است.

تقاضا آمار از این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به هفت برابر بیشتر از کاهش در پی بحران مالی در سال 2008.

"در مطلق کاهش بی سابقه است — معادل از دست دادن کل تقاضای انرژی هند در جهان سوم بزرگترین مصرف کننده انرژی" آژانس جهانی انرژی ، —Pippa استیونس

8:22 am: میسی قصد دارد به تمام فروشگاه ها بازگشایی در 6 هفته

8:18 am: رژیم صهیونیستی است. Newsom انتظار می رود برای بستن تمام سواحل کالیفرنیا

هزاران نفر از ساحل را برانگیخت لذت بردن از هوای گرم و آفتابی روز در ساحل در میان دولت موظف به اقامت در خانه و اجتماعی فاصله دستور به دفع کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در هانتینگتون بیچ, CA, در مارس 25 سال 2020 است.

Allen J. Schaben | لس آنجلس | گتی ایماژ

کالیفرنیا روسای پلیس انجمن گفت: اعضای یک ایمیل در روز شنبه که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام خواهد شد شنبه که تمام سواحل خواهد بود بسته به روز جمعه برای جلوگیری از این نوع از ازدحام دیده می شود در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که آب و هوای گرم باعث شد هزاران نفر به گله به اورنج کانتی خط ساحلی است.

پارک دولت نیز انتظار می رود بسته شود.

این ایمیل که به نظر می رسد که شامل یک یادداشت تایید شد به ان بی سی نیوز با دو منابع اجرای قانون. —NBC News

8:09 am: فصلنامه نتايج نشان دهنده فشار

یک تعداد انگشت شماری از گزارش های سه ماهه از عمده شرکت های ایالات متحده نشان داد تحت فشار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در اینجا این است که به ارائه به روز رسانی پنج شنبه صبح.

—سارا سالیناس

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal پدر و مادر شرکت CNBC.

7:08 am: Prada به تدریج از سر گرفته تولید خواهد شد و استفاده از آنتی بادی آزمون

ویکتور Sokolowicz | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایتالیا پرادا گفت: آن را به حال به تدریج resujmed تولید در سایت های مختلف در سراسر ایتالیا پس از تقریبا دو ماه از مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

مد شرکت گفت: آن را به حال بازگشایی آن در سایت های صنعتی در توسکانی در آوریل 20 و کسانی که در مناطق مرکزی از Umbria, Marche و شمال منطقه ونتو — یکی از سخت ترین-آمار مناطق — پس از آن.

آن گفت: برخی از کارگاه های آموزشی در آن میلان ستاد نیز در کار است. این گروه گفت: این اجرا در یک طیف گسترده ای از اقدامات امنیتی برای کارکنان آن از جمله دو روش غربالگری برای کارکنان و استفاده از آنتی بادی آزمایش. —رادیو فردا

7:01 am: انگلستان محققان باید بدانید ژوئیه اگر واکسن موثر است

زنده نمونه در لوله های آزمایش برگزار شد در یک ظرف ملکه الیزابت بیمارستان دانشگاه در گلاسکو اسکاتلند در مارس 22 سال 2020 است.

اندرو میلیگان | WPA استخر | گتی ایماژ

انگلستان می دانید در ماه جولای که آیا آن Covid-19 واکسن موثر است, غول دارویی AstraZeneca گفت.

این شرکت گفت که با همکاری دانشگاه آکسفورد برای کمک به توسعه و توزیع واکسن در حال تحقیق توسط Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن ، تحت توافق AstraZeneca خواهد بود مسئول در سراسر جهان تولید و عرضه آکسفورد واکسن که وارد فاز یک کارآزمایی های بالینی در هفته گذشته.

مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot گفت: رادیو بی بی سی 4 "امروز" نشان می دهد که این شرکت می دانیم در ماه, آیا coronavirus واکسن موثر بود.

"توسط ژوئن, ژوئیه, ما در حال حاضر یک ایده بسیار خوبی از جهت سفر از لحاظ پتانسیل اثر," او گفت:. —چوپان تیلور

5:44 am: ژاپن در حال آماده سازی برای گسترش اورژانس برای حدود یک ماه

ژاپن آماده گسترش آن وضعیت اضطراری برای حدود یک ماه دولت منابع به رویترز گفت. این در اصل مجموعه ای برای پایان دادن به چهارشنبه آینده.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: مجلس او را از مشورت کارشناسان بیماری های عفونی در مورد اینکه آیا به گسترش اورژانس که او اعلام کرد در 7 آوریل برای هفت استان از جمله توکیو. این جلسه برگزار خواهد شد در روز جمعه وزیر اقتصاد گفت:. —هالی Ellyatt

5:32 am: اسپانیا روزانه تلفات سقوط به کمترین میزان در شش هفته

یک پرستار و یک آتش نشان در حال صحبت کردن در دیده می شود در ویلللبا بیمارستان عمومی در آوریل 05, 2020 در مادرید اسپانیا است.

دیوید بنیتو

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در اسپانیا کاهش یافت و به 268 آن وزارت بهداشت گفت: به مناسبت کمترین شمارش در نزدیک به شش هفته رویترز گزارش داد.

تعداد کل مرگ و میر افزایش به 24,543 روز پنج شنبه از 24,275 در روز قبل وزارت گفت. تعداد کل موارد در اسپانیا در حال حاضر در 213,435 تا 1,309 از روز قبل. —هالی Ellyatt

5:15 am: سوئد هیچ مستند اما آسیب های اقتصادی می تواند فقط به عنوان بد

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. - سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

سوئد جلب توجه جهانی برای اعمال کامل مستند به عنوان دیده می شود در بسیاری از اروپا به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اینحال اطلاعات منتشر شده از این کشور در بانک مرکزی و پیشرو در سوئد فکر می کنم تانک نشان می دهد که اقتصاد خواهد بود فقط به عنوان به شدت ضربه به عنوان همسایگان اروپایی خود است.

سوئد بانک مرکزی, بانک مرکزی سوئد به دو سناریوی احتمالی برای چشم انداز اقتصادی در سال 2020 است که "بستگی دارد در چه مدت گسترش عفونت در ادامه و در چه مدت این محدودیت اجرا به سرعت آن را در محل هستند." هر دو حالات ممکن است تلخ هستند.

در اولین سناریو تولید ناخالص داخلی قرارداد با 6.9 درصد در سال 2020 قبل از بازگشت به رشد 4.6 درصد در سال 2021. در بیشتر منفی پیش بینی تولید ناخالص داخلی می تواند قرارداد توسط 9.7% و بازیابی می تواند آهسته تر با اقتصاد در حال رشد 1.7 درصد در سال 2021.

در هر دو پیش بینی نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت و می تواند به 10.1 درصد در سال 2020 در بدترین سناریو از 7.2% در حال حاضر. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: منطقه یورو اقتصاد غرق; اسپانیا روزانه مرگ و میر در کمترین شمارش تقریبا در 6 هفته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن