Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: به عنوان جهانی عفونت های بالای 6 میلیون LA تعلیق آزمایش پس از شورش راک شهر

به عنوان تظاهرات فوران در شهرستانها عمده ایالات متحده در سراسر کشور در واکنش به کشته شدن غیر مسلح سیاه جورج فلوید تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل زشت به عنوان تظاهر کنندگان مجموعه آتش سوزی و غارت فروشگاه ها و درگیری با پلیس ضد شورش. تخریب باعث لس آنجلس به حالت تعلیق coronavirus تست بعد از ظهر شنبه به دلیل نگرانی های ایمنی.

“ما ابلاغ شده است که تمام #COVID-19 مراکز تست در سراسر لا بسته خواهد شد تا بیشتر مطلع شود. یک مشکل در نتیجه اجتماعی تفکیک باعث استفاده بیش از حد از زور منجر به مرگ دیگری غیر مسلح آمریکایی آفریقایی مرد آقای جورج فلوید” با توجه به صدای جیر جیر با لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی توماس.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 6.08 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 369,544
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.77 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 103,781

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

حتی به عنوان آنها بخواهید برای اطلاعات بیشتر متحده تمایلی به صرف ویروس کمک

10:27 p. m. و — ترس و عدم اطمینان در میان در میان coronavirus همه گیر آمریکایی ها باید جمع اوری پول و قرار دادن هزینه های ارسال نرخ پس انداز تاریخی سطوح. از پس انداز های شخصی رای ثبت رکورد 33% در ماه آوریل ایالات متحده آمریکا اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی روز جمعه گفت.

معلوم است آنها نه تنها آنهایی که تمایلی به باز کردن کیف پول خود را.

بسیاری از ایالت ها نیست و صرف وجوه فدرال را دریافت کردند بیش از یک ماه پیش برای کمک به افزایش coronavirus-هزینه های مربوط به آسوشیتد پرس گزارش داد. عدم تمایل خود را به بخشی با کمک پیچیده فرمانداران’ ادعا می کند که آنها نیاز به صدها میلیارد بیشتر به آب و بحران است.

“اگر من می دانستم که امروز یکی دیگر از میلیارد دلار به, رود آیلند, برای کمک به حل ما کسری بودجه من صرف $1.25 میلیارد دلار در حال حاضر” به لیبریا Gina Raimondo گفت: AP. وقتی پرسیده شد که در مورد کشورهای دیگر است که آغاز شده صرف کمک به او گفت: “آنها در حال گرفتن یک قمار و من آماده نیست و فقط به انجام این کار نشده است.” —تری کالن

دانشگاه میشیگان گام برای آوردن دانش آموزان به عقب در پردیس

دانشگاه میشیگان

tiny-al | گتی ایماژ

9:44 a. m. ET — دانشگاه میشیگان گفت: CNBC آن گام ها را به دانش آموزان پشت در پردیس این سقوط.

“دانش آموز متوسط است و بسیار مضطرب به خارج شدن از مادر و پدر و زیرزمین و بازگشت به مدرسه” رئیس جمهور علامت Schlissel گفت.

به عنوان جسیکا Dickler گزارش Schlissel است “بسیار خوشبین” مدرسه قادر خواهد بود به میزبان آنچه که او به نام “بهداشت عمومی-اطلاع مسکونی ترم.” —تری کالن

گوگل فارغ التحصیلان دوباره برای کمک به خانواده های با صفحه اصلی آموزش

9:05 صبح ET — پس از Covid-19 ضربه چندین سابق گوگل کارکنان دیجیتالی پیوست با یکدیگر در تلاش برای کمک به خانواده ها تلاش برای مدرسه فرزندان خود را از خانه در میان پناهگاه سفارشات.

“بسیاری می دانند که دسترسی به کار در شرکت های مانند گوگل در آغاز جوانترین سطوح و پرشور در مورد استفاده از پس زمینه خود را و توانایی های خود برای کمک به دیگران وجود دارد” Fong گفت. “همچنین بسیاری از آنها در حال حاضر با داشتن بچه ها پس از آن نیز منافع شخصی منطقه و آنها می توانند درک مشتری (پدر و مادر و بچه ها).”

یکی از آنها Jonathan راشل صرف بیش از یک دهه در این شرکت جایی که او به رهبری برخی از این شرکت تلاش های آموزش. کارمندان سابق و مدیران که تگرگ از گوگل و یوتیوب و ابر و مناطق دیگر از این شرکت ها نه تنها با استفاده از مهارت های فنی برای اتصال پدر و مادر, اما آنها همچنین فیلدینگ گسترده تر سوال در مورد آنچه که در آینده از آموزش و پرورش خواهد بود. —جنیفر الیاس

پس از دوره نقاهت بعد از Covid-19 خالص سازی مدیر عامل توطئه آهسته بازگشایی دفاتر شرکت

8:55 p. m. و — چارلی Giancarlo مدیر عامل مرکز داده سخت افزار ساز خالص سازی آغاز شده درآمد این شرکت تماس در روز پنج شنبه گفت: او خود را تا به حال قرارداد و بهبود از coronavirus. تحلیلگران گفته بودند خوشحالم که او احساس بهتر است.

در مصاحبه ای با CNBC در روز جمعه به Giancarlo توصیف تجربه خود را و گفت که این شرکت خواهد بود با احتیاط به عنوان آن را بازگشایی دفاتر به کارکنان. او گفت: او می داند که چگونه بد این بیماری می شود. —اردن Novet

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: اتحادیه اروپا می خواهد آمریکا را به تجدید نظر در قطع رحم با چه کسی به عنوان هند گسترش مستند در مهار مناطق.’

آسوشیتد پرس کمک به این وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>