کنگره به پرداخت مهاجران کرایه می گوید: سونیا گاندی. مرکز انتقاد شدید “نشان می دهد”

Congress To Pay Migrants' Fare, Says Sonia Gandhi. Centre Slams 'Show'

Coronavirus مستند: سونیا گاندی با حمله به مرکز بیش قطار کرایه برای مهاجران.

دهلی نو:

سونیا گاندی امروز با حمله به دولت برای دادن مهاجران رشته توسط coronavirus مستند رایگان قطار سواری صفحه اصلی ضعیف “100 کرور” صرف فقط یک رویداد در گجرات در طول تهمت بازدید و 151 تومان کرور روپیه کمک توسط راه آهن به PM-مراقبت صندوق. خواستار آن را “نگران کننده” کنگره رئیس جمهور اعلام کرد که حزب او خواهد پرداخت کرایه برای مهاجران به “ستون فقرات اقتصاد ما” و “سفیران کشور ما رشد”.

گزیدگی توسط کنگره اعلام منابع رسمی گفت: دولت در حال حاضر پرداخت یارانه 85 درصد و آن شد تا به ایالات متحده برای تحمل باقی مانده هزینه بلیط.

“زمانی که دولت ما می دانیم که مسئولیت آن با تنظیم رایگان سفر هوایی برای شهروندان ما رشته در خارج از کشور زمانی که دولت می تواند با صرف حدود Rs. 100 کرور در حمل و نقل و مواد غذایی و غیره. فقط برای یک مکان برنامه در گجرات, زمانی که راه آهن وزارت است که سخاوتمندانه به کمک Rs. 151 کرور به PM تاج صندوق پس چرا نمی تواند این ضروری اعضای ملت ما پارچه داده می شود کسری از همان حسن نیت ارائه میدهد به خصوص رایگان سفر راه آهن در این ساعت از حاد پریشانی” سونیا گاندی نوشت: در بیانیه این صبح است.

مرکز او گفت: “به سختی به چهار ساعت اطلاع از مستند بنابراین کارگران مهاجر و کارگران محروم بودند این فرصت را به بازگشت به خانه های خود.

“پست پارتیشن از سال 1947 این اولین بار است که هند شاهد یک تراژدی با چنین عظیم انسانی به عنوان هزینه هزاران نفر از کارگران مهاجر و کارگران مجبور شدند به خانه راه رفتن چند صد کیلومتری با پای پیاده – بدون غذا بدون دارو, بدون پول, بدون, حمل و نقل بدون هیچ چیزی به جز میل به بازگشت به خانواده و عزیزان,” او نوشت.

حتی امروز گفت: این کنگره رئیس جمهور lakhs از کارگران مهاجر و کارگران بودند “بیحال شدن در نقاط مختلف کشور” و آرزو برای بازگشت به خانه و خانواده خود اما نمی باید پول و یا حمل و نقل رایگان.

“آنچه که به ویژه نگران کننده است که دولت مرکزی و راه آهن وزارت در حال شارژ آنها را برای بلیط قطار در این ساعت از بحران است.”

او گفت: مرکز و راه آهن وزارت انتخاب شده بود به طور کامل چشم پوشی کنگره را تکرار خواسته برای کمک به مهاجران.

“کنگره ملی هند است بنابراین تصمیم گرفته شده که هر پرادش کنگره کمیته باید تحمل هزینه برای این سفر راه آهن از هر نیازمند کارگر و مهاجر کارگر و باید اقدامات لازم در این زمینه” او گفت:.

منابع دولتی گفت: این کنگره اعلام شد و فقط برای ظاهر.

مرکز آنها گفت: در حال حاضر تحمل هزینه اجرای قطار نیمه خالی برای اطمینان اجتماعی فاصله و همچنین از پزشکان, ایمنی و کارکنان راه آهن.

برخی از ایالت ها مانند Madhya Pradesh پرداخت باقی مانده 15 درصد از هزینه که قیمت بلیط. “متحده پرداخت شده است برای مهاجران غذا و پناهگاه در گذشته 40 روز. بهتر است که آنها نیز باید به آنها آموزش کرایه. اما متحده هستند نه آینده رو به جلو به انجام این کار” منابع گفت.

به عنوان سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس تمدید شد برای دو هفته دیگر دولت آغاز شده در حال اجرا قطار ویژه پس از جمعه برای مهاجران به سفر خود را به خانه متحده است.

دولت خواسته شده است به جمع آوری قیمت بلیط از مهاجران.

“دولت های محلی و مقامات باید تحویل بلیط به مسافران توسط آنها پاک و جمع آوری کرایه بلیط و تحویل مبلغ به راه آهن” راه آهن کشور گفت: در یک دایره.

این حرکت شده است ناودان توسط چند احزاب مخالف که درخواست شده است این مرکز به تحمل هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>