Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: برزیل پست رکورد روزانه جدید, موارد, خطوط هوایی آمریکا نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.74 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 263,000
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,227,430) اسپانیا (220,325) ایتالیا (214,457) انگلستان (202,356) فرانسه (174,224).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:20 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:20 am: لس آنجلس برای باز کردن برخی از غیر ضروری کسب و کار در روز جمعه

مقامات در لس آنجلس گفت که کسب و کار از جمله کتاب فروشگاه اسباب بازی فروشگاه لباس, فروشندگان و نمایندگی خودرو خواهد بود و مجاز به شروع به باز کردن در روز جمعه هر چند سواحل بسته باقی خواهد ماند.

اما خریداران تنها می توانید انتخاب کنید تا خرید خود را منظقه با در فروشگاه خرید مجاز برای زمان حال به گفته مقامات.

شهرستان مسیرهای پیاده روی را نیز بازگشایی اما کسانی که با استفاده از آنها را مجبور به پوشیدن پوشش صورت و اجتماعی رعایت فاصله. طلا دوره نیز بازگشایی شده است. — Ari لوی, NBC News

8:20 am: خطوط هوایی آمریکا نیاز خواهد داشت همه کارکنان به پوشیدن ماسک صورت

خطوط هوایی آمریکا نیاز همه اعضای تیم به سایش پوشش صورت در حالی که آنها در محل کار شروع جمعه به ویژه کسانی که در تعامل با مشتریان است. هواپیمایی که قبلا مورد نیاز خدمه و مسافران به پوشیدن ماسک.

تعدادی از عمده خطوط هوایی ایالات متحده گفته اند که آنها نیاز مسافران به پوشیدن ماسک یا پوشش در هیئت مدیره هواپیما خود را به عنوان حامل مراحل را به سعی کنید برای حفظ سلامت مسافران و خدمه. دلتا متحده و دیگران باید آنها را اجباری برای خدمه پرواز. — فیل LeBeau

8:15 am: چین گزارش 2 مورد جدید بدون مرگ و میر

چین گزارش داد هر دو آن دو نفر وارد شده و یا منسوب به مسافرانی که از خارج از کشور. وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,633 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت.

به طور جداگانه وجود دارد شش جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 880 های NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:00 صبح: برزیل گزارش رکورد روزانه موارد جدید مرگ و میر,

برزیل گزارش 10,503 جدید تایید موارد در 24 ساعت گذشته یک رکورد خوبی در بالا بالا قبلی خود را از 7,288 موارد در 30 آوریل به گفته "رویترز" با استناد به وزارت بهداشت داده است. مرگ و میر افزایش 615 همچنین بالا در مقایسه با 600 گزارش روز سه شنبه.

که باعث شد برزیل وزیر بهداشت هشدار می دهند که سخت مستندات می تواند در تحمیل به شدت متاثر از مناطق این گزارش گفت:. در حالی که غیر ضروری کسب و کار بسته شده در اکثر کشورهای در کشور یک مستند است که تا کنون اجرا شده است تنها در یک شهر سائو لوئیس.

برزیل گزارش کرده است در مجموع 125,218 موارد و 8,536 مرگ و میر با توجه به انتخاب. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

مشاهده محبوب خرید خیابان های مرکز شهر ریو دو ژانیرو برزیل در 25 مارس سال 2020 به طور کامل خالی در میان همه گیر از Coronavirus Covid-19.

Luiz Souza | NurPhoto via Getty Images

7:55 am: وال استریت است بیش از حد خوش بینانه به اقتصاد جهانی شروع به بازگشایی استفان روچ هشدار

دانشگاه ییل ارشد استفان روچ نگران است وال استریت است miscalculating چین در تلاش برای بازگشایی آن اقتصاد است.

او هشدار داد که تقاضا ضعیف است و این یک نشانه بد برای اقتصاد ایالات متحده آن را به عنوان شروع بازگشایی.

"مصرف کنندگان چینی باقی می ماند ترس از بیرون رفتن در مکان های خرید رفتن به سینما و با بهره گیری از فعالیت های است که آنها را در مجاورت نزدیک با همسایگان خود" سابق مورگان استنلی آسیا رئیس گفت CNBC "تجارت ملت" در روز چهارشنبه. "رفتار مصرف کننده است نه همه که بی شباهت در جمعیت های در معرض یک شوک بی سابقه ای در سلامت خود امنیت است."

"این است که واقعا نمی توان به آسانی یک بهبود اقتصادی به عنوان یک خوش بینانه بازار می خواهد به فرض در این مرحله," او گفت:. — استفانی Landsman

7:40 am: سابق نیوزیلند نخست وزیر می گوید: بازی سرزنش می توانید صبر کنید تا زمانی که این بیماری همه گیر است که در برخورد باtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب