بی توجهی کامل از تمام متقابلا توافق هنجارهای توسط نیروهای چینی: مرکز

Complete Disregard Of All Mutually Agreed Norms By Chinese Forces: Centre

این بیانیه پس از روز از چینی ادعا که هند به سرزنش ژوئن 15 خشونت

دهلی نو:

چینی ها سربازان تجمع در Ladakh را Galwan دره “قلب از ماده” وزارت امور خارجه گفت: امروز با توجه به هفته گذشته درگیری در منطقه است که در آن 20 سرباز کشته و بیش از 70 مجروح شدند. ساخت این وزارت گفت که در نقض توافق از ژوئن 6, زمانی که هر دو طرف توافق کردند که به “احترام” خط کنترل واقعی — عملا مرز بین این دو کشور-و هر چیزی که ممکن است تغییر وضع موجود”.

“در حالی که وجود داشته است گاه به گاه خروج در گذشته رفتار نیروهای چینی در این سال شده است در بی توجهی کامل از تمام متقابلا توافق هنجارهای” وزارت گفت: در یک بیانیه بسیار قوی امروز.

جزئیات بیانیه آمد روزهای چینی ادعا که هند به سرزنش ژوئن 15 خشونت است.

“در قلب این است که از اوایل ماه مه طرف چینی شده است گردآوری سربازان زیادی از نیروهای نظامی و تسلیحات در طول لاک. این است که در مطابق با مفاد مختلف ما موافقت نامه های دو جانبه به خصوص کلید 1993 توافق بر سر حفظ صلح و آرامش در امتداد خط کنترل واقعی در هند و چین مرز مناطق” وزارت امور خارجه گفت:.

این توافق نامه اعلام کرد: “این یادداشت که” هر طرف را حفظ نیروهای نظامی خود را در مناطق در امتداد خط کنترل واقعی به یک سطح حداقل سازگار با دوستانه و همسایگی خوب روابط بین دو کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>