Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اپل و گوگل در انتشار تماس با ردیابی تکنولوژی نیویورک واکسن سقوط

فدرال رزرو نگران است که موج دوم از عفونت در اطراف پایان سال خواهد شد در نتیجه دور دیگری از اجتماعی فاصله و آسیب بیشتر به اقتصاد در حالی که روشن ساخته جمعه که همه گیر شده است پس از کشورها در سراسر جهان در مجموع گزارش بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد تا کنون. اپل و گوگل را منتشر کرده اند قرارداد ردیابی تکنولوژی و سه کشور ایالات متحده خود را متعهد به استفاده از آن. فورد در ادامه به چهره اختلالات با شیکاگو گیاه بازگشایی و بسته شدن دو بار در 24 ساعت پس از دو کارگر تست مثبت است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.93 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 324,240
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.53 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 92,128

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تغذیه مقامات نگران موج دوم از عفونت

3:35 pm — دقیقه از مارس فدرال رزرو در نشست نشان می دهد بانک های مرکزی در رابطه با دیگر اعم از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. در این جلسه خلاصه ای نشان داد که مقامات به خصوص در مورد موج دوم از عفونت. علاوه بر این آنها اشاره کرد که اثرات رکود اقتصادی که به نظر می رسد بدترین تک چهارم رها در تاریخ آمریکا سقوط خواهد کرد در کسانی که حداقل قادر به ضربه. آنها همچنین گفت که کاهش نرخ بهره و نقدینگی و اعطای وام بودند “بسیار مهم برای محدود کردن شدت” رکود اقتصادی است. – Jeff Cox

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خرید ماسک تمیز کردن ماشین آلات است که ممکن است آسیب ماسک

2:38 pm — پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار غذا و دارو به چشم پوشیدن از برخی قوانین دولت او قادر به خرید ماسک-ماشین آلات تمیز کردن در یک معامله است که ballooned از 60 میلیون دلار برچسب قیمت به یک با یک سقف 600 میلیون دلار.

نه تنها این قرارداد هزینه های منفجر شود اما فرایند تمیز کردن مورد استفاده ماشین آلات برای پاکسازی ماسک در واقع ممکن است به آنها آسیب و جلوگیری از آنها را مورد استفاده مجدد قرار.ماشین آلات قرار شد اجازه می دهد تا ماسک به استفاده مجدد شود تا 20 بار از طریق مطابق با اصول بهداشتی درمان است. دانشمندان و پرستاران می گویند که ماسک تمیز توسط دستگاه شروع به تنزل پس از دو یا سه تيمار قرار دادن آنها در معرض خطر است.

“آنها در حفظ و گفت: این بازیافت ماسک هنوز هم امن بعد از این همه چرخه اما ما نمی دانیم که گفت:” یک پرستار در پنسیلوانیا که در بیمارستان با استفاده از ماشین آلات. “آنچه ما می دانیم این است که به اندازه کافی وجود ندارد ماسک های پزشکی کارگران و وجود دارد بسیار واقعی عواقب اگر ما مریض است.” —هانا میلر

در اینجا 8 جدید در تقاضا: شغل های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر

جهانی روزانه موارد افزایش بیشتر تا کنون که می گوید:

2:24 pm ET — کشورها در سراسر جهان در مجموع گزارش جدید بیشتر موارد به این که در 24 ساعت گذشته نسبت به قبل که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. اکثر عفونت های جدید در حال آمدن از آمریکا پس از اروپا و خاورمیانه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط WHO. این ویروس می تواند گسترش ناشناخته در بخش هایی از جهان محدود تست ظرفیت و مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است. —خواهد Feuer

اپل و گوگل در انتشار دیجیتال تماس با ردیابی فن آوری

2:21 pm ET — اپل و گوگل تماس با ردیابی سیستم راه اندازی در iOS و آندروید به روز رسانی. اپل و گوگل نمی خواهد تماس واقعی ردیابی برنامه های دولت در سلامت بدن خواهد شد.

آلاباما داکوتای شمالی و کارولینای جنوبی ایالات متحده برای اولین بار به ارتکاب عموم به استفاده از این سیستم در ایالات متحده است.فن آوری طراحی شده است به سرعت گسترش coronavirus با ردیابی که یک فرد شده است در تماس نزدیک با استفاده از بلوتوث فرآوری شده در این دستگاه به جای استفاده از GPS ردیابی محل و مرکزی پایگاه داده. اما آیا کاربران اتخاذ برنامه باقی می ماند یک سوال باز: بیشتر گوشی های که انتخاب کردن به سیستم با موفقیت بیشتری آن را می تواند تشخیص دهد که چگونه این ویروس گسترش می یابد. —Kif Leswing

تست آنتی بادی نشان می دهد coronavirus هنوز در حال گسترش در کم درآمد جوامع اقلیت در نیویورک

1:55 pm ET — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که coronavirus هنوز در حال گسترش از طریق شهر نیویورک کم درآمد که عمدتا جوامع اقلیت که در مقایسه با جمعیت عمومی است.

با توجه به نتایج حاصل از حدود 8000 آنتی بادی آزمایش های انجام شده توسط Northwell سلامت در شهر “نیویورک” برانکس بيشترين درصد مثبت آزمون در 34٪. در ضمن شهر نیویورک به طور کلی مثبت نرخ نزدیک به 20٪. دولت با همکاری ایمان مبتنی بر جوامع در کاهش درآمد عمدتا جوامع اقلیت برای انجام تست آنتی بادی که دریافتند که 27 درصد از افراد در گروه آزمایش مثبت است.”گسترش ادامه دارد در آن دسته از جوامع که در آن موارد جدید در حال آمدن از” کومو گفت. “آنچه که ما شاهد آن هستیم در شهر نیویورک در جریان است درست باشد در سراسر دولت است.” —یاس کیم

با افزایش خرید و فروش آنلاین خارج شده سرعت همراه راه اندازی برنامه جدید گوشی های هوشمند

1:40 pm ET — همانطور که بیشتر مشتریان فروشگاه آنلاین در همه گیر خارج شده و توپ رو به همراه راه اندازی یک برنامه جدید گوشی های هوشمند به کسانی که خرید آسان تر و با ارنج زدن خریداران نسبت به اضافه کردن حاشیه بالاتر آیتم های مجازی خود را به سبد.

بزرگ-جعبه خرده فروش تجارت الکترونیک افزایش فروش 74 درصد در سه ماهه اول به عنوان مشتریان flocked به خارج برای همه چیز از سس پاستا به دوچرخه. این شرکت گفت: این جذب مشتریان جدید که در تلاش هستند تا خدمات آنلاین مانند منظقه وانت برای اولین بار.قبل از همه گیر خارج شده و برنامه ریزی شده به ترکیب آن دو برنامه را با هم مخلوط مواد غذایی و کالاهای عمومی مانند دکور خانه و مد. آن تصمیم به راه اندازی که در برنامه این هفته-حدود شش ماه جلوتر از برنامه گفت: Janey وایتساید خارج شده است رئیس مشتری افسر.او گفت که این برنامه شامل یک ویژگی است که تبدیل شدن به محبوب در طول همه گیر: خارج پرداخت. این اجازه می دهد تا مشتریان به اتمام بدون نیاز به لمس صفحه نمایش در ثبت نام کنید. —ملیسا Repko

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیدن پول از که ممکن است صدمه دیده اضطراری برنامه

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و coronavirus تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند در کیف اوکراین است.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

1:22 pm ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور دائم کشیدن ایالات متحده کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی می تواند صدمه دیده است آژانس اضطراری برنامه های ضعیف سازمان ملل که مقامات هشدار داده است.

آژانس بودجه است که در حال حاضر “بسیار کوچک” در حدود 2.3 میلیارد دلار در سال است که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

بیشترین کمک مالی از ایالات متحده می رود به طور مستقیم به این برنامه کمک می کند که “برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جهان,” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه به خبرنگاران گفت:.

که بودجه اجرا می شود در دو سال بودجه چرخه. برای 2018 و 2019 چرخه مالی ایالات متحده پرداخت می شود $237 میلیون مورد نیاز ارزیابی به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی $656 میلیون دلار در کمک های داوطلبانه به آژانس به طور متوسط $446 میلیون سال و به نمایندگی از حدود 14.67 درصد از کسانی که کل بودجه به گفته سخنگوی Tarik Jasarevic. —برکلی لاولیس جونیور

ریکی سندلر می گوید گله ایمنی است که بهترین راه برای سهولت ‘جنگ داخلی’ از محدودیت های همه گیر

1:08 pm ET — صندوق های تامینی اجرایی ریکی سندلر گفته است که همکاران خود را که او در حال حاضر به نفع گله ایمنی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس.

در نامه ای به دوستان Sandler, که از دست داده و میلیاردها دلار در شروع اجتماعی فاصله پروتکل استدلال می کند که تاکتیک خواهد بود که بهترین راه برای جلوگیری از “جنگ داخلی شود.”

“با هماهنگی مناسب من می توانید تصور هنرمندان میزبانی ویروس امداد کنسرت های که در آن جوان و سالم مردم و امیدوارم این ویروس و سپس آنتی بادی است که اجازه می دهد آنها را برای اهدای خون به عنوان یک درمان یا پیشگیری,” سندلر نوشت.

دانشکده در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی ساخته شده یک مورد در برابر این رویکرد در ماه آوریل است.

“کمتر بیماری های شدید این رویکرد ممکن است معقول باشد. اما این وضعیت برای SARS-CoV-2 بسیار متفاوت است: COVID-19 حمل بسیار بالاتر خطر ابتلا به بیماری شدید و حتی مرگ” دو جانز هاپکینز کارکنان نوشت. —برایان شوارتز

چگونه PVH مدیریت تجربه خرید خود از فروشگاه های بازگشایی

12:55 pm ET — PVH صاحب کالوین کلاین و تامی هیلفیگر ارائه شده است مشتریان ماسک صورت پس از ورود به فروشگاه خود را به عنوان به خوبی به عنوان قرار دادن بازگشت و لباس در قرنطینه برای چند روز مدیر عامل شرکت مانی Chirico گفت CNBC.

این همه بخشی از آنچه Chirico به نام “دنیای جدید” به صورت خرده فروشی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“به نظر می رسد مصرف کنندگان واقعا می خواهید به بازگشت و فروشگاه و ما باید فقط به مدیریت کل این فرآیند گفت:” CNBC “Squawk Box.” —کوین Stankiewicz

کارگران در بازگشایی کارخانه فورد تست مثبت برای Covid-19

فورد موتور کارمند بازرسی جدید سال 2020 فورد اکسپلورر قبل از آن رول خط برای اطمینان از کیفیت برای مشتریان ما.

فورد

12:40 pm ET — فورد موتور بسته و سپس بازگشایی آن شیکاگو کارخانه مونتاژ دو بار در کمتر از 24 ساعت پس از دو کارگر آزمایش مثبت برای Covid-19 شرکت را تایید کرد.

این گیاه با توجه به شرکت بازگشایی شد شنبه بعد از کار در مناطق عمیق تمیز و ضد عفونی.

مختصر تعطیلی جداگانه در شیفت روز شنبه اول شناخته شده نوع حوادث پس از دیترویت خودروسازان آغاز بازگشایی خود را بزرگ آمریکای شمالی مجمع گیاهان در روز دوشنبه. گیاهان بودند توقیف در ماه مارس برای ایمنی کارکنان و کاهش پتانسیل گسترش ویروس.

فورد گفت: کارکنان نیست قرارداد coronavirus در حالی که در محل کار با استناد به گذشت زمان ویروس.

فورد و دیگر خودروسازان بازگشایی گیاهان را اجرا دقیق پروتکل برای کمک به کاهش احتمال گسترش این بیماری و همچنین به عنوان پروتکل های مانند قبل کار پرسشنامه و دما نمایش برای شناسایی کسانی که ممکن است در معرض خطر بالاتری از ابتلا Covid-19. —مایکل Wayland

ایران را عامل جدید نیست و انتظار بهبودی کامل در تقاضای سفر بدون واکسن

مسافران برخی با پوشیدن ماسک و محافظ دنده صف خود را برای پرواز در ترمینال 1 از جان اف کندی فرودگاه (JFK) در میان رمان coronavirus همه گیر در روز 13 مه سال 2020 در کوئینز نیویورک.

یوهانس Eisele | خبرگزاری گتی ایماژ

12:10 pm ET — ایالات خطوط هوایی’ مدیر عامل جدید اسکات کربی تصریح کرد که این شرکت هواپیمایی که با دیدن اندکی چشم انداز مثبت در تقاضا از پایین نقطه در ماه گذشته اما بهبود فوری نخواهد بود.

“من فکر می کنم ما باید یک بهبود تدریجی اما بهبودی کامل احتمالا اتفاق نمی افتد تا زمانی که ما رسیدن به یک واکسن. بنابراین ما در حال آماده سازی ایران برای رفتن را از طریق زمان افسرده تقاضا بسیار افسرده به طور قابل توجهی تقاضا برای یک دوره طولانی از زمان به طوری که ما مطمئن شوید که ما در اینجا و به عنوان به زودی به عنوان واکسن در محل است که ما می تواند گزاف گویی کردن سرعت” کربی گفت CNBC Squawk Box.

TSA داده ها نشان می دهد تعداد افرادی که در حال عبور از طریق ایالات متحده به فرودگاه بازرسی به پایین است که بیش از 91 درصد از یک سال پیش.

ایران روز چهارشنبه اعلام کرد که در حال همکاری با Clorox و کلینیک کلیولند در دستورالعمل برای تمیز کردن پروتکل های اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات برای مسافران است.

کربی شده است که ایالات رئیس جمهور پس از ماه اوت سال 2016 گفت که او امیدوار حامل می تواند به مذاکره پرداخت و یا تغییرات دیگر با اتحادیه های کارگری است که نشان دهنده بیش از 80 درصد از ایران را 96,000 کارکنان برای جلوگیری از اخراج این سقوط. —لسلی Josephs

چگونه کلاهبرداران در حال هدف قرار دادن آمریکایی ها در طول همه گیر

12:02 pm ET — حدود 50000 Covid-19 مربوط به کلاهبرداری شد گزارش به کمیسیون تجارت فدرال مصرفی نگهبان شبکه به عنوان این هفته است. کلاهبرداری مشبک بیش از 35 میلیون دلار با توجه به همان گزارش.

به نظر می رسد coronavirus خاموش است ایجاد محیط مناسب برای scammers به رشد است. “ما در حال کار با کودکان و مدرسه در منزل. ما در حال به اشتراک گذاری دستگاه ها با فرزندان ما. ما در حال تلاش برای حقه بازی کار و خانواده است. اما به یک هکر ما در حال کار روز خود را گفت:” آدام لوین از بنیانگذاران Credit.com و بنیانگذار CyberScout.

این طرح جدید شامل جعلی ارائه می دهد برای تسریع محرک چک جعلی بهداشت و درمان ادعا می کند وانمود IRS عوامل و بهره برداری زوم برای یادگیری اطلاعات خصوصی خود را. تقریبا هر کلاهبرداری خواهد بود طراحی شده برای دریافت یا پول خود را و یا اطلاعات شخصی خود را با توجه به لوین. —رابرت Exley جونیور

حداقل 68 خواروبار کارگران از درگذشت Covid-19 اتحادیه می گوید:

11:46 am ET — ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه اروپا گفت که حداقل 68 خواروبار کارگران بودند که اعضای اتحادیه فوت کرده اند پس از عقد قرارداد Covid-19.

مرگ بودند به شدت متمرکز در نیوجرسی و نیویورک منطقه است.

مارک پرونه بین المللی رئیس جمهور UFCW گفت که مواد غذایی کارگران و میر آهسته اما اشاره کرد که این اتحادیه ندارد آمار برای nonunion فروشگاه های مواد غذایی.

اتحادیه هل دادن برای فروشگاه های مواد غذایی به ادامه خطر پرداخت برای کارگران و بهتر است برای اجرای حکم در مورد پوشیدن ماسک در حالی که در فروشگاه ها. Kroger, برای مثال, به پایان رسید آن ساعتی پرداخت افزایش خواهد داد و پاداش کارگران به جای. —آملیا Lucas

رئیس فدرال رزرو دالاس هل برای کمک به دولت های ایالتی و محلی

11:36 am ET — کنگره و فدرال رزرو ممکن است نیاز به انجام بیشتر برای کمک به اقتصاد با توجه خاص نیاز به بسته های پول دولت و دولت های محلی دالاس رئیس فدرال رابرت کاپلان گفت CNBC.

“حدس من این است که ما در حال رفتن به نیاز به انجام بیشتر” بانک مرکزی ایران ، رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: سنا پنل شنبه که بخش عمده ای از اضافی نجات وجوه ممکن است نیاز به آمده از کاپیتول هیل و او نیز به طور خاص ذکر شده کمک مورد نیاز برای جلوگیری از اخراج های محلی و دولت کارگران است. —Jeff Cox

شهر نیویورک می بیند ‘قابل توجه’ کاهش در کودکان واکسیناسیون شهردار می گوید:

یک پرستار نشان می دهد که چگونه یک سرخک واکسن تجویز شده است در اورنج کانتی در بخش بهداشت و درمان در مارس 6, 2019 در اورلاندو ،

Paul Hennessy | NurPhoto | گتی ایماژ

11:15 am ET — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که کودکان واکسن را دیده اند “قابل توجه” کاهش در ماه های اخیر کاهش 63% برای تمام کودکان در این شهر که در مقایسه با همین دوره زمانی در سال گذشته به عنوان خانواده در خانه بمانند و دفاتر پزشکان بسته باقی می ماند برای بازديد معمول به دلیل Covid-19.

د Blasio گفت: تعدادی از تجویز واکسن دوز کاهش یافته است یک “تکان دهنده” 91% برای کودکان بالای 2 سال ،

“این ضروری است به کار گرفتن خود کودک واکسینه ضروری است کار می کنند. گرفتن کودک خود را واکسینه یک دلیل به ترک خانه خود را,” او گفت:. —نوح Higgins-دان

اکثر آمریکایی ها که مشاغل از دست رفته توصیف اخراج موقت به عنوان ولی برای کسانی که شغل ممکن است برای همیشه رفته

10:46 am ET — پس از coronavirus بحران در زمان برگزاری در اواسط ماه مارس تعداد زیادی از مردم از کار منفجر شد. تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری افزایش یافته است و به حدود 36.5 میلیون دلار بزرگترین از دست دادن در تاریخ ایالات متحده است.

اما در حالی که 78 درصد از کار افراد توصیف خود را به عنوان به طور موقت گذاشته تحقیقات جدید نشان می دهد برای بسیاری از این کار ضرر و زیان خواهد بود دائم CNBC Rahel جزایر ، دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه تخمین می زند 42 درصد یا حدود 11.6 میلیون دلار از تمام مشاغل از دست رفته از طریق مارس 25 با توجه به کروناویروس خواهد بود برای همیشه رفته است.

“بحران کنونی ممکن است آنقدر شدید است که کسری از اخراج موقت که تبدیل به دائم می رسد که بسیار بزرگتر از شواهد تاریخی نشان می دهد” co-نویسنده خوزه ماریا Barrero گفت: در یک ایمیل. —تری کالن

از راه دور یادگیری می تواند در اینجا به ماندن بگیرید

رابرت به پدر و مادر از یک NYC عمومی دانش آموز و یک دانشجو خریداری پل جداول بنابراین بچه های خود را می تواند فضایی برای آموزش از راه دور در حالی که مدارس تعطیل شد با توجه به کوروناویروس.

رابرت Schachter

10:32 am ET — coronavirus بحران گذاشته لخت چگونه آمادگی بیشتر مدارس بودند که آن را به از راه دور یادگیری است. در حال حاضر رو به رشد تعداد مدارس متعهد به اتخاذ یک “هیبرید” مدل به آموزش و پرورش در داخل و خارج از کلاس درس رفتن به جلو.

دانش آموزان به احتمال زیاد کلاس های کوچکتر و مبهوت برنامه ریزی که می تواند شامل متناوب روز از هفته و یا زمان از روز برای کمک به محدود کردن تعداد زیادی از مردم حضور فیزیکی در یک ساختمان در هر زمان این بدان معناست که کودکان و نوجوانان خواهد شد صرف زمان بسیار کمتر در آجر و ملات کلاس های درس در سال های پیش رو است.

“با وجود سر و صدا و شکایت در مورد آن آموزش از راه دور در حال رفتن به اینجا به ماندن” گفت: Mayssoun Bydon بنیانگذار و مدیر عامل شریک موسسه برای یادگیری و یا IHL دبستان آموزشی شرکت مشاوره. —جسیکا Dickler

به عنوان ایالات متحده بازگشایی شرکت بریس برای یک سیل از محل کار پرونده های حقوقی

10:24 am ET — متحده در حال آماده سازی خود به آرامی بازگشایی اقتصاد خود و شرکت از تمام اندازه ها به خصوص کسب و کارهای کوچک نگران مسئولیت خطرات.

“وجود دارد هیچ راهکار برای این گفت:” هارولد کیم رئیس جمهور ایالات متحده مجلسی, موسسه حقوقی اصلاحات. “دادخواهی است به خصوص آسیب رساندن به خیابان اصلی به دلیل سطح پتانسیل خسارت می دید و خود را در درب.” او پیش بینی افزایش کارگر دعاوی مسئولیت به عنوان coronavirus عفونت نرخ کنه ،

شناخت این موضوع وجود دارد این است که هر دو حزب بحث در فدرال و ایالتی سطح به حد مسئولیت. بسیاری از طرح های پیشنهادی تمرکز بر محدود کردن مسئولیت از مشتریان. خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا گفت: مسئولیت برای حمایت از پزشکان و کسب و کار اولویت مذاکرات رهبران: “هیچ لایحه تصویب خواهد شد و بدون آن,” او گفت: سخن روز سه شنبه در CNBC.

پیش بینی آینده سیل مناسب کارفرمایان در حال توسعه ایمنی از جمله اقدامات احتیاطی اضافی برای تمیز کردن اقدامات انجام حرارت چک از کارگران و نیاز است که همه کارکنان پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در محل کار. —لری Ioannou

Coca-Cola, مدیر عامل شرکت می گوید او انتظار ‘U’-شکل بهبود اقتصادی

9:44 am ET — کوکا کولا مدیر عامل جیمز Quincey گفت که او در انتظار یک راه طولانی به بهبود اقتصاد است. “تاثیر اقتصادی این مستند این است که فقط شروع به شروع” Quincey گفت: در CNBC “Squawk Box.”

کشورها در سراسر جهان در حال کاهش پناهگاه در خانه دستور و اجازه کسب و کار به تدریج باز است. اما Quincey گفت که او پیش بینی یک “تو” یا “تمدید U”شکل بازیابی به جای یکی به شکل “V” که در آن اقتصاد به سرعت جرقه بزند بازگشت به قبل از بحران فعالیت است.

کک است که هنوز هم شاهد کاهش تقاضا در ماه مه در مقایسه با یک سال پیش. رستوران سینما و دیگر دور-از-صفحه اصلی موارد اختصاص نیمی از درآمد خود را قبل از بحران. —آملیا Lucas

داو جهش بیش از 300 نقاط برداشته در بخش جامد خرده فروشی درآمد

لاو اوج فروش led با رشد در فروش آنلاین

9:10 am ET — لاو گزارش بهتر از حد انتظار درآمد که دیدم آنلاین فروش رشد 80 درصد در سه ماهه اول, مدیر عامل شرکت ماروین الیسون در بیانیه ای گفت.

این بیماری همه گیر در میان شرکت برگرد طرح که شامل یک بازسازی از وب سایت خود را.

لاو نگه داشته و فروشگاه خود را باز به عنوان ضروری خرده فروشان به عنوان coronavirus نگهداری ترین آجر و ملات بسته از طریق آغاز بهار صفحه اصلی بهبود صنعت شلوغ ترین زمان از سال است. این شرکت ظرفیت محدود در فروشگاه های آن و نورد منظقه وانت برای مشتریان آنلاین. —ویلیام Feuer

آخرین لکه های جدید ایالات متحده موارد

CDC منتشر 60-صفحه سند و دستورالعمل ها برای بازگشایی

9:02 am ET — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده 60 صفحه از ارشاد برای بازگشایی مدارس, جرم, حمل و نقل و غیر ضروری کسب و کار. این طرح به تشریح یک “سه رویکرد مرحله به مرحله” کاهش اجتماعی فاصله اقدامات و پیشنهاد استفاده از شش “راهگاهی” شاخص های ارزیابی که به حرکت را از طریق فاز دیگر.

سلامت آژانس هشدار داد که برخی از مقدار از جامعه کاهش لازم خواهد بود تا زمانی که یک واکسن یا داروی موثر برای Covid-19 به طور گسترده ای در دسترس است. در این سند می آید به عنوان CDC باقی مانده است تا حد زیادی آرام در coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده است. مقامات آژانس در میانهی شب برگزار شد coronavirus مربوط به جلسه توجیهی در بیش از دو ماه. —برکلی لاولیس جونیور

رای دهندگان در نوسان متحده در تقسیم coronavirus

8:20 am ET — چرخش دولت رای دهندگان تقسیم می شوند در امتداد خط حزب بیش از coronavirus همه گیر و آیا موج دوم است که به احتمال زیاد برای ضربه زدن به کشور با توجه به CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش.

دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین — تمام کلید های انتخاباتی متحده — اختلاف نظر در مورد این کشور در مسیر مبارزه با این ویروس و در مورد چه کسی می تواند به سرزنش اگر آمریکا را شاهد احیای این نظرسنجی در بر داشت. کسانی که در نظر سنجی نیز تقسیم شده و در امتداد خطوط حزبی در مورد اینکه آیا آنها با پوشیدن ماسک و یا غذا خوردن. ادامه مطلب در نتایج نظرسنجی از CNBC تاکر Higgins. —سارا سالیناس

قوی خرده فروشی ادامه گزارش از هدف

یک دوچرخه سوار با پوشیدن ماسک محافظ عبور سایت آینده از یک هدف شرکت فروشگاه در شیکاگو, ایلینوی, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

کریستوفر Dilts | بلومبرگ | گتی ایماژ

7:43 am ET — هدف ادامه قوی هفته خرده فروشی درآمد گزارش ارسال فصلنامه رشد فروش 10.8%.

هدف شاهد افزایش سفارشات آنلاین. فروش آجر و ملات فروشگاه باز حداقل 12 ماه افزایش یافت فقط 0.9% در طول سه ماهه بر اساس سالانه. خرید و فروش آنلاین در مقابل افزایش یافت 141%. —سارا سالیناس

یاد نیویورک steakhouse به شروع تحویل و قبول کارت های اعتباری برای اولین بار

مردم راه رفتن در گذشته پیتر Luger steakhouse در شهر نیویورک است.

گتی ایماژ

7:16 am ET — پیتر Luger خانه استیک در بروکلین در حال حاضر ارائه تحویل برای اولین بار در بیش از 130 سال سابقه. را که اتفاق می افتد به یاد رستوران همکاری با تحویل برنامه خاویار متعلق به مربع است. در یکی دیگر از اولین steakhouse را قبول کارت های اعتباری.

“به بهترین خدمت به مشتریان تحویل شد بهترین گزینه برای ما” مدیر کل دیوید برسون گفت CNBC “در سراسر جهان تبادل.” “تا آنجا که بهترین عمل ایمنی, کارت های اعتباری تنها انتخاب روشن به ما.”

پیتر Luger اتاق ناهار خوری باقی می ماند بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. در علاوه بر این به تحویل مشتریان می توانند سفارش و وانت در بروکلین محل. —متی کوشک

آلمان را تشدید قوانین در گوشت فرآوری گیاهان پس از شیوع کروناویروس

6:38 am ET — آلمان سخت تر کردن قوانین در پردازش گوشت, گیاهان, دولت منابع به رویترز گفت پس از شیوع کروناویروس در کشور شد مربوط به بخش مواد غذایی است.

قوانین جدید توافق خواهد ممنوعیت انعقاد قرارداد دست دوم از بسته بندی گوشت می آمد کار را از طریق سازمان به این معنی است که افراد مشغول به کار در امکانات پردازش خواهد شد که به استخدام شرکت خود یک حرکت است که به احتمال زیاد فشار تا دستمزد هزینه های این صنعت است.

اکثر کارگران در تولید گوشت صنعت مهاجران با بسیاری از آمدن از رومانی. بیش از 600 coronavirus موارد گزارش شده است در میان کارگران کارخانه منابع دولت به رویترز گفت. –هالی Ellyatt

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: برزیل رکورد بزرگترین واحد-بعد سنبله در موارد; روسیه بالا 300,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>