بیشتر و بیشتر مقامات دولتی در حال ضربه زدن مکث و یا عقب تلاش برای بازگشایی اقتصاد به عنوان coronavirus گسترش به جوامع جدید و دستاوردهای سرعت در بسیاری از نقاط ایالات متحده آمریکا آریزونا دولتی mlb شد آخرین رسمی به عقب بازگشایی در دولت خود را اواخر روز دوشنبه هفته از افزایش موارد. در روز سه شنبه, Dr. Anthony Fauci و مقامات بهداشتی شهادت خواهد داد قبل از قانونگذاران در ایالت شیوع.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 10.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 509,516
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.68 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 129,545

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده اطمینان مصرف کننده در ماه ژوئن جهش

زنان با پوشیدن ماسک حمل کیسه های خرید خارج از Jacadi فروشگاه لباس به عنوان شهر حرکت می کند به فاز 2 از بازگشایی زیر محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس در 22 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

10:57 صبح ET — ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش بیش از انتظار می رود در ماه ژوئن به عنوان ایالات متحده آمریکا به عنوان برخی از ماندن در خانه و قرنطینه محدودیت برداشته شد.

در این کنفرانس هیئت شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده رسید به 98.1 برای این ماه در مقایسه با اقتصاددانان انتظار برای خواندن 91 و تا ممکن است از خواندن از 85.9, CNBC فرد ایمبرت گزارش شده است.

“دوباره باز از اقتصاد و بهبود نسبی در نرخ بیکاری کمک به بهبود مصرف کنندگان ارزیابی از شرایط فعلی” لین فرانکو, مدیر ارشد, شاخص های اقتصادی در این کنفرانس هیئت مدیره گفت.

فرانکو اشاره کرد اما “وضعیت حال حاضر شاخص نشان می دهد که شرایط اقتصادی ضعیف باقی می ماند. نگاه به آینده مصرف کنندگان کمتر بدبینانه در مورد چشم انداز کوتاه مدت اما پیش بینی نیست قابل توجه وانت در فعالیت های اقتصادی است.” —تری کالن

حدود 25 درصد از نیویورک به احتمال زیاد آلوده به دکتر Gottlieb می گوید:

10:50 p. m. و — در حدود 25 درصد از مردم در منطقه شهر نیویورک احتمالا آلوده شده است با کروناویروس در حال حاضر سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز سه شنبه.

گوتلیب ذکر یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه توسط محققان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک که پیشنهاد کرد که 19.3 درصد از مردم در این شهرستان قبلا در معرض ویروس از طریق مارس 19.

محققان اشاره کرد که حتی در صورتی که بخشی از مردم coronavirus آنتی بادی آن را هنوز هم خواهد بود و زیر حدود 67 درصد مورد نیاز برای رسیدن به اصطلاح گله ایمنی مورد نیاز است که برای جلوگیری از گسترش ویروس. و دانشمندان هنوز در حال تحقیق در مورد رابطه بین coronavirus آنتی بادی و ایمنی آن همچنان نامشخص است. —ویلیام Feuer

ایالات متحده نقاط داغ در آفتاب کمربند

سازمان ملل متحد کار آژانس برآورد 400 میلیون شغل از دست رفته در سه ماهه دوم با توجه به کروناویروس

9:49 p. m. و — coronavirus همه گیر برآورد شده است که منجر به 14 درصد کاهش جهانی ساعت کار در سه ماهه دوم سال 2020 سازمان بین المللی کار گفت.

این است که معادل 400 میلیون شغل تمام وقت است که مشخص شده یک “افزایش شدید” در آن پیش بینی قبلی از 305 میلیون بالقوه زیان کار است.

سازمان ملل متحد کار آژانس مشخص شده سه سناریو برای بازار کار در نیمه دوم سال 2020 و در “بدبین” مدل آن پیش بینی شده یک 11.9 درصد کاهش ساعت کار معادل 340 میلیون شغل است. —ویکی McKeever

سهام باز مسطح به عنوان وال استریت کاری ادامه داده اند تا بهترین خود را در دهه چهارم

9:35 p. m. و — سهام باز مسطح به عنوان عمده به طور متوسط در حال رهبری برای بزرگترین آنها یک چهارم سود در سال, به گزارش CNBC فرد ایمبرت و مگی فیتزجرالد. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 52 امتیاز و یا 0.2%. S&P 500 و Nasdaq Composite با هر دو ماند در اطراف flatline.

هر دو شاخص Dow و S&P 500 در سرعت خود را برای بهترین عملکرد سه ماهه از سال 1998 افزایش بیش از 16 درصد در هر. ضمن اینکه شاخص Nasdaq Composite شد تا 28.2% سه ماهه به تاریخ و رهبری برای خود بزرگترین فصلی از سال 2001 به دست آوردن. —Melodie وارنر

موارد جدید در ایالات متحده افزایش می یابد

گلدمن ساکس می گوید ملی ماسک دستور می تواند نجات اقتصاد از 5 درصد رسید

9:02 p. m. و — گلدمن ساکس گفت: مشتریان است که در سراسر کشور صورت دستور می تواند هر دو کاهش روزانه نرخ رشد جدید تایید موارد Covid-19 و صرفه جویی در اقتصاد ایالات متحده از در نظر گرفتن 5% تولید ناخالص داخلی رسید در جای اضافی مستندات.

Jan Hatzius گلدمن اقتصاددان ارشد بانک ملی ماسک دستور می تواند در بالا بردن درصد از افرادی که ماسک می پوشند 15 درصد و در بر داشت که حکومت می تواند جایگزینی برای مستندات است که تفریق نزدیک به 5 درصد از رشد تولید ناخالص داخلی. —توماس فرانک

افزایش ناسیونالیسم می تواند منجر به حتی مرگبارتر pandemic, استاد, هشدار

8:22 صبح ET — افزایش ملی گرایی و درون-به دنبال سیاست می تواند منجر به دیگر حتی مرگبارتر همه گیر در آینده با توجه به ایان Goldin, استاد, جهانی شدن و توسعه در دانشگاه آکسفورد.

گلدین که قبلا به عنوان یک مشاور به نلسون ماندلا و سابق معاون رئیس بانک جهانی گفت: CNBC که اگر بیشتر حمایت از تولیدات داخلی ناشی از کوروناویروس بحران جهانی را کشت از خطرات از جمله حتی بزرگتر همه گیر تر بحران های مالی و “جنگ سرد 2.0.”

“ما با یک انتخاب,” او گفت:. “در هر صورت همه گیر به ما می آموزد که بیشتر جهانی در سیاست به توقف بعدی همه گیر به همکاری برای بازگرداندن رشد جهانی و یا ما بیشتر ملی که در این صورت ما در یک مارپیچ رو به پایین.”

Goldin پیش بینی شده است یک بیماری همه گیر برای چندین سال هشدار در سال 2014 کتاب “پروانه نقص” و یک سال 2018 بی بی سی مجموعه ای است که یک بیماری شیوع خواهد بود که به احتمال زیاد باعث از بعد اقتصادی جهانی بحران. —چوپان تیلور

انگلستان بوریس جانسون وعده برای ‘ساخت, ساخت, ساخت’ اعلام افزایش سرمایه گذاری

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند در طول یک جلسه توجیهی روزانه به روز رسانی در coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در 10 خیابان داونینگ لندن بریتانیا ژوئن 3 سال 2020 است.

اندرو پارسونز | 10 خیابان داونینگ | کرج

7:34 p. m. و — انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرده است یک برنامه سرمایه گذاری عمومی است که دولت امیدوار است که کمک خواهد کرد که اقتصاد بریتانیا بازیابی از coronavirus بحران است.

“ما همچنان نمی تواند به سادگی به زندانیان از بحران” جانسون گفت که او اعلام کرد £5 میلیارد دلار ($6.15 میلیارد دلار) از هزینه های دولت های مختلف, عمومی پروژه های زیربنایی اعم از بیمارستان ها به جاده ها به مدارس. “ما باید سریع از آنجا که ما در حال حاضر دیده می شود سرگیجه کاهش در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).”

امیدوار به “ساخت, ساخت, ساخت” Johnson, اعلام برنامه های دولت برای افزایش هزینه های زیربنایی و برای کاهش بوروکراسی در اطراف ساخت و ساز و توسعه است. او در مقایسه با طرح خود را به رئیس جمهور سابق ایالات متحده فرانکلین D. روزولت “معامله جدید” برنامه کار می کند در 1930s. –هالی Ellyatt

Fauci, دیگر مقامات بهداشت برای شهادت در کنگره

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci می پوشد یک ماسک صورت در حالی که او منتظر به شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, ایالات متحده در ژوئن 23 سال 2020 است.

کوین Dietsch | ایسنا

7:13 p. m. و — کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci برنامه ریزی شده است به شهادت قبل از اعضای کنگره روز سه شنبه در 10:00.m ET.

Fauci خواهد پیوست توسط دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دریاسالار برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. دکتر استفان هان کمیسر غذا و دارو نیز به شهادت برنامه ریزی شده.

به شنیدن یک “به روز رسانی در پیشرفت نسبت به با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه” برگزار خواهد شد توسط سنا و سلامت کمیته آموزش و پرورش.

تمام چهار مقامات برنامه ریزی شده به صحبت می کنند و شهادت در تمام روز در یک جلسه قبل از اعضای خانه فقط یک هفته پیش زمانی که مقامات ارائه یک نمای کلی ایالات متحده در پاسخ به همه گیری تا کنون و هشدار داده بود که مشکل فصل پاییز. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده اینجا هستید:: جدید آنفلوآنزای سویه موجود در چین; هشدار ‘بدترین است’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im