Coronavirus Cases In India Cross 12,000-Mark, 414 Deaths: 10 Points

Coronavirus: 414 فوت کرده اند با توجه به COVID-19, دولت, داده ها نشان داد که در روز پنج شنبه صبح

دهلی نو: این COVID-19 همه گیر را کشته است 414 در هند با 37 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, دولت, داده ها را نشان می دهد. تعداد افراد آلوده رمان coronavirus در هند افزایش یافته است به 12,380 امروز. یک لیست از 170 کانون ولسوالی منتشر شد در روز چهارشنبه توسط مرکز که شامل تمام شش مترو و اکثر شهرستانها بزرگ است. این لیست مشخص شده 123 مناطق به عنوان “بزرگ شیوع بیماری” — که شامل همه نه منطقه از سرمایه های ملی دهلی نو است. بمبئی و کلکته نه منطقه از بنگلور شهری, حیدرآباد, چنای آگرا و جیپور در میان مناطق مشخص شده در نقاط نیز در این فهرست است.

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet به این داستان:

  1. یک “کانون (منطقه قرمز) طبقه بندی” خواهد بود مناطق یا شهرهای کمک به بیش از 80 درصد از این موارد در کشور و یا دولت است. مکان هایی که نشان می دهد میزان بالایی از عفونت — دو برابر شدن نرخ کمتر از چهار روز – نیز در این دسته است.

  2. برای هماهنگ فشار علیه این ویروس در مناطق قرمز دولت وجود دارد گفت: باید تیم های ویژه به رفتار درب-به-درب نظرسنجی و آزمون. آزمون را نه فقط برای COVID-19. بیماران مبتلا به آنفلوآنزا مربوط به بیماری و ساری (شدید تنفسی حاد بیماری) را نیز آزمایش می شود از جمله بیماران اغلب آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

  3. برخی از صنایع در مناطق روستایی و تجارت و کشاورزی اجازه خواهد داشت پس از آوریل 20, دولت روز چهارشنبه گفت: در دستورالعمل جدید یک روز پس از نخست وزیر نارندرا تمدید در سراسر کشور coronavirus مستند تا آوریل 3 و گفت: محدودیت خواهد بود آرام پس از یک هفته در حداقل قطعات آلوده از هند است.

  4. دولت می گوید آن را نیز اجازه می دهد ساخت و ساز جاده ها و ساختمان ها در مناطق روستایی و تولید سخت افزار آن برای کاهش ناراحتی میلیون ها نفر در طول یک مستند طولانی مدت به سرعت گسترش coronavirus.

  5. متحده خواهد بود مسئول برای حصول اطمینان از ایمنی تمام و اجتماعی فاصله پروتکل ها در محل وزارت دستورالعمل می گویند. معافیت نمی شود به نقاط. ساعت مودی تمدید محدودیت به هند عبور 10,000 coronavirus موارد با وجود 21-day مستند.

  6. بین دولت-حمل و نقل کالا های ضروری و غیر ضروری موارد اجازه خواهد داشت پس از مارس 20. بزرگراه dhabas کامیون تعمیر مغازه ها و مراکز تماس برای فعالیت های دولت می تواند از بازگشایی مارس 20. بنابراین می توانید واحد تولید دارو و تجهیزات پزشکی.

  7. تولیدی و صنعتی دیگر موسسات با کنترل دسترسی خواهد بود مجاز در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شهرکهای صنعتی و صنعتی شهرستان پس از اجرای SOP (روش عملیاتی استاندارد) برای اجتماعی فاصله. ساخت آن را سخت افزار و کالاهای ضروری و بسته بندی می تواند از سر گرفت.

  8. همه, هوا, قطار و جاده, سفر, موسسات آموزشی; غیر ضروری صنعتی و فعالیت های تجاری, هتل ها, سینما, سالن, خرید مجموعه تئاتر ماندن بسته شده است. اجتماعی و سیاسی و دیگر رویدادهای مذهبی و مراکز و تجمعات نیز مجاز نیست.

  9. این کشور بالا پزشکی شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) روز چهارشنبه گفت که یک مطالعه در چین نشان داده است که coronavirus فشار در قلب جهانی COVID-19 همه گیر است که یک جهش فرم از آن نوع موجود در خفاش.

  10. “طبق یک تحقیق در چین یافت شد که coronavirus ممکن است جهش در خفاش ها به طوری که برای آلوده کردن انسان” گفت: ICMR سر دانشمند دکتر رامان R Gangakhedkar. “نیز وجود دارد امکان که خفاش ها ممکن است انتقال آن به pangolins و از pangolins آن رو به انسان انتقال,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de