نظر 1 هفته به عنوان آزمایش: دولت در صنعت راه اندازی مجدد پست مستند

در سراسر کشور مستند به بررسی گسترش coronavirus آغاز شد در 25 مارس.دهلی نو: تمام پروتکل های ایمنی باید به دنبال

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399
Consider Week 1 As Trial: Government On Industry Restart Post Lockdown

در سراسر کشور مستند به بررسی گسترش coronavirus آغاز شد در 25 مارس.

دهلی نو:

تمام پروتکل های ایمنی باید به دنبال صنایع و نباید هدف برای تولید بالا اهداف آنها راه اندازی مجدد عملیات که در سراسر کشور مستند به دلیل coronavirus برداشته است دولت امروز گفت و اضافه کرد که در هفته اول باید در نظر گرفته شود به عنوان "محاکمه یا اجرای آزمون".

در آخرین دستورالعمل صادر شده و سه روز پس از یک شبانه نشت گاز در یک کارخانه مواد شیمیایی در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام کشته شدن 11 نفر مبتلا حداقل 1000 - دولت خواسته است تا صنایع به اقدامات احتیاطی برای ایمنی کارکنان خود را.

"با توجه به چندین هفته از مستند و بسته شدن واحد های تولیدی و صنعتی این امکان وجود دارد که برخی از اپراتورهای ممکن است به دنبال تاسیس, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد. به عنوان یک نتیجه, برخی از امکانات تولید, خطوط لوله, شیرهای ممکن است باقی مانده مواد شیمیایی که ممکن است در برخواهد داشت خطر است. همان درست است برای ذخیره سازی و امکانات با مواد شیمیایی خطرناک و قابل اشتعال و مواد" جزئیات دستورالعمل صادر شده توسط ملی مدیریت بحران اقتدار و یا ان دی ام ای به تمام متحده و اتحادیه سرزمین.

"در حالی که راه اندازی مجدد این واحد در نظر اول هفته را به عنوان دادگاه و یا اجرای آزمون دوره; اطمینان از تمام پروتکل های ایمنی و سعی کنید برای رسیدن به اهداف تولید" بیانیه بیشتر بخوانید.

باید وجود داشته باشد "24 ساعته sanitisation از محوطه کارخانه" با توجه به دستورالعمل که استرس بر حفظ sanitisation روال "هر دو-سه ساعت به ویژه در این مناطق رایج است که شامل ناهار و اتاق های مشترک جداول که باید پاک پاک با مواد ضد عفونی کننده پس از هر استفاده از".

"به حداقل رساندن خطر ابتلا به این مهم است که کارکنان که کار خاص در تجهیزات حساس و آگاه از نیاز به شناسایی ناهنجاری مانند صداهای عجیب و غریب و یا بوی, در معرض سیم ارتعاشات نشت دود غیر طبیعی wobbling نامنظم سنگ زنی و یا دیگر برنامه به طور بالقوه خطرناک و نشانه هایی که نشان می دهد که نیاز فوری برای تعمیر و نگهداری و یا در صورت نیاز خاموش" در این بیانیه تاکید کرد.

سراسر کشور shutdown برای بررسی گسترش coronavirus آغاز شد و در مارس 25; از آن تمدید شد برای بار دوم به مارس 17. دولت کاسته محدودیت در برخی قطعات هستند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im