Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 145 نیویورک کودکان دچار سندرم التهابی; از دست دادن شغل ممکن است کف

رهبران جهان در حال ملاقات عملا دوشنبه در سازمان جهانی بهداشت 73 مجمع بهداشت جهانی به بحث و تعیین اولویت ها برای سال آینده. در این مجمع رئیس جمهور چین اعلام کرد: 2 میلیارد دلار بودجه برای حمایت از کشورهای دیگر’ پاسخ به همه گیر. دولت کره جنوبی ماه Jae-in به نام برای بیشتر قدرت به مقرره در این است که به عنوان بیماری های نوظهور در حال حاضر به طور فزاینده ای تهدید جدی برای بشریت است.

بیوتکنولوژی شرکت مدرن منتشر شد داده ها در آن از نزدیک تماشا فاز 1 محاکمه انسان برای آن coronavirus کانديد واکسن. داده ها به نظر می رسد به مثبت خواهد بود و سرمایه گذاران ارسال می شود سهام این شرکت افزایش در premarket تجارت و برداشته بازار به طور کلی.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 315,496
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.4 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 89,564

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ماساچوست آسانسور خاص coronavirus محدودیت

این “هم تیمی” مجسمه سابق Boston Red Sox بازیکنان تد ویلیامز بابی دوئر جانی مزاحم و دم DiMaggio پوشیدن موقت ماسک ساخته شده از Red Sox کالا به عنوان فصل لیگ بیس بال است به تعویق افتاد به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس در 9 آوریل سال 2020 در Fenway پارک در بوستون ماساچوست است.

Billie Weiss | Boston Red Sox | گتی ایماژ

11:53 am ET — ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر منتشر شد جزئیات بیشتر در این ایالت چهار فاز بازگشایی طرح است. تولید و عملیات ساخت و ساز اجازه داده شد برای از سرگیری جمعه و مکان های عبادت می توانید بازگشایی در زیر برخی از دستورالعمل ها. بیکر همچنین به بینش است که کسب و کار می تواند بازگشایی در هفته آینده.

“این هدایت مردم می پرسد به تغییر رفتار و تغییر راه برخی از مکان های مورد علاقه ما نگاه و احساس” بیکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

آغاز مارس 25 فروشندگان قادر خواهد بود به بخشی از بازگشایی در دولت با منظقه وانت. برخی از مراقبت های شخصی خدمات مانند سالن مو و آرایشگاه نیز می تواند بازگشایی تحت محدودیت های خاصی. فضاهای اداری همچنین قادر خواهد بود برای بازگشایی در ماساچوست در 25% ظرفیت به جز در شهر بوستون. —هانا میلر

145 کودکان در نیویورک باید چند سیستم التهابی سندرم

11:36 am ET — شهر نیویورک مقامات بهداشت تایید 145 مورد از آنچه بود که قبلا به عنوان کودکان چند سیستم التهابی سندرم (PIMS), شهردار, بیل د Blasio گفت: طی اخبار روزانه توجیهی.

از 145 بیماران 67 آزمایش مثبت برای Covid-19 یا آنتی بادی علیه ویروس.

د Blasio گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نادر و بالقوه کشنده بیماری یک تعریف رسمی است که چند سیستم التهابی سندرم در کودکان (MIS-C).

CDC همچنین تایید کرد که پیوند بین کاوازاکی-مانند بیماری و Covid-19 و گسترش فهرست علائم تب مداوم و تحریک پذیری و یا کندی, درد شکم, اسهال, استفراغ, بثورات جلدی, ورم ملتحمه بزرگ شدن غدد لنفاوی در یک طرف گردن قرمز ترک خورده لب و یا زبان سرخ و ورم دست و پا. —یاس کیم

شهر نیویورک به طور بالقوه شروع بازگشایی توسط اواسط ماه ژوئن

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت دیده می شود در یک تقریبا خالی میدان تایمز در طول Covid-19 همه گیر در مارس 12 سال 2020 در شهر نیویورک است.

بن Gabbe | گتی ایماژ

11:30 am ET — شهر نیویورک می تواند شروع به بازگشایی توسط نیمه اول ماه ژوئن شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

این شهر ملاقات کرده است سه نفر از هفت شاخص های سلامت مندرج توسط ایالت نیویورک از جمله تجربه 14 روز کاهش در خالص بستری شدن در بیمارستان, CNBC ویلیام Feuer و یاس کیم گزارش. هنگامی که تمام هفت شاخص های سلامت در حال ملاقات این شهر می تواند وارد فاز اول بازگشایی که شامل از سرگیری ساخت و ساز و خرده فروشان اجازه می دهد برای بازگشایی با محدودیت با توجه به د Blasio. —هانا میلر

چگونه پس از بیماری همه گیر فضاهای اداری می تواند تغییر فرهنگ سازمانی

11:20 am ET —با عظیم شیفت به کار از راه دور و ایمنی جدید پروتکل های انتظار را در شرکت در سراسر ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تغییرات در فرهنگ سازمانی ممکن است در افق.

آیا این تغییر را ببینید سنبله در روحیه کارکنان است که به طور گسترده ای مورد بحث است. با توجه به مارس بررسی انجام شده توسط انجمن مدیریت منابع انسانی دو نفر از سه کارفرمایان می گویند که حفظ روحیه کارکنان در طول همه گیر یک چالش بوده است. در عین حال با توجه به Q2 CNBC/SurveyMonkey نیروی کار بررسی کارگران شادتر با شغل خود را از آنها قبل از همه گیر حتی اگر بیش از نیمی (54 درصد) می گویند در شغل خود تبدیل شده اند به طور فزاینده ای مشکل تر است.

چه توافق بر این است که آن را نیاز به پررنگ شرکت رهبری برای حفظ مثبت فرهنگ سازمانی در طول این زمان نامشخص است.—تنها گلر و رایلی de Leon

کارگران که هنوز شغل خود را شادتر هستند اما کار سخت تر: نظرسنجی CNBC

11:10 am ET — در حالی که همه گیر شده است به طور ناگهانی طرح میتوانست تقریبا همه چیز در مورد سنتی محل کار رضایت شغلی و شادی اقدامات باید علامت تا با توجه به آخرین Q2 CNBC|SurveyMonkey محل کار شادی نظرسنجی.

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم در مورد اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال خود را در رابطه با کار خود را 38 درصد از کارگران می گویند آنها شادتر هستند که کار خود را در حال حاضر از آنها قبل از وقوع — نشانه ای که کارگران ممکن است reevaluating دیدگاه ها و انتظارات خود را در کار به طور کلی به ویژه در نور از 14.7% نرخ بیکاری است.

فقط 11 درصد می گویند که در حال حاضر بیشتر از قبل آنها مایل بودند کار های مختلف. با این وجود در حالی که کارگران می گویند آنها شادتر هستند و با شغل خود بسیاری می گویند این بیماری همه گیر است تاثیر خود را در محل کار ساخته شده است آن را مشکل تر برای آنها را به انجام کار خود را به طور موثر با 1 5 گفت: آن تبدیل شده است بسیار سخت تر و 34 درصد گفت: آن تبدیل شده است تا حدودی سخت تر است. برای برخی مشکل نهفته است در مدرسه در منزل از کودکان در حالی که کار تمام وقت; برای دیگران مسائل مربوط به اتصال و یا نداشتن دسترسی آسان به برخی برنامه ها و یا فایل های ایجاد شده مربوط به کار و چالش ها; برای کارگران ضروری استرس ابتلا به این ویروس و پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و سازماندهی روش های ایمنی شده است به چالش کشیدن. —جن گلر

انگلستان محققان باید بدانید ژوئیه اگر واکسن موثر است

10:54 am ET — انگلستان می تواند رول 30 میلیون دوز از یک Covid-19 واکسن در اوایل ماه سپتامبر مقامات گفته اند.

با توجه به انگلیسی, دولت انگلستان خواهد بود که برای اولین بار در کشور به دسترسی به یک واکسن در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد و توزیع شده توسط AstraZeneca.

دارویی به کار را تا 30 میلیون دوز از این واکسن در دسترس به انگلیسی سپتامبر ارائه واکسن موثر ثابت شده است.

AstraZeneca گفت: در ماه آوریل که آکسفورد محققان می دانند که تا ماه ژوئیه که آیا واکسن آغاز شد که آزمایش های انسانی در آوریل 24, می تواند به جلوگیری از Covid-19 عفونت. —چوپان تیلور

ایالات متحده آمریکا با از دست دادن شغل ممکن است ضربه پایین در اواسط ماه آوریل با توجه به ارتباط داده ها

لوئیس مرا می ایستد در مقابل دفاتر بسته جدید وزارت امور خارجه وزارت کار در 7 مه سال 2020 در بروکلین شهر نیویورک است.

استفانی کیت | گتی ایماژ

10:48 am ET — ایالات متحده کاهش در استخدام ممکن است ضربه پایین در اواسط ماه آوریل و می تواند در آستانه شروع به بهبود می یابند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط LinkedIn و ارائه به CNBC.

استخدام رای در ایالات متحده کاهش یافته است به طور پیوسته از اوایل ماه مارس تا اواسط آوریل با توجه به کروناویروس اما ایالات متحده استخدام رای شده است plateaued پس از LinkedIn اقتصاددان ارشد کارین Thu گفت. استخدام رای متریک است که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم استخدام شده اند در یک منطقه هر روز در مقابل یک سال قبل از آن با توجه به مایکروسافت متعلق به شبکه اجتماعی حرفه ای.

مناطق دیگر بودند که ضربه قبلا توسط Covid-19 از جمله چین و فرانسه در حال حاضر شروع به بهبود می یابند اگر چه پیشرفت کند بوده است. که ممکن است یک شاخص است که استخدام در ایالات متحده آمریکا ممکن است به زودی شروع به انتخاب کنید تا اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد یک فرآیند طولانی Thu گفت. —سالوادور رودریگز

Homebuilder احساسات پرش به عقب در مه

10:30 am ET — ملت homebuilders در حال دیدن یک سریع تر از حد انتظار بهبود, به عنوان خریداران دوباره به بازار و نرخ وام مسکن در آمار جدید خریده.

سازنده احساسات منعکس بیشتر از حد انتظار در ماه مه پس از بیشترین کاهش در تاریخچه انجمن ملی سازنده خانه را بررسی ماهانه در ماه آوریل است. تمایلات بود با چکش ماه گذشته با اضطراب بیش از شیوع کروناویروس خواهد بازار مسکن تاثیر می گذارد. سازندگان در حال حاضر شاهد فروش بهبود و انتظار بسیار بالاتر از فروش در شش ماه آینده اگر چه خریدار ترافیک است که هنوز هم بسیار کم است.

مصرف کنندگان رو به هر دو نرخ بالای بیکاری بالا و عدم اطمینان اقتصادی, اما تقاضا برای مسکن فوق العاده قوی در شروع این سال است و ممکن است حتی قوی تر در حال حاضر به عنوان کسانی که زندگی در تنگ آپارتمان های شهری به دنبال فضای بیشتری را در حومه شهر. —Trulia

هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از تماس با ردیاب انگلستان استخدام

وزارت کار و امور اجتماعی و بهداشتی و مراقبت های مت, Hancock, می رسد به صورت هفتگی جلسه هیئت دولت در 10 خیابان داونینگ در 21 مه سال 2019 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz / برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

9:49 am ET — دولت انگلیس در پایان ماه آوریل متعهد به استخدام ارتش 18000 تماس ردیاب برای حفظ زبانه ها در Covid-19 بیماران و مخاطبین خود را. با وجود تعداد زیادی از مشاغل ظاهرا موجود در این منطقه آن را بلافاصله روشن چگونه اعضای عمومی باید مورد استفاده برای هر نوع نقش است. روز جمعه یک مقام ارشد سیاستمدار تنها 1,500 استخدام شده است اما روز یکشنبه کابینه دفتر وزیر Michael Gove گفت: تعداد افراد استخدام شد و در واقع بیش از 17000. —سام Shead

داو soars 700 امتیاز برای بزرگترین پرش در یک ماه دلیل افزایش coronavirus واکسن امید

9:40 am ET سهام باز بالاتر بازگشت از ضرر و زیان در هفته گذشته به عنوان اخبار از مدرن محاکمه دامن زده خوش بینی در مورد پتانسیل coronavirus واکسن. میانگین صنعتی داو جونز معامله تا 700 امتیاز و یا نزدیک به 3 درصد است. S&P 500 به 2.5% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.7%.

جزئیات به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck —Melodie وارنر

که رئیس می گوید: “راه طولانی به سفر’

8:17 am ET — رئیس سازمان بهداشت جهانی, دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: هنوز هم وجود دارد یک “راه طولانی به سفر” در پاسخ به Covid-19 با بسیاری از کشورها نشان دادن بخش بزرگی از جمعیت خود را هنوز هم مثلا.

اوایل سرولوژی در برخی از کشورها نشان می دهد که بیش از 20 درصد از جمعیت باید قرارداد ویروس “در بسیاری از مکان های کمتر از 10%,” او گفت: با توجه به رویترز.

“خطر بالا باقی می ماند و ما باید یک راه طولانی برای سفر به,” او گفت:.

Tedros همچنین قول داد به کمیسیون مستقل بازنگری و شفاف از سازمان را اداره Covid-19 بحران در “اولین لحظه ممکن است.”

“همه ما باید درس بگیرند از این بیماری همه گیر. هر کشور و هر سازمان باید به بررسی خود را پاسخ و یادگیری از تجربه خود” Tedros گفت. —سارا سالیناس چوپان تیلور

روزانه موارد جدید در منطقه

مدرن واکسن نامزد را نشان می دهد نشانه های اولیه از پیشرفت

7:58 am ET — داده ها از مدرن فاز 1 محاکمه انسان از آن coronavirus واکسن نشان می دهد نشانه های اولیه از پیشرفت آن را به عنوان آنتی بادی های تولید شده در تمام 45 شرکت کنندگان این شرکت اعلام کرد.

این شرکت گفت: این واکسن به طور کلی امن و به خوبی تحمل CNBC برکلی لاولیس ، مدرن را کانديد واکسن است که در میان دورترین همراه در جهان است. این شرکت در حال همکاری با موسسه ملی بهداشت و درمان به سرعت در مسیر توسعه بالقوه واکسن.

سهام مدرن رسید و بیش از 30 درصد در premarket تجارت در اخبار. —خواهد Feuer

اقتصاد اسپانیا را ببینید بیشتر آمار در سه ماهه دوم, بانک مرکزی اسپانیا هشدار

7:34 am ET — تاثیر اقتصادی از coronavirus بحران در اسپانیا خواهد آخرین طولانی تر از انتظار می رود بانک مرکزی اسپانیا فرماندار هشدار داد و گفت او پیش بینی یک “وخامت قابل توجهی” در سه ماهه دوم.

بانک مرکزی با فرماندار پابلو هرناندز de Cos گفت: اسپانیا در مجلس که “چه تایید شده است در چند هفته گذشته است که بهبود نمی خواهد بدون مشکلات و علاوه بر بیشتر نامطلوب حالات نمی توان رد کرد” رویترز گزارش داد.

De Cos گفت که حالات envisaging سقوط در اسپانیا تولید ناخالص داخلی از بین 9.5 درصد و 12.4 درصد در سال 2020 در حال حاضر نگاه واقع بینانه است. —هالی Ellyatt

کره جنوبی خواستار تقویت که

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و coronavirus تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند در کیف اوکراین است.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

7:26 am ET — این که نیاز به بیشتر از نظر قانونی تعریف قدرت برای مبارزه با بیماری های نوظهور در آینده دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت, رویترز گزارش داد.

“ما باید به روز رسانی که مقررات بین المللی بهداشت و دیگر هنجارهای مرتبط و تقویت آنها با الزام آور حقوقی نیروی او گفت:” در مجمع بهداشت جهانی.

که 194 کشور عضو توافق کرده اند که به اطلاع آژانس سازمان ملل متحد به سرعت از جدید بهداشت عمومی را تهدید اما این سازمان فاقد قانونی اجرای مکانیزم. برای مثال نمایندگان آژانس نمی تواند وارد یک کشور برای بررسی بدون اجازه.

“عفونت های مرتبط با داده ها باید مشترک میان کشورها بیشتر به صورت شفاف و سیستم هشدار زودهنگام و یک مکانیسم همکاری باید به طور مشترک تاسیس” ماه گفت: با توجه به رویترز. —خواهد Feuer

یازدهم می گوید چین پشتیبانی می کند که رهبری را نقد کنید

Tedros Adhanom مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (L) حرکت دست با رئیس جمهور چین قبل از یک جلسه در تالار بزرگ مردم در 28 ژانویه سال 2020 در پکن ،

Naohiko Hatta – استخر | گتی ایماژ

7:05 am ET — چین را پشتیبانی می کند بررسی واکنش جهانی به Covid-19 led توسط سازمان بهداشت جهانی هنگامی که ویروس تحت کنترل است رئیس جمهور چین گفت.

“چین پشتیبانی از این ایده از یک بررسی جامع از واکنش جهانی به Covid-19 بعد از آن را تحت کنترل در آورده است در مجموع ما تجربه و کمبود آدرس او گفت:” در 73 مجمع بهداشت جهانی. “این کار باید چراغ علم و حرفه ای led توسط چه کسی انجام شده در یک هدف و بی طرفانه شیوه است.”

چین مواجه شده است و انتقاد برای سانسور پزشکان اوایل برای هشدار عمومی از این ویروس که ظهور در ووهان چین در اواخر سال 2019 و از اتهام عدم به اشتراک گذاری این میزان شیوع در کشور است. چین تحت فشار قرار دادند تا در برابر خواستار تحقیقات بین المللی به ریشه های این ویروس است.

یازدهم اضافه شده است که چین کمک 2 میلیارد دلار بیش از دو سال به حمایت از کشورهای دیگر و پاسخ آنها به این بیماری همه گیر CNBC ساناز چنگ گزارش. —خواهد Feuer, ساناز چنگ

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: فرانسه پاکسازی و آلمان برای ارائه ابتکار مشترک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im