ایالات متحده coronavirus مرگ و میر نزدیک به 100,000 حدود پنج ماه پس از اولین مورد از Covid-19 تایید شد در کشور است. بیش از 1.57 میلیون نفر در سراسر کشور آلوده شده است با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که “ما در حال بسته شدن کشور ما” اگر گسترش ویروس عود کردن دوباره. متحده همچنان به نمودار یک مسیر رو به جلو بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و کاهش محدودیت در حرکت است. حتی سخت ترین ضربه متحده در این کشور در نیویورک و نیوجرسی در حال بازگشایی سواحل برای آخر هفته روز یادبود.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.12 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 333,382
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.57 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 94,729

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بایدن می گوید او را Covid-19 واکسن رایگان برای همه در آمریکا

9:00 p. m. و ظاهری 2020 دموکراتیک نامزد جو بایدن گفت: در CNBC که اگر او رئیس جمهور یک coronavirus واکسن خواهد بود برای همه رایگان در ایالات متحده است.

“من به شما بگویم چه اگر یکی پیدا کردم من می خواهم مطمئن شوید که هر فرد در آمریکا است که قادر به دریافت واکسن, دوره, بدون هیچ گونه هزینه” بایدن گفت: “Squawk Box.”

“و من می خواهم به انجام همان چیزی که با تست در حال حاضر.” معاون سابق رئیس جمهور ادا سلامت-مراقبت موضع در شرایط اقتصادی متضاد خود با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هل دادن متحده به سرعت بازگشایی اقتصاد خود را.

“این همه بحث در مورد بازگشایی — مردم نمی خواهید برای باز کردن تا زمانی که آنها باید اعتماد به نفس می دانند که اگر آنها را جمع آوری با هم, آنها در حال رفتن به مریض می شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که او “به دنبال” امکان ساخت نهایی coronavirus واکسن در دسترس رایگان از هزینه است. —کوین Breuninger

موارد جدید رونق در آفریقا

مدرن سهام افزایش زیر Fauci نظرات در Covid-19 واکسن داده

آکسفورد استخدام برای گسترش آزمایش های انسانی از کانديد واکسن

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

7:06 p. m. و — AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد اعلام کرده اند برنامه ای برای حرکت خود را کانديد واکسن برای آزمایش های انسانی و در حال حاضر آغاز شده برای استخدام به 10,260 بزرگسالان و کودکان برای مرحله بعدی محاکمه این دانشگاه گفت.

در پنج شنبه, AstraZeneca اعلام کرد که با دریافت حدود 1.2 میلیارد دلار کمک مالی از ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت برای سرعت بخشیدن به توسعه بالقوه واکسن. آزمایشات انسانی شروع ماه گذشته با بیش از 1000 داوطلب در جنوب انگلستان است. هیچ داده های آزمایشی منتشر شده است.

این دانشگاه گفت: این شرکت استخدام برای یک فاز دو آزمایشی که شامل افراد مسن و کودکان برای ارزیابی اگر پاسخ ایمنی متفاوت سن جمعیت است. فاز سه دادگاه را ارزیابی چگونه به خوبی این واکسن در واقع دفاع در برابر عفونت با کوروناویروس.

“سرعت که در آن این واکسن جدید پیشرفته به اواخر مرحله کارآزمایی بالینی است که به عهد آکسفورد زمین شکستن تحقیقات علمی” AstraZeneca اجرایی منه Pangalos گفت. —خواهد Feuer

هند گزارش یکی از بزرگترین روز افزایش در موارد

کارگران مهاجر ایستادن در یک صف برای معاینه پزشکی و پس از رسیدن به قرنطینه مرکز در شهر اللهآباد (هند) در طول دولت تحمیل سراسر کشور مستند به عنوان یک prventive اندازه گیری در برابر COVID-19 کرونا ویروس در اللهبد هند در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

Ritesh Shukla | NurPhoto via Getty Images

7:00 p. m. و هند به وزارت بهداشت گزارش شده در کشور ثبت بالاترین تک-بعد سنبله از عفونت های جدید از همه گیری آغاز شد.

این کشور حدود 1.3 میلیارد نفر گزارش شده و در مجموع بیش از 118,000 موارد در جمعه حدود 5 درصد افزایش از روز پنجشنبه آمار و ارقام.

به تاریخ هند ثبت کرده است 3,583 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به وزارت بهداشت. —سام مردیت

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: روسیه گزارش روزانه ضبط پرش در مرگ و میر; سوروس هشدار اتحادیه اروپا ممکن است زنده ماندن نیست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de