Coronavirus موارد: هند عبور از 15000 واحد امروز.

دهلی نو: تعداد coronavirus موارد در هند صعود به 15,712 که شامل 507 مرگ و میر اتحادیه وزارت بهداشت گفت: امروز اضافه کرد که 1,329 موارد و 27 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته. روز شنبه وزیر دفاع Rajnath Singh ریاست نشست گروه وزیران (GoM) در محل اقامت خود را به بحث در مورد “راه هایی برای کاهش مشکلات مواجه توسط مردم و نقش وزارتخانه ها می توانید بازی را در ارائه کمک به مردم”. این GoM مورد بحث دوباره شروع فعالیت اقتصادی در غیر مهار مناطق پس از 20 آوریل در خط با اطلاعیه های ساخته شده توسط نارندرا نخست وزیر در اوایل این هفته. بعد از آن در روز, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah بررسی عملکرد COVID-19 اتاق جنگ در شمال بلوک دبیرخانه در سرمایه های ملی است که وزوز با فعالیت پس از این مستند در سراسر کشور آغاز شد در 25 مارس. آقای شاه نیز در زمان یک سهام از وضعیت حاکم در این کشور شد و در جریان در مورد زنجیره تامین کالاهای ضروری.

در اینجا 10 تحولات در coronavirus موارد در هند

  1. میزان بهبودی که نشان می دهد تعداد افرادی که با موفقیت مبارزه, بیماری, است, بهبود, اتحادیه وزارت بهداشت گفته است. نرخ بیکاری در 14.20 درصد این بهبود بیش از 13.85 درصد در شنبه 13.06 درصد در جمعه پنجشنبه 12.02 درصد چهارشنبه 11.41% و روز سه شنبه 9.99 درصد است. تا کنون 2,231 بیماران در هند را که از شدت بیماری های عفونی.

  2. 22 وجود دارد مناطق جدید در 12 متحده که نشده هیچ تازه موارد در طول 14 روز گذشته اتحادیه وزارت بهداشت رسمی Lav Agarwal گفت: در روز شنبه در یک نشست خبری خبرگزاری PTI گزارش شده است.

  3. بیش از 4000 موارد گزارش شده در سراسر هند مرتبط شده اند به جماعت برگزار شد در جنوب دهلی Nizammudin ماه گذشته اسلامی فرقه Tablighi Jamaat دولت گفت: در روز شنبه. “در مجموع 4,291 COVID-19 موارد یا 29.8 درصد از 14,378 coronavirus عفونت گزارش شده تا صبح روز شنبه مرتبط هستند Tablighi Jamaat جماعت” اتحادیه بهداشت وزارت Lav Agarwal به خبرنگاران گفت:.

  4. با بیش از 3,600 COVID-19 موارد ماهاراشترا همچنان باقی می ماند بدترین آمار دولت در کشور است. تعداد موارد در بمبئی Dharavi, آسیا بزرگترین زاغه افزایش به 117 روز شنبه.

  5. در دهلی نو یکی از بدترین آسیب دیده شهرستانها در کشور, وزیر, Arvind Kejriwal, در روز شنبه هشدار داد مردم از خطرات ناشی از زیر اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره در این مستند با استناد به این مورد از یک محله در سرمایه های ملی که در آن 26 نفر پیدا شد شما با COVID-19. “در Jahangirpuri, 26 نفر از همان خانواده تست مثبت است. آنها زندگی در کنار یکدیگر و با وجود مهار اقدامات آنها در ادامه بازدید از هر یک از دیگر. ما نگران هستند برای شما” آقای Kejriwal گفت: در جلسه.

  6. در اوتار پرادش را گوتام بودا نگر منطقه یکی از بدترین آسیب دیده در دولت با شیوع بالای افسر پزشکی جایگزین شده است برای دومین بار در یک ماه. شهرهای دوقلو نویدا-گریتر نیدا بخشی از این منطقه است.

  7. دو منطقه در جامو و کشمیر که در آن بیش از 300 coronavirus موارد گزارش شده از جمله مرگ و میر پنج را مسطح منحنی ها گفته اند. هیچ فعال COVID مورد در Rajouri و Kishtwar مناطق پس از چهار COVID مثبت بیماران بهبود و هیچ مورد جدید گزارش شده در 10 روز گذشته.

  8. در میان مبارزه با COVID-19 همچنان بر سلامت کارگران و کسانی که در ارائه خدمات ضروری است. در آخرین حادثه یک گروه از کارگران بهداشت در Madhya Pradesh شد حمله اراذل و اوباش از مردم محلی در منطقه دواس روز جمعه زمانی که آنها رفت و به یک محله به تمیز کردن خیابان ها. در ایالت بیهار در چهار چنین مواردی از حمله بر سلامت کارگران گزارش شده در سراسر کشور در عرض 24 ساعت در روز پنج شنبه. ساعت مودی بارها خواست مردم در سراسر کشور برای حمایت از کسانی که به ارائه خدمات ضروری در انجام شغل خود را

  9. هند ممکن است لمس آن اوج coronavirus موارد در هفته اول ماه مارس پس از آن تعداد را کاهش منابع در وزارت گفته اند.

  10. در سراسر جهان بیش از 1.5 لاخ مردم فوت کرده اند با توجه به کروناویروس که سرچشمه در چین در شهر ووهان در دسامبر; بیش از 20 lakh آلوده می شوند. اقتصاد جهانی در حال حاضر “تنبل” قبل از شیوع کروناویروس در حال حاضر محدود به رنج می برند “رکود اقتصادی شدید” در سال 2020 رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva هشدار داد و گفت: بحران کنونی مطرح شده “چالش های دلهره آور” برای سیاستگذاران در بسیاری از بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو