سرهنگ عمده در میان 5 کشته در عمل در برخورد در J&K را Handwara

Colonel, Major Among 5 Killed In Action In Encounter In J&K's Handwara

برخورد در J&K را Handwara آغاز شد دیروز.

سرینگر:

دو تن از افسران ارتش – یک سرهنگ و یک سرگرد – در میان پنج پرسنل امنیتی کشته در عمل در طول یک برخورد در جامو و کشمیر را Kupwara منطقه. یک افسر پلیس و دو سرباز ارتش نیز کشته شدند به عنوان پرسنل امنیتی زیر آتش سنگین آمد.

مشترک عملیات ضد تروریستی توسط نیروهای مسلح و J&K پلیس آغاز شد و در روز شنبه در Handwara منطقه از منطقه در شمال کشمیر است که در حدود 70 متر از J&K سرمایه سرینگر یک بیانیه رسمی گفت این تیم قادر به نجات چندین غیر نظامی. دو تروریست کشته شدند در عملیات های مشترک.

“بر اساس اطلاعات ورودی که تروریست ها با در نظر گرفتن غیر نظامی زندانیان از یک خانه در Changimulla, (در) Handwara (منطقه) از Kupwara منطقه, گروگان یک عملیات مشترک بود راه اندازی توسط ارتش و JK پلیس. یک تیم متشکل از پنج ارتش و JK پرسنل پلیس وارد منطقه هدف اشغال شده توسط تروریست ها به تخلیه civ (غیر نظامی)” بیانیه بخوانید.

“این تیم از ارتش و JK پلیس وارد tgt (هدف) منطقه و با موفقیت extricated این civ. اما در طول روند این تیم قرار گرفت به حجم سنگین آتش توسط تروریست ها” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>