“بخش ذغال سنگ خارج شده از دهه Lockdown”: ساعت اعلام کرد “گام بزرگ”

هند ساخته شده است این تصمیم بزرگ از باز کردن زغال سنگ و معادن PM مودی گفت:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز لگد کردن دو مرحله الکترونیکی فرایند حراج را به خود اختصاص زغال سنگ بلوک تجاری برای معدن. این حرکت بخشی از دولت “Atmanirbhar بهارات” مجموعه ای از اقدامات برای کمک به این کشور در نبرد اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. شروع تجاری معدن زغال سنگ است “برنده-برنده وضعیت برای هر ذینفعان… بازار برای زغال سنگ است که در حال حاضر باز است. این کمک خواهد کرد که همه بخش ها” ساعت مودی گفت. هند گرفته شده یک “گام بزرگ امروز” برای تبدیل شدن به خود متکی در انرژی و از آن خواهد شد به نوبه خود COVID-19 بحران را به یک فرصت برای کاهش وابستگی به واردات نخست وزیر گفت. دولت را حراج 41 معادن زغال سنگ به خار بخش خصوصی مشارکت و سرمایه گذاری در زغال سنگ.

در اینجا 10 چیزهایی که در مورد این داستان:

  1. “این COVID-19 بحران آموخته است هند به خود متکی. هند را کاهش وابستگی به واردات است. به هند متکی در بخش انرژی یک قدم بزرگ است که گرفته شده امروز” نارندرا نخست وزیر گفت: در حالی که پرداختن به این رویداد راه اندازی از طریق ویدئو کنفرانس.

  2. کشور ساخته شده است این تصمیم بزرگ از باز کردن زغال سنگ و معدن بخش به رقابت سرمایه مشارکت و تکنولوژی PM مودی گفت: به عنوان دولت مرکزی راه اندازی e-حراج روند برای معادن زغال سنگ.

  3. “ما نه فقط راه اندازی حراج تجاری ذغال سنگ-معدن امروز اما آوردن بخش زغال سنگ از دهه مستند,” او گفت:. نخست وزیر همچنین گفت که این کشور هنوز هم در جهان و دومین وارد کننده زغال سنگ با وجود اینکه دومین تولید کننده خشک سوخت با چهارمین ذخایر بزرگ.

  4. اجرای تجاری معدن زغال سنگ است که انتظار می رود برای تقویت بخش خصوصی مشارکت خواهد شد که به نوبه خود منجر به افزایش تولید و افزایش رقابت است. “اجازه دادن به بخش خصوصی در تجاری معدن زغال سنگ است باز کردن منابع یک کشور با جهان چهارم بزرگترین ذخایر” ساعت مودی گفت.

  5. نخست وزیر همچنین گفت که فرایند حراج خواهد شد در نتیجه عمده درآمدهای متحده و ایجاد اشتغال علاوه بر توسعه پرت و دور افتاده و مناطق.

  6. مزایده 41 معادن زغال سنگ است که انتظار می رود برای جلب 33,000 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری در کشور بیش از 5-7 سال آینده. این روند به احتمال زیاد به کمک 20 ، 000 تومان کرور روپیه درآمد سالانه به دولت.

  7. “Maamla به stephanie neal ka hai پر هیر ke sapne dekh ke chalna hai (این موضوع است که از زغال سنگ است اما این کشور دارای رویاهای از الماس),” ساعت مودی گفت. صنایع را در حال حاضر دریافت منابع جدید و بازار جدید برای کسب و کار خود و سرمایه گذاری, او گفت:.

  8. یک متکی هند به معنی این کشور را کاهش وابستگی به واردات صرفه جویی در ارز خارجی به ارزش کرور روپیه است. “یک متکی هند به معنی هند ندارد, برای, واردات, توسعه منابع خود را” نخست وزیر گفت.

  9. دولت اعلام کرد تجاری معدن در ماه گذشته برای باز کردن زغال سنگ بخش به طور کامل با فرصت ها برای سرمایه گذاران مربوط به معدن قدرت و زغال سنگ پاک.

  10. که بخشی از آن Atmanirbhar بهارات پولی و مالی اقدامات تومان ارزش 21 لاخ کرور روپیه – معادل 10 درصد از تولید ناخالص داخلی برای مقابله با آسیب های ناشی از COVID-19 و هفته طولانی و مستند. بسیاری از اقتصاددانان می گویند که بسیاری از این شده است برای بودجه توسط دولت و بسیار کوچک شامل هزینه های جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de