کلاس 10 امتحانات اوراق 12th تخته برگزار می شود ممکن است بعد: CBSE به SC

CBSE مطلع دیوان عالی کشور که در آزمون صفحه باقی مانده که در مقالات برنامه ریزی شده بودند از 1 جولای ایستاده لغو

No Class 10 Exams, Class 12 Exams Later If Possible: CBSE To Top Court

CBSE هیئت مدیره امتحان باقی مانده مقالات ایستاده لغو

دهلی نو:

CBSE مطلع دیوان عالی کشور که در آزمون صفحه باقی مانده که در مقالات برنامه ریزی شده بودند از 1 جولای ایستاده لغو شد. وکیل عمومی برای CBSE گفت: دیوان عالی کشور که دهلی نو واقع شدهاست و تامیل نادو باید منتقل ناتوانی در انجام امتحانات.

CBSE گفت: دیوان عالی کشور که در آزمون های برنامه ریزی شده از 1 جولای تا 15 ژوئیه ایستاده لغو و هیئت مدیره انجام خواهد شد امتحانات زمانی که شرایط مساعد.

دادگاه عالی خواسته CBSE اگر آن را به دانش آموزان این گزینه به نظر می رسد برای امتحانات بعد و یا اعلام خواهد شد در نتیجه بر اساس ارزیابی درونی علائم.

CBSE پاسخ داد که این گزینه به نظر می رسد برای امتحانات بعد داده خواهد شد و به کلاس 12 دانش آموزان. کلاس 10 آزمون که برگزار می شود تنها برای شمال شرق دهلی دانش آموزان هستند لغو شده است. هیئت مدیره گفت: دیوان عالی کشور که آن را به آمده تا با یک ارزیابی طرح که در آن کلاس 12 دانش آموزان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و بر اساس آخرین سه آزمون.

CBSE برگزار خواهد شد کلاس 12 امتحانات به عنوان به زودی به عنوان شرایط مساعد برای دانش آموزانی که انتخاب کردن به نظر می رسد برای امتحانات.

دیوان عالی کشور نیز به دنبال روشن شدن در سال تحصیلی جدید گفت: در سال تحصیلی جدید شروع می شود تنها در ماه سپتامبر اگر هیئت مدیره اعلام نتایج در ماه اوت است. CBSE گفت که دانش آموزان می توانند برای ارزیابی اولیه و هیئت مدیره نتایج اعلام خواهد شد در اواسط ماه اوت است. این هیئت همچنین گفت که در سال تحصیلی خواهد بود منتقل برای 2020-21 جلسه.

درخواست مدافع گفت: دیوان عالی کشور که ماهاراشترا دهلی نو و Odisha باید منتقل ناتوانی خود را برای انجام امتحانات. آنها نیز به دادگاه اطلاع داد که چندین آزمون ورودی نیز در حال بررسی است. این درخواست به دنبال مداخله برای آزمون های ورودی و همچنین. اما دادگاه عالی حاضر به مقابله با این موضوع در این مرحله است.

بالا دادگاه پس از آن شنیده ماده باقی مانده ICSE و ISC امتحانات. CISCE موافقت کرده است برای انصراف از کلاس 10 و 12 امتحانات اما نمی خواهد با ارائه گزینه ای برای آزمون بعد. CISCE را نیز به دنبال ارزیابی درونی سیستم به اعلام نتایج.

دیوان عالی کشور بود که با شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط پدر و مادر دانش آموزان به دنبال اقامت در امتحان بورد برای مقالات باقی مانده است که قرار بود در ماه جولای.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در آموزش و پرورش اخبار

نمایش مقاله کامل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im