Coronavirus مرگ و میر در هند عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان بزرگترین پرش در 24 ساعت

COVID-19 مورد هند: تعداد موارد و همچنین تعداد مرگ باید دو برابر در 10 روز گذشته.

دهلی نو: 1,007 که مردم از coronavirus در هند و 31,332 موارد گزارش شده در کشور تا کنون با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی اتحادیه و وزارت بهداشت. 73 نفر کشته شده اند در 24 ساعت گذشته ثبت بزرگترین جهش در تعداد مرگ و میر در یک روز. دولت روز سه شنبه گفت: پلاسما درمانی برای coronavirus است که هنوز در مرحله آزمایشی و حتی می تواند ثابت کند “تهدید کننده زندگی” برای یک بیمار در میان موجی از امید به ارمغان آورد در اولین آزمایش موفق در دهلی نو.

در اینجا 10 صفحه به روز رسانی در coronavirus در هند:

  1. یک CRPF گردان در دهلی نو گزارش شده است 47 مورد از coronavirus از جمله یکی jawan که دیروز درگذشت. کل گردان نزدیک به 1000 نفر بوده است قرنطینه. 31 گردان از CRPF در شرق دهلی Mayur Vihar دیده است یک افزایش در تعداد موارد در چند روز.

  2. ماهاراشترا دولت با بالاترین تعداد COVID-19 موارد ثبت 729 موارد جدید در روز سه شنبه. دولت شمارش را لمس کرده است 9,318. ماهاراشترا همچنین گزارش داد که بالاترین تک-روز مرگ تعداد 31 هل دادن کل به 400. حدود 1.55 لاخ مردم در دولت هستند در خانه قرنطینه و حدود 10000 در نهادی شده است. تا کنون 1,388 بهبود بیماران مرخص شده. بمبئی و ارقام نیز لمس 6,000 علامت دیروز.

  3. تریپورا تبدیل به پنجمین ایالت در شمال شرقی برای تبدیل شدن به COVID-19 رایگان. دولت تا به حال دو مورد – هر دو شده اند درمان و مرخص شد. تریپورا جدا کرده و موارد پس از تماس با ردیابی دقیق تست شد کوچک است. دولت در حال حاضر دارای بالاترین ازای هر یک میلیون نفر برای آزمایش عفونت کروناویروس در کشور است.

  4. در تامیل نادو را “شدید مستند” در دو شهر سالم و Tirupur – شب گذشته به پایان رسید. Coronavirus موارد در دولت عبور از 2000 علامت گذاری به عنوان. 25 نفر فوت کرده اند در دولت است.

  5. در سراسر کشور 7,696 بیماران بهبود یافته اند تا کنون میزان بهبودی در ایستاده بود 24.56 درصد این صبح است.

  6. اتحادیه وزارت بهداشت در روز یکشنبه گفت: coronavirus بیمارانی که تنها یا بسیار خفیف علائم عفونت یا “قبل از علامت” را می توان در زیر خانه انزوا. وزارت قرار دادن مجموعه ای از دستورالعمل مثال از واجد شرایط بودن برای خانه قرنطینه.

  7. اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan بود گفت: دو برابر شدن نرخ COVID-19 نفر کاهش پیدا کرده است و به 10.9.

  8. در دیدار با وزرای ارشد در روز دوشنبه نخست وزیر نارندرا نشان داد که coronavirus مستند می تواند همچنان فراتر از مارس 3 در بخش هایی از این کشور بدترین متاثر از همه گیری شناسایی نقاط.

  9. این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به ویرانی اقتصادی و میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان از دست دادن شغل. در آخرین نشانه ای از کسب و کار گلایه بریتیش ایرویز است به بریده بریده تا 12,000 شغل پدر و مادر خود شرکت اعلام کرد. حامل است که حدود 45,000 کارکنان در حال حاضر furloughed حدود 23,000 کارکنان.

  10. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا CDC برتر پزشکی در آمریکا اضافه شده جدید علائم بسیار عفونی رمان coronavirus به یک لیست از آنهایی که شناخته شده. این خدمات عبارتند از لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و جدید از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است. در سراسر جهان بیش از 31 لاخ مردم coronavirus 2,17, 152 لاخ نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو