Coronavirus موارد در سراسر جهان بالا 10 میلیون با نزدیک به نیم میلیون مرگ و میر — و 25 درصد در آمریکا

یک مرد با پوشیدن یک PPE ماسک عبور می کند یک نقاشی دیواری در کنار یک ساختمان در میدتاون نیویورک, شهرستان ژوئن 26 سال 2020 است.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 10 میلیون یکشنبه با ایالات متحده منجر توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تقریبا یک چهارم از موارد — 2,510,323 — در ایالات متحده و پس از برزیل در 1.3 میلیون, روسیه در بیش از 633,500 و هند با حدود 528,800 که از صبح روز یکشنبه و همکاران. این بیماری جهانی تعداد مرگ است بسته شدن در از نیم میلیون در 499,124 با توجه به JHU آخرین آمار و ارقام دوباره به رهبری آمریکا است که گزارش 125,539 مرگ و میر.

ایالات متحده دیده می شود چندین روز متوالی از رکورد افزایش در coronavirus موارد زیر تعدادی از کشورها به سرعت در حال بلند کردن اجسام مستند محدودیت برای بازگشایی اقتصاد خود را.

اضافی 45,255 Covid-19 موارد گزارش شده در سراسر کشور در روز شنبه منجر شد با خوشه در چندین ایالت از جمله تگزاس و آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و نوادا. این میان 34 متحده که در آن موارد در حال رشد 5 درصد یا بیشتر بر اساس هفت روز به طور متوسط.

همانطور که از جمعه در آمریکا هفت روز به طور متوسط از موارد جدید شد تا بیش از 41 درصد در مقایسه با هفته گذشته است. دولت فرمانداران در تگزاس و آریزونا و فلوریدا و واشنگتن اعلام کرده اند آنها عقب و یا قرار دادن در انتظار بازگشایی برنامه. تگزاس و آریزونا در روز جمعه گزارش 57 درصد و 36 درصد افزایش بستری در مقایسه با قبل هفته به ترتيب بر اساس هفت روز به طور متوسط. آریزونا دولتی mlb گفت: دولت خود را در بیمارستان ها “به احتمال زیاد به ضربه افزایش ظرفیت بسیار زود است.”

“وجود دارد بیشتر موارد. وجود دارد بیشتر بستری شدن در بیمارستان در برخی از این اماکن و به زودی شما شاهد خواهید بود بیشتر مرگ و میر” کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: در مصاحبه ای با CNBC مگ erp pmi در روز جمعه.

“حتی اگر مرگ و میر در حال پایین آمدن به عنوان یک کشور به این معنی نیست که شما در حال رفتن به شروع به دیدن آنها را در آینده در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید