کلاس 12 بود مدیر “BoisLockerRoom” چت بازداشت

Bois رختکن مورد: A 15-year-old boy از برجسته مدرسه را بازداشت گرفته شده در روز سه شنبه.

دهلی نو:

یک کلاس 12 دانشجو, بالای 18 دستگیر شد امروز برای شروع “Bois اتاق قفل” یک Instagram گروه که در آن پیام های زشت و ناپسند و بدل عکس از دختران زیر سن قانونی به اشتراک گذاشته شد. نوجوان مطالعات در Noida مدرسه و نشست برای کلاس 12 امتحانات این سال است.

پانزده دانش آموزان بیشتر از برجسته دهلی مدارس پرسش شده است و تلفن های خود را باید کشف و ضبط شده است.

پلیس باید شناسایی 27 تن از اعضای گروه – برخی از آنها زیر سن قانونی و برخی از 18 سال و بالاتر.

منابع می گویند که دانش آموزان بیشتر ادعا کرد که آنها نمی دانید که بسیار در مورد آنها شده بود به آن اضافه شده توسط دیگران است.

چت روم, در معرض در روز یکشنبه توسط یک دختر هدفمند در وحشتناک چت روم کشیده شده عظیم خشم و شوک و انزجار در رسانه های اجتماعی. کلاس 11 و 12 دانش آموزان معمولی مورد بحث “باند تجاوز به” دختران جنسی و, شلخته-شرمنده آنها را در تصاویری از چت است که باید رفته ویروسی در توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی انجمن.

اعتقاد بر این است که برخی از شرکت کنندگان به عنوان جوان به عنوان 13, است که کشت یک بحث سمی مردانگی و شئ از دختران شروع و در مدارس و نیاز به کنترل بیشتری بر روی فعالیت های اینترنتی کودکان.

در یک بیانیه Facebook متعلق به Instagram گفت: آن را به اولویت برای حصول اطمینان کاربران آن میتوانند احساسات خود را در “امن و محترمانه راه”.

“ما مطلقا اجازه نمی دهد رفتار است که به ترویج خشونت جنسی یا سوء استفاده هر کسی به خصوص زنان و افراد جوان و actioned محتوای نقض جامعه ما استانداردهای همانطور که ما از آن آگاه ساخته شده” یک Facebook سخنگوی گفت.

این شرکت گفت: محتوای قابل اعتراض است که در آن نقض استانداردهای جامعه برداشته شد و به زودی آن را به عنوان ساخته شده از آن آگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de