Coronavirus موارد در هند عبور 500,000 به عنوان شهرهای بزرگ حلقه از افزایش

هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) رئیس مشخصات surjeet سینگ Deswal در حین بازرسی از رادا Soami سات Beas Bhati معادن تسهیلات است که در حال آماده به عنوان یک Covid-19 مرکز مراقبت در چهترپور در تاریخ 26 ژوئن 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Sanjeev Verma | Hindustan Times via Getty Images

هند گزارش داد بیش از 17000 جدید کروناویروس موارد بیش از 24 ساعت گذشته, هل دادن این کشور در مجموع بالای 500,000 فدرال و وزارت بهداشت داده ها نشان داد که در روز شنبه با عفونت های فزاینده در شهرهای بزرگ از جمله پایتخت دهلی نو است.

هند دارای چهارمین-بزرگترین شیوع این ویروس است که باعث COVID-19 زیر تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه در تایید عفونت با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

عفونت انتظار می رود برای ادامه افزایش به طور پیوسته در هند. کارشناسان مشاوره به دولت فدرال می گویند که مقامات در حال حاضر باید اولویت بندی کاهش مرگ و میر بیش حاوی گسترش ویروس.

“تمرکز ما باید در جلوگیری از مرگ و میر و واقعا گرفتار زیرا از اعداد است. شماره در حال رفتن به افزایش,” دکتر گفت: Manoj Murhekar عضو هند اصلی coronavirus نیروی کار و مدیر موسسه ملی اپیدمیولوژی ایران.

این COV-IND-19 مطالعه گروه به رهبری Bhramar موکرجی یک استاد آمار زیستی از دانشگاه میشیگان پیش بینی است که هند می تواند بین 770,000 و 925,000 موارد توسط ژوئیه 15.

به عنوان عفونت کوه به سرعت و بیمارستان کشیده شدن برخی از شهرستانها مانند دهلی نو در حال تقلا برای ساخت امکانات به طور موقت با هزاران نفر از تخت به قرنطینه و درمان COVID-19 بيمار.

این شهر در حدود 20 میلیون نفر فقط در اطراف 13,200 تخت برای COVID-19 بيمار خواهد شد و اضافه کردن حداقل 20,000 در هفته های آینده با برخی از امکانات سرنشین دار توسط ارتش و شبه نظامی پزشکان.

کمبود کارکنان به احتمال زیاد به یک نگرانی به بیمارستان در حال غرق و بیشتر امکانات به طور موقت باز کارشناسان هشدار می دهند اگر چه مقامات بهداشتی در برخی از شهرهای هند در حال هل دادن برای بهبود خطر بر اساس طبقه بندی بیماران.

“ما باید اطمینان حاصل شود کسانی که واقعا نیاز به درمان نیست, را تکذیب کرد, خدمات,” دکتر گفت: Giridhar R. ببو متخصص اپیدمیولوژی در بهداشت عمومی بنیاد هند است که مشاوره جنوبی ایالت کارناتاکا.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید