“کروناویروس, اثرات, احساس خواهد شد برای چندین دهه”: که

'Coronavirus Effects Will Be Felt For Decades': WHO

این بیماری همه گیر است که یک بار در یک قرن بهداشت بحران گفت که.

ژنو:

که در روز جمعه گفت که بیماری همه گیر کوروناویروس اثر خواهد بود احساس برای چند دهه به عنوان آن کمیته اضطراری بررسی وضعیت شش ماه پس از صدایی بالای آن زنگ بیش از وقوع.

رمان coronavirus کشته شدن نزدیک به 675,000 مردم و آلوده حداقل 17.3 میلیون از آن پدید آمده در چین در ماه دسامبر گذشته با توجه به چوب خط حساب کردن از منابع رسمی وارد شده توسط AFP.

سازمان جهانی بهداشت اضطراری کمیته متشکل از 18 عضو و 12 مشاوران ملاقات برای چهارمین بار در طول COVID-19 بحران است.

“این جدی به فکر می کنم که شش ماه پیش زمانی که شما به من توصیه اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی (PHEIC) وجود دارد کمتر از 100 مورد و بدون مرگ و میر در خارج از چین است.” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: همانطور که جلسه آغاز شد.

“این بیماری همه گیر است که یک بار در یک قرن بحران بهداشتی اثرات آن احساس خواهد شد برای دهه های آینده است.”

این کمیته می تواند پیشنهاد توصیه های جدید یا اصلاح موجود است.

اما شکی نیست که که حفظ همه گیر وضعیت به عنوان یک PHEIC — بالاترین سطح هشدار-برای اولین بار اعلام کرد در ژانویه 30.

این است که به شدت مورد انتقاد قرار دارد طول زمان آن را در زمان اعلام اضطراری بین المللی.

ایالات متحده متهم کرد که این سازمان از بودن بیش از حد نزدیک به چین رسما آغاز شد و در آن خروج از این سازمان در ماه جولای.

این آژانس همچنین انتقاد شده است برای توصیه تلقی دیر یا متناقض به ویژه در پوشیدن ماسک یا حالت های انتقال ویروس است.

– پرسش های پاسخ داده نشده –

“بسياري از سوالات حل شده اند; بسیاری از باقی می ماند به طور جواب داد:” Tedros گفت.

“نتایج اولیه از سرولوژی مطالعات نقاشی سازگار تصویر: بسیاری از مردم جهان باقی می ماند مستعد ابتلا به این ویروس حتی در مناطقی که تجربه کرده اند شیوع شدید.

“بسیاری از کشورهایی که به اعتقاد آنها گذشته بدترین در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با شیوع بیماری های جدید. برخی که کمتر آسیب دیده در اولین هفته در حال حاضر شاهد افزایش تعداد موارد و مرگ و میر. و برخی که تا به حال شیوع زیادی آورده اند و آنها را تحت کنترل است.”

بسیار محدود مستندات اجرا برای مقابله با این بیماری همه گیر در اوایل سال جاری ناشی از بحران اقتصادی و موثر واکسن ممکن است تنها راه حل دراز مدت به شدت مسری بیماری تنفسی است.

“اگر چه واکسن توسعه اتفاق می افتد, در, رکورد, سرعت, ما باید یاد بگیرند برای زندگی با این ویروس و ما باید مبارزه با آن را با ابزار ما” گفت: Tedros.

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>