Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا می گوید: راهنمایی برای بازگشایی ورزشگاه به زودی بزوس دفاع ایمنی رکورد

ایالات متحده coronavirus تلفات عبور از 100000 به عنوان دکتر Anthony Fauci هشدار داده است که نباید به “دخالت” بیش از بازگشایی دستورالعمل.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: دستورالعمل برای بازگشایی سالن های ورزشی و مرتبط با کسب و کار منتشر می تواند در عرض “یک هفته یا بیشتر” در حالی که فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: جمهوری خواهان برای “جلوگیری از سوء استفاده” متحده در سخت ترین ضربه از coronavirus.

بوئینگ در حال برنامه ریزی برای دراز کردن بیش از 6 ، 000 کارکنان این هفته و این شرکت اعلام کرد بعد جمعه است که از سرگیری تولید آن مشکل 737 Max هواپیما هر چند هواپیماهای مبتنی باقی می ماند پس از دو تصادفات منجر به مرگ.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.62 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 353,000
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.68 میلیون
  • ایالات متحده و میر: بیش از 100 ، 000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تست در کشتی نشان می دهد میزان بالایی از عفونت بدون علامت

8 p. m. EST — هشت نفر از هر ده نفر آلوده در یک سفر کشتی کروز نیست نمایشگاه هر گونه علائم نشان می دهد سهم از عفونت است که بدون علامت می تواند بالاتر از آنچه قبلا تصور جدید, کارشناسی, مطالعه می گوید.

این مطالعه که در مجله منتشر شد توراکس گفت که از 128 افراد آلوده روی عرشه کشتی 108 هرگز به نمایش گذاشته علائم. محققان با تاکید بر نیاز برای تحقیقات بیشتر به چگونه بسیاری از مردم با آلوده Covid-19 در سراسر جهان بدون علامت باقی می ماند.

اگر بیشتر مردم در حال حاضر آلوده شده با این ویروس از آنچه قبلا فکر می کردم که می تواند به این معنی است که مردم را توسعه داده اند آنتی بادی برای دفاع در برابر ویروس. با این حال سازمان بهداشت جهانی گفت: در اوایل روز چهارشنبه آن را هنوز هم روشن نیست که آیا افرادی که آنتی بادی های سیستم ایمنی بدن در برابر عفونت مجدد. —ویلیام Feuer

تلاش تشخیص امیدوار به نزدیک به دو روزانه coronavirus ظرفیت آزمون تا پایان ژوئن

7:20 p. m. و — تلاش تشخیص مدیر عامل شرکت استیو Rusckowski گفت CNBC در روز چهارشنبه است که این شرکت همچنان به سطح شیب دار تا آن coronavirus تست ظرفیت بیشتر کارگران شروع به بازگشت به کار.

آمریکایی های سیاه و سفید خرس سهم نامتناسب از Covid-19 مرگ و میر

حمل و نقل Dean Morgan-McMillan آماده بدن یک COVID-19 قربانی در یک سردخانه در Montgomery county Maryland در تاریخ 17 آوریل سال 2020 است.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

6:50 p. m. و — سیاه و سفید آمریکایی را تشکیل می دهند سهم نامتناسب از بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از CDC.

آمریکایی های آفریقایی تبار حساب برای نزدیک به 23 درصد از گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا به عنوان از آوریل 20, حتی اگر آنها در حدود 13 درصد از جمعیت آمریکا CNBC برکلی لاولیس ،

عواملی مانند بالاتر بروز شرایط بهداشتی خاصی نابرابری درآمد و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی می تواند کمک به بیشتر Covid-19 مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. —هانا میلر

آمریکا مرگ و میر پیشی 100,000

6:36 pm. ET — ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

مرگ و میر در ایالات متحده است به طور قابل توجهی بالاتر از هر کشور دیگری CNBC سام مردیت گزارش.

حساب های ایالات متحده در حدود 30 ٪ از جهان است و بیش از 5.6 میلیون coronavirus موارد است. برزیل و روسیه کشورهای دوم و سوم در اکثر موارد با توجه به JHU داده است. —هانا میلر

کالیفرنیا می تواند انتشار دستورالعمل برای بازگشایی ورزشگاه ‘ظرف یک هفته یا بیشتر’ فرماندار می گوید

یک پارکینگ خالی که در تصویر در مقابل یک سیاره تناسب اندام بدنسازی و تناسب اندام باشگاه در آلهامبرا کالیفرنیا در مارس 12 سال 2020 پس از اقامت در خانه سفارشات در لس آنجلس تمدید شد unitl جولای در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

6 p. m. و — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در طول یک وظیفه نیروی جلسه با نمایندگان دولت تناسب اندام صنعت است که ارشاد برای بازگشایی سالن های ورزشی و مرتبط با کسب و کار منتشر می تواند در عرض “یک هفته یا بیشتر.”

Newsom هشدار داد که تناسب اندام بخش است چند وجهی و مقامات “نمی خواهید به ساده و بی تکلف و فقط قرار دادن چیزی است که مطلوب” نیست و دیدار با معیارهای بهداشتی خاص برای صنعت.

Newsom اعلام کرد روز سه شنبه که به دولت اجازه می دهد بسیاری از استان ها به بازگشایی آرایشگاه و سالن مو به کالیفرنیا همچنان به جلو حرکت کند با آن مرحله به مرحله بازگشایی طرح است. برخی از کالیفرنیا بزرگتر شهرستانهای استان مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو شهرستانهای همچنان به حفظ سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات که نگه داشته اند کسانی که کسب و کار از بازگشایی. —نوح Higgins-دان

خطوط هوایی آمریکا مدیر عامل ورشکستگی: “ما قصد داریم برای انجام این کار’

5 p. m. و — خطوط هوایی آمریکا مدیر عامل داگ پارکر خار امکان تشکیل پرونده برای ورشکستگی و حتی به عنوان کسب و کار هواپیمایی در ادامه به رنج می برند به دلیل coronavirus.

“ورشکستگی یک شکست ما در حال رفتن به انجام این کار است,” او گفت: یک سرمایه گذار در کنفرانس. “من فکر می کنم کار ما این است که برای حفظ ارزش سهام و این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

پارکر افزود: “در حالی که برخی مانند به بازی بازی های که ممکن است در مشکل … من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به خوب است.” پارکر نظر آمد هفته پس از بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد که عمده ایالات متحده هواپیمایی خواهد “به احتمال زیاد” مجسمه نیم تنه که پرهای ژولیده در مشتریان عمده آمریکا و ایران.

آمریکا مانند رقبای خود است شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت در تقاضا به عنوان اوج بهار و تابستان فصل مسافرت رمپ اما پارکر هشدار داد که حتی با بهبود درآمد پایین 90% از یک سال پیش.

آمریکایی و دیگر شرکت های هواپیمایی را شروع کرده اند نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در هیئت مدیره و دربندی تعداد کرسی های آنها به فروش در هر پرواز تلاش برای به دست آوردن مسافران نگران ابتلا به این ویروس راحت تر است.

آمریکا روز چهارشنبه گفت: این امر شروع به دادن هشدار به مسافران اگر پروازهای خود را به شلوغ بود و این که آنها اجازه می دهد آنها را به کتاب پرواز دیگر. —لسلی Josephs

تسلا کاهش قیمت برای افزایش فروش در میان همه گیر

وسایل نقلیه تصویب تسلا, Inc. کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه 11 مه سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

4:48 p. m. و — تسلا برش قیمت آن در مدل های 3, S و X وسایل نقلیه برای مشتریان در آمریکا و S و X برای مشتریان در چین باعث واکنش. سهام آغشته به اندازه 4 درصد در نیمه اول روز و بهبود دید نزدیک به تخت در $820.23.

تسلا کاهش قیمت دیده می شد به عنوان یک ضرورت توسط Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دن ایوس که گفت: این تخفیف می تواند تحریک فروش در ایالات متحده به ویژه پس از همه گیر. او همچنین گفت: افزایش قیمت برای ویژگی های مانند تسلا خودکار رانندگی امکانات به بازار عرضه شده به عنوان کامل خود رانندگی آن را بیشتر قابل دفاع برای تسلا به بریده بریده قیمت خودرو در حال حاضر.

راث سرمایه مدیر عامل و تحلیلگر کریگ ایروین گفت: این کاهش قیمت نشان می دهد که تسلا در حال تجربه ضعیف تر از انتظار می رود تقاضا در ما آن را پایه اصلی و تاریخی آن بزرگترین بازار. اروین پرسید: “آیا این همه COVID یا اشباع بازار نقش? ما فکر می کنیم بازار اشباع است شروع به بازی در تسلا آمریکای شمالی تقاضا است.” —Lora Kolodny

شرکت هایی که در زمان PPP وام ممکن است به گزارش کارگران به بیکاری

4:31 p. m. و — گذاشته و کارگران که به نوبه خود پایین پیشنهاد rehire ممکن است در نهایت گزارش خود را به دولت بیکاری دفتر اگر کارفرمای خود را در زمان چک حفاظت از برنامه وام.

فدرال وام برنامه را پوشش می دهد تا هشت هفته از دستمزد بهره وام مسکن و هزینه های دیگر برای کسب و کار اختلال در طول coronavirus بیماری همه گیر. برای واجد شرایط برای بخشش, حداقل 75 درصد از درآمد حاصل باید نسبت به حقوق و دستمزد و با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک. بیش از 25 درصد ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های دیگر.

توافق نهایی قانون منتشر شده توسط وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک خطاب به یک سوال کلیدی برای کارفرمایان: آیا PPP بخشش کاهش می یابد اگر یک گذاشته و کارگر حاضر پیشنهاد rehire.

کارفرمایان نمی خواهد که بخشش خود را کاهش می یابد – در صورتی که سند ارائه و رد, و همچنین به عنوان گزارش کارمند به دولت بیکاری ،

آن را برای یک زمان بحث بین کارفرمایان و کارگران کم درآمد که ممکن است به مراتب بهتر در حالت بیکاری به علاوه $600 در دیگر مزایای فدرال از طریق مراقبت عمل می کنند. —Darla Mercado

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس rebuffs انبار نگرانی های ایمنی در نشست سالانه

جف بزوس موسس و مدیر عامل آمازون در تصویر در 13 سپتامبر سال 2018 است.

بلومبرگ | گتی ایماژ

3:42 p. m. و — آمازون برگزار شد نشست سالانه سهامداران در جلسه روز چهارشنبه که در آن خطاب به سهامداران عملا با توجه به همه گیر.

مدیر عامل شرکت جف بزوس در دفاع از آمازون پاسخ به کروناویروس گفت آمازون گرفته شده ایمنی کارگر “به طور جدی از همان ابتدا.” آمازون تکرار این پیام در سراسر این دیدار هنگامی که آن را نشان داد مجموعه ای از فیلم ها از انبار و تحویل کارگران چادری در ماسک صورت که تبلیغ coronavirus اقدامات ایمنی در امکانات خود را. بزوس نیز خواسته شد که آیا اخیر انتقادات از آمازون شیوه های کار می تواند صدمه دیده است شهرت شرکت. او گفت آمازون “استقبال” ادامه داد: بررسی این شرکت و اعتقاد ندارند, موشکافی تاثیر مصرف کننده نظر از آمازون. —آنی پالمر

کومو می گوید جمهوری خواهان برای ‘جلوگیری از سوء استفاده’ متحده در سخت ترین ضربه coronavirus

فرماندار نیویورک اندرو کومو خود را نشان می دهد ماسک در یک کنفرانس مطبوعاتی در بازار بورس نیویورک (NYSE) در 26 مه سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

2:45 p. m. ET — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: قانونگذاران جمهوریخواه کنگره “جلوگیری از سوء استفاده” ایالات نیویورک و نیوجرسی و کالیفرنیا که متولد فشار از شیوع کروناویروس و نیاز فدرال کمک.

کومو گفت که نیویورک قرار دادن پول بیشتر به “فدرال گلدان” برای سال در حالی که بسیاری از جمهوری خواه به رهبری متحده مانند کنتاکی و فلوریدا گرفته اند بیشتر در فدرال دلار از آنها کمک کرده است. او بارها و بارها به نام دولت فدرال برای ارائه بیشتر کمک مالی به نیویورک و کشورهای دیگر در پاسخ به بحران و مواجهه با میلیاردها دلار درآمد حاصل از کمبود.

برخی از جمهوریخواهان از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی و ایالت فلوریدا, ریک اسکات, باید مخالف اختصاص بودجه فدرال به آمریکا سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. نیویورک مواجه است $13.3 میلیارد دلار درآمد از کمبود دولت در پاسخ به Covid-19 شیوع است که در سمت چپ یک رکورد تعداد زیادی از مردم بیکار و کسب و کار توقیف برای تقریبا دو ماه.

در یک بیانیه اسکات متهم کومو از هل دادن یک “دروغ” درباره مبالغ صرف شده و دریافت شده توسط متحده است. “آنچه ما انجام نخواهد شد تا زمانی که من هستم یک عضو مجلس سنای آمریکا است که با استفاده از یک بحران بهداشتی و پول مالیات دهندگان به قید وثیقه ضعیف اجرا متحده مانند فرماندار کومو نیویورک,” او گفت:. —نوح Higgins-دان

که می گوید هیچ مدرکی هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا درمان Covid-19

2:01 p. m. و — سازمان بهداشت جهانی هشدار داد هیچ مدرکی ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در زمان برای جلوگیری از Covid-19 است که در واقع یک درمان موثر و یا پیشگیرانه در برابر ویروس.

که خود را به حالت تعلیق محاکمه هیدروکسی کلروکین در روز دوشنبه در حالی که آن را بررسی داده ها در مورد اینکه آیا این دارو بی خطر است برای استفاده توسط Covid-19 بيمار. مطالعات اخیر به این دارو نشان داده اند که آن می تواند باعث تشدید شرایط بهداشتی از Covid-19 بیماران و افزایش خطر مرگ است.

“هیچ شواهد تجربی در این نقطه است که این کار مواد مخدر در این مورد یا برای درمان و یا پیشگیری گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه. “ما نمی توصیه به استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای درمان Covid-19 خارج تصادفی کنترل آزمایشات و یا زیر مناسب نزدیک نظارت بالينی موضوع به هر مقررات ملی مقامات تصمیم گرفته اند.” —ویلیام Feuer

چه کسی می گوید خطر عفونت مجدد هنوز مشخص نیست

مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در شرایط اضطراری برنامه مایک رایان صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در رمان coronavirus (2019-nCoV) ژنو, سوئیس در فوریه 6 سال 2020 است.

دنیس Balibouse | ایسنا

1:53 p. m. و — از “داوران است که هنوز هم بسیار در خارج” در مورد اینکه آیا افرادی که آلوده شده اند با کروناویروس در معرض خطر آلوده شدن دوباره گفت: دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه.

او گفت: شواهدی وجود دارد که سابق Covid-19 بيمار مبتلا به ویروس-کشتن سلول های T ممکن است قادر به کوه بیشتر “پاسخ سریع” در برابر ویروس. اما هیچ شواهد تجربی که قبلی coronavirus عفونت محافظت از بیماران از عفونت مجدد او گفت:. —برکلی لاولیس جونیور

کالیفرنیا می دهد به روز رسانی در بازگشایی مدارس

1:37 p. m. و — ایالتی کالیفرنیا سرپرست آموزش عمومی تونی Thurmond به بینش را به آنچه بازگشایی دولت مدارس خواهد بود.

او گفت: تاریخ بازگشایی خواهد شد نگاه متفاوت برای مدارس سراسر کشور و از آن خواهد شد تا به محلی مناطق به توسعه خود را بازگشایی برنامه. “ما 10,000 مدارس وجود دارد که یکی از اندازه متناسب با همه” Thurmond گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

Thurmond گفت که دانش آموزان و کارکنان باید پوشیدن پوشش صورت وجود دارد و آن را کوچکتر از اندازه کلاس و دانش آموزان کمتر در اتوبوس. او همچنین گفت که دانش آموزان خود را در درجه حرارت گرفته شده در مدرسه. —هانا میلر

شهر نیویورک برنامه ریزی برای نحوه بازگشایی کافه ها و رستوران ها با خیال راحت

یک سفر جهت ثبت نام در پارک برایانت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

1:26 p. m. و — شهر نیویورک در حال کار بر روی زمان و نحوه بازگشایی رستوران ها و کافه ها با خیال راحت اجتماعی فاصله دستورالعمل شهردار, بیل د Blasio گفت.

“ما به دنبال شدت بسیار در آنچه که ما می توانید با کافه ها و رستوران ها اما دوباره با ایمنی نگرش او گفت:” در اخبار جلسه.

این شهر ملاقات کرد پنج نفر از هفت شاخص های سلامت مشخص شده توسط دولت برای بازگشایی که شامل 14 روز کاهش در خالص بستری شدن در بیمارستان و درصد در دسترس تخت بیمارستان. د Blasio گفت: شهر نیویورک باقی مانده در مسیر رسیدن به فاز 1 از بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است.

مقامات شهرستان را به کشف کردن چقدر فضا و ظرفیت رستوران نیاز به منظور آن را به ارزش بازگشایی کسب و کار خود را با توجه به د Blasio.

“بار و رستوران داران شده اند واقعا روشن است که آنها نیاز به یک سطح معینی از ظرفیت آن به لحاظ اقتصادی قابل دوام. ما در حال کار بر روی که,” او گفت:. —یاس کیم

همه گیر محدودیت می تواند ایجاد یک ” مستند نسل,’ سازمان ملل متحد گروه می گوید:

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت نشسته داخل خالی قطار مترو در روز سوم از بی سابقه مستند در سراسر تمام ایتالیا تحمیل شده به سرعت شیوع کروناویروس در رم, ایتالیا, مارس 12 سال 2020 است.

Remo Casilli | ایسنا

1:18 p. m. و — چند شوک مواجهه با افراد جوان از coronavirus همه گیر می تواند در نتیجه آنها زخم خورده در طول زندگی کاری خود را ایجاد یک “مستند نسل” سازمان بین المللی کار هشدار داده است.

سازمان ملل متحد’ آژانس گفت که بیش از چهار در 10 جوان مردم سالخورده 15-24 ساله شاغل در سطح جهان مشغول به کار بودند در سخت ضربه بخش زمانی که بحران آغاز شد و نزدیک به 77 درصد از این گروه بودند که در مشاغل غیررسمی نسبت به 60 درصد از بزرگسالان کارگران 25 ساله و بالاتر. —ویکی McKeever

گلدمن مجموعه زمانی برای آوردن معامله گران به دفاتر در نیویورک و لندن

12:54 p. m. و — گلدمن ساکس در حال برنامه ریزی برای بازگشت معامله گران و بازارهای دیگر پرسنل به دفاتر در آمریکا و لندن در چند هفته آینده اجرایی بالا جان Waldron گفت.

گلدمن ارسال نیویورک-منطقه کارکنان خانه در ماه مارس به عنوان مستندات آغاز شد و در ایالات متحده

در حال حاضر برخی از کارکنان بانک کار از خانه آغاز خواهد شد به بازگشت به این شرکت دفاتر در منهتن نیوجرسی و کانکتیکات است.

Waldron گفت که این شرکت در حال حاضر مجموعه خود را بازگشت به کار برنامه در حال حرکت در خارج از کشور با هدف “حدود 50 درصد از مردم ما مشغول به کار در دفاتر ما در هنگ کنگ, چین و کره جنوبی و در حدود 10% در دفاتر ما در سراسر قاره اروپا است.”

او مشخص نیست یک درصد از کارکنان انتظار می رود به بازگشت به ایالات متحده اما این رقم به احتمال زیاد نمی خواهد صعود بالاتر از 50% در آینده نزدیک به عنوان اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم در اثر.

یک گلدمن گفت: این امر به احتمال زیاد یک “گروه کوچک از مردم” و کارمندانی که احساس نمی راحت بازگشت خواهد بود و مجاز به ادامه کار از خانه. —هیو پسر

بوئینگ شروع به تخمگذاری کردن هزاران نفر به عنوان ویروس ویران تقاضا

بوئینگ شرکت. مرکز تولید غرفه در شمال چارلستون کارولینای جنوبی, ایالات متحده در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. بوئینگ است که راه اندازی مجدد آن 787 عملیات در این کارخانه برای اولین بار از آوریل 8, از جمله تمام عملیات آن متوقف شد به دلیل Covid-19 pandemic, ABC News گزارش شده است.

سام ولف | بلومبرگ | گتی ایماژ

12:43 p. m. و — نزدیک به 7000 در کارکنان بوئینگ در حال از دست دادن شغل خود را در این هفته فقط یک قسمت از اخراج این تولید کننده هواپیما در حال برنامه ریزی به عنوان ویروس ویران تقاضای سفر. بیش از 5000 سایر کارکنان بوئینگ در حال جدا شدن از این شرکت به طور داوطلبانه.

شیکاگو مبتنی بر شرکت در حال برنامه ریزی برای کاهش 10 درصد از آن یافته است که شماره در اطراف 160,000 با توجه به آن 2019 گزارش سالانه.

این ویروس به sapped تقاضا برای جدید jetliners و لغو ستون محروم بوئینگ از مقدار مورد نیاز درآمد.

“من آرزو می کنم وجود دارد برخی از راه های دیگر” مدیر عامل دیو کالهون گفت. “برای کسانی از شما که اطلاع, من می خواهم به پیشنهاد شخصی من برای تشکر از کمک های شما را ساخته اند به بوئینگ و من آرزو می کنم شما و خانواده خود را بهترین.”

در حالی که سفر هوایی تقاضا perked تا از پایین ضربه در مارس آن است که هنوز کمتر از 20 درصد از هنجار. —لسلی Josephs

اقامت در خانه سهام غرق شدن در میان اقتصادی بازگشایی

یک مانیتور نمایش Peloton Interactive Inc. علامت در طول این شرکت عرضه اولیه عمومی (IPO) در سراسر از نزدک MarketSite در نیویورک آمریکا در روز پنج شنبه, سپتامبر. 26, 2019.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

12:13 p. m. و — اقامت-در-خانه تجارت است که رونق در طول همه گیر آشفتگی بازار است clobbered روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران چرخش از فن آوری نامها در میان بازگشایی اقتصاد است.

آمازون و Netflix کاهش یافته است بیش از 2 ٪ در هر جمعه پس از هر دو ضربه رکورد هفته گذشته است. Peloton کاهش 6%, در حالی که بازی های ویدئویی شرکت اکتیویژن بلیزارد و Electronic Arts هر دو نیز با کاهش 3 درصد است. زوم تصویری نیز سقوط 8.5% شنبه ،

رهبری معطوف به سخت ترین-آمار مناطق از بازار است. برخی از بزرگترین برندگان در روز چهارشنبه شد کشتی کروز اپراتورهای خرده فروشان و شرکت های هواپیمایی که سودآوری است به طور مستقیم وابسته به اقتصادی بازگشایی. —یون لی

دیزنی شروع به بازگشایی فلوریدا مستقر در پارک جولای 11

ورود به پادشاهی سحر و جادو در دیزنی جهان دیده می شود و در اولین روز از بسته شدن پارک در منطقه اورلاندو تعلیق عملیات به مدت دو هفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس (COVID-19). Paul Hennessy/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

Paul Hennessy | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

11:52 p. m. و — در چهارشنبه دیزنی دریافت تایید از اورنج کانتی بهبود اقتصادی نیروی کار به بازگشایی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات در جولای 11 و Epcot و استودیوهای هالیوود در ژوئیه 15. دیزنی در حال حاضر باید برای به دست آوردن تایید از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

دیزنی قصد دارد در محدود پارک’ ظرفیت و نیاز مهمانان برای خرید بلیط در پیشبرد پس از رسیدن به پارک. رژه و رویدادهای دیگر است که باعث جمعیت برای جمع آوری خواهد شد به طور موقت به حالت تعلیق و پرداخت تماس از طریق اپل پرداخت گوگل پرداخت و دیزنی سحر و جادو گروهها را تشویق شود.

این شرکت اضافه خواهد شد اضافی در دست شویی ایستگاه باید متوسط چک و نیاز اجتماعی فاصله در سراسر پارک. —سارا Whitten

MLB پیشنهاد محکم بازیکن حقوق و دستمزد سیستم به صورت همه گیر و کوتاه فصل

نمای داخل Milwaukee Brewers بهار مرکز آموزش, آمریکا, خانواده, زمینه ققنوس در مارس 07, 2020 در شهر فینیکس, آریزونا.

مسیحی پترسن | گتی ایماژ

11:38 صبح ET— لیگ اصلی بیس بال خود را ارائه مدتها اقتصادی پیشنهاد به آن بازیکن اتحادیه اروپا که خواستار بالاترین پرداخت بازیکن را به از دست دادن بخش عمده ای از حقوق خود را.

خواستار طرح برای بازیکنان به حفظ حقوق و دستمزد خود را از طریق یک سیستم لایه و بیشتر یک بازیکن برنامه ریزی شده است برای کسب درآمد برای سال 2020 فصل کمتر او را حفظ زیر پیشنهاد.

یک بازیکن ساخت در محدوده از $563,501 به 1 میلیون دلار می توانید نگه دارید بیش از 70 درصد از خود پرداخت. که کاهش تعداد تنها 50 درصد برای حقوق در $1 به $5 میلیون محدوده 40% 5 $$10 میلیون ردیف و بازیکنان ساخت بیش از 20 میلیون دلار در هر سال تنها می تواند نگه داشتن 20 درصد از حقوق خود را.

در بیانیه ای MLB به نام پیشنهاد “مطابق با واقعیت های اقتصادی رو به ورزش ما است. ما نگاه به جلو به یک پاسخگو پیشنهاد از MLBPA,” لیگ گفت. —استیو Kovach

دکتر Fauci اروپا و آمریکا دخالت بیش از بازگشایی دستورالعمل

مردم لذت بردن از آفتاب در ساحل در نزدیکی پل گلدن گیت در میان شیوع کروناویروس در 25 مه سال 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

لیو Guanguan | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

11:08 p. m. و — کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار متحده در مورد “دخالت بیش از توصیه های” برای بازگشایی به عنوان coronavirus شیوع کاهش می یابد و در برخی از نقاط ایالات متحده گفت: موج دوم coronavirus در ایالات متحده آمریکا “می تواند اتفاق می افتد” اما “اجتناب ناپذیر نیست.”

ایالات متحده می تواند به جلوگیری از موج دوم به عنوان طولانی به عنوان متحده بازگشایی “به درستی” Fauci گفت: در طی یک مصاحبه در سی ان ان.

Fauci نظر آمد و روز بعد از او CNBC گفت که stay-at-home سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus می تواند در نهایت باعث “آسیب جبران ناپذیر” اگر اعمال شده برای بیش از حد طولانی است. “من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم که هر یک از ما احساس می کنید که ماندن قفل شده را برای یک دوره طولانی از زمان است که راه رفتن” Fauci روز جمعه گفت. —برکلی لاولیس جونیور

خارج شده و می گوید آن را می تواند به دست آوردن سهم بازار به عنوان خرده فروشان پوشاک مبارزه

10:40 p. m. و — به عنوان همه گیر نیروهای برخی از خرده فروشان به فایل برای ورشکستگی حفاظت و دائم دید از فروشگاه خارج شده است دیدن فرصت به گام تا آن مد ارائه و به دست آوردن سهم بازار در صنعت پوشاک.

بزرگ-جعبه خرده فروش راه اندازی کرده است لباس منحصر به فرد خطوط و افزود: برندهای محبوب به آن سایت و فروشگاه. از امروز شروع مشتریان می توانید فروشگاه دست دوم لباس, کفش و لوازم جانبی از مارک های مانند نایک و Marc Jacobs از طریق یک همکاری جدید با ThredUp که لوایح خود را به عنوان بزرگترین آنلاین فروشگاه صرفه جویی.

دنیس Incandela سر مد برای خارج e-commerce کسب و کار در ایالات متحده گفت: خرده فروش بوده است در گفتگو با ThredUp برای حدود یک سال است. اما به دلیل همه گیر او گفت: بیشتر مشتریان ممکن است به نوبه خود خارج شده و آنها به عنوان فروشگاه لباس و خرید شیک و در عین حال بودجه آگاه موارد ممکن است حتی بیشتر از ارتباط. “ما کاملا از دیدن این به عنوان یک فرصت برای حمایت از بخش بزرگتر از مشتریان ما پستو,” او گفت:. —ملیسا Repko

موارد جدید افزایش آمریکای لاتین

فورد قرار می دهد ویروس-مبارزه کامپیوتری ضد عفونی در ماشین پلیس

8:59 p. m. و — فورد موتور است و کمک به ادارات پلیس در ضد عفونی خود فورد اکسپلورر Police Interceptor Utility وسایل نقلیه با یک به روز رسانی نرم افزار طراحی شده برای کاهش گسترش Covid-19.

این خودروساز اعلام کرد که نرم افزار را قادر می سازد تا به طور موقت افزایش داخلی دمای رو به بالا از 133 درجه فارنهایت به مدت 15 دقیقه برای کمک به کاهش ویروسی غلظت داخل خودرو توسط بیش از 99%.

این به روز رسانی نرم افزار در دسترس است بلافاصله در تمام 2013-2019 Police Interceptor Utility وسایل نقلیه با توجه به فورد است. آن را می توان نصب شده در نمایندگی و یا توسط ادارات خود در بخش خدمات.

هنگامی که فعال, خودرو انتقال قدرت و سیستم های کنترل آب و هوا با هم کار کنند به طور خودکار به بالا بردن مسافر درجه حرارت. نرم افزار هوا گرم تا موتور به سطح بالا تبدیل گرما و فن تنظیمات به بالا است. این نرم افزار به طور خودکار مانیتور داخلی درجه حرارت تا زمانی که کل محفظه مسافر بازدید سطح مورد نظر است.

فورد گفت: این کار با دانشگاه ایالتی اوهایو برای تعیین محدوده دما و زمان مورد نیاز برای کمک به کاهش گسترش ویروس. آن شروع به تحقیق در مورد این پروژه در اواخر ماه مارس است.

فورد انجام شده نرم افزار عملیاتی محاکمه در وسایل نقلیه متعلق به ادارات پلیس در نیویورک, لس آنجلس, میشیگان, ماساچوست, اوهایو و فلوریدا. —مایک Wayland

در اینجا نگاهی به این بیماری همه گیر منطقه جهان

یک واکسن برای عموم مردم است ‘2021 رویداد’

7:17 p. m. و — در دسترس بودن گسترده از واکسن برای عموم احتمالا نمی رسند قبل از سال 2021 سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت.

“ما ممکن است آن را در دسترس در سقوط اضطراری با استفاده از مجوز برای جمعیت های خاص و ما قطعا باید دوز تا پایان سال گفت:” در یک مصاحبه با CNBC “Squawk Box.” “من فقط فکر نمی کنم ما باید داده ها به حمایت گسترده تلقيح در آن نقطه است.”

فضای رقابت شرکت های تولید موفقیت آمیز واکسن به طور فزاینده ای شلوغ. این شامل بزرگ و کوچک داروسازان و شرکت های زیست فناوری از جمله مدرن, Pfizer, Johnson & Johnson, AstraZeneca سانوفی گلاکسو مرک و Novavax. —ویلیام Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

ویروس می تواند سرنگونی برزیل Bolsonaro تحلیلگران می گویند

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به نظر می رسد بر روی سطح شیب دار از Planalto کاخ به موج حامیان خود در میان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در Planalto کاخ در مارس 15 سال 2020 در برازیلیا.

Andressa Anholete | گتی ایماژ

7:10 p. m. و — رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است رو به تشدید بحران سیاسی خود از دست زدن به از شیوع کروناویروس با این کشور آمریکای جنوبی ضبط جدید تر Covid-19 عفونت در طول هفته گذشته بیش از هر دوره دیگر از همه گیری آغاز شد.

می آید در مدت کوتاهی پس از این کشور را تایید کرد آن را به حال گزارش دوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان است.

تحلیلگران CNBC گفت که در حال رشد فشار بر جناح راست رئیس جمهور ایدئولوژیک متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به او و دولت او برای اولین بار بود سرنگون جهانی بهداشت عمومی بحران. —سام مردیت

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: بیشتر کشورهای بازگشایی میله, CA می گوید سالن مو و آرایشگاه می توانید بازگشایی در اکثر استان ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>