مدنی بدن بدون تست سفارش به بمبئی بزرگترین آزمایشگاه می تواند ضربه COVID نبرد

آزمایشگاه نیز گفت: درصد با تاخیر گزارش بسیار کوچک است (بازنمودی)

دهلی نو:

بمبئی بزرگترین آزمایشگاه خصوصی بوده و منع از انجام coronavirus آزمون برای چهار هفته است که به احتمال زیاد به کم کردن سرعت تست ظرفیت این شهرستان است که در حال حاضر این کشور بزرگترین کانون. ممنوعیت سفارش از شهرستان مدنی بدن Brihanmumbai شهرداری شرکت پس از اتهام تاخیر در تولید گزارش.

تاخیر در گزارش منجر به مشکلات در تماس با ردیابی. آن می تواند منجر به تاخیر در درمان و در برخی موارد مرگ BMC گفت: در آن منظور.

شهر اعتراف کرده به تاخیر گفت: بخشی از دلیل این بود که کارکنان خود را تا به حال نیز قرارداد عفونت. آزمایشگاه نیز گفت: درصد با تاخیر گزارش بسیار کوچک است.

یکی دیگر از خصوصی آزمایشگاه Thyrocare شد ممنوع در تانه توسط شهرداری شرکت برای مثبت کاذب. آزمایشگاه صادر شده است اطلاع Vasai ویرر شهرداری شرکت برای ساقط. قبلا هم Thyrocare ممنوع شده است در بمبئی اما در حال حاضر اجازه دسترسی به رزومه تست.

با بیش از 54000 موارد بمبئی در حال حاضر این شهرستان با داشتن حداکثر تعداد coronavirus موارد در کشور که در آن آزمایشات گسترده و سریع نتایج بسیار مهم هستند.

عمل نیز به احتمال زیاد در برابر سه آزمایشگاه های خصوصی عامل در صنعتی شهرستان نیدا در اوتار پرادش در نزدیکی دهلی نو پس از 35 بيمار صرف سه روز در coronavirus امکانات پس از نادرست گزارش از آزمایشگاه.

به گزارش اولیه از مردم آمده بودند مثبت اما مجموعه دوم نشان داد آنها ندارد coronavirus – اصطلاح فنی است که “مثبت کاذب”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im