Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: برزیل مرگ و میر می تواند پرش پنج برابر با اوت; کومو به مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن در طرح بازیابی

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر در حال نزدیک شدن به 100,000 بیش از دو برابر است که از هر کشور دیگری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر کشور آمریکایی مشاهده شده آخر هفته روز یادبود با برخی از کشورهای بازگشایی سواحل و مناطق. مرک در ضمن وارد واکسن مسابقه اعلام سهشنبه این همکاری با تحقیقات غیر انتفاعی IAVI به منظور توسعه یک نامزد بالقوه.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.54 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 347,836
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.66 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 98,426

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تغذیه می گوید millennials در حال گرفتن بزرگتر آمار از اقتصادی shutdown

وای روبرو هستند به خصوص دشوار اقتصادی مبارزه در طول همه گیر با توجه به یک سنت لوئیس فدرال رزرو تجزیه و تحلیل. به طور خاص کسانی که متولد شده بین سال های 1981 و سال 1996 سه چالش های خاص: مانده آسیب را از بحران مالی, مالی کمی کوسن به مقاومت در برابر غیر منتظره ضربه به کیف پول خود را و نامتناسب نرخ بیکاری تاثیر است.

“Millennials مالی شکنندگی لطمه می زند و نه تنها این افراد خانواده و دیگر افرادی که با تکیه بر آنها بلکه اقتصاد به عنوان یک کل” تغذیه محقق انا کنت نوشت: در یک مقاله.

اخبار همه بد نیست هر چند. کنت گفت که این وضعیت همچنین می تواند فرصت های موجود برای وای “را به تامل و تجدید نظر در چگونه برای رسیدن به بهترین خانواده ثبات مالی و انعطاف پذیری در برابر آینده مالی،” آن را نیز اتفاق می افتد, در طول تاریخ در برابر سطوح بالای نجات و محرک بودجه از سیاستگذاران. –Jeff Cox

Novavax این واکسن به متغیر قیمت بر اساس قیمت, مدیر عامل شرکت می گوید:

2:04 p. m. و — واکسن شرکت توسعه Novavax برنامه ای برای تغییر قیمت آن بالقوه واکسن بر اساس قیمت, مدیر عامل شرکت استنلی Erck گفت.

“تاپیک رو به طور گسترده ای توزیع شده است. وجود دارد به دسترسی عادلانه او گفت:” در CNBC “Squawk کوچه.” “وجود دارد قطعا در قیمت گذاری طبقه بسته به استطاعت به طوری که این واکسن می تواند مورد استفاده در سطح جهان.”

Novavax راه اندازی فاز 1 کارآزمایی بالینی به صورت بالقوه آن واکسن در روز دوشنبه این شرکت اعلام کرد و آن را امیدوار به انتشار نتایج در ماه جولای. Erck گفت که اگر همه می رود به طرح شرکت می تواند داشته باشد اول آن دوز آماده برای توزیع در پایان سال است. او افزود که امیدوار است این شرکت برای تولید “بیش از یک میلیارد دوز” در سال آینده است. —خواهد Feuer

مرسدس-بنز به اجازه کار از راه دور از طریق 2020

1:55 p. m. و — مرسدس بنز است که اجازه می دهد کارکنان خود را در ایالات متحده آمریکا ستاد در نزدیکی آتلانتا به کار از راه دور از طریق حداقل تا پایان سال این شرکت را تایید کرد.

خودروساز می پیوندد شرکت های مانند گوگل و Facebook و آمازون در اجازه دادن به کارکنان برای ادامه کار از خانه از طریق پایان سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Mercedes-Benz USA, مدیر عامل شرکت نیکلاس Speeks گفت: تجارت انتشار اخبار خودرو است که این شرکت قادر به “عملکرد موثر” در حالی که کارکنان کار از راه دور.

“کار از راه دور استثنا بود — برای آینده قابل پیش بینی آن را تبدیل به هنجار” او گفت:.

این خودروساز آلمانی در مورد استخدام 875 نفر در آن از 200 ، 000 فوت مربع ایالات متحده آمریکا ستاد که افتتاح آن در سال 2018 است. —مایکل Wayland

مطالعه هشدار برزیل Covid-19 مرگ و میر می تواند پرش پنج برابر با مرداد

1:44 p. m. و — برزیل در حال حاضر دارای بالاترین روزانه Covid-19 مرگ و میر در جهان است و یک مطالعه جدید افزایش یافته است و ترس است که این کشور می تواند تبدیل به یک جدید نقطه داغ در این بیماری همه گیر.

دانشگاه واشنگتن در مطالعه پیش بینی است که در برزیل در مجموع مرگ و میر می تواند پرش با پنج برابر آنچه در آن است در حال حاضر و رسیدن به 125,000 در اوایل ماه اوت گزارش رویترز. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مقاومت کرده است اجرای مستند اقدامات در کشور است. —هانا میلر

دره نپا از wineries مجموعه به بازگشایی با یک واقعیت جدید از مزه شراب’

یک دره نپا خوش آمدید نشانه های نشسته در کنار یک تاکستان قبل از کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom موثر بلافاصله ایالت “ماندن در خانه سفارش” در این صورت از سرعت گسترش بیماری همه گیر coronavirus (COVID-19) در خارج از نپا کالیفرنیا.

شانون استاپلتون | ایسنا

1:20 p. m. و — ایالات متحده شراب صنعت ضربه سخت شده توسط Covid-19 با برخی از تحلیلگران طرح ریزی این بخش می تواند از دست دادن نزدیک به 6 میلیارد دلار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

و کالیفرنیا گرفته شده است فشار از تاثیر. در حالی که برخی از دولت ها از wineries بهره مند از یک چشم انداز مثبت در تقاضا در فروشگاه های مواد غذایی, بسیاری از را دیده اند و مجموع فروش خود را در نیمه قطع بخشی از علت به فلج کننده از صنعت رستوران.

اما در حال حاضر با دره نپا رستوران ها ارائه داخل سالن ناهار خوری یک بار دیگر و این منطقه را از wineries آماده به بازگشایی برخی از صاحبان کارخانه شراب سازی هستند با احتیاط خوش بینانه در مورد ماه های آینده. مشتریان ممکن است فقط نیاز به استفاده می شود به این واقعیت جدید از مزه کردن شراب در یک پست-همه گیر جهانی است.

“تقریبا همه ما مذاقات خواهد شد در نظر گرفتن محل خارج” گفت: اما Swain, مدیر عامل شرکت سنت Supery املاک و باغ های انگور و شراب سازی. “اما شما در حال رفتن به فاصله بیشتر از هم جدا, ما قصد داریم به درخواست شما به پوشیدن یک ماسک هنگامی که شما در حال مزه کردن ما قصد داریم تیم ما با پوشیدن ماسک و پس از آن کمی سخت تر به عنوان دوستانه به عنوان ما می خواهیم.”

Swain اضافه مذاقات خواهد ریخت و برای بازدید کنندگان به حداقل رساندن تماس نزدیک با میزبان خود را و شراب ریخته خواهد شد در “یکبار مصرف مواد است.” —J. R. نی

رژیم صهیونیستی. کومو می گوید نیویورک اقتصاد نیست “فقط گزاف گویی”

مردم صبر کنید برای دریافت مواد غذایی در توزیع مواد غذایی سایت در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده, مارس 14 سال 2020 است.

مایکل ناگل | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

12:40 p. m. و — در حالی که نیویورک آغاز شده بازگشایی, برخی, مناطق, اقتصاد دولت نمی خواهد “فقط گزاف گویی” با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

کومو گفت: دولت دهکدهای از دست داده و هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک و هشدار داد که ساکنان را ببینید درد در اقتصاد جدید, CNBC برکلی لاولیس و یاس کیم گزارش.

کومو نیز گفت: برای دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در واشنگتن به بحث در مورد کوروناویروس پاسخ تلاش و برنامه ریزی برای jumpstart اقتصاد از جمله ایده هایی برای مقیاس بزرگ پروژه های زیربنایی.

“من قصد دارم برای رفتن به واشنگتن فردا, برنامه ریزی برای دیدار با رئیس جمهور به بحث در مورد تعدادی از چیزهایی است اما این یکی از چیزهایی که من می خواهم به صحبت با رئيس جمهور در مورد” کومو گفت: در طول بیانات در بورس نیویورک در منهتن.

“شما می خواهید به راه اندازی مجدد اقتصاد ؟ شما می خواهید به بازگشایی اقتصاد ؟ اجازه دهید انجام کاری خلاق اجازه دهید آن را سریع بیایید قرار دادن آمریکایی ها بازگشت به کار و بیایید امریکا بهتر است. این حس مشترک است.”

کومو دولت گزارش کرده است یک میلیارد دلار درآمد کمبود میان همه گیر. او گذاشته شد تعدادی از زیرساخت های طرح های پیشنهادی از جمله گسترش شهر نیویورک تونل مترو در حالی که اشاره کرد که فدرال تصویب مورد نیاز خواهد بود برای برنامه به جلو حرکت کند.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 362,700 مردم و کشته شدن حداقل 29,220 در نیویورک با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —هانا Miller, Kevin Breuninger

برنده نوبل سیاهی اروپایی بازیابی رویکرد است که پرداخت یک درصد از furloughed کارگران درآمد

12:10 p. m. و — یک برنده جایزه نوبل اعلام کرد که کشورهای اروپایی باید بهتر محافظت اقتصاد خود را در میان همه گیر در مقایسه با ایالات متحده

کریستوفر Pissarides, استاد اقتصاد و علوم سیاسی در مدرسه اقتصاد لندن و برنده 2010 جایزه یادبود نوبل در علوم اقتصادی گفت: CNBC که رویکرد اروپا در نگه داشتن کارگران بیشتر متصل به کارفرمایان خود را که کمک خواهد کرد که با بهبود CNBC چوپان تیلور گزارش.

کشورهایی مانند فرانسه و انگلستان و ایرلند در حال پرداخت یک درصد زیادی از furloughed کارگران درآمد در حالی که آمریکا به پرداخت یک بار به افراد و تقویت بیمه بیکاری. —هانا میلر

NJ رژیم صهیونیستی است. مورفی می گوید تیم های ورزشی حرفه ای ممکن است بازگشت به آموزش ها و رقابت

10:46 صبح ET — فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: دولت در ورزش حرفه ای تیم ممکن است به بازگشت به آموزش ها و رقابت اگر لیگ را انتخاب کنید به حرکت در این جهت است.

دولت شده است در بحث ثابت با تیم های مورد پروتکل های لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان و مربیان و پرسنل مورفی گفت: در یک صدای جیر جیر. —Melodie وارنر

 

ضریب اطمینان مصرف کننده به طور غیر منتظره بالا می رود در ماه مه

10:38 صبح ET — اطلاعات منتشر شده توسط این کنفرانس نشان داد که ضریب اطمینان مصرف کننده در ایالات متحده به طور غیر منتظره افزایش در ماه مه به عنوان متحده به آرامی شروع به بازگشایی شده است.

شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش به 86.6 این ماه از 85.7 در ماه آوریل است. اقتصاددانان انتظار کاهش به 82.3 در ماه مه با توجه به داو جونز.

لین فرانکو, مدیر ارشد, شاخص های اقتصادی در این کنفرانس گفت: “در کوتاه مدت انتظارات نسبتا افزایش تدریجی دوباره باز شدن اقتصاد کمک به بهبود مصرف کنندگان ارواح.”

فرانکو اضافه شده که مصرف کنندگان “باقی می ماند در مورد چشم انداز مالی خود را.” —فرد ایمبرت

مربوط به رئیس استفان راس می گوید: ‘سیل’ خرده فروشی ورشکستگی در راه

10:27 p. m. و — صاحب مال شرکت های مرتبط رئیس استفان راس می گوید: صنعت خرده فروشی یکی از سخت ترین برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بسیاری از شرکت ها مجبور شده اند به طور موقت به بستن درهای خود را. او پیوست CNBC به می گویند که او انتظار دارد که بسیاری از خواهد بود مجبور به ورشکستگی زیر Neiman Marcus, J. C. Penney و J. Crew.

“شما در حال رفتن به مانند یک سیل از موارد رفتن به ورشکستگی دادگاه” راس گفت. “و این واقعا در نوع ورشکستگی که ناشی از شیوه های بد. واقعا همه رانده شده توسط pandemic.”

مربوط به صاحب هادسون متری بازار و مغازه ها در Columbus Circle در شهر نیویورک است. هر دو از این خواص نشده است و قادر به بازگشایی شده است. —توماس لورن

قیمت خانه به دست آورد قدرت در ماه مارس به عنوان coronavirus تعطیل اقتصاد S&P / Case-Shiller می گوید:

10:03 p. m. و — قیمت خانه هنوز به دست آوردن با بخار در ماه مارس به این کشور شروع به بستن در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سطح ملی, قیمت ها در ماه مارس افزایش یافت 4.4 درصد در سال از 4.2 درصد در ماه فوریه با توجه به S&P CoreLogic مورد-Shiller اول.

همان شهرستانها ادامه منجر به دستاوردهای با فونیکس سیاتل و شارلوت دیدن بالاترین سال بیش از سال سود میان 19 شهرستانها (به استثنای دیترویت در ماه). قیمت در ققنوس, رز 8.2 درصد در سال پس از سیاتل با 6.9 درصد افزایش و شارلوت با 5.8 درصد افزایش یافته است. قیمت سود بودند و کوچکترین در شیکاگو شهر نیویورک و دالاس.

قیمت ها همچنان رو به با کمبود شدید خانه های برای فروش. در حال حاضر وجود دارد کمبود رفتن به کروناویروس بحران, اما پس از آن فروشندگان شروع د-فهرست خود را خواص و فروشندگان بالقوه تصمیم به صبر. در مجموع برای فروش موجودی در پایان ماه مارس پایین بود 10.2 درصد در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به انجمن ملی از Realtors. —Trulia

آخرین نقاط داغ از موارد جدید در آمریکا

S&P 500 به بالا برگشت از 3000 برای اولین بار از اوایل مارس

9:36 p. m. و — سهام رسید به عنوان خوش بینی رشد در مورد بازگشایی اقتصاد و بالقوه coronavirus واکسن. S&P 500 بسیج 2.2% شکستن بالاتر از 3000 برای اولین بار پس از 5 مارس. میانگین صنعتی داو جونز افزایش حدود 600 امتیاز یا 2.4%. 30-میانگین سهام نیز داد و ستد در سطح دیده نمی شود از اوایل ماه مارس پریدن بالاتر از 25000. شاخص Nasdaq Composite با پیشرفته 1.6%.

جزئیات بازار سهام فعالیت به روز رسانی از CNBC فرد ایمبرت و یون Li. —Melodie وارنر

دندانپزشکان در نظر گرفتن سرمایه گذاری در نور UV محصولات به عنوان آنها بازگشایی

9:30 p. m. و — به عنوان دندانپزشک دفاتر بازگشایی برخی از آنها با توجه به استفاده از نور ماوراء بنفش فن آوری برای حفظ شیوه های خود را تمیز و برای کمک به جلوگیری از خود بیماران و کارکنان از بیمار شدن.

تولید کنندگان از اشعه ماوراء بنفش نور مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات شاهد افزایش سوالات کسب و کار به خصوص از دندانپزشکان.

“ما در حال گرفتن تماس, ایمیل صدها و صدها اگر نه هزاران نفر از درخواست روزانه” گفت: Brett Messina, معاون فروش و بازاریابی در پزشکی نور است که باعث می شود VidaShield یک تصفیه کننده هوا که disinfects با استفاده از نور UV.

هر چند اشعه ماوراء بنفش نور ثابت شده است موثر در برابر دیگر coronaviruses تحقیقات هنوز ادامه دارد با توجه به تاثیر آن بر Covid-19. این فن آوری های جدید نیز می تواند گران قیمت برای سرمایه گذاری در مطب های دندانپزشکی به دنبال بازیابی سود حاصل از بسته فراز زندگی. —هانا میلر

آخر هفته روز یادبود افزایش سفر هوایی به 13 درصد از سطح سال گذشته

نشانه یادآوری مسافران به اقامت 6 فوت از هم جدا دیده می شود در یک غربالگری بازرسی در فرودگاه بین المللی اورلاندو. اداره امنیت حمل و نقل است نورد از دستورالعمل های جدید برای غربالگری مسافران هوایی طراحی شده برای کاهش شانس است که افسران خود را به معرض coronavirus.

Paul Hennessy | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

9:24 p. m. و — سفر هوایی به بیش از دو ماه اخیر بیش از آخر هفته روز یادبود اما حامل های طولانی برای رفتن قبل از وارد شدن از راه دور و نزدیک به سطح سال گذشته به عنوان همه گیر نگه می دارد و یک درب در تقاضا.

روز یادبود آغاز اوج سفر فصل از اواخر بهار و تابستان است که معمولا پر سود ترین زمان از سال برای ایالات متحده حامل. بیش از 1.2 میلیون نفر از طریق پست های بازرسی در ایالات متحده از روز جمعه از طریق فرودگاه دوشنبه به گفته اداره امنیت حمل و نقل حدود 13 درصد از اعداد وارد شده یک سال پیش از آن.

خطوط هوایی ایالات متحده را کاهش خدمات و پارک تقریبا نیمی از ناوگان خود را به عنوان ویروس و پناهگاه در محل سفارشات ویران تقاضا اما مدیران می گویند که آنها تبدیل شده اند یک گوشه از نقطه کم آمار در ماه آوریل است. شرکت های هواپیمایی از نزدیک به تماشای برای پایدار وانت در تقاضا فراتر از تعطیلات آخر هفته. —لسلی Josephs

مک لارن گروه تخمگذار کردن 25 درصد از نیروی کار خود را به عنوان coronavirus توقف مسابقه تولید و فروش

2020 مک لارن 600LT عنکبوتی

ماک هوگان | CNBC

9:18 p. m. و — مک لارن که صاحب تیم فرمول 1 و سوپراسپرت ساز, برنامه ای برای ذخیره کردن از 1200 کارکنان به عنوان بخشی از یک پیشنهاد بازسازی. تقریبا 25 درصد از ماشین لوکس ساز نیروی کار می ایستد تحت تاثیر قرار.

این زوائد آن ساخته خواهد شد در سراسر مکلارن کاربردی خودرو و مسابقه کسب و کار در سراسر جهان. برخی از پشتیبانی و اداری نقش را نیز تحت تاثیر قرار. —سام Shead

انگلستان وزیر واریز بیش از بالا یکی از دستیاران مستند سفر

دومینیک کامینگز ویژه مشاور نخست وزیر بوریس جانسون باعث می شود بیانیه ای در 10 خیابان داونینگ در پی شیوع بیماری کروناویروس در لندن و انگلیس در 25 مه سال 2020 است.

جاناتان بردی/استخر کرج

9:08 p. m. و — یک بحران سیاسی است دم در انگلستان پس از نخست وزیر بوریس جانسون نزدیک ترین دستیار مبارزه طلبیده تماس به ترک بیش از یک آشکار نقض این کشور coronavirus مستند قوانین.

دومینیک کامینگز در دفاع از تصمیم خود در روز دوشنبه به سفر 260 مایل از لندن به دورهام در شمال انگلستان و چند روز پس از انگلستان رفت و به مستند در ماه مارس است. او گفت: در سفر خود به خانواده در دورهام بود در محدوده محدودیت چرا که او نیاز به دنبال مراقبت از کودک در مورد او و همسرش مریض شد.

اما او توضیح نیست همه را متقاعد. در روز سه شنبه اسکاتلند وزیر داگلاس راس اعلام کرد او در استعفا از دولت به دلیل “حوادث در طول چند روز گذشته.” راس گفت که در حالی که او پذیرفته شده است که کامینگز’ بیانیه روز دوشنبه “روشن” اعمال “این تصمیم گیری بسیاری از دیگران احساس نمی شد و در دسترس به آنها.” —رایان براون

حتی در میان coronavirus بحران تعدادی از دانش آموزان با استفاده از کمک های مالی قطره

9:03 p. m. و — coronavirus بحران ساخته شده است که خانواده به طور ناگهانی کمتر احساس اعتماد به نفس در مورد توانایی خود را به پرداخت برای کالج در سال آینده.

کمتر خانواده های کاربردی برای کمک های مالی و تنها چند هفته بیشتر باقی می ماند تا 30 ژوئن مهلت ارائه این برنامه رایگان برای کمک های فدرال دانشجویی برای ترم پاییز.

فرم FAFSA دروازه ورود به همه پول فدرال از جمله وام, کار,-مطالعه و کمک های مالی.

تعداد برنامه های کاربردی به پایین است 2.8% از سال گذشته با حدود 55,000 کمتر سالمندان دبیرستان تقاضا با توجه به کالج ملی دستیابی به شبکه. —جسیکا Dickler

NYSE طبقه بازگشایی دو ماه پس از بستن

7:55 p. m. و — طبقه تجاری در بازار بورس نیویورک بازگشایی پنج شنبه, استقبال از بازگشت حدود 80 کارگزاران پس از دو ماه از بسته شدن.

معامله گران از ورود به زمین مورد نیاز خواهد بود را به یک درجه حرارت تست و امضای یک سند قانونی گفت که آنها درک خطرات ناشی از بازگشت. بورس اوراق بهادار را بار ورود برای هر کسی که در زمان حمل و نقل عمومی. بیشتر بخوانید درباره طبقه را بازگشایی و معامله گران احساسات در سراسر بازگشت از CNBC باب Pisani. —سارا سالیناس

بستری شدن در بیمارستان تیک متحده پس از بازگشایی سابق FDA آمریکا

7:16 a. m. ET — ایالات متحده بستری شدن در بیمارستان در یک شکوفایی تدریجی در حال حاضر که هر دولتی را آغاز کرده است برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و سهولت محدودیت های سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

“ما در حال حاضر یک روند در یک چشم انداز مثبت در بستری شدن در بیمارستان. این یک چشم انداز مثبت, اما آن است که یک چشم انداز مثبت و آن را بی تردید و آن است که احتمالا در نتیجه بازگشایی مجدد” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “ما در حال رفتن به سازمان دیده بان آن است.”

Florida Georgia, ویرجینیا, آلاباما, مریلند, مینه سوتا و دیگران را همه دیده اند افزایش بستری شدن در بیمارستان پس از آغاز به بازگشایی Gottlieb گفت. او اضافه کرد که “روند ملی است و یک چشم انداز مثبت.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

مرک اعلام کرد قصد دارد به منظور توسعه coronavirus واکسن

7 p. m. و — Merck اعلام کرده است که همکاری با تحقیقات غیر انتفاعی IAVI به توسعه بالقوه واکسن در برابر coronavirus.

واکسن نامزد برای Covid-19 در حال حاضر در حال بالینی توسعه ایالات متحده داروسازی در بیانیه ای گفت: با مطالعات بالینی مورد انتظار برای شروع بعد از آن در سال.

اگر واکسن تایید مرک و IAVI گفت: آنها با هم کار کنند و آن را “قابل دسترس و مقرون به صرفه” به مردم سراسر جهان است. سهام مرک شد تا بیش از 3.5 درصد در premarket تجارت. —سام مردیت

صندوق جهانی برای واکسن توسعه مواد مخدر را افزایش می دهد $10 میلیارد

6:54 p. m. و — یک صندوق جهانی به منظور پشتیبانی و سرعت بخشیدن به توسعه یک coronavirus واکسن و درمان های موثر مطرح شده است و حدود 10.4 میلیارد و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت.

این صندوق تاسیس شده در کنفرانس های مجازی در مارس 4 که آمریکا هم شرکت نمی کنند ، —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: روسیه گزارش رکورد روزانه افزایش مرگ و میر; اسپانیا خواستار اتحادیه اروپا مرز قوانین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>