Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: برزیل تلفات منجر به برتری ایتالیا را لانست retracts هیدروکسی کلروکین مطالعه

جهانی تعداد coronavirus موارد پیشی گرفته 6.6 میلیون نفر به این بیماری همه گیر در ادامه به رفت و برگشت در سراسر جهان است.

مرگ و میر در برزیل پیشی گرفته است که ایتالیا در روز پنج شنبه. آمریکای جنوبی اخیرا اعلام جدید کانون در شیوع.

در ایالات متحده coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر کشور, دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC به عنوان متحده فشار رو به جلو با برنامه های بازگشایی اقتصاد و تظاهرات توده ای سابق این کشور است. همگرایی حوادث می تواند تبدیل به یک مشکل در زمانی که بیمارستان ها در سراسر کشور شروع به پر کردن با آنفولانزا بیماران. به عنوان دو بیماری همزمان سیستم های بهداشتی در خطر تبدیل شدن به تیره و تار.

در ضمن NBA اعلام کرد که تصویب یک طرح است که سر فصل آن در تاریخ 31 ژوئیه در اورلاندو ،

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 6.6 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 389,620
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.8 میلیون
  • ایالات متحده و میر: بیش از 108,208

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سنگاپور قصد دارد پوشیدنی تماس با ردیابی دستگاه برای همه

1.20 p. m. به وقت سنگاپور — سنگاپور در حال توسعه یک پوشیدنی تماس با ردیابی دستگاه است که می تواند به تمام توزیع آن 5.7 میلیون نفر گزارش رویترز به نقل از وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan.

در پاسخ به یک سوال در مجلس در مورد گوشی های هوشمند برنامه دولت شهر راه اندازی کرده است برای شناسایی کسانی که در تماس نزدیک با بیماران آلوده, Balakrishnan گفت: وجود مسائل فنی با توجه به برنامه وابستگی به تکنولوژی بلوتوث. این دستگاه در توسعه خواهد شد بستگی دارد در اختیار داشتن یک گوشی هوشمند است.

“اگر این دستگاه های قابل حمل کار می کند, ما ممکن است و سپس توزیع آن را به هر کس در سنگاپور گفت:” Balakrishnan به گزارش رویترز،. —Huileng قهوهای مایل به زرد

AstraZeneca با هدف تولید 2 میلیارد دوز از واکسن coronavirus

12.10 p. m. به وقت سنگاپور — شرکت دارویی AstraZeneca با هدف تولید 2 میلیارد دوز از coronavirus واکسن و می تواند آن را آماده سپتامبر.

آنها شامل 400 میلیون دوز برای ایالات متحده آمریکا و انگلستان و 1 میلیارد دلار برای کسانی که در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

AstraZeneca برنامه شروع به توزیع واکسن به ایالات متحده آمریکا و انگلستان در ماه سپتامبر یا اکتبر با تعادل از تحویل به احتمال زیاد ساخته شده در اوایل سال 2021 گفت: AstraZeneca مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot. —لوسی Handley

برزیل تلفات منجر به برتری ایتالیا

9.30 صبح به وقت سنگاپور — تعداد کل coronavirus مربوط به مرگ و میر در برزیل بیش از این تعداد در ایتالیا گزارش رویترز با استناد به برزیل وزارت بهداشت.

روز پنج شنبه در برزیل قدرت گزارش 1,437 مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 34,021. ایتالیا کشته شدگان است 33,689.

که بدان معنی است که برزیل در حال حاضر سوم بیشترین تعداد مرگ و میر در سطح جهان پس از آمریکا و انگلستان

برزیل در روز پنج شنبه نیز گزارش داد 30,925 جدید کروناویروس موارد است.

سازمان بهداشت جهانی به تازگی اعلام آمریکای جنوبی به عنوان یک کانون بیماری همه گیر. —Huileng قهوهای مایل به زرد

Amwell فایل های محرمانه برای IPO در میان موجی از تقاضا برای پزشکی از راه دور

7:45 p. m. ET — Amwell, ارائه دهنده آنلاین سلامت, خدمات محرمانه ظ عمومی و استخدام گلدمن ساکس و مورگان استنلی منجر به ارائه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

IPO می گیرد می تواند در ماه سپتامبر گفت: افرادی که خواسته نمی شود به نام به خاطر برنامه ریزی نشده اند را اعلام کرد.

Amwell یکی از بازیکنان پیشرو در بازار است که این انفجار به دلیل بیمارانی که نیاز به غیر مراقبت های فوری در حال تلاش برای جلوگیری از بیمارستان و جایی که آنها در معرض خطر و در معرض Covid-19. فقط در ماه گذشته Amwell مطرح شده تقریبا 200 میلیون دلار در سرمایه های خصوصی و گفت که آن را دیده 1000% افزایش بازدیدکننده داشته است با توجه به کروناویروس و نزدیک به 3000% به 4000% در بعضی از نقاط. —Ari لوی, Christina فار

JC Penney اعلام 154 فروشگاه برای تابستان امسال است. در اینجا یک نقشه.

7:20 p. m. و — ورشکست J. C. Penney اعلام فهرست 154 فروشگاه های این برنامه برای بستن این تابستان با بسته شدن فروشگاه فروش لگد زدن ژوئن 12.

“در حالی که بسته شدن فروشگاه همیشه بسیار دشوار است تصمیم ما فروشگاه بهینه سازی استراتژی حیاتی برای حصول اطمینان از ما از ظهور هر دو فصل 11 و COVID-19 اپیدمی به عنوان یک قوی تر خرده فروش بیشتر با انعطاف پذیری مالی به ما اجازه می دهد برای ادامه خدمت به مشتریان وفادار ما برای دهه های آینده” رئیس اجرایی جیل زواتاو در بیانیه ای گفت. —توماس لورن

کوتاه مدت اجاره میزبان به نوبه خود به دراز مدت مهمان

6:56 p. m. و — Zillow اطلاعات منتشر شده است که نشان می دهد میزبان Airbnb و دیگر تعطیلات خواص چرخد و به بازار اجاره مسکونی به عنوان coronavirus همه گیر شده است به طور چشمگیری محدود سفر.

لیست مبله اجاره در Zillow از ماه مارس تا اواسط ماه مه بودند تا 44 درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. علاوه بر این لیست برای اجاره شش ماه یا کمتر افزایش 23% 1 مارس تا مه 21.

“با سفر ممنوع, تعطیلات صاحبان خانه ممکن است به دنبال اجتناب از عدم اطمینان از زمانی که اقتصاد ممکن است باز و نگاه به دراز مدت مستاجر در خانه خود” Zillow اقتصاددان جاشوا کلارک گفت CNBC. —Sal رودریگز

ایالات متحده موارد به آرامی افزایش پس از تعطیلات روز یادبود

این بخش ICU در بیمارستان مسیح در نیوجرسی شهرستان اختصاص داده شده است که عمدتا به Covid-19 بيمار در طول بیماری همه گیر.

مسیح بیمارستان/CarePoint سلامت

6:05 p. m. و —یک تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز دریافتند که آمریکا Covid-19 مورد بوده است به آرامی تیک تاک تا پس از تعطیلات روز یادبود. موارد جدید ضربه اوج از 31,578 بر اساس هفت روز به طور متوسط در مارس 10 قبل از اینکه به طور پیوسته در حال سقوط به هشت هفته اخیر بیش از 20,600 یک روز در تاریخ 28 و شده اند رو به افزایش بوده است. در حالی که موارد کاهش و در نقاط گرم مانند ایالت نیویورک موارد در حال افزایش در مکان هایی مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: نمایندگان مجلس امروز پیش از آن که او نگران بود آمریکایی ها را زیر نیست آژانس مشاوره متحده شروع به بازگشایی شده است. جمعیت از مردم دیده شده است و در هفته های اخیر در تظاهرات بیش از یادبود روز تعطیلات و Redfield اشاره کرد در SpaceX راه اندازی بیش از آخر هفته. —برکلی لاولیس جونیور

NBA تصویب طرح به سر فصل در جولای 31

LeBron James لس آنجلس لیکرز عبور توپ در زیر حلقه در برابر آل Horford #42 از Philadelphia 76ers در طول نیمه دوم در مرکز استیپلز در مارس 03, 2020 در لس آنجلس ،

Katelyn Mulcahy | گتی ایماژ

5:30 p. m. ET — انجمن ملی بسکتبال تصویب یک طرح است که سر فصل آن در تاریخ 31 ژوئیه در اورلاندو ،

در یک 29-1, رای, NBA حکام تصویب یک فرمت که شامل 22 تیم که هر بازی از هشت بازی فصل قبل از ورود به یک دوره چهار دور حذفی براکت, CNBC جباری جوان ، فصل تنظیم شده است به پایان بعد از اکتبر. 12.

این پیشنهاد هنوز هم نیاز به تایید از ملی بازیکنان بسکتبال انجمن که جزئیات مذاکره در مورد امنیت پروتکل با NBA. —هانا میلر

بیکاری انتظار می رود به افزایش به 20% به میلیون بیشتر از کار

افرادی که شغل خود را از دست در خط صبر کنید تا فایل برای بیکاری پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در آرکانزاس نیروی کار مرکز در فورت اسمیت, آرکانزاس, ایالات متحده 6 آوریل سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

5 p. m. و — مه اشتغال در انتظار گزارش نشان می دهد که 8.3 میلیون شغل از دست داده بودند و نرخ بیکاری افزایش یافت و به 20 درصد.

اقتصاددانان می گویند ضرر و زیان کار در حال حاضر به احتمال زیاد به اوج خود رسید اما درد این است که نه بیش از آنجایی که بسیاری از مشاغل را نمی توان به سرعت بهبود یافت. بانک مرکزی آمریکا انتظار دارد که در ماه ژوئن گزارش اشتغال برای نشان دادن سود کار خود را با بهبود بیشتر را از طریق تابستان است اما نرخ بیکاری هنوز هم خواهد بود در حدود 13 درصد در ماه سپتامبر. با توجه به داو جونز بیکاری انتظار می رود که به 19.5% از 14.7 درصد در ماه آوریل است. در ماه آوریل وجود دارد که 20.5 میلیون شغل از دست داده است. —پتی Domm

انجمن ملی تئاتر صاحبان انتظار دارد که 90 درصد از جهانی تئاتر باز شود در ماه جولای

4:30 p. m. ET — انجمن ملی تئاتر صاحبان احساس اعتماد به نفس است که سینما بازار خواهد شد و در حال اجرا در زمان برای برادران وارنر “شعار” که می رسد در تئاتر ژوئیه 17.

این سازمان که نشان دهنده بیش از 35 ، 000 صفحه نمایش فیلم در آمریکا و 33,000 بین المللی تایید به CNBC پنج شنبه که از آن انتظار دارد که 90 درصد از جهان را در سینما باز شود در زمان انتشار جدید کریستوفر نولان از ویژگی های.

“شعار” خواهد بود که برای اولین بار اصلی انتشار فیلم از سینما مجبور شدند به شاتر در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. کارشناسان صنعت باقی مانده تقسیم در مورد اینکه آیا یا نه مصرف کنندگان خواهد شد بازگشت به سینما در droves هنگامی که اکثریت تئاتر فراموش بازگشایی ، حتی بزرگترین سینمای زنجیره ای جهان, AMC گفته است که ‘قابل توجهی شک” است که در آن می توانید زنده ماندن شیوع کروناویروس shutdown. —سارا Whitten

لانست retracts هیدروکسی کلروکین مطالعه

داروخانه tech دارای یک بطری و یک قرص هیدروکسی کلروکین در Rock Canyon, داروخانه, در, Provo, Utah, on May 20, 2020.

جورج فری | گتی ایماژ

4:15 بعد از ظهر — لانست دارای ضمانت یک مطالعه بزرگ که موجب نگرانی در مورد اثرات بهداشتی از کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان برای Covid-19 با توجه به یک گزارش از آمار اخبار.

مجله پزشکی معتبر قابل ارائه در این بررسی که در منتشر شد, ممکن است, درخواست از نویسندگان آن است. “ما دیگر نمی تواند برای تایید صحت اطلاعات اولیه منابع” گفت: نویسندگان Mandeep Mehra از بریگهام و بیمارستان زنان, فرانک Ruschitzka از بیمارستان دانشگاه زوریخ و Amit Patel از دانشگاه یوتا در بیانیه ای.

این مطالعه گزارش شده است که coronavirus بیماران تحت درمان با داروهای ضد مالاریا دیدم هیچ بهبود نتیجه و در واقع بالاتر از خطر مرگ. این ادعا موجب اختلاف زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که او مصرف هیدروکسی کلروکین به نگه داشتن خود را از ابتلا به این ویروس. —هانا میلر

‘بحرانی’ است که ایالات متحده ارائه دسترسی عادلانه به تست HHS رسمی می گوید

معاون وزیر بهداشت و درمان دریاسالار برت Giroir صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش طی یک کنفرانس خبری در رمان coronavirus COVID-19 در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

4 p. m. و — از آن است که “بحرانی” است که ایالات متحده تا سطح شیب دار تست به ارائه “دسترسی عادلانه” به ویژه در محروم جوامع اقلیت شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر شیوع این کشور بالا تست رسمی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

Adm. برت Giroir دستیار وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که در حال اجرا دولت را تست پاسخ گفت: آمریکایی های سیاه و سفید فوت کرده اند از Covid-19 در یک نامتناسب نرخ در مقایسه با سفید آمریکایی است.

HHS را در حال حاضر نیاز به آزمایشگاه به گزارش سن و نژاد و قومیت و جنسیت و کد پستی و نوع تست انجام شده بر روی بیماران زمانی که گزارش داده ها به دولت های محلی و ادارات بهداشت گفت: به طوری که دولت فدرال می توانید تفاوت در امتداد آن جمعیت است.”این تنها یک جزء کوچک از تلاش برای مبارزه با نابرابری های سلامت که دامنگیر ملت ما برای چند دهه, اما این مهم جزء بنیادی مربوط به Covid-19 که ما ادامه خواهد داد برای ساخت در آینده” Giroir گفت. —ویلیام Feuer

کالج, مقامات می گویند آنها نمی خواهند دانش آموزان را به محوطه دانشگاه بدون گسترش تست و ردیابی

یک نمای کلی از پردیس دانشگاه استنفورد از جمله هوور برج ها و ساختمان های اصلی چهارگوش.

دیوید مدیسون/گتی ایماژ

3:30 p. m. و — دانشگاه, روسای جمهور گفت: نمایندگان مجلس سنای ایالات متحده کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی است که دانشگاه ها بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که آنها می توانند اطمینان حاصل شود آن را امن برای دانش آموزان را به محوطه دانشگاه که نیاز به گسترده Covid-19 تست و تماس با ردیابی.

دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association, قانونگذاران گفت که بدون کافی تست دانشگاه “نمی تواند تابع در همه,” او گفت:.

کریستینا Paxson, رئيس جمهور از دانشگاه براون در رودآیلند گفت که او را “با احتیاط خوش بینانه” در مورد بازگشت دانش آموزان در پاییز اگر چه او گفت قهوه ای باز نمی شود مگر اینکه آن را بی خطر به انجام این کار. هر طرح بازگشایی خواهد نیاز به شامل “آزمایش و تست بیشتر ردیابی انزوا قرنطینه اجتماعی, فاصله, ماسک و اقدامات بهداشتی,” او گفت:. —نوح Higgins-دان

تظاهرات ممکن است تحریک بیشتر شیوع بیماری CDC می گوید:

یک نشان دهنده ارائه می دهد یک محافظ ماسک صورت برای حفاظت از بیماری کروناویروس (COVID-19) به یک مامور اجرای قانون پوشیده نیست یکی به عنوان پلیس با تظاهرکنندگان در حالی که معترضان در خیابان های اطراف کاخ سفید بیش از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید در واشنگتن ژوئن 3 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

3:17 p. m. و — CDC مدیر رابرت Redfield گفت: تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس می تواند یک “بذر رویداد” برای coronavirus و خواست مردم برای دریافت تست شده است.

“راه برای به حداقل رساندن آن این است که هر فرد به رسمیت شناختن آن است که استفاده از آنها برای محافظت از عزیزان خود را به [می گویند] “هی, من, من نیاز به آزمایش’,” او گفت: خانه تخصیص بودجه کمیته در طول یک جلسه در ویروس.

پیش از آن در روز نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت به توسعه و گسترش امکانات تست به هزاران نفر از مردم شرکت کننده در تظاهرات. —برکلی لاولیس جونیور

فورد به تعویق انداختن بازگشت به کار برنامه ریزی برای حقوق و مزایای کارگران

3:12 p. m. و — فورد موتور است و به تأخیر انداختن برنامه ای برای حقوق و مزایای کارگران شروع به بازگشت به دفاتر در اواخر ماه ژوئن تا سپتامبر است.

خودروساز گفت: حرکت است به اطمینان حاصل شود که فورد به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای کارگران و زمان را تغییر دهید و امکانات اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله پروتکل برای کاهش گسترش Covid-19.

در مورد 12,000 از آن 36,000 حقوق و مزایای nonmanufacturing کارکنان بازگشت به کار در ایالات متحده سخنگوی گفت.

فورد 56,000 ساعتی ایالات متحده کارکنان شروع به بازگشت به کار در اواسط ماه مه. محدود در آمریکای شمالی آغاز تولید در مارس 18. فورد گیاهان در ادامه به تدریج اضافه کردن شیفت و تولید. —مایکل Wayland

انگلستان اجلاس پردازد بالقوه در سراسر جهان Covid-19 توزیع واکسن

3:10 p. m. و — در یک نشست به میزبانی دولت بریتانیا رهبران مورد بحث بالقوه راه برای توزیع یک Covid-19 واکسن در سراسر جهان در حالی که جمع آوری پول برای تلقیح کودکان در سراسر جهان آسوشیتد پرس گزارش.

اجلاس شرکت کنندگان در بحث احتمال است که فقیر بیشتر آسیب پذیر کشور قادر خواهد بود برای به دست آوردن واکسن به راحتی هنگامی که آن را در دسترس با توجه به AP.

“کلید به این چالش است که با داشتن مقیاس و داشتن کارخانه در سراسر جهان که در حال ساخت واکسن” نیکوکار بیل گیتس گفت: با توجه به اخبار سرویس.

ایالات متحده در حال حاضر به امضا قرارداد با شرکت داروسازی AstraZeneca برای 300 میلیون دوز, اخبار, گزارش سرویس.

دلار 8.8 میلیارد مطرح شده در این اجلاس برای Gavi جهانی واکسن داد که گفت پول را به سمت واکسیناسیون حدود 300 میلیون کودک در سطح جهان در برابر بیماری هایی مانند مالاریا و ذات الریه و HPV با توجه به AP. —سوزان بلیک

CDC مدیر ترس آمریکایی ها را زیر نیست آژانس مشاوره به عنوان موارد افزایش

2:08 p. m. و — با کروناویروس موارد در حال افزایش در سراسر آمریکا CDC نگران است که آمریکایی ها در مصرف آن توصیه جدی است.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: او را دیده اند “بسیاری از مردم” نه با پوشیدن ماسک در واشنگتن اشاره کرد و جمعیت زیادی که جمع شده بودند در حوادث مانند هفته گذشته را SpaceX, راه اندازی, CNBC برکلی لاولیس جونیور گزارش.

ایالات متحده هنوز هم از دیدن حدود 20000 موارد جدید Covid-19 هر روز با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —هانا میلر

نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید دولت باز خواهد شد coronavirus تست به تمام جورج فلوید معترضان

1:50 p. m. و — نیویورک در حال گسترش است تست به هر کسی که شرکت در سال های اخیر جورج فلوید تظاهرات رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

مرگ جورج فلوید در حالی که در مینه سوتا بازداشت پلیس را برانگیخته تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و اروپا است. کومو گفت: تظاهرات درو حدود 20000 نفر در شهر نیویورک به تنهایی و 30,000 سراسر کشور در مجموع.

به عنوان گرم ادامه اعتراضات به بیش از, شهرستان, فرماندار ابراز نگرانی از احتمال افزایش تعداد مثبت Covid-19 موارد است. او از مردم خواست تا آزمایش پوشیدن یک ماسک و به دیگران بگویید که آنها شده اند در معرض coronavirus.

“اگر شما در اعتراض به دریافت آزمون لطفا. معترضان را یک وظیفه مدنی در اینجا نیز. مسئول دریافت آزمون” کومو گفت.

تعداد کل بستری شدن در بیمارستان در سراسر نیویورک همچنان به سقوط با 52 و میر در ژوئن 3 تا کمی از روز قبل. —یاس کیم

انگلستان نیاز به پوشش صورت در حمل و نقل عمومی آغاز ژوئن 15

نشانه ای دیده می شود در مترو لندن در پی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) لندن, انگلستان ژوئن 1 سال 2020 است.

توبی ملویل | ایسنا

12:48 p. m. و — سواران حمل و نقل عمومی در انگلستان را ملزم به پوشیدن ماسک صورت آغاز ژوئن 15, حمل و نقل, منشی, Grant Shapps گفت.

نیاز های جدید اعمال می شود برای قطار و اتوبوس و تراموا, هواپیما, کشتی و خدمات زیرزمینی. در جلسه Shapps گفت: از دیگر اقدامات به طور معمول استفاده می شود به سرعت گسترش Covid-19 مانند شستن دست و اجتماعی فاصله نیز مهم هستند.

“یک چهره پوشش کمک می کند تا محافظت از همکار ما مسافران” Shapps گفت. “این چیزی است که ما می توانید هر یک را به یکدیگر کمک کنند.”

در حالی که گروه های خاص مانند افراد مبتلا به مشکلات تنفسی هستند معاف وجود دارد امکان جریمه و محروم مطلب برای کسانی که نقض قوانین است. —الکس Harring

خرید مواد غذایی است بسیار کمتر از یک تجربه’ و که شما را به زمان برای بازگشت به سابق Whole Foods co-مدیر عامل می گوید:

11:41 p. m. و — مشتریان با سرعت بالا, خرید, سفر, و متمرکز در خرید آنچه آنها نیاز دارند در طول بیماری همه گیر. سابق Whole Foods co-مدیر عامل شرکت والتر Robb گفت: آن ممکن است مدت زمان طولانی قبل از لذت و فراغت خاطر, خرید, سفر, بازگشت به دلیل coronavirus.

راب گفت: خرید در فروشگاه “بسیار کمتر از یک تجربه در حال حاضر” در مصاحبه ای با CNBC “Squawk در خیابان.”

“شما رو اندازه گیری در آینده,” او گفت:. “شما رو پلکسی گلاس سپر ، قلب خرده فروشی است که واقعا به یک ارتباط با مشتری است و فقط نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر در دقیقا به همان شیوه. و آن را به برخی از زمان قبل از تمام چیزهای که آثار خود را.” —ملیسا Repko

شهردار نیویورک, بیل د Blasio می گوید او انتظار دارد که فاز دو بازگشایی در اوایل ماه جولای

چهره نقاب قرمز خرس نشسته در جداول خارج از Nello رستوران در شرق فوقانی جانبی است که باز برای بایگانی اطلاعات و بدون تماس تحویل در COVID-19 همه گیر در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است.

بن Gabbe | گتی ایماژ

11:34 p. m. و — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در coronavirus نشست خبری که “مرحله دوم بازگشایی می توانید شروع به عنوان اوایل به عنوان آغاز ماه ژوئیه است.”

“در فاز 2, ما قادر خواهد بود به حرکت بر روی بسیاری از انواع کسب و کار” د Blasio گفت. “که همچنین می تواند شامل بازگشایی تعدادی از رستوران ها با تمرکز بر روی در خارج از منزل و این راهی است که ما می خواهم برای رفتن.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در چهار شنبه اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که فاز دو از نیویورک بازگشایی خواهد شد اجازه می دهد فضای باز ناهار خوری.

شهر نیویورک تنظیم شده است برای ورود به فاز یک بازگشایی در روز دوشنبه. —یلنا Dzhanova

اکثر آمریکایی ها در انتظار موج دوم نظرسنجی می یابد

11:15 p. m. و — بیش از دو سوم یا 69 درصد از نظر سنجی آمریکایی ها این باور وجود دارد خواهد بود و موج دوم از coronavirus بر اساس یک نظرسنجی جدید از Monmouth University.

به عنوان کشورهای مختلف آماده سازی برای بازگشایی کسب و کار و شل پناهگاه در محل دستورالعمل 57 درصد از افراد مورد بررسی گفت: آنها بر این باورند که دولت فدرال انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به سخت ضربه متحده در مقابله با شیوع.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که پاسخ دهندگان بر این باورند بازگشایی تصمیم گیری باید بر مبنای نگرانی های سلامت به جای اقتصادی نیاز دارد. بیش از نیمی یا 54 درصد از پاسخ دهندگان گفت: این مهم است که مطمئن شوید که مردم کمتر قرارداد این ویروس در حالی که 36 درصد گفت: این مهم برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی است.

نظرسنجی انجام شده بین 28 ماه مه و ژوئن 1, بررسی 807 بزرگسالان در ایالات متحده آمریکا با یک حاشیه خطا از 3.5 درصد است. —یلنا Dzhanova

کازینو در لاس وگاس بازگشایی با اقدامات ایمنی

قماربازان جشن پیروزی در حالی که بازی رولت در بازگشایی D هتل-کازینو بسته توسط دولت پس از مارس 18 سال 2020 به عنوان بخشی از مراحل به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در مرکز شهر لاس وگاس نوادا 4 ژوئن 2020.

استیو Marcus | ایسنا

10:20 p. m. و — لاس وگاس قمار باز با D و دروازه طلایی استقبال قماربازان درست پس از نیمه شب. نمایندگی مجاز و فروش با پوشیدن ماسک; ضد عفونی کننده دست است که به طور گسترده ای در دسترس; مهمانان و کارگران با داشتن درجه حرارت خود را چک کنید.

استیو تپه جمهور و COO از کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان گفت: تقاضا بسیار قوی با شهر کلی اشغال در 20 ٪ در وجود تعدادی از استراحتگاه باقی مانده بسته شده است.

MGM استراحتگاه دربسته در محیط آن اشغال هتل در 30 درصد اما رزرو در آمد چنان سریع است که آن تصمیم به باز کردن MGM بزرگ, در علاوه بر این به Bellagio و, New York, New York. Bellagio fountains شروع خواهد شد تا دوباره در 9:30 a. m. PT.

در حالی که بسیاری از کسب و کار است که از گردشگران که می توانید درایو به لاس وگاس McCarren فرودگاه بین المللی گفته اند CNBC آنها را از 2000 تا 6000 بیشتر صندلی هواپیما برنامه ریزی شده برای این آخر هفته در مقایسه با اواسط ماه مه.

گروه کسب و کار نیز به نظر می رسد در واکنش با لوازم الکترونیکی مصرفی نمایش تایید ژانویه آن سال 2021 کنفرانس.

“ما جالب, بزرگترین کتاب کنوانسیون در تاریخ ما برای 12 ماه آینده. آنها شروع به در حال حاضر. و نسبت به پایان ماه اوت ما امیدوار هستیم که در برخی از راه های ما می توانید شروع به در آوردن کنوانسیون بازگشت به شهر” هیل گفت. —Contessa Brewer

CDC ارشاد در برابر جرم حمل و نقل جرقه نگرانی بیش از احتقان و کربن تولید گازهای گلخانه ای افزایش

صبح زود ترافیک در خطوط عازم شمال ایالتی 93 در بوستون در مارس 19 سال 2020 است. رژیم صهیونیستی. بیکر اعلام کرد فاز اول بازگشایی در 18 مه از جمله اجازه دادن به تولید و ساخت و ساز به.

F. Craig واکر | بوستون گلوب | گتی ایماژ

9:53 p. m. و — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری توصیه های جدید برای بازگشت به کار که نگرانی های غیر قابل تحمل ازدحام و افزایش انتشار کربن.

این هنوز روشن نیست که چه رفت و آمد را مانند که بیشتر مردم بازگشت به دفاتر طول coronavirus همه گیر وجود دارد اما در حال حاضر نشانه هایی که آنها در حال رانندگی اتومبیل به جای استفاده از توده های حمل و نقل.

“ترویج خصوصی وسیله نقلیه استفاده به عنوان بهداشت عمومی استراتژی است مانند تجویز قند برای کاهش پوسیدگی دندان” گفت: لارنس فرانک, یک دانشگاه بریتیش کلمبیا برنامه ریزی شهری و بهداشت عمومی استاد.

“سطح خودرو وابستگی ایجاد بناهای شهری است که علت اصلی [کربن] تولید گازهای گلخانه ای و تغییرات آب و هوایی است که مسلما حتی بزرگتر تهدید به زندگی” فرانک گفت. —اما Newburger

بزرگترین متحده صاحب مال Simon Property شکایت فاصله بیش از قلم اجاره

خریداران صعود و فرود پله برقی در کینگ آاف پروسیا بازار متعلق به Simon Property Group, ایالت متحده بزرگترین خرده فروشی, خرید فضا در فهرست شاهان پروس, Pennsylvania.

علامت Makela | ایسنا

9:43 p. m. و — عمده ایالات متحده صاحب مال Simon Property Group شکایت کرد خرده فروشی پوشاک Gap برای پرداخت اجاره برجسته نصب تنش بین موجر و مستاجر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سیمون درخواست دادگاه به منظور شکاف به پرداخت تا $66 میلیون, در علاوه بر این به آینده پرداخت اجاره بها با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل در دلاور امور خارجه در اوایل این هفته.

بسیاری از شرکت ها یا قلم پرداخت اجاره و یا پرداخت کمتر اجاره به عنوان فروشگاه خود مجبور شدند به طور موقت تعطیل در طول بحران. اما مدیر عامل شرکت سیمون دیوید سیمون قبلا گفت: “خط پایین این است که ما یک قرارداد و ما انتظار برای دریافت پرداخت می شود.”

کارشناسان املاک و مستغلات باید گفت آنها بیشتر انتظار دادخواهی به امدن. فاصله تنظیم شده است به گزارش درآمد سه ماهه پس از زنگ پنج شنبه. —توماس لورن

سهام لغزش به عنوان مدعیان افزایش بیشتر از حد انتظار

9:37 a. m. و — سهام اندکی کاهش یافت به عنوان وزارت کار گفت: 1.877 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته برای اولین بار. میانگین صنعتی داو جونز معامله 88 امتیاز پایین تر و یا 0.3%. S&P 500 نیز با کاهش 0.4% در حالی که نزدک کامپوزیت تضعیف 0.3%.

جزئیات بازار سهام فعالیت به روز رسانی از CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —Melodie وارنر

نمایش موارد گزارش شده توسط منطقه

خطوط هوایی آمریکا به نظر می رسد به پرواز 55 درصد از پروازهای برنامه ریزی شده در ماه جولای

مسافران هیئت مدیره خطوط هوایی آمریکا پرواز به شارلوت کارولینای شمالی در San Diego International Airport, on May 20, 2020 در سن دیگو, کالیفرنیا.

سندی Huffaker | گتی ایماژ

9:12 p. m. و — خطوط هوایی آمریکا تنظیم شده است به پرواز 55 درصد از آن برنامه ریزی پروازهای داخلی در ماه جولای آن را به عنوان دیده می شود افزایش مداوم مسافران پس از نگرانی های پیمانکاری یا پخش Covid-19 کاهش سفر. در ماه مه شرکت هواپیمایی پرواز 20 درصد از آن برنامه از یک سال پیش از آن.

آمریکا از به طور متوسط 32,154 مسافر در روز در ماه آوریل به 78,178 مسافران در سه هفته اول ماه مه. شرکت هواپیمایی نیز به طور متوسط 110,330 مسافران – بیش از سه برابر این تعداد در یک روز عادی در مارس – آوریل 24 مارس 29.

آمریکا بازگرداندن سرویس در سرعت سریع تر از ایالات هواپیمایی که پرواز یک چهارم از دعوا که آن را در مارس 2019.

OAG که آهنگ های صنعت هواپیمایی و پرواز برنامه می گوید: چهار تا از بزرگترین ایالات متحده حامل — متحده آمریکا, دلتا و جنوب غرب — در حال تقویت خود در ماه ژوئن برنامه 27 درصد از ممکن است هر چند بسیاری از این افزایش ناشی از اضافی پروازهای داخلی.

به گفته اداره امنیت حمل و نقل تعدادی از مسافران و خدمه هواپیمایی اعضا به نمایش در ایالات متحده فرودگاه پایین است بیش از 85 درصد از سال قبل است. —الکس Harring

یکی دیگر از 1.877 میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری

8:30 p. m. و — یکی دیگر از 1.877 میلیون آمریکایی ظ مدعیان اولیه بیکاری در هفته گذشته با توجه به آمار منتشر شده از وزارت کار به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی در ادامه به همسترینگ اشتغال است.

در ادامه ادعا می کند یا کسانی که در زمینه بیکاری برای حداقل دو هفته بالغ بر 21.5 میلیون تیک بالاتر از دوره های قبلی است. هفته گذشته گزارش وزارت کار نشان داد در ادامه ادعا می کند کاهش برای اولین بار از اقتصاد توقیف. جزئیات بیشتر در ایالات متحده اشتغال از CNBC Jeff Cox. —سارا سالیناس

بانک مرکزی اروپا و یو پی اس همه گیر برای خرید اوراق قرضه

بانک مرکزی اروپا (ECB) رئیس جمهور کریستین لاگارد آدرس یک کنفرانس خبری در نتیجه نشست خود در فرانکفورت آلمان 23 ژانویه 2020.

رالف Orlowski | ایسنا

8:07 a. m. و — بانک مرکزی اروپا اعلام کرد از آن خواهد شد تا خود را برای خرید اوراق قرضه از طریق همه گیر اضطراری خرید برنامه توسط 600 میلیارد یورو ($672 میلیارد دلار). که در بالای 750 میلیارد یورو در اوراق قرضه دولتی اعلام کرد در ماه مارس است.

بانک مرکزی نیز گسترش بحران خرید اوراق قرضه برنامه پیش از این مجموعه به پایان می رسد در پایان سال و تا ژوئن 2021. ادامه مطلب بانک مرکزی اروپا اعلام از CNBC سیلویا عمرو. —سارا سالیناس

بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش, دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

7 p. m. و — بستری شدن در بیمارستان با توجه به کروناویروس در حال افزایش در سراسر کشور سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

او افزود که بستری شدن در بیمارستان هستند “عقب مانده شاخص” است که نشان دهنده عفونت رخ داده است که هفته پیش “اما بیشتر هدف” از موارد تشخیص داده شده که به چه مقدار تست در حال انجام است.

“در واقع آنها در حال رفتن گفت:” از بستری شدن در بیمارستان در CNBC “Squawk Box.” “آریزونا آمار 1,000 بستری شدن در بیمارستان دیروز. فلوریدا آمار تعداد بالا از بستری شدن در بیمارستان. آنها بیش از حدود 1400 موارد کمترین تعداد از آوریل 17. ما شاهد بستری شدن در بیمارستان در تنسی, در, تگزاس, در, گرجستان, در, North Carolina, مینه سوتا, بدیهی است.”

بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در ویسکانسین و اوهایو و همچنین, او گفت:.

“ما در حال رفتن به سقوط با تعداد زیادی از عفونت در این کشور است.” “این را به ایجاد خطر برای پاییز و زمستان.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

Ftse100 مجموعه برای ‘گسترده’ تجدید سازمان با توجه به بحران ویروس

اعضای رسانه ها در جمع آوری الماس شاهزاده کشتی کروز عمل کارناوال شرکت لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن در روز جمعه, فوریه. 7, 2020.

Toru Hanai | بلومبرگ گتی ایماژ

6:56 p. m. و — بودجه شرکت هواپیمایی easyJet و کروز اپراتور کارناوال در میان بزرگترین نامها مجموعه به رها کردن از بریتانیا آبی تراشه FTSE 100 index در سراسر جهان با خاموش شدن ناگهانی ضروری coronavirus همه گیر ravaging سفر سهام.

پس از یک بررسی سه ماهه با ارائه شاخص FTSE راسل گاز بریتانیا صاحب Centrica و مهندسی شرکت Meggitt نیز تنزل به FTSE 250 در تجدید سازمان است که یک متخصص به نام “یکی از مهمترین و گسترده” در صفحه اول ،

چهار خالی لکه های گرفته خواهد شد توسط شرکت قمار GVC Holdings, نرم افزار کامپیوتر شرکت ایست تعمیرات اضطراری ارائه دهنده Homeserve و چند ملیتی خرده فروش مرغ ماهیخوار. —الیوت اسمیت

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: LVMH می گوید تیفانی معامله بودن در نگاه; مکزیک روزانه مرگ و میر بیش از ایالات متحده’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>