“Coronavirus بهتر از گرسنگی”: تا کارگران مهاجر به بازگشت به کار

'Coronavirus Better Than Hunger,' Say UP Migrant Workers Going Back To Work

برخی از مهاجران از گفتن آنها مایل به گرفتن خطر بازگشت به کار.

لکنو:

به عنوان هند همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس و ضعیف رشد اقتصادی برخی از اوتار پرادش 30 لاخ-به علاوه کارگران مهاجر است که در طول این مستند در حال رفتن به کار.

در دولت, اتوبوس, ایستادن در شرق, Uttar Pradesh را در دئوریا 50 کیلومتر از راه آهن تقاطع در گوراکپور که قطار به ماهاراشترا گجرات و در جای دیگر Diwakar پراساد و Khursheed انصاری هر دو سوار شدن به اتوبوس برای گوراکپور.

آقای انصاری یک کارگر کارخانه در بمبئی و می گوید: او بزرگ خیاطی واحد است که هنوز هم بسته است و او به خانه بازگشت و فقط یک ماه پیش.

“اگر وجود دارد اشتغال در, من نمی خواهد بازگشت . من شرکت آغاز شده است هنوز رتبهدهی نشده است اما من بازگشت به پیدا کردن هر کاری من می توانم. تاج بهتر است از گرسنگی. بهتر است برای من برای مردن به جای فرزندان من به مرگ از coronavirus” آقای انصاری گفت NDTV قبل از سوار شدن به اتوبوس.

qii6srfg

بیش از 30 لاخ کارگران مهاجر بازگشته به طول مستند.

آقای Prasad, تکنسین در کلکته شرکت آمده بود خانه برای هولی اما گیر کردم در بالا با توجه به مستند. خود شرکت بازگشایی شد و او می گوید او در حال بازگشت به کلکته خود را برای کمک به خانواده از پنج فرزند و همسرش. “من می ترسم اما من نیز می ترسم به اینجا زندگی می کنند. چگونه من غذا خوردن و تغذیه خانواده ام ؟ ” گفت: آقای پراساد.

Diwakar Prasad , Khursheed انصاری و دیگران در شرق اوتار پرادش به دنبال بازگشت با وجود دولت امیدوار کننده کار در دولت خود را. روز شنبه دولت ادعا کرد که یک رکورد در تعداد افراد مشغول به کار تحت MNREGA در اوتار پرادش و همچنین گفت: اشتغال برای 60 لاخ مردم بود که تولید در صنایع کوچک.

در Siddharth نگر یک کنترل از راه دور و عقب مانده شرق تا منطقه است که دیده می شود حداکثر تعداد از بازگشت کارگران مهاجر محمد عابد AC تکنسین در اواخر 20s می گوید او در حال بازگشت به بمبئی به دلیل برنامه های دولت و وعده داده اند و نه او رسیده است. “وجود دارد این است که خوب پول در بمبئی اما من نمی خواهد بود قادر به مدیریت اینجا (در اوتار پرادش). حتی اگر طرح های گرفته شده از آنها نه به ما. مانند این است که بیکار بودن. وجود ندارد و در اینجا کار می کنند. شما به هر کسی و آنها می گویند هیچ کار وجود دارد ” آقای عابد گفت.

در ایستگاه راه آهن در Ballia همچنین در شرق اوتار پرادش و در مرز با بیهار Rajesh Kumar ورما که صرف سه ماه در خانه در حال حاضر به رهبری بازگشت به احمدآباد خود را به فروشگاه مواد غذایی او اجرا می شود در اجاره.

“دولت است که به جیره وجود دارد اما هزینه های دیگر وجود ندارد و در اینجا کار می کنند به جز تحت MNREGA. من یک فروشگاه وجود دارد (در احمدآباد) و یک اتاق در اجاره.اجاره انباشته و اگر من نمی گرداند, چگونه پرداخت کنم؟” آقای ورما گفت.

در حالی که lakhs از کارگران مهاجر همچنان باقی می ماند در اوتار پرادش به دلیل همه گیر برخی در حال حاضر می گویند که آنها مایل به گرفتن خطر بازگشت به کار.