“نزدیک به 5000 تخت خالی”: دهلی دولت را رد COVID-19 زنگ

'Close To 5,000 Beds Vacant': Delhi Government Dismisses COVID-19 Alarm

دهلی ثبت 1,330 جدید کروناویروس موارد روز جمعه در نظر گرفتن مجموع گذشته 26,000.

دهلی نو:

وجود دارد هیچ کمبود تخت برای coronavirus بیماران در دهلی نو و نزدیک به 5000 هنوز هم در دسترس Aam Aadmi Party (AAP) دولت گفت: در روز جمعه با رد گزارش می دهد که بیمارستان های پایتخت در حال تبدیل شدن به افراد مبتلا به این بیماری کشنده است.

“وجود دارد برخی از گمراه کننده گزارش می دهد که وجود دارد کمبود تخت برای تاج بیماران در دهلی نو به دلیل چند بیمارستان های خصوصی در حال امتناع از پذیرش. حقیقت این است که کاملا وجود دارد هیچ کمبود تخت در دهلی نو در حال حاضر” دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین در بیانیه ای گفت.

“در سه روز گذشته بیش از 1000 بیماران بستری شده است به بیمارستان های مختلف در دهلی نو. اگر تخت در دسترس نیست, این امر نشده اند ممکن است. حتی در حال حاضر ما نزدیک به 5000 خالی تخت,” او اضافه شده است.

AAP رهبر گفت: “موضوع” بود که برخی از بیمارستان ها در حال به روز رسانی داده ها در دهلی دولت coronavirus نرم افزار ردیابی در زمان و یا بد نمایش دادن داده های واقعی که بیماران تماس بگیرید.

“بيماران گرفتن داده ها در بیمارستان قبل از, که دهلی تاج نرم افزار است که تلاش برای رفع. ما در حال ساخت تخت بیمارستان داده های زنده و real time به زودی” آقای جین اضافه شده است.

دولت را روشن می آید در میان گزارش تعدادی از coronavirus بیماران و خانواده های آنها در پایتخت شکایت که آنها محروم بودند درمان در زمان به عنوان COVID-19 نفر در این شهرستان عبور 26,000 خوانده شده را علامت.

در پاسخ به این گزارش دولت دهلی نو در روز پنج شنبه نیز با صدور قوانین جدید برای درمان coronavirus بیماران رفع مسئولیت پذیری و تنظیم محدودیت زمانی برای روش های پزشکی.

دهلی ثبت 1,330 تازه coronavirus موارد در روز جمعه در حالی که تعداد مرگ و میر به علت COVID-19 شروع به پریدن کرد به 708, مقامات گفت. بالاترین افزایش موارد جدید – 1,513 – ثبت شده در ژوئن 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو